X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 20 listopada 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was dziewczyny? Jakiś update?
    Mnie dzisiaj kłuje prawy jajnik (czyli ten gdzie był pęcherzyk) i boje się że znowu cysta się zrobiła :(
    Jutro idę do gina na monit zobaczyć co się stało z tym pęcherzykiem. To był mój pierwszy cykl z Miovella. Jak teraz nic się nie uda to pierdziele to wszystko już. Zajmę się życiem, praca, mężem.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 20 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Myślę, że skoro boli to dobry znak - pracuje 😉
    Ja byłam na monitoringu w poniedziałek (11 dc) pęcherzyk jest na lewym jajniku 15 mm, endo 6,5 - 7 (tak powiedział...). Jutro idę na kolejny monit. Tylko tak się jakoś dziewczyny źle czuje... Jakby mi magnez wyplukalo :/ znowu nie mogłam spać w nocy... Masakra jakaś 😣😔 już myślę że nic z tego nie będzie przez ten magnez ://

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 listopada 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh też mam jutro monit. 12dc, ciekawe czy coś będzie.. Jajniki mnie nie bolą co nic dobrego nie wróży..
    Zwiększyłam też od poniedziałku dawkę mety do 3x1 i tak mnie mdli że szok, mam też wrażenie jakbym kamienie w żołądku nosiła, tak mi ciężko i mnie wzdęło..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 21 listopada 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, że każda ma jakieś dziwne przypadłości 😔😣
    Ja tej nocy znowu prawie nie spałam, jestem padnięta.. A teraz do pracy się zbierać. Lekarz ok 18.. Chyba zapytam go o jakieś zwolnienie bo muszę się zregenerować po tych nieprzespanych nockach

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 21 listopada 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, ja w tym tygodniu pracuję na nocki. Też mam problem ze snem, śpię 4h, jeszcze z pobudkami i potem już nie mogę zasnąć mimo że jestem zmęczona..
    Już czekam na swojego lekarza, trzymajcie kciuki żeby coś w tych moich jajnikach ruszyło.. 🙂

    Irola lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 21 listopada 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena - no to też nie masz lekko Kochana... U mnie najgorsze jest to, że dwie mało przespane nocki i magnez totalnie wypłukany 😔
    Ale dziś lekarz, powiem Mu o moich ostatnich problemach i poproszę o zwolnienie abym mogła zregenerować się trochę.
    Dziewczynki musimy być twarde! Chociaż czasami już mam dość wszystkiego... Mówię do Męża ostatnio - cudowne 3 lata naszego małżeństwa, w których nie staraliśmy się o dziecko... Bo nie wiedziałam że będzie tak ciężko... Eh. Ale teraz też może być fajnie... Dużo zależy od naszej postawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 19:22

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 21 listopada 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś koleżanka powiedziała że staranie się o dziecko to najprzyjemniejsza część w byciu rodzicem 😊
    Ja np. się nie załamuje tylko po prostu odpuszczam już, nie ma co uzależniać życia od tego i ciągle o tym myśleć, bo wtedy człowiek nie cieszy się życiem tylko ciągle analizuje i skupia się tylko na tym. Miałam taki czas że chciałam mieć za bardzo dziecko i to był zły czas.

    Dzisiaj idę na monit zobaczyć co się stało z pęcherzykiem (17dc) i powiem mojej lekarce że na razie odpuszczam i zobaczymy się za jakiś czas.

    Dziewczyny Wasze samopoczucie to może być też pogoda i to że ciągle jest ciemno, nie wiem przynajmniej na mnie też to działa negatywnie.

    Ja jestem 4 lata po ślubie z cudownym mężczyzna i też przez pierwszy rok się zabezpieczaliśmy a potem przestaliśmy i tak przez 3 lata się nic nie działo. Też nigdy nie myślałam że będę mieć takie problemy z zajściem, obydwoje zdrowi, wysportowani, zdrowo się odżywiamy.

    Irola lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 21 listopada 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena - masz bardzo dobre podejście... U mnie są dni kiedy się z tym godze, że może tak być, że nigdy się nie uda... A za jakiś czas znowu płacz i złość... Jestem osobą wierzącą, więc wszystko pozostawiam w rękach Najwyższego! 🙏

    Dziewczynki, wróciłam wlasnie z monitu. 14 dc, pęcherzyk dalej jest na lewym jajniku (myślałam że przez te moje dziwne jazdy może się rozpuscil czy coś 🙊) o wymiarze 23 mm. Endometrium 9.
    Doktor dał mi zwolnienie w pracy do wtorku włącznie. Postaram się trochę odpocząć w domku. Chciał na cały tydzień 😁 on jest dobry gość 💪

    Milenka - jak u Ciebie? 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 19:21

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 21 listopada 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś boli lewy jajnik- 8dc. Może trochę za wcześnie na owulacje. I tak nic mi po tym w tym cyklu...

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 21 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wiem o czym mówisz też kiedyś miałam takie sinusoidy. Raz na chwile odpuszczałam a raz płacz bo tak bardzo chce dziecka.
    Ja wróciłam właśnie od gina i pęcherzyka nie ma wiec Pani dr stwierdziła że owulacja się odbyła, że widocznie Miovella podziałała.
    Powiedziałam też Pani dr że widzimy się grubo po nowym roku bo na razie odpuszczam, to poradziła mi tylko żeby brać tą miovelle.
    Asia może jajnik pracuje? Mnie też czasem bolał zaraz po okresie.

  • niki34 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 22 listopada 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Mnie dziś boli lewy jajnik- 8dc. Może trochę za wcześnie na owulacje. I tak nic mi po tym w tym cyklu...
    Mnie w 8 dniu cyklu zaczęły pobolewać jajniki po mioveli, a owulację dopiero miałam ok 16 dc

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 listopada 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się dziewczyny. U mnie bez szału. Wczoraj 12dc, pecherzyk na lewym jajniku tylko 12mm. Endo spadło z 9,1mm (w 9dc) na 6,7mm. Kolejny monit w poniedziałek.. I odpuszczam kolejny cykl.. Tzn nadal będę brać metę i te wszystkie suple ale rezygnuje z clo i monitoringu..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 22 listopada 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena - ja też chyba następny cykl odpuszczę stymulacje... Grudzień, Święta i jakoś tak chce odpocząć od tego chwilkę. Wydaje mi się, że nie przejmuje się tym aż tak ale jednak jest inaczej. Wywołuje to wielkie emocje i stresy..

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 22 listopada 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja nie wiem co mam o tym myśleć. Na pewno się nie nakręcam ale dzisiaj cały dzień mnie boli podbrzusze jak na okres i czasami czuję takie delikatne kłucie z prawej str. Takie bóle nie w czasie okresu miałam tylko raz w życiu, przed tym jak się dowiedziałam że zaszłam w ciąże. Tylko że tym razem w ogóle nie bolą mnie piersi. Mam nadzieję że to nic złego ☹️
    Milena a jest szansa że jeszcze coś z tego cyklu będzie? Co Ci lekarz powiedział? Ja następne też odpuszczam tylko z Miovella działam. Chyba że ten ból faktycznie zwiastuje coś dobrego.

    Asia1989, Irola lubią tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 23 listopada 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena - oby tak było! :**

    U mnie 16 dc, na monitoring już nie kazał jechać, stwierdził że pęcherzyk pęknie... Wczoraj tempka nisko jeszcze, szczyt śluzu chyba bo było go strasznie dużo... A dzisiaj tempka podniosła się ale nie tak dużo, bo 36,87 więc nie wiem czy przebił się czy jeszcze nie... Cały czas jakiś stres mi towarzyszy w tym cyklu, więc stwierdzam że chyba nic z tego już nie będzie :(

    Arwena89 lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 23 listopada 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie, że ta Miovelia coś daje?

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 23 listopada 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dziewczyny myślicie, że ta Miovelia coś daje?
    Hej. Mogę powiedzieć na swoim doświadczeniu że daje. Mam pcos i miałam bezowulacyjne cykle. Biorąc miovelie czułam wkoncu jak jajniki "pracuja" Po 2 miesiącach byłam w ciąży. Ale koniec końcem poronilam w 5 tyg. Teraz znów działamy i dodatkowo biorę metformax.

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 23 listopada 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr powiedziała że też Miovella podziałała u mnie, poprzedni cykl pęcherzyk nie pękł zrobiła się cysta a w tym cyklu z Miovella wg dr owulacja się odbyła. I też czułam jajnik prawy ( jeszcze przed wizytą z której się dowiedziałam że z tego właśnie jajnika jest owu więc sobie nie wkręciłam 😅)
    A od wczoraj znowu czuje prawa stronę, dzisiaj też mnie pobolewa czasem podbrzusze czasem prawy jajnik. Dziś 19dc.

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 23 listopada 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze moja dr powiedziała że już słyszała o tym pozytywne opinie, że podziałało u niektórych

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 23 listopada 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - są inne suple z tym samym składem i tańsze niż miovellia.
    inozytol ma m.in.miostygyn który bralam i biorę nadal, inofem, miovarin
    Kluczowa jest dawka - min.2000

    tak samo nac...można kupić czysty nac za 20 parę złotych np.allines z tą samą dawką co w miovellia...a kapsułek jest ok.100 lub więcej (nie pamiętam)

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ