X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 3 października 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:38

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • nien Przyjaciółka
    Postów: 134 33

    Wysłany: 3 października 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Mi kazała brać po śniadaniu. Ale nie sądzę żeby to miało aż taki wpływ, że nie możesz spać. A inne leki? Bierzesz coś jeszcze?
    Biorę, biorę jeszcze inne leki, ale tylko miovelia była nowa stąd moje pytanie. No nic, może jakoś się stresuje więcej ostatni, no nie wiem. Spróbuję pić ją jednak wcześniej.
    Dziękuję za Wasze odpowiedzi 🙂

    starania od 2016r.
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 5 października 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Suzi lecę na monitoring w poniedziałek. Normalnie to mi tak pika jajnik a teraz tak ciągnie jak podnoszę nogę lub wstaje że szok. No ale zobaczymy.

    Asia90 trzymam kciuki za wizytę! Daj znać koniecznie czy wszystko ok. 😉
    Jak po wizycie?

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 5 października 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:38

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 5 października 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Heeej. 😉
    Wizyta całkiem spoko. Mam 13 dc i jak to lekarz określił ładny i obiecujący pęcherzyk dominujący w prawym jajniku o średnicy 13 mm. Za trzy dni kazał wrócić na usg żeby zobaczyć czy rośnie i jak się miewa. Oczywiście idę bo mnie ciekawość zje. 😅
    Zapytałam też przy okazji o wynik tej prolaktyny, który mnie martwi ale mówił, żeby na razie się nią nie przejmować i nic nie brać. 🤷🏻‍♀️
    Powiedział że jeśli się nie uda tym razem to warto byłoby zrobić badanie nasienia bo kombinujemy ze mną wiedząc, że jest problem a może być tak że z nasieniem jest nie do końca.
    Ale to się zastanowimy później w razie czego jak działamy z kolejnym cyklem jak się nie uda.

    Trzymam kciuki za Twoją wizytę Asia, koniecznie daj znać!

    A endometrium jakie masz? Bo to też ważne jest...
    Koniecznie wyślij swojego na badanie nasienia, nie jest to droga sprawa a dużo może wnieść.
    To teraz wizyte masz w środę czy w czwartek?
    Powiem, że mnie nosi dziś... spać nie mogłam, już sie nakrecilam 😪

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 5 października 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:38

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 5 października 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka badanie nasienia obowiązkowo...☝️
    Asia90 wcale się nie dziwię że spać nie mogłas... emocje sięgają zenitu. Ale ja wierzę że wszystko bedzie dobrze✊✊ pisz od razu jak się czegos dowiesz😉

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 5 października 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Kredka badanie nasienia obowiązkowo...☝️
    Asia90 wcale się nie dziwię że spać nie mogłas... emocje sięgają zenitu. Ale ja wierzę że wszystko bedzie dobrze✊✊ pisz od razu jak się czegos dowiesz😉
    Mało mi serce nie stanie dziś 😂 a czym bliżej wizyty tym gorzej 😅 kurczę czlowiek nie ma na to wpływu a jednak się przejmuję...
    Dam znać, oczywiście 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 5 października 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po , jest pęcherzyk ciążowy i tak naprawdę nic wiecej nie można było powiedzieć... podobno rokuje 😅 nastepna wizyte mam za 2 tygodnie...

    kredka, Paula0408 lubią tę wiadomość

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 5 października 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:39

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 5 października 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Supeeeer! 💙
    Na tym etapie to już dobra wiadomość. Trzymam kciuki za dalszy rozwój sytuacji. 😊 Jak się czujesz, spokojniejsza chociaż trochę?
    Wiesz na razie spokojniesza ale jak długo to nie wiem 😅

    kredka lubi tę wiadomość

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 5 października 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:39

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 6 października 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Jestem juz po , jest pęcherzyk ciążowy i tak naprawdę nic wiecej nie można było powiedzieć... podobno rokuje 😅 nastepna wizyte mam za 2 tygodnie...
    Będzie dobrze 💜

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 6 października 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Będzie dobrze 💜
    Jestem pełna nadziei 😍
    A jednocześnie w szoku... jak z takiej fasolki powstanie człowiek... niepojęte 😅

    kredka lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 6 października 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Jestem pełna nadziei 😍
    A jednocześnie w szoku... jak z takiej fasolki powstanie człowiek... niepojęte 😅
    Teraz już będzie tylko lepiej. Najgorsze za Tobą 💪💪💪
    Kredka namówiłaś męża na badania? Kiedy sie wybieracie?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 6 października 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka... Jak się czeka do owulacji to czas szybko leci... jutro mam juz monitoring. Ciekawe co się tam dzieje. Mam nadzieję że pęcherzyki rosną.

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 6 października 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:39

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 6 października 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hejka... Jak się czeka do owulacji to czas szybko leci... jutro mam juz monitoring. Ciekawe co się tam dzieje. Mam nadzieję że pęcherzyki rosną.
    Do owulacji czas pędzi jak szalony... gorzej po owulacji. Wdedy mam wrażenie że stoi w miejscu. I im bliżej @ tym gorzej😆
    Oby pęcherzyk był piękny...✊💜

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 7 października 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Do owulacji czas pędzi jak szalony... gorzej po owulacji. Wdedy mam wrażenie że stoi w miejscu. I im bliżej @ tym gorzej😆
    Oby pęcherzyk był piękny...✊💜
    Dzisiaj to już nawet żadnych przeczyć nie mam. Zawsze jak jadę to jestem albo pełna nadziei że jest pecherzyk albo z nastawieniem że nic nie urosło. Dziś jest jakoś dziwnie. Zero nastawienia na tak albo na nie. Nie wiem czy odpuściłam czy pogodzilam się z całą sytuacja.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 października 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dzisiaj to już nawet żadnych przeczyć nie mam. Zawsze jak jadę to jestem albo pełna nadziei że jest pecherzyk albo z nastawieniem że nic nie urosło. Dziś jest jakoś dziwnie. Zero nastawienia na tak albo na nie. Nie wiem czy odpuściłam czy pogodzilam się z całą sytuacja.
    Bardzo dobre podejście, naprawdę...
    Ja trzymam kciuki, daj znać 😉

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ