X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Bol piersi, straszne mdlosci, oslabienie(mogłabym cały czas spac), wrażliwość na zapachy.
    A ból piersi długo miałaś? Mnie też mdlilo ale juz w sobote było ok.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    A ból piersi długo miałaś? Mnie też mdlilo ale juz w sobote było ok.
    Do wystąpienia miesiączki. Drugiego dnia cyklu przeszło.

    Asia90 lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Do wystąpienia miesiączki. Drugiego dnia cyklu przeszło.
    Ojj to mnie zmartwilas 😅 że to tyle potrwa jeszcze, jestem teraz na luteinie 2 tygodnie...
    A powiedz jak Ty sie czujesz?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ojj to mnie zmartwilas 😅 że to tyle potrwa jeszcze, jestem teraz na luteinie 2 tygodnie...
    A powiedz jak Ty sie czujesz?
    Jestem na progesteronie. W poniedziałek powinna przyjść @ ale brzuch mnie strasznie boli jakby miało to się stać za moment. Podobno boli gdy torbiel się wchłania. Oby....

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Jestem na progesteronie. W poniedziałek powinna przyjść @ ale brzuch mnie strasznie boli jakby miało to się stać za moment. Podobno boli gdy torbiel się wchłania. Oby....
    Ojj to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było 😊 trzymaj się 😊

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ojj to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było 😊 trzymaj się 😊
    Ja również trzymam kciuki za pozytywne wyniki 😊😊

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 05. 07 dostałam zastrzyk to był 14 dc czy myślicie czy na badaniu krwi byłby już na 100 % pewne? Testy niestety negatywne. :( dzisiaj 28 dc

    010igov3znog0i75.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny 05. 07 dostałam zastrzyk to był 14 dc czy myślicie czy na badaniu krwi byłby już na 100 % pewne? Testy niestety negatywne. :( dzisiaj 28 dc
    Daj sobie jeszcze 2-3 dni . I wtedy leć 💪💪💪💪

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiaj rano plamienie 28 dc pewnie zaczyna się @. Jedyne co jest pocieszające ze w tym miesiącu na pewno miałam owulację i pierwszy raz od roku dostałam okres 28 dc jak w zegarku. Może przynajmniej w tym temacie ta stymulacja pomoże jakoś zapanowac nad moimi 60 dniowymi cyklami? Przynajmniej nie muszę brać na wywołanie. Trudno jescze kilka dni i zaczynam od nowa....

    010igov3znog0i75.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Moja przygoda z Miovelią dopiero się zaczyna. Biorę pierwszy miesiac. O dziecko staramy sie już 3 lata... leczyłam się u lekarza w moim rodzinnym mieście prawie 3 lata. Stwierdził u mnie niepłodność immunologiczną. Ze względu na podwyższone przeciwciała p/p. Brałam encorton przez kilka miesiecy i equoral. Z tym że equoral tylko kilka dni. Do tego neoparin, aromek, acard, norprolac, luteinę i ovarin. Po prawie 3 latach bezskutecznego leczenia postanowiłam sie skonsultować z innym lekarzem. Wybrałam się do prof. do Warszawy. Po przeanalizowaniu wszystkich badań stwierdziła że wszystkie leki oprócz acardu i norprolacu są do odstawienia. Już na pierwszej wizycie wspomniała że jak dla niej to pcos ale zleciła usg, ktore potwierdziło diagnozę. Lekarz u ktorego leczyłam się tyle czasu nigdy o tym nie wspomniał. Dostałam miovelie i miovelie nac. Do tego koenzym q10, acidum folicum, glucophage. Czy to zadziała... nie wiem. Jedyne co na tą chwilę mogę stwierdzić to to, że po mioveli czuję się znacznie lepiej w drugiej fazie cyklu. Wcześniej byłam caly czas zmęczona, nieraz nie mogłam wytrzymać sama ze sobą, kołatało mi serce, taki dwutygodniowy zespół napiecia przedmiesiączkowego. Teraz oprócz bólu piersi nie mam innych objawów. Ogolnie nadzieja gaśnie... jest coraz trudniej. Forum śledzę juz jakiś czas. Ale dopiero teraz odważyłam się opisać swoją historię. Pozdrawiam Was dziewczyny bardzo serdecznie.

    Mggg, KlementynaKle, MayMasza lubią tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Niestety dzisiaj rano plamienie 28 dc pewnie zaczyna się @. Jedyne co jest pocieszające ze w tym miesiącu na pewno miałam owulację i pierwszy raz od roku dostałam okres 28 dc jak w zegarku. Może przynajmniej w tym temacie ta stymulacja pomoże jakoś zapanowac nad moimi 60 dniowymi cyklami? Przynajmniej nie muszę brać na wywołanie. Trudno jescze kilka dni i zaczynam od nowa....
    U mnie też dziś 28 dc. Do jutra mam progesteron i czekam na @. I nowy cykl, nowe szanse 😉😉😉😉

  • KarolinaOna Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tam u was?

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2061 1464

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Moja przygoda z Miovelią dopiero się zaczyna. Biorę pierwszy miesiac. O dziecko staramy sie już 3 lata... leczyłam się u lekarza w moim rodzinnym mieście prawie 3 lata. Stwierdził u mnie niepłodność immunologiczną. Ze względu na podwyższone przeciwciała p/p. Brałam encorton przez kilka miesiecy i equoral. Z tym że equoral tylko kilka dni. Do tego neoparin, aromek, acard, norprolac, luteinę i ovarin. Po prawie 3 latach bezskutecznego leczenia postanowiłam sie skonsultować z innym lekarzem. Wybrałam się do prof. do Warszawy. Po przeanalizowaniu wszystkich badań stwierdziła że wszystkie leki oprócz acardu i norprolacu są do odstawienia. Już na pierwszej wizycie wspomniała że jak dla niej to pcos ale zleciła usg, ktore potwierdziło diagnozę. Lekarz u ktorego leczyłam się tyle czasu nigdy o tym nie wspomniał. Dostałam miovelie i miovelie nac. Do tego koenzym q10, acidum folicum, glucophage. Czy to zadziała... nie wiem. Jedyne co na tą chwilę mogę stwierdzić to to, że po mioveli czuję się znacznie lepiej w drugiej fazie cyklu. Wcześniej byłam caly czas zmęczona, nieraz nie mogłam wytrzymać sama ze sobą, kołatało mi serce, taki dwutygodniowy zespół napiecia przedmiesiączkowego. Teraz oprócz bólu piersi nie mam innych objawów. Ogolnie nadzieja gaśnie... jest coraz trudniej. Forum śledzę juz jakiś czas. Ale dopiero teraz odważyłam się opisać swoją historię. Pozdrawiam Was dziewczyny bardzo serdecznie.
    Hej Suzi. Niestety znamy ból chodzenia od lekarza do lekarza..co każdy to inna opinia. Głupiejemy od nawału informacji które są tak rozbieżne. Nie poddawaj się. W chwilach słabości lubię sobie powtarzać, że nie należy się poddawać bo nigdy nie wiemy jak blisko celu jesteśmy. Myślę że Twój obecny lekarz dobrą drogę objął. Poczekaj, zobaczysz jak będziesz reagować. Powodzenia na tej trudnej drodze - my ja znamy ♥️

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny efekt Mioveli u mnie jest taki, że skrócił mi się cykl z ponad 30 dni do 28. I moja @ wygląda w końcu normalnie... także na moj organizm jakieś działanie wykazuje. A u Was dziewczyny jak tam? Jakieś nowości, a może rewelacje😉

  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Kolejny efekt Mioveli u mnie jest taki, że skrócił mi się cykl z ponad 30 dni do 28. I moja @ wygląda w końcu normalnie... także na moj organizm jakieś działanie wykazuje. A u Was dziewczyny jak tam? Jakieś nowości, a może rewelacje😉

    Hej co masz na myśli mowiac normalnie? 😃

    Dziewczyny mam pytanie bo sie martwię, od 4 dni czyli od poczatku cyklu biore miovelie i dzisiaj czuje napiecie w dolnej czesci brzucha, troche jak by mi sie okres mial zbliżać a dopiero co się skończył. Miałyście tak? 😟

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tego cyklu oprocz zwykłej mioveli bralam tez Miovelie NAC, dzis 11 dzien a ja mam śluzu taka ilosc jak nigdy.. Nie mam pojecia czy to dobra czy zla oznaka..

    Suzi lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mggg wrote:
    Hej co masz na myśli mowiac normalnie? 😃

    Dziewczyny mam pytanie bo sie martwię, od 4 dni czyli od poczatku cyklu biore miovelie i dzisiaj czuje napiecie w dolnej czesci brzucha, troche jak by mi sie okres mial zbliżać a dopiero co się skończył. Miałyście tak? 😟

    Ostatnio @ jakby mi się rozkręcała 3 dni... tzn. Miałam taki lekko zabarwiony krwią śluz a takie mocniejsze krwawienie zaczynało się po 2-3 dniach. Teraz od pierwszego dnia normalne krwawienie... mnie od razu po okresie nic nie boli. Dopiero zaczynam odczuwać lekki ból przed owulacją. Ale myślę że spokojnie... to na pewno nic złego. 😊

    Mggg lubi tę wiadomość

  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj juz zdecydowanie lepiej sie czuję wiec mam nadzieję, że to tylko tak chwilowo było. Też mam skape i śluzowate okresy wie może i u mnie zadziała w ten sposób. Dzięki! 🙂

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😉😉😉 ja dziś 2 dc i mam wizytę u lekarza. Zobaczymy czy torbiel się wchłonęła. Mam nadzieję że tak

  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej dziewczyny 😉😉😉 ja dziś 2 dc i mam wizytę u lekarza. Zobaczymy czy torbiel się wchłonęła. Mam nadzieję że tak

    Trzymam kciuki 🙂

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ