X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel się wchłonęła. Dostałam nowe leki. Clostylbegyt tabletki i mensinorm zastrzyki. Zobaczymy co przyniosą 😂😂😂

    Mggg, Suzi lubią tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Torbiel się wchłonęła. Dostałam nowe leki. Clostylbegyt tabletki i mensinorm zastrzyki. Zobaczymy co przyniosą 😂😂😂

    Super. Trzymam kciuki 😊 Co to za leki w ogóle?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na produkcję pęcherzyków. Sporo dziewczyn bierze clostylbegyt. Mam nadzieję że na mnie zadziała. A tego zastrzyku nie brałam jeszcze. Od dzis zaczynam i za tydzień na kontrolę.

    Paula0408 lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znać ile Ci się uda pęcherzyków wyhodować na tej "mieszance" 😉
    Ja dopiero w piatek jadę na bete, mam wrazenie ze trwalo to cale wieki... ehh...

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Daj koniecznie znać ile Ci się uda pęcherzyków wyhodować na tej "mieszance" 😉
    Ja dopiero w piatek jadę na bete, mam wrazenie ze trwalo to cale wieki... ehh...
    Dokładnie wiem co czujesz. Jak miałam robić betę i czekałam 14 dni to była cała wieczność. Trzymam kciuki 👍👍👍

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dokładnie wiem co czujesz. Jak miałam robić betę i czekałam 14 dni to była cała wieczność. Trzymam kciuki 👍👍👍
    Jakas masakra... wczoraj nie wytrzymalam i zrobiłam test, jedna kreska wiec watpie aby beta wykazala co innego...
    A mam trądzik jak nastolatka, dawno takiego nie miałam ☹ zaczynam mieć tego dość, samopoczucie do kitu, nic sie nie chce i jeszcze pryszcz na pryszczu ehhhh 😪😪
    Widzę że mamy podobny system leczenia, a ile dostalas tych zastrzykow?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 zastrzyki i przez 5 dni clostylbegyt. Powiem szczerze że jakoś mam złe przeczucia co do siebie. Chyba jednak nie będzie mi pisane mieć dzieciaki.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie to wszystko męczące... ja co miesiąc mam załamkę.😔 Jeszcze teraz wysyp ciąż wśrod moich koleżanek. Normalnie bym się bardzo cieszyła, ale nie potrafię i zaczynam ich unikać... brzmi to może dziwnie, ale ostatnio tak mam. Jakby mi kazali to na głowie bym stała żeby tylko mieć dzidziusia.... biorę leki, trzymam dietę... i ciągle bez efektów 😔

    Asia90 lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    3 zastrzyki i przez 5 dni clostylbegyt. Powiem szczerze że jakoś mam złe przeczucia co do siebie. Chyba jednak nie będzie mi pisane mieć dzieciaki.
    To tak samo jak ja miałam, mi urosły 3 pęcherzyki trzymam kciuki że u Ciebie bedzie podobnie 😊
    Wiesz... ja czasami myślę że chyba jestem złym czlowiekiem że ciągle sie nie udaje i nie udaje... mam też wrażenie że mnie to męczy i mocno sie "postarzalam" przez tą sytuacje... ciągle nie mam ani siły ani ochoty żeby cokolwiek zrobić, zmuszam sie żeby jakies przyziemne rzeczy robić a dodatkowo przez te wszystkie leki jest mi niedobrze... chyba znowu jakis kryzys mnie dopata...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Strasznie to wszystko męczące... ja co miesiąc mam załamkę.😔 Jeszcze teraz wysyp ciąż wśrod moich koleżanek. Normalnie bym się bardzo cieszyła, ale nie potrafię i zaczynam ich unikać... brzmi to może dziwnie, ale ostatnio tak mam. Jakby mi kazali to na głowie bym stała żeby tylko mieć dzidziusia.... biorę leki, trzymam dietę... i ciągle bez efektów 😔
    Wiem co czujesz doskonale...
    W tamtym roku byłam na panieńskim na którym były też ciężarne... i serio, nie moglam na nie patrzeć 😪
    Ehh z tym trzymaniem diety i braniem leków też mam podobnie, a czasami mam wrażenie że to i tak wszystko na nic i ze szkoda kasy i zapału...
    Mi lekarka powiedziala ze jak schudne to zajde, schudłam 17kg a ciąży jak nie bylo tak nie ma... wszystko bez sensu ☹

  • Moni101010. Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie konsultowałam jeszcze tego z lekarzem ale moje wyniki TSH 3.2 FT3 2.72 FT4 0.8. Z tego co czytam TSH u kobiet planujących ciążę powinno być w granicach 2.5..

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni101010. wrote:
    Dziewczynki nie konsultowałam jeszcze tego z lekarzem ale moje wyniki TSH 3.2 FT3 2.72 FT4 0.8. Z tego co czytam TSH u kobiet planujących ciążę powinno być w granicach 2.5..
    A kiedy masz lekarza?? Tu by sie chyba jakis endokrynolog przydał w takim razie

  • Moni101010. Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    A kiedy masz lekarza?? Tu by sie chyba jakis endokrynolog przydał w takim razie
    Miałam mieć za tydzień Ale wiesz czasy są dziwne co chwilę przekładają wizytę.. Chyba że zamiast do gina pójdę do endokrynologa... Albo skorzystam z tele porady:D A Ty miałaś podobną sytuację? Teoretycznie mieszcze się w normie ale te wszystkie normy są naciągane i nikt nie uwzględnił w nich kobiet przygotowujących się do ciąży.

    Suzi lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni101010. wrote:
    Miałam mieć za tydzień Ale wiesz czasy są dziwne co chwilę przekładają wizytę.. Chyba że zamiast do gina pójdę do endokrynologa... Albo skorzystam z tele porady:D A Ty miałaś podobną sytuację? Teoretycznie mieszcze się w normie ale te wszystkie normy są naciągane i nikt nie uwzględnił w nich kobiet przygotowujących się do ciąży.
    Wiesz co ja byłam pod opieka endokrynologa diabetologa i nic nie mowila ze mam zle tsh...
    Ehh chyba najlepszy by byl jakis ginekolog-endokrynolog w Twoim przypadku 😉 mój aktualny gin tez jest endokrynologiem i też nic nie mówił takze chyba jest ok...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 jestem tu nowa, staramy sie od 2 lat. Zaczęliśmy właśnie przygodę z naprotechnologią - kolejne podejście zmiany lekarza,narazie pozytywne wrażenia - will see.

    Od 5 sierpnia stosuje miovelie (narazie bez nac) pierwsze opakowanie. Faktycznie sporadyczne klucie czus w trakcie stosowania, ale zastanawia mnie fakt ze 2 dni mi sie spóźnia okres, a w ciąży nie jestem🤔 ale czytałam tu u Was ze niektorym dziewczynom tez sie przytrafia wiec oby bylo wszystko ok.
    Za kilka dni kolejna wizyta u naprotechnologa i zobaczymy jakie jeszcze leki dostaniemy na dokładkę ;)

    Pozdrawiam Was :)

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaX wrote:
    Hej dziewczyny 🙂 jestem tu nowa, staramy sie od 2 lat. Zaczęliśmy właśnie przygodę z naprotechnologią - kolejne podejście zmiany lekarza,narazie pozytywne wrażenia - will see.

    Od 5 sierpnia stosuje miovelie (narazie bez nac) pierwsze opakowanie. Faktycznie sporadyczne klucie czus w trakcie stosowania, ale zastanawia mnie fakt ze 2 dni mi sie spóźnia okres, a w ciąży nie jestem🤔 ale czytałam tu u Was ze niektorym dziewczynom tez sie przytrafia wiec oby bylo wszystko ok.
    Za kilka dni kolejna wizyta u naprotechnologa i zobaczymy jakie jeszcze leki dostaniemy na dokładkę ;)

    Pozdrawiam Was :)

    Podobno się może wydłużyć cykl aczkolwiek ja bralam aby byl krótszy 😅 a ktory to Twoj dc?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykl się skrócił... biorę Miovelie i Miovelie Nac... także chyba każdy organizm reaguje innaczej.😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też liczylam, że będą go miala jak w zegarku 😃
    To jest 33 dc, od kilku miesięcy mam co 30 dni lub 31 ale jest w sumie punktualny. Zależało mi tez żeby sprawnie przyszedl bo w przyszlym tygodniu badanie ginekologiczne 🤔 i chcialam zeby cos dojrzala 😆 a tu pływalnia.

    Biorę jeszcze duphaston i jakies witaminy.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaX wrote:
    No ja też liczylam, że będą go miala jak w zegarku 😃
    To jest 33 dc, od kilku miesięcy mam co 30 dni lub 31 ale jest w sumie punktualny. Zależało mi tez żeby sprawnie przyszedl bo w przyszlym tygodniu badanie ginekologiczne 🤔 i chcialam zeby cos dojrzala 😆 a tu pływalnia.

    Biorę jeszcze duphaston i jakies witaminy.
    To może ten duphaston namieszal?
    Jak będziesz u lekarza to podpytaj 😉
    A powiedz mi (bo moj maz tez mial usunietego zylaka) jak wpadliscie na to ze wyniki sie pogorszyly?
    U nas po zabiegu wyszly super i tak sie zastanawiam czy go wyslac raz jeszcze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    To może ten duphaston namieszal?
    Jak będziesz u lekarza to podpytaj 😉
    A powiedz mi (bo moj maz tez mial usunietego zylaka) jak wpadliscie na to ze wyniki sie pogorszyly?
    U nas po zabiegu wyszly super i tak sie zastanawiam czy go wyslac raz jeszcze...

    Masz racje, tez sie zastanawialam czy to moze jednak duphastonu sprawka 🤔 faktycznie zapytam lekarki :) jeszcze jak przyjdzie do niedzieli nie ma tragedii byle niw pozniej bo w piątek mam wizyte i ma zobaczyć czy miovelia podradowala jajka przez ten miesiac czy zmieniamy lek.

    Co do operacji, zrobiliśmy badania i wyniki byly gorsze. Jeden lekarz to zinterpretowal ze operacja zawinila i zostaje in vitro :/ buc jeden. Potem sie naczytalismy w necie ze operacja moze pogorszyc choc rzadko sie zdarza i mielismy dola.
    Potem pani naprotechnolog nowy lekarz wynalazla bakterie u męża miesiąc temu😊😊<
    cieszę się bo postawia diagnoze ze to jest prawdziwa przyczyna zlych wynikow :) mamy juz wyniki badan i w piątek lecimy do niej i da antybiotyki ✊✊. Wiec znow wrocila nam nadzieja i iskierka w oczach.

    A jak juz Twoj mąż mial raz operacje i mowisz ze jest super, to jeszcze raz chcecie robić? Myślę ze nie ma potrzeby:) czy macie wątpliwości co do tych wyników po prostu?

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ