X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja nie zauważyłam jakiejś zmiany w @. Tzn jak w usg wychodzi że endo jest cienkie 7/8mm to wtedy miesiączka jest skąpa, ale zwykle moje endo wynosi 12/13mm (kiedyś miało 2cm 11dpo) to wtedy leje się ze mnie jak z kranu..

    W ogóle to odebrałam dziś wyniki badań.. Tsh 4,81(0,27-4,2)! Czyli jeszcze dojdzie mi pewnie euthyrox, dobrze że jutro mam lekarza.. Ft3 3,59 (2,04-4,40), ft4 1,37(0,93-1,71), glukoza 84(70-105) a insuliny nie mam bo pani mi wrzuciła na ksero nie to co trzeba i mam przez to 3 kopie tarczycy i nawet jednej insuliny..

    Co u Was w ogóle? Ostatnio nie wchodzę tu zbyt często..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle ustąpiły właśnie teraz wieczorem , to mój 2 dzień cyklu miesiączk a obfita i jak nigdy pojawiły się skrzepy. Jutro włączam miovelie NAC oby ten cykl był szczęśliwy jutro wizyta u endokrynologa zobaczymy jak wyniki ... Miłej nocki

    SolAngelica lubi tę wiadomość

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj u mojej ginekolog. Na razie wg pani dr ciąża wygląda książkowo jest ładnie umiejscowiony pęcherzyk i ciałko żółte. Zleciła mi sporo badań + przypisała acard oraz duphaston (jak to stwierdziła na głowę 😅) 19go mam się znowu zgłosić do niej. No i kamień z serca bo strasznie się zamartwiałam, póki co dam żyć w końcu sobie i swojemu mężowi.

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena89 wrote:
    Ja byłam dzisiaj u mojej ginekolog. Na razie wg pani dr ciąża wygląda książkowo jest ładnie umiejscowiony pęcherzyk i ciałko żółte. Zleciła mi sporo badań + przypisała acard oraz duphaston (jak to stwierdziła na głowę 😅) 19go mam się znowu zgłosić do niej. No i kamień z serca bo strasznie się zamartwiałam, póki co dam żyć w końcu sobie i swojemu mężowi.
    No i pięknie , kochana wszystko się ulozy tak jak ma być ☺️ odpoczywaj i myśl pozytywnie , trzymam kciuki

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena89 wrote:
    Ja byłam dzisiaj u mojej ginekolog. Na razie wg pani dr ciąża wygląda książkowo jest ładnie umiejscowiony pęcherzyk i ciałko żółte. Zleciła mi sporo badań + przypisała acard oraz duphaston (jak to stwierdziła na głowę 😅) 19go mam się znowu zgłosić do niej. No i kamień z serca bo strasznie się zamartwiałam, póki co dam żyć w końcu sobie i swojemu mężowi.
    Fajnie że dobre wiadomości chociaż u ciebie. U mnie beta nie rośnie. Czekam na promienie.we środę idę na usg. A tak wierzyłam że tym razem się uda.

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Fajnie że dobre wiadomości chociaż u ciebie. U mnie beta nie rośnie. Czekam na promienie.we środę idę na usg. A tak wierzyłam że tym razem się uda.

    Bardzo mi przykro :( a czy bierzesz progesteron po owulacji ? on pomaga w utrzymaniu ciąży.

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Fajnie że dobre wiadomości chociaż u ciebie. U mnie beta nie rośnie. Czekam na promienie.we środę idę na usg. A tak wierzyłam że tym razem się uda.
    Tule Cię mocno i rozumiem co czujesz. Ja w poprzednią ciążę też wierzyłam ale bardzo się rozczarowałam, ale widzisz w niecałe 2 miesiące okazało się że znowu się udało a przecież wcześniej nie wychodziło nam 3 lata. I ja wiem że Tobie się uda.
    Chociaż ja dalej mam do tego dystans i jeszcze się tym tak nie cieszę ale na pewno po wczorajszej wizycie trochę mniej się zadręczam.
    Ja na razie znikam z forum, czasami zajrzę żeby poczytać co tam u Was słychać :)
    ściskam Was wszystkie 😘

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Bardzo mi przykro :( a czy bierzesz progesteron po owulacji ? on pomaga w utrzymaniu ciąży.
    Nie nie brałam. Jutro mam wizytę może dowiem się czegoś więcej.

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Nie nie brałam. Jutro mam wizytę może dowiem się czegoś więcej.

    Kasia i jak tam ? Jak się czujesz ?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Co u Was? Ja mam dziś plamienie, bardzo lekkie. 30 dc. Jak pojawi się krwawienie to zaczynam dexamethason i lamette. 23.12 wizyta u gin. Ściskam mocno

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po @ i działamy powolutku z moim 🤗

    Asia1989 lubi tę wiadomość

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie oleju z wiesiolka. Czy przyjmijcie go od 1dc?

  • siedemnocy Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie oleju z wiesiolka. Czy przyjmijcie go od 1dc?

    Tak od pierwszego do owulacji.

  • Linka32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przeczytalam cały wątek:) ja bd teraz drugi raz stymulowana po długiej bardzo długiej przerwie za pierwszym razem dostałam. Letrozol nic nie poszło niebylo owulki:/cykl wcześniej miałam samoistna owu jajnik tak bolał że szokkk teraz na ten cykl dostałam miovelia nac Letrozol plus w zastrzyk ach fastimon 75 niemoge się doczekać @ mam niestwierdzone pcos kilkanaście pęcherzyków w 2 jajnikach partner ma problemy z jakością ale bierze suplementy już od 5 mscy i wyniki się poprawiły, jak jemu się poprawiły to u mnie bunt i owulacji niebylo na codzień niemysle o staraniach choć siedzą z tyłu głowy od jakiś 10 lat :/czasem łapę takiego doła że mi się nie niechce myślę że może niezasluzylam by być mama:/ widziałam że próby zakończyły się powodzeniem po tym specyfiku więc znowu we mnie obudziła się nadziejaaaa że może w końcu się uda

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio pisalyscie, że po Miovelii wydłużyl się czas @. U mnie uległa skróceniu. Zamiast 5-6 dni, miałam 3 i to bardzo skapa. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale dowiem się w poniedziałek. Obecnie biorę dexamethason i lamette, plus zwykla Miovelia

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki 🙂 dawno mnie tu nie było. Jak myślicie czy mogę powoli zacząć się cieszyc- beta 34,9 i bladziutka druga kreska na teście ciążowym? Na usg jeszcze nie nie widać.
    Miesiączki po duphastonie brak, okropnie bolą mnie piersi i mam skurcze trochę podobne do miesiączkowych.
    Już bzikuje bo niby się cieszę a za chwile ta myśl czy moze na razie nie powinnam się cieszyc 🤦‍♀️
    Mąż ma ze mną krzyż pański 🤣

    Szyszunia 89, Asia1989 lubią tę wiadomość

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka123 wrote:
    Hej kobitki 🙂 dawno mnie tu nie było. Jak myślicie czy mogę powoli zacząć się cieszyc- beta 34,9 i bladziutka druga kreska na teście ciążowym? Na usg jeszcze nie nie widać.
    Miesiączki po duphastonie brak, okropnie bolą mnie piersi i mam skurcze trochę podobne do miesiączkowych.
    Już bzikuje bo niby się cieszę a za chwile ta myśl czy moze na razie nie powinnam się cieszyc 🤦‍♀️
    Mąż ma ze mną krzyż pański 🤣

    No pewnie, jest z czego 😍 Gratulacje ! 😍
    a który dzień po owu ? jest przyrost bety ?
    A duphaston odstawilas ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 20:15

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    No pewnie, jest z czego 😍 Gratulacje ! 😍
    a który dzień po owu ? jest przyrost bety ?
    A duphaston odstawilas ?

    Na razie nie dziękuje 😊 16 dni po owulacji, lekarz kazał brać duphaston 3 razy dziennie plus Luteina dopochwowo 2 razy dziennie.
    Na razie nie wiem czy jest przyrost bo dopiero raz zrobiłam betę w czwartek. W poniedziałek zrobię sobie znowu żeby sprawdzić czy rośnie.
    Oby się udało 🙏

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka123 wrote:
    Na razie nie dziękuje 😊 16 dni po owulacji, lekarz kazał brać duphaston 3 razy dziennie plus Luteina dopochwowo 2 razy dziennie.
    Na razie nie wiem czy jest przyrost bo dopiero raz zrobiłam betę w czwartek. W poniedziałek zrobię sobie znowu żeby sprawdzić czy rośnie.
    Oby się udało 🙏

    Udalo się i się ciesz 😃
    Bierzesz progesteron więc bedzie wszystko ok 😁
    Gratulacje !
    Który to cykl na clo ?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 03:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.
    Ja z nowym zapytaniem. Też tak macie że po Miovelii takie ciężkie piersi? Jak ściągam stanik to jakby dwa kamienie miały spaść na ziemię i ból że aż zgina w pół. Uprzedzam pytania tak biustonosz mam dopasowany. 16dc więc no raczej nie ma szans by coś miało się kluć i stąd ten ból...

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ