X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 24 listopada 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    Dziewczyny - są inne suple z tym samym składem i tańsze niż miovellia.
    inozytol ma m.in.miostygyn który bralam i biorę nadal, inofem, miovarin
    Kluczowa jest dawka - min.2000

    tak samo nac...można kupić czysty nac za 20 parę złotych np.allines z tą samą dawką co w miovellia...a kapsułek jest ok.100 lub więcej (nie pamiętam)
    Też wyszłam z tego założenia :) miovelia jest droga i ciężko ją dostać. Ja pije inofem a resztę witamin osobno przyjmuje. Miovelia jeszcze do tego ma paskudny słodzik :p ja akurat zwracam uwagę na to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 12:03

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 24 listopada 2019, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę ta Miovelie. Zamówiłam przez Internet. Ciężko dostać to fakt, ale nic już sama sobie nie będę zamieniać. A ona ma sporo witamin więc już nie muszę brać nic dodatkowo.
    A jak bierzecie? Kapsułka i roztwór razem czy dzielicie sobie np. Jedno rano A drugie wieczorem? Ma to znaczenie?

  • Jane208 Przyjaciółka
    Postów: 97 52

    Wysłany: 25 listopada 2019, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 Na opakowaniu jest napisane żeby brać w trakcie niskowęglowodanowego posiłku, u mnie to z reguły jest drugie śniadanie w pracy albo ewentualnie obiad. Rozcieńczam w letniej wodzie i popijam posiłek a na koniec łykam kapsułkę.
    U mnie dopiero drugie opakowanie, nie zauważyłam nic szczególnego. Też myślałam o tym żeby coś skompletować osobno ale tu jest ten d-chiro-inozytol, który niby jest tu kluczowy

    35cs - oficjalnie, ponad 9 lat współżycia bez antykoncepcji
    Krzywa insulinowa 6,8/21,5/23,3
    Krzywa cukrowa 76,9/70/66,4
    Homa IR 1.29
    TSH 1,995
    10.2018 - histeroskopia , usunięty polip
    12.2018 - HSG , oba jajowody drożne
    AMH 4,14, Nadwaga, 32lata

    On - 08.2018 oligoastheoterratozoospermia , profertil 10.2018- 07.2019
    08/2018: koncentracja 13,1mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 13%
    02/ 2019: koncentracja 38,9mln/ml, morfologia 1%, ruch postępowy 12%
    07/2019: koncentracja 24,4mln/ml,morfologia 1% , ruch postępowy 23%
    12/2019: koncentracja 84,0 mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 28%
    01/2020 (klinika): koncentracja 10,0 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 50%
    07/2020 (klinika): koncentracja 11,2 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 25%
    Podwyższona prolaktyna, bromergon od 10-12.2019, obecnie w normie. 38lat

    Gyncentrum od 01.2020
    I IUI 6/2021🍷
    II IUI 8/2021 🍷
    Od 21.09 krótki protokół IVF, 02.10 punkcja, objawy hiperstymulacji, transfer odroczony
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 25 listopada 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja biorę ta Miovelie. Zamówiłam przez Internet. Ciężko dostać to fakt, ale nic już sama sobie nie będę zamieniać. A ona ma sporo witamin więc już nie muszę brać nic dodatkowo.
    A jak bierzecie? Kapsułka i roztwór razem czy dzielicie sobie np. Jedno rano A drugie wieczorem? Ma to znaczenie?
    Miostygyn też ma inozytol i inne witaminy
    d, b12, kwas foliowy...
    naprawdę nie widzę powodu do przeplacania
    kluczowy jest inozytol w dawce 2000

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jakoś tu cicho... co u Was?

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u mnie cicho bo czekałam na rozwój sytuacji z tych moich ciążowych objawów, dzisiaj byłby mój pierwszy dzień okresu a zamiast tego rano zobaczyłam dwie tłuste kreseczki. Z jednej strony się cieszę ale z drugiej po moim poronieniu nie chce się już tak nastawiać i mam dystans do tego. Oczywiście zrobię wszystko żeby tą ciążę utrzymać. To był mój pierwszy cykl z Miovella NAC i od razu załapało. Drugi cykl po poronieniu a wcześniej przecież trzy lata się nie udawało.

    Szyszunia 89, niki34, Irola lubią tę wiadomość

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena89 wrote:
    Hejka u mnie cicho bo czekałam na rozwój sytuacji z tych moich ciążowych objawów, dzisiaj byłby mój pierwszy dzień okresu a zamiast tego rano zobaczyłam dwie tłuste kreseczki. Z jednej strony się cieszę ale z drugiej po moim poronieniu nie chce się już tak nastawiać i mam dystans do tego. Oczywiście zrobię wszystko żeby tą ciążę utrzymać. To był mój pierwszy cykl z Miovella NAC i od razu załapało. Drugi cykl po poronieniu a wcześniej przecież trzy lata się nie udawało.
    Hej. Widzę że masz podobnie. Ja z miovelia w drugim cyklu zabaczylam 2 kreski. Ale we wrześniu poronilam. Zrobiłam miesiąc przerwy i tym razem w pierwszym cyklu zobaczylam . Ale też się nie nastawiam po ostatnich przejściach. Idziesz robić betę czy prawidłowo rośnie ?

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Hej. Widzę że masz podobnie. Ja z miovelia w drugim cyklu zabaczylam 2 kreski. Ale we wrześniu poronilam. Zrobiłam miesiąc przerwy i tym razem w pierwszym cyklu zobaczylam . Ale też się nie nastawiam po ostatnich przejściach. Idziesz robić betę czy prawidłowo rośnie ?
    To faktycznie 😊 ja poroniłam na początku września.
    Tak chce iść w środę rano i w piątek + w piątek zrobić jeszcze TSH (mam niedoczynność) i progesteron i chciałabym się zapisać w przyszłym tyg w czwartek do mojego gina bo potem święta i będzie ciężko.
    Ja wcześniej nie brałam miovelli zaszliśmy bez wspomagaczy co zresztą nas zaskoczyło bo przez trzy lata nic i olalismy temat a tu niespodzianka. Ale niestety poroniłam a po poronieniu pierwszy cykl stracony bo pęcherzyk nie pękł a w drugim lekarka kazała mi wziąć Miovelle NAC i od razu zaskoczyło.

    Irola lubi tę wiadomość

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też początek września dokładnie 9.To trzymam kciuki 😀jak zdążę to ja na betę wtorek czwartek a jak nie to też tak jak ty. A do lekarza w przyszłą środę. Bo nie chce odkładać tuż przed świętami. Ja miała pcos. Czuje taki niepokój. W którym tygodniu będziesz jak pójdziesz na wizytę?

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Też początek września dokładnie 9.To trzymam kciuki 😀jak zdążę to ja na betę wtorek czwartek a jak nie to też tak jak ty. A do lekarza w przyszłą środę. Bo nie chce odkładać tuż przed świętami. Ja miała pcos. Czuje taki niepokój. W którym tygodniu będziesz jak pójdziesz na wizytę?
    Sorki źle napisałam początkiem października poroniłam to był 8tydz.
    W przyszłym tyg będzie początek 6go tygodnia więc raczej nie będzie nic na USG ale chce pójść z wynikami. Chce zrobić wszystko żeby tym razem się udało. Ale też czuje niepokój i strach. Tamtą ciążą się mega jarałam, byłam szczęśliwa teraz już tego nie ma. Cieszę się że załapało wiadome, ale to nie to samo 🙁

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny !!! Ciche gratulacje. Ciche żeby nie zapeszyc. Trzymam baaaardzo mocno kciuki. Musi się udać. 😘😘😘

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Wam bardzo i życzę nudnej ciąży ! 😍😍 a powieci mi czy Miovelia wydluzyla Wam okres ? Przyjmuję NAc i zawsze okres mialam 5 dni a ten piąty to juz prawie nic nie bylo a teraz w cyklu z NAC okres trwa już 6 dni i konca nie widać :(

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewiczy! Po cichu trzymajcie kciuki. Jutro lecę na betę. Oby nie bylo jak ostatnio. Mi nie wydłużala okresu, nie wiem jak u innych.

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję 😊 i też proszę o trzymanie kciuków. Ja na betę chyba pójdę jutro. Choć po teście muszę stwierdzić że musi być dość wysoka.
    Najgorsze że do mojej gin przed świętami nie ma kompletnie terminów więc będę musiała się do niej jakoś wbić i to już mnie martwi 🙁 w ogóle czuje że ta ciąża to będzie jedno wielkie zmartwienie.

    Szyszunia ja nie potrafię stwierdzić czy wydłużyło mi okres bo załapało w pierwszym cyklu z NAC.


  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena89 wrote:

    Szyszunia ja nie potrafię stwierdzić czy wydłużyło mi okres bo załapało w pierwszym cyklu z NAC.

    Ale ja pytałam o długość okresu a nie całego cyklu 😍

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Ale ja pytałam o długość okresu a nie całego cyklu 😍
    No to właśnie nie wiem bo okresu się nie doczekałam 😃 a dzisiaj Szyszunia jak okres? Dalej obficie?

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh nie dojechalam na betę bo u mnie paraliż na drodze przez śnieg. Wystałam się w korku i zawróciłam do domu😡

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a jak poprzedni okres, pamiętasz ? 😁😁😁
    dziś już mniejszy zdecydowanie :D

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzedni okres standardowo bo nie brałam wtedy nic. Ten był mój pierwszy cykl z Miovella i od razu załapało więc nie doczekałam się okresu.
    Nigdy nie wyczytałam żeby komuś innemu NAC wydłużyło.
    Ja na szczęście punkt pobrań mam pod blokiem więc jutro chyba pójdę na betę :)

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena89 wrote:
    Poprzedni okres standardowo bo nie brałam wtedy nic. Ten był mój pierwszy cykl z Miovella i od razu załapało więc nie doczekałam się okresu.
    Nigdy nie wyczytałam żeby komuś innemu NAC wydłużyło.
    Ja na szczęście punkt pobrań mam pod blokiem więc jutro chyba pójdę na betę :)

    ahhh to się dogadalyśmy 😂😂😂
    Ja przyjmuję Nac, i to się bierze od 3dc przed 5 dni :p i dlatego pytałam czy wydłuża okres 😂😂😂

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ