X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 25 września 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dziewczyny mam wrażenie że wszyscy wierza w to że teraz się uda tylko mi brakuje tej wiary. Ale dziękuję Wam za podtrzymywanie na duchu. Asia90 jutro lecisz na betę? Czekam na wieści, te najlepsze. 😘😘😘
    Tak jutro, ja się staram nie wyszukiwać u siebie żadnych symptomów, aczkowielwiek mam wrażenie że to i tak jeszcze nie tym razem ☹
    Generalnie staram się nie nastawiac... A Ty o której będziesz miala wynik?
    Mimo wszystko trzymam kciuki może te Twoje "płaczki" były jednak dobrym znakiem 💪

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 września 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak, że raz mam przypływy ogromniej wiary i nadziei a nieraz totalny dołek🙄 zazwyczaj przed owu jest dobrze, a później ten czas wyczekiwania przed @ mnie bardzo męczy i na koniec totalna rozpacz i później sie ogarniam i zaczynam od nowa🙈

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 25 września 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Tak jutro, ja się staram nie wyszukiwać u siebie żadnych symptomów, aczkowielwiek mam wrażenie że to i tak jeszcze nie tym razem ☹
    Generalnie staram się nie nastawiac... A Ty o której będziesz miala wynik?
    Mimo wszystko trzymam kciuki może te Twoje "płaczki" były jednak dobrym znakiem 💪
    Ostatnio jak robilam badanie o 7 rano to wyniki byly o 14.30. Dziś tez byłam o 7 i czekam... Ale naprawdę wyjątkowo na spokojnie. Nawet nie sprawdzam po 50 razy. Czekam na SMS że wyniki są gotowe. Dziwnie się po prostu czuje. Tak naprawdę baaardzo spokojnie, przygotowana na wynik negatywny. Nawet mam plan że dziś wieczorem będę sobie mogła pozwolić na 🍷🍷🍷. Asiu może Ty jutro będziesz miała betę wyzsza niż te 5. Trzymam za to mocno kciuki.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 25 września 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja mam tak, że raz mam przypływy ogromniej wiary i nadziei a nieraz totalny dołek🙄 zazwyczaj przed owu jest dobrze, a później ten czas wyczekiwania przed @ mnie bardzo męczy i na koniec totalna rozpacz i później sie ogarniam i zaczynam od nowa🙈
    Jakbym czytała o sobie 😅

    kredka, Asia1989 lubią tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 25 września 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ostatnio jak robilam badanie o 7 rano to wyniki byly o 14.30. Dziś tez byłam o 7 i czekam... Ale naprawdę wyjątkowo na spokojnie. Nawet nie sprawdzam po 50 razy. Czekam na SMS że wyniki są gotowe. Dziwnie się po prostu czuje. Tak naprawdę baaardzo spokojnie, przygotowana na wynik negatywny. Nawet mam plan że dziś wieczorem będę sobie mogła pozwolić na 🍷🍷🍷. Asiu może Ty jutro będziesz miała betę wyzsza niż te 5. Trzymam za to mocno kciuki.
    Ehh okaże się wszystko... masz rację ja też sie dzis zaopatrze w jakiś alkohol 😅 aby mieć na jutro... w sumie to jedyny czas co by można było się napić ah ☹
    Mi to jeszcze do tego wszystkiego wyszła dziś ogromne zimno na ustach, czasami się cieszę że trzeba w maseczkach chodzić 😅

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 września 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Jakbym czytała o sobie 😅
    Zanim zaczęłam czytać to forum to myślałam, że ze mną coś nie tak...🤪 teraz chociaż wiem, że moje reakcje i zachowania to standardzik😆 💙

    kredka, Asia1989 lubią tę wiadomość

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 25 września 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:35

    Asia1989, Suzi lubią tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 25 września 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik bety. Niestety moje przeczucia się sprawdziły. Czekam na @ i nowy cykl starań. Powodzenia dla Was. ❤❤❤

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 25 września 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Hahahha dziewczyny jak tylko przeczytałam co napisała Suzi zanim doszłam do końca to pomyślałam, że chyba sama to napisałam. 🤣
    Czytam dalej a tam Asia90. 😅

    Można powiedzieć, że jedziemy na jednym wózku, tylko ja nie mogę sobie żadnego alko wiecZorwm strzelić. Odkąd biorę metformine, ogarniam świat na trzeźwo. 😬
    Hehe chyba wszystkie jesteśmy takie same 😅 na to wychodzi... 😉
    Ja też jestem na metformine ale od czasu do czasu jak nie biorę nic na stymulacje to pozwalam sobie na drinka bądź dwa 😉

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 25 września 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Odebrałam wynik bety. Niestety moje przeczucia się sprawdziły. Czekam na @ i nowy cykl starań. Powodzenia dla Was. ❤❤❤
    Ehh widzisz to jednak kobieta ma instynkt... napij sie jakiegos Alko i staraj się pozytywnie myśleć, wiem że to trudne, wiem...
    Ale kiedyś się kurczę musi udać, no musi nie ma wyjścia 😘😘

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 września 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Odebrałam wynik bety. Niestety moje przeczucia się sprawdziły. Czekam na @ i nowy cykl starań. Powodzenia dla Was. ❤❤❤
    😔😔😔 przykro mi... ale głowa do góry. @ przejdzie i zaczynaj od nowa💪💪💪

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 25 września 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie powiem Wam szczerze jest ok. Wręcz jestem jakoś pozytywnie nastawiona. Nie poczułam rozczarowania. Chyba pierwszy raz. Nastrój jest ok. Oby nie dopadło z opóźnieniem. Teraz tylko Żeby @ przyszła szybko i działamy. I przede wszystkim czerpiemy przyjemność ze starań. Ma to być fajny czas a nie obowiązek. 😍😍😍😍

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 25 września 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ogólnie powiem Wam szczerze jest ok. Wręcz jestem jakoś pozytywnie nastawiona. Nie poczułam rozczarowania. Chyba pierwszy raz. Nastrój jest ok. Oby nie dopadło z opóźnieniem. Teraz tylko Żeby @ przyszła szybko i działamy. I przede wszystkim czerpiemy przyjemność ze starań. Ma to być fajny czas a nie obowiązek. 😍😍😍😍
    Ooo bardzo mądre słowa 😊😍

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 25 września 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:36

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 26 września 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ogólnie powiem Wam szczerze jest ok. Wręcz jestem jakoś pozytywnie nastawiona. Nie poczułam rozczarowania. Chyba pierwszy raz. Nastrój jest ok. Oby nie dopadło z opóźnieniem. Teraz tylko Żeby @ przyszła szybko i działamy. I przede wszystkim czerpiemy przyjemność ze starań. Ma to być fajny czas a nie obowiązek. 😍😍😍😍
    I tak trzymaj💛👏👏👏

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 września 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po becie, wynik ma być koło 16. Ale jakoś się nie nastawiam, bardziej się nastawilam że się dziś drinka napije 😅

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 26 września 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ja już po becie, wynik ma być koło 16. Ale jakoś się nie nastawiam, bardziej się nastawilam że się dziś drinka napije 😅
    Oj kochana... nigdy nic nie wiadomo. Może zaskoczyło✊✊ trzymam kciuki 😉

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 września 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ja już po becie, wynik ma być koło 16. Ale jakoś się nie nastawiam, bardziej się nastawilam że się dziś drinka napije 😅
    Wierzę że się udało. A jak nie to łączymy się myślami dziś wieczorem i pijemy drinka na rozluźnienie 🤣🤣🤣🍷 trzymam kciuki za to żebyś jednak nie mogła go wypić 😂💪👍

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 września 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... beta 317.9...
    W poniedziałek mam jeszcze powtórzyć plus progesteron.
    Aż mi się ręce trzęsą, nie ogarniam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 15:42

    kredka lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 września 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Dziewczyny... beta 317.9...
    W poniedziałek mam jeszcze powtórzyć plus progesteron.
    Aż mi się ręce trzęsą, nie ogarniam...
    GRATULUJE ❤❤❤❤❤ nawet nie wiesz jak się cieszę. Dajesz nadzieję. Niech dzidzia zdrowo rośnie. 😍😍😍😘

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ