X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Taaaaaa... I nadal negatywne ale okazało się że owulacja mogła być pomimo negatywnych testów. W środę jadę na usg to będę wiedziała czy owulacja była czy nie.
    Oby była 😊
    Ja jutro na usg więc już przebieram nogami czy mieszanka lekow od pana dr sie tym razem sprawdzila 😅

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Oby była 😊
    Ja jutro na usg więc już przebieram nogami czy mieszanka lekow od pana dr sie tym razem sprawdzila 😅
    Trzymam kciuki mocno, mocno. Niech się uda!!!! 😊😊😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Trzymam kciuki mocno, mocno. Niech się uda!!!! 😊😊😊
    Ja też trzymam kciuki, chciałabym nie mieć nadziei, chyba po ostatnim nie powinnam jej nawet mieć ale jest to silniejsze ode mnie...
    Zwlaszcza że człowiek sie po tych wszysykich lekach czuje kiepsko to jeszcze kasa na to idzie jak woda ☹
    To chociaż jakis efekt bym chciała z tego mieć ahh ☹

  • Moni101010. Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pytanie. Jakie badania robicie z krwi ? Chciałabym sobie sprawdzić coś więcej niż tsh. Ponieważ lekarz stwierdził że tsh i zwykła morfologia wystarczy (zrobiłam było w normie). Chciałabym sprawdzić coś więcej bo mimo że wyniki są dobre efektu nie ma..

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ja też trzymam kciuki, chciałabym nie mieć nadziei, chyba po ostatnim nie powinnam jej nawet mieć ale jest to silniejsze ode mnie...
    Zwlaszcza że człowiek sie po tych wszysykich lekach czuje kiepsko to jeszcze kasa na to idzie jak woda ☹
    To chociaż jakis efekt bym chciała z tego mieć ahh ☹
    Nie da się nie mieć nadziei jeżeli się czegoś tak bardzo pragnie. Ja też tłumaczę sobie że trzeba dac sobie spokój. Nie wychodzi mi to. Wierzyć trzeba zawsze ale spróbować na spokojnie

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w środę mam zrobic progesteron. Podpowiedzcie tylko czy to może być po południu po pracy? Bo nie dopytałam i się teraz zastanawiam :)

    010igov3znog0i75.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny w środę mam zrobic progesteron. Podpowiedzcie tylko czy to może być po południu po pracy? Bo nie dopytałam i się teraz zastanawiam :)
    Z tego co mi wiadomo to nie trzeba być na czczo więc po pracy raczej mozna

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni101010. wrote:
    Dziewczynki pytanie. Jakie badania robicie z krwi ? Chciałabym sobie sprawdzić coś więcej niż tsh. Ponieważ lekarz stwierdził że tsh i zwykła morfologia wystarczy (zrobiłam było w normie). Chciałabym sprawdzić coś więcej bo mimo że wyniki są dobre efektu nie ma..
    Jest wiele badań które można wykonać, mi np. Lekarz zlecił Estradiol, AMH, FSH , LH w 3. Dniu cyklu aby potwierdzić PCOS.
    Są jeszcze FT3 i FT4 one z tego co pamiętam mogą nie wyjść dobrze mimo ze tsh jest ok.
    No i oczywiście progesteron i krzywą cykrowa i insulinową.
    Może Dziewczyny jeszcze coś dodadzą, wszystko zależy co u Siebie podejrzewasz.
    U mnie np. Glukoza naczczo wyszla super lelarz pierwszego kontaktu powiedzial ze nie ma wskazan robic krzywej, a że tylam nie wiedzialam z czego po jakimś czasie zrobilam sobie krzywa glukozowa i insulinowa i wyszło dlaczego sie tyło.

    Moni101010. lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nie wytrzymałam i poszłam na badanie progesteronu. Czekam na wyniki. Przynajmniej się dowiem czy była owulacja. 😂

    Co do badań to ja robilam jeszcze na początku leczenia Wit. D3 i przeciwciała przecuwplemnikowe, grupę krwi u niestety mamy konflikt serologiczny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2020, 09:12

  • ONA Przyjaciółka
    Postów: 83 105

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miovella bierzecie tylko do transferu, czy można ją brać do pozytywnej bety. Chodzi o zwykła miovella bez nac

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Nie da się nie mieć nadziei jeżeli się czegoś tak bardzo pragnie. Ja też tłumaczę sobie że trzeba dac sobie spokój. Nie wychodzi mi to. Wierzyć trzeba zawsze ale spróbować na spokojnie
    Ostatnie zdanie muszę zapamiętać i się do niego stosować 😊

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ONA wrote:
    Czy miovella bierzecie tylko do transferu, czy można ją brać do pozytywnej bety. Chodzi o zwykła miovella bez nac
    Można brać cały czas.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki progesteronu. Dziś 19 dc A wynik to 11.5. Czy to znaczy że miałam w tym miesiącu owulacje?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki progesteronu. Dziś 19 dc A wynik to 11.5. Czy to znaczy że miałam w tym miesiącu owulacje?
    Asia1989 nie mam pojęcia ☹ przewertowalas neta?
    U mnie udalo sie wyhodować 3pęcherzyki, jutro wieczorem ovitrelle. Niestety niezbyt grube endometrium, więc ciekawe co z tego wyjdzie 😅

  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2022, 23:22

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • ONA Przyjaciółka
    Postów: 83 105

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki to będę brała, dalej

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Wynik powyżej 10 wskazuje na owulację 🙂 Nie wiem w jakim dniu cyklu robiłaś, ale 7 dni po owulacji wychodzi największe stężenie progesteronu.
    W 19 dc. Ale nie wiem kiedy mogła być owulacja bo sugerowałam się testami a te były cały czas negatywne. Przypuszczam że owulacja mogła być 13 dc lub15dc bo wtedy byl śluz ale pewnosci brak. Asia.... super że leczenie działa. 😘😘😘

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    W 19 dc. Ale nie wiem kiedy mogła być owulacja bo sugerowałam się testami a te były cały czas negatywne. Przypuszczam że owulacja mogła być 13 dc lub15dc bo wtedy byl śluz ale pewnosci brak. Asia.... super że leczenie działa. 😘😘😘
    Ale jedziesz jutro na usg?? Powiem Ci ze jakos mnie nie cieszy przez to endometrium... no ale kazał wziąć ten zastrzyk to może nie jest az tak zle juz sama nie wiem... ah ☹

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ale jedziesz jutro na usg?? Powiem Ci ze jakos mnie nie cieszy przez to endometrium... no ale kazał wziąć ten zastrzyk to może nie jest az tak zle juz sama nie wiem... ah ☹
    Jadę jadę... zobaczymy co lekarz powie. Moze to endometrium nie jest wcale takie zle.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Jadę jadę... zobaczymy co lekarz powie. Moze to endometrium nie jest wcale takie zle.
    To daj koniecznie znać 😉
    Ja to już sama nie wiem powiem szczerze 😅 co ma być to będzie, okaze się wszystko 😉

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ