X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 29 września 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Myślę że dobra decyzja. Warto spróbować... 👍 mi też po głowie chodzi ta inseminacja. Tym bardziej że wyszły mi przeciwciała przeciwplemnikowe. Ale jak na razie moja pani prof. na to w ogole nie zwrociła uwagi. Jakby to było nieistotne.🤔
    Suzi, a masz zaufanie do swojej lekarki?
    Nie wiem czy nie powinnaś tego skonsultować...

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 30 września 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Suzi, a masz zaufanie do swojej lekarki?
    Nie wiem czy nie powinnaś tego skonsultować...
    Dopiero co zminiłam lekarza. Bo poprzedni nie rozpoznał przez 3 lata PCOS. Ona ma tytuł prof to chyba się zna🤔 gdzies czytałam w opiniach jej pacjentek podobną sytuację. I że wg niej te przeciwciała tylko obniżają płodność i że normalnie dziewczyny zachodziły w ciążę pomimo ich występowania. Dlatego mam niezły mętlik w głowie... poczekam te 2 miesiące do kolejnej wizyty i zobaczymy co wymyśli dalej. Masakra...🙈

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 30 września 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dodam do tego że ta prof jest specjalistą w dziedzinie ginekologii jak i immunologii... dlatego ją wybrałam... także taka sytuacja🤔

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    A i dodam do tego że ta prof jest specjalistą w dziedzinie ginekologii jak i immunologii... dlatego ją wybrałam... także taka sytuacja🤔
    Ahh no ok daj jej szanse 😉
    Ale kurczę dziwie się że jak tak długo się bujacie to ona dala Ci miovelie...
    Ja jak powiedzialam w czym jest problem to powiedział że działamy radykalnie i nie ma na co czekać...
    Ale moze co lekarz to różne sposoby.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Jaka ja jestem zmęczona ☹
    Nie nadaje się do niczego, w pracy myślałam że usnę... wróciłam do domu i od razu do łóżka ☹
    Dobrze że mam obiad zrobiony na parę dni bo inaczej gotowce bo sie nie nadaję ☹

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 30 września 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Dziewczyny... Jaka ja jestem zmęczona ☹
    Nie nadaje się do niczego, w pracy myślałam że usnę... wróciłam do domu i od razu do łóżka ☹
    Dobrze że mam obiad zrobiony na parę dni bo inaczej gotowce bo sie nie nadaję ☹
    Trudne początki... ale zazdroszczę powodu zmęczenia.💛 Ja jak co wieczór musialam sobie popłakać.😞 juz nie wiem czy to hormony jakieś czy jestem w takim fatalnym stanie psychicznym.

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 30 września 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:37

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Trudne początki... ale zazdroszczę powodu zmęczenia.💛 Ja jak co wieczór musialam sobie popłakać.😞 juz nie wiem czy to hormony jakieś czy jestem w takim fatalnym stanie psychicznym.
    Tiaaa... śniadanie też dziś zwróciłam...

    Suzi, nie przejmuj sie tak, na pewno się ułoży.
    Musi się ułożyć nie ma wyjścia 😘
    Jesteś pod dobrą opieką, jakbys jednak się namyslila zeby isc do kogoś na konsultacje to mogę Ci polecić mojego lekarza.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Asia90 na początku to normalne. Ogranizm przyzwyczaja się do nowego lokatora. :) odpoczywaj ile możesz!

    Suzi, przytulam mocno. Myślę, że to i hormony i emocje skumulowane powodują takie samopoczucie.

    Mnie boli prawy jajcor i to tak dość mocno. Już sobie wkręcam że to może torbiel po clo. 🤦🏻‍♀️ zresztą trochę już spisuje ten cykl na straty bo czuje się coraz gorzej i chyba jednak wjedzie antybiotyk. 🥴

    Ojj staram się odpoczywać ile mogę, dawno tak nie polegiwalam w łóżeczku jak teraz 😅
    Nie wkrecaj sobie takich rzeczy, myślę że to pęcherzyki sie robią... A byłaś na usg po clo?
    Ehh takie kurczę mamy pogody teraz że łatwo złapać jakieś paskudztwo ☹
    Ale pamiętaj wszystko jest możliwe 😉😉

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 30 września 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2020, 20:58

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 30 września 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Tiaaa... śniadanie też dziś zwróciłam...

    Suzi, nie przejmuj sie tak, na pewno się ułoży.
    Musi się ułożyć nie ma wyjścia 😘
    Jesteś pod dobrą opieką, jakbys jednak się namyslila zeby isc do kogoś na konsultacje to mogę Ci polecić mojego lekarza.
    A gdzie ten lekarz? Gdzieś w centrum? Może skorzystam...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    A gdzie ten lekarz? Gdzieś w centrum? Może skorzystam...
    Na Gagarina. Tylko pierwsze wizyta 350 zl... No i on jest specyficzny... mowi tylko to co trzeba... Ale no cóż wygląda ze jest skuteczny przynajmniej na razie...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Asia90 moje początki pierwszej ciąży to łóżko i kibel i tak non stop. Jak nie spałam to rzygałam. 😂 Teraz się z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu. 😅
    Trzymam kciuki za Twoją zdrową ciąże. ❤️

    Idę na usg w pon. Będzie 13 dc, mam nadzieje że się coś tam ładnego wyhoduje bo mnie szlag trafi.
    Dzieć mój zarazę z przedszkola przyniósł. Teraz skacze jak małpa a ja zdycham i już rzygam na myśl o herbacie z cytryną i imbirem. 😬🤣
    Hehe pewnie z czasem to człowiek się śmieje z takich rzeczy 😉
    Oo do poniedziałku już niedługo, to daj znac co tam wychodowalas 😘
    No tak dzieci sie szybciej regeneruja, zdecydowanie... może do tej herbatki miodu sobie dołóż jeszcze, chociaż smak zmieni 😉 a może i coś pomoże 😉

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 30 września 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Na Gagarina. Tylko pierwsze wizyta 350 zl... No i on jest specyficzny... mowi tylko to co trzeba... Ale no cóż wygląda ze jest skuteczny przynajmniej na razie...
    Moja kosztuje 450... także ceny juz mnie nie przerażają.... i w sumie też jest mało empatyczna także to że specyficzny też dla mnie nie robi problemu. Przemyśle to... 😙

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 30 września 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Na Gagarina. Tylko pierwsze wizyta 350 zl... No i on jest specyficzny... mowi tylko to co trzeba... Ale no cóż wygląda ze jest skuteczny przynajmniej na razie...
    A podasz nazwisko? Są jakieś opinie w necie o nim?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 września 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    A podasz nazwisko? Są jakieś opinie w necie o nim?
    Tak, jest bardzo duzo opinii ale niekoniecznie aktualnych 😅 prof. Grzegorz Jakiel.
    Z nim jest o tyle dobrze że daje do siebie telefon i na SMS dużo się można dowiedzieć, aczkolwiek tez dużo samemu się trzeba dopytywac.
    No i ma minus bo przyjmuje raz w tygodniu wiec na monitoring trzeba chodzić gdzie indziej.
    Ale tez daje namiar na kolegę z kolei ale ja do niego nie dotarłam 😅

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 1 października 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Tak, jest bardzo duzo opinii ale niekoniecznie aktualnych 😅 prof. Grzegorz Jakiel.
    Z nim jest o tyle dobrze że daje do siebie telefon i na SMS dużo się można dowiedzieć, aczkolwiek tez dużo samemu się trzeba dopytywac.
    No i ma minus bo przyjmuje raz w tygodniu wiec na monitoring trzeba chodzić gdzie indziej.
    Ale tez daje namiar na kolegę z kolei ale ja do niego nie dotarłam 😅
    No widzę że te oponie tak sprzed kilku lat😅 na razie zostanę u tej prof ale zapiszę sobie nazwisko. Jak tu sie nic nie zadzieje to się przeniosę. Podobno jej trzeba dać czas i cierpliwość. Ze tak min 8 miesiecy. Dla mnie to brzmi jak wieczność 🙈

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 1 października 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie wszystko ok to dodam świeżą opinię aby nie było 😉
    Ok, jak uważasz, oczywiście nie namawiam. Ale nam zajęło 3 cykle.. A w tamtym roku usłyszeli od innego lekarza ze tylko inseminacja albo in vitro... Więc myślę że mówi to samo przez się...

    Paula0408 lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 1 października 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Jak będzie wszystko ok to dodam świeżą opinię aby nie było 😉
    Ok, jak uważasz, oczywiście nie namawiam. Ale nam zajęło 3 cykle.. A w tamtym roku usłyszeli od innego lekarza ze tylko inseminacja albo in vitro... Więc myślę że mówi to samo przez się...
    Wow... to na prawdę brzmi nieźle... 👌

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 2 października 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? Co u Was? Jakieś dobre wieści?

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ