X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!
    jak jest z miesiączką po Miovella Nac i Miovella bo chyba po niej dostałam 2-3 dni wcześniej okres. Mam nadzieję, że to jest pojedynczy przypadek.
    dziękuję za odp

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po wizycie. Niestety ten cykl nieudany. Zrobiła mi się torbiel, pęcherzyki nie pekly. 😭😭😭

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja właśnie po wizycie. Niestety ten cykl nieudany. Zrobiła mi się torbiel, pęcherzyki nie pekly. 😭😭😭
    Tak mi przykro... trzymaj się i nie poddawaj...

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    hej dziewczyny!
    jak jest z miesiączką po Miovella Nac i Miovella bo chyba po niej dostałam 2-3 dni wcześniej okres. Mam nadzieję, że to jest pojedynczy przypadek.
    dziękuję za odp

    Jestem po 1,5 opakowania mioveli i powiem Ci ze u mnie okres sie zatrzymał.. Przed braniem mioveli mialam 31-33 dni a teraz mam juz 43 dzien i jestem juz po duphastonie na wywołanie i czekam.. 😖
    Jestem zla bo nadzieja byla a teraz tylko pozostały stracone dni.. ale miovelie mam brac dalej 🤷‍♀️

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Jestem po 1,5 opakowania mioveli i powiem Ci ze u mnie okres sie zatrzymał.. Przed braniem mioveli mialam 31-33 dni a teraz mam juz 43 dzien i jestem juz po duphastonie na wywołanie i czekam.. 😖
    Jestem zla bo nadzieja byla a teraz tylko pozostały stracone dni.. ale miovelie mam brac dalej 🤷‍♀️
    Mi się cykl skrócił na miovelii 😉 najwidoczniej roznie działa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Jestem po 1,5 opakowania mioveli i powiem Ci ze u mnie okres sie zatrzymał.. Przed braniem mioveli mialam 31-33 dni a teraz mam juz 43 dzien i jestem juz po duphastonie na wywołanie i czekam.. 😖
    Jestem zla bo nadzieja byla a teraz tylko pozostały stracone dni.. ale miovelie mam brac dalej 🤷‍♀️

    no to ja mam krótszy , zobaczymy co będzie za miesiąc . ja mam cykle zazwyczaj 27-28 dni.

  • KlementynaKle Przyjaciółka
    Postów: 71 42

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Miovelia i Miovelia NAC mam już drugi raz torbiele i cykl bezowulacyjny. Wcześniej wszystko było ok. Jeszcze 1-2 cykle i odstawiam. To nie dla mnie najwidoczniej :(

  • KarolinaOna Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Udało się. Są kreski. Dziś 31 dc. W 27 dc robiłam i nie było nawet cienia. Jeśli chcecie mogę opowiedzieć wam moja historię. Ale ja to sama kombinowalam swoje leczenie

  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2022, 23:23

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • KarolinaOna Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziłam po lekarzach kilka lat. Mam zaawansowane pcos i wiek 34 lata. Okresy nieregularne.endometrium cieniutkie.
    Kilka lat brałam inofem. I nic. Teraz był mój drugi cykl z miovelia nac.Dodatkowo sama brałam koenzym q10 witamina E witamina b12 magnez i witamina D 4000.
    Obserwowałam się cały czas. W 13 I 14 dc miałam uczucie wilgotności oraz śluz. Działalismy. Później 15 16 17 18 19 dzień sucho. Myślałam że po wszytskim. 19 dc wieczorem idę siku i patrzę śluz jak galaretka. Dziwne. Bo kilka dni było sucho zupełnie.wtedy też działalismy. I dalej sucho.

    27 dc zrobiłam test. Nic .biało. I teraz 31 dnia też zrobiłam bo się przelewalo mi w brzuchu. I wyszły 2 kreski. Narazie biorę to na spokojnie. Nie wybiegam Myślami daleko. Wiadomo że przy naszym PCOS różnie może być.
    Jak macie jakieś pytania to piszcie

    KlementynaKle, Moni101010., Niezapominajka 🍀, miele2012 lubią tę wiadomość

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam dziś progesteron wynik 20 co wy na to? Dzisiaj 7 dpo.

    010igov3znog0i75.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny robiłam dziś progesteron wynik 20 co wy na to? Dzisiaj 7 dpo.
    Mimi bardzo dobry wynik 😉 owulaka na pewno była No i może coś więcej się z tego wykluje. Zależy jaki poziom miałaś zazwyczaj.

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon robiłam 1 Raz. Niestety nie wytrzymałam i zrobiłam też betę i oczywiście jest negatywna. Zupełnie nie potrzebnie bo tylko teraz siedzę smutna chociaż wiem że to i tak za wcześnie przecież. Wszytko było idealnie dwa pecherzyki zastrzyk endometrim super progesteron spoko. Jak mi się nie uda znowu to ja już nie wiem :(

    010igov3znog0i75.png
  • Moni101010. Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kończę 3 opakowanie miovelia.. i w sumie mam mieszane uczucia, teraz to już nie wiem czy bardziej pomaga czy szkodzi. Wcześniej cykle miałam raczej regularne 26-28 dni. Od dwóch miesięcy odkąd lekarz zalecił miovelie cykl jest krótszy.. A dzisiaj już czuje że się rozkręca @ a jest dopiero 23 dzień.. Sama już nie wiem :( :(

  • Moni101010. Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaOna wrote:
    Chodziłam po lekarzach kilka lat. Mam zaawansowane pcos i wiek 34 lata. Okresy nieregularne.endometrium cieniutkie.
    Kilka lat brałam inofem. I nic. Teraz był mój drugi cykl z miovelia nac.Dodatkowo sama brałam koenzym q10 witamina E witamina b12 magnez i witamina D 4000.
    Obserwowałam się cały czas. W 13 I 14 dc miałam uczucie wilgotności oraz śluz. Działalismy. Później 15 16 17 18 19 dzień sucho. Myślałam że po wszytskim. 19 dc wieczorem idę siku i patrzę śluz jak galaretka. Dziwne. Bo kilka dni było sucho zupełnie.wtedy też działalismy. I dalej sucho.

    27 dc zrobiłam test. Nic .biało. I teraz 31 dnia też zrobiłam bo się przelewalo mi w brzuchu. I wyszły 2 kreski. Narazie biorę to na spokojnie. Nie wybiegam Myślami daleko. Wiadomo że przy naszym PCOS różnie może być.
    Jak macie jakieś pytania to piszcie
    A brałaś zwykłą miovelie ? Czy tylko tą nac ?

  • KarolinaOna Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miovelia miovelia nac i inofem . Wcześniej kilka lat brałam sam inofem i nic

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 jakie miałaś skutki uboczne po ovitrell? Mnie piersi bolą że łooooj☹☹☹

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj 26 dc test negatywny. Zastrzyk w 14 dc. Chyba już nie mam na co liczyć :( co myślicie?

    010igov3znog0i75.png
  • KarolinaOna Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi u mnie 27 dc nie było nic A 31 2 kreski odrazu. Nie martw sie tylko zrób za kilka dni

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Asia1989 jakie miałaś skutki uboczne po ovitrell? Mnie piersi bolą że łooooj☹☹☹
    Bol piersi, straszne mdlosci, oslabienie(mogłabym cały czas spac), wrażliwość na zapachy.

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ