X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 12 listopada 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Wspaniałe wieści... też bym była wzruszona🤗❤.
    Ta prof specjalizuje się w immunologii, niepłodności, pcos, poronieniach nawykowych ai wiele wiele innych. Podobno na pcos to zęby zjadła i to jest jej konik. Opinie ma dobre. Najwiecej zarzutów co do lekkiego braku empatii, ale mi to nie przeszkadza.
    Bardziej chodziło mi o tego co teraz sie wybierasz 😉

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 13 listopada 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Bardziej chodziło mi o tego co teraz sie wybierasz 😉
    Aaaaa🙈🙈🙈 zakręcona jestem ostatnio. Niby jego ulubionym tematem jest stymulacja jajników. Także niepłodnosc raczej ogarnia. On wie że chodzę do innego gin i rozumie że jej opinia jest na tą chwilę na piereszym miejscu. Ma swój pomysł na leczenie ale dopóki ja nie chcę nic zmieniac to nie narzuca niczego. 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 13 listopada 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Aaaaa🙈🙈🙈 zakręcona jestem ostatnio. Niby jego ulubionym tematem jest stymulacja jajników. Także niepłodnosc raczej ogarnia. On wie że chodzę do innego gin i rozumie że jej opinia jest na tą chwilę na piereszym miejscu. Ma swój pomysł na leczenie ale dopóki ja nie chcę nic zmieniac to nie narzuca niczego. 😊
    Ahas no to ok 😉 a czemu nie chcesz nic zmieniać? Nie szkoda Ci czasu? Trzeba działać poki jeszcze chęci są 😉

  • Mila12 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 14 listopada 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zbieram się już bardzo długo żeby tu napisać co jakiś czas wchodziłam i czytałam wasze historie. Zacznę od początku. Z moim partnerem staraliśmy się o dzidzię prawie 7 lat bardzo jej chcieliśmy ale niestety nic nie wychodziło leczenie. Ja ma. Niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników nadciśnienie. Partner ja się okazało zdrowy. Leczenie u lekarzy aż pewnego dnia trafiłam na wspaniałą Panią doktor która źle ile mnóstwo badań i właśnie tam poleciła mi miovelie. Już nic nie mieliśmy do stracenia kupiłam i brałam miesiąc nic drugi. Rezygnacja totalna odpuszenie powiedziałam że może nie jest nam pisane. Ale przy 3 opakowaniu nagle brak miesiączki normalne bo już tak było bul piersi też było ale miesiąc się skończył następny i dalej nic. Pewnego dani czułam się słabiej i mieszać temperaturę przez parę dni cały czas stan podgorączkowy, poszłam do lekarza rodzinnego a on że da mi antybiotyk zapobiegawczo ale coś go tknęło i mówi czy aby nie jest w ciąży? I kazał zrobić test zanim wezmę leki. I oczywiście z niechęcią ale kupiony test przeleżał jeszcze dwa dni nim się zdecydowałam i o matko radość DWIE kreski 😍 ja wieżę że to właśnie też pomogła miovelia i teraz już jesteśmy razem nasze największe szczęście ma już prawie 3 miesiące 😍 przepraszam że długo i późno ale cała ciążę bałam się że coś będzie nie tak i czekam na narodziny choć wiele razy już miałam napisac.
    Trzymam za was kciuki i jeśli mogę to będę wpadać do was od czasu do czasu.

    Magda1997, redka lubią tę wiadomość

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 14 listopada 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila12 wrote:
    Hej. Zbieram się już bardzo długo żeby tu napisać co jakiś czas wchodziłam i czytałam wasze historie. Zacznę od początku. Z moim partnerem staraliśmy się o dzidzię prawie 7 lat bardzo jej chcieliśmy ale niestety nic nie wychodziło leczenie. Ja ma. Niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników nadciśnienie. Partner ja się okazało zdrowy. Leczenie u lekarzy aż pewnego dnia trafiłam na wspaniałą Panią doktor która źle ile mnóstwo badań i właśnie tam poleciła mi miovelie. Już nic nie mieliśmy do stracenia kupiłam i brałam miesiąc nic drugi. Rezygnacja totalna odpuszenie powiedziałam że może nie jest nam pisane. Ale przy 3 opakowaniu nagle brak miesiączki normalne bo już tak było bul piersi też było ale miesiąc się skończył następny i dalej nic. Pewnego dani czułam się słabiej i mieszać temperaturę przez parę dni cały czas stan podgorączkowy, poszłam do lekarza rodzinnego a on że da mi antybiotyk zapobiegawczo ale coś go tknęło i mówi czy aby nie jest w ciąży? I kazał zrobić test zanim wezmę leki. I oczywiście z niechęcią ale kupiony test przeleżał jeszcze dwa dni nim się zdecydowałam i o matko radość DWIE kreski 😍 ja wieżę że to właśnie też pomogła miovelia i teraz już jesteśmy razem nasze największe szczęście ma już prawie 3 miesiące 😍 przepraszam że długo i późno ale cała ciążę bałam się że coś będzie nie tak i czekam na narodziny choć wiele razy już miałam napisac.
    Trzymam za was kciuki i jeśli mogę to będę wpadać do was od czasu do czasu.
    Hej cudowna wiadomość 🥰🥰🥰
    Brałaś miovelie tylko czy miovelie nac też?

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:30

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 14 listopada 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila12 wrote:
    Hej. Zbieram się już bardzo długo żeby tu napisać co jakiś czas wchodziłam i czytałam wasze historie. Zacznę od początku. Z moim partnerem staraliśmy się o dzidzię prawie 7 lat bardzo jej chcieliśmy ale niestety nic nie wychodziło leczenie. Ja ma. Niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników nadciśnienie. Partner ja się okazało zdrowy. Leczenie u lekarzy aż pewnego dnia trafiłam na wspaniałą Panią doktor która źle ile mnóstwo badań i właśnie tam poleciła mi miovelie. Już nic nie mieliśmy do stracenia kupiłam i brałam miesiąc nic drugi. Rezygnacja totalna odpuszenie powiedziałam że może nie jest nam pisane. Ale przy 3 opakowaniu nagle brak miesiączki normalne bo już tak było bul piersi też było ale miesiąc się skończył następny i dalej nic. Pewnego dani czułam się słabiej i mieszać temperaturę przez parę dni cały czas stan podgorączkowy, poszłam do lekarza rodzinnego a on że da mi antybiotyk zapobiegawczo ale coś go tknęło i mówi czy aby nie jest w ciąży? I kazał zrobić test zanim wezmę leki. I oczywiście z niechęcią ale kupiony test przeleżał jeszcze dwa dni nim się zdecydowałam i o matko radość DWIE kreski 😍 ja wieżę że to właśnie też pomogła miovelia i teraz już jesteśmy razem nasze największe szczęście ma już prawie 3 miesiące 😍 przepraszam że długo i późno ale cała ciążę bałam się że coś będzie nie tak i czekam na narodziny choć wiele razy już miałam napisac.
    Trzymam za was kciuki i jeśli mogę to będę wpadać do was od czasu do czasu.
    Cudownie💛💛💛 dziękujemy za tą wiadomość. Daje nadzieje i siłę żeby iść do przodu. Buziaczki dla maleństwa.

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 listopada 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was bierze miovelie dłużej niz miesiąc? Daje to cos wgl? Jest jakaś poprawa?
    Ja biore dopiero pierwszy miesiąc, teraz jestem w okolicach owu i cos mnie pobolewaja jajniki ale mam wizyte w poniedziałek u gin wiec zobaczymy czy to cos daje. Jak na razie to mam mieszane uczucia co do tego

    Hej, ja koncze juz 4 opakowanie. Odnoszę wrazenie nie nie daje nic :( Tez mnie pobolewają jajniki, mam wizyte we wtorek wiec zobaczymy czy cos sie dzieje, jak je to zapytam dr wprost czy dalej mam na to wydawać kase i tracić czas czy moze jest cos bardziej skutecznego..

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:31

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 15 listopada 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny co u Was? Kredka jak beta? Ja mam dziś 18 dc . Od dzis biorę progesteron ale brzuch mnie od rana boli jakby @ miała przyjść właśnie w tym momencie. Jutro mam wizytę u lekarza.

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 15 listopada 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja właśnie zaczęłam brać Miovelie,bo zalecił mi ją lekarz. Mam pytanie czy zawsze bierzecie ten suplement z posiłkiem o niskim IG?

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Hej! Ja właśnie zaczęłam brać Miovelie,bo zalecił mi ją lekarz. Mam pytanie czy zawsze bierzecie ten suplement z posiłkiem o niskim IG?
    Tak. Zawsze rano do śniadania o niskim ig. Ogolnie ja to jestem na diecie o niskim ig. Ale podajrze tak jest też zalecane na opakowaniu. Także dużo warzyw rano kromka razowego chleba i ewentualnie chuda wędlinka😊

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 15 listopada 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Tak. Zawsze rano do śniadania o niskim ig. Ogolnie ja to jestem na diecie o niskim ig. Ale podajrze tak jest też zalecane na opakowaniu. Także dużo warzyw rano kromka razowego chleba i ewentualnie chuda wędlinka😊
    Dzięki za odpowiedź :) ja jestem dopiero w pierwszym opakowaniu na początku i byłam ciekawa. Tak jest zalecane na opakowaniu,ale czasami różnie wygląda

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej. Dziewczyny co u Was? Kredka jak beta? Ja mam dziś 18 dc . Od dzis biorę progesteron ale brzuch mnie od rana boli jakby @ miała przyjść właśnie w tym momencie. Jutro mam wizytę u lekarza.
    Asia i jak i jak??

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 12:28

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Cześć ☺️ U mnie przyrost bety wydaje się być w normie jak patrzę na różne kalkulatory:
    28 dc -13 dpo - 7,48
    30 dc - 15 dpo - 25,77
    33dc - 18 dpo- 116,88
    Chociaż te wartości jak tak patrzę na inne dziewczyny to są niskie dość i trochę mnie to martwi.
    Wizyta dopiero 25.11 wiec jeszcze sporo czasu. Może pod koniec tyg zrobię znów badanie przyrostu i zobaczę co się dzieje.

    Daj znać koniecznie jak tam wizyta! 😘
    Hej, za wcześnie podobno też nie ma co lecieć 😉
    Z tego co wyczytałam u dr Google to ciąża jest widoczna na usg dopiero jak beta jest koło 1000...
    A w tych normach laboratoryjnych sie mieścisz?

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 12:28

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Mój lab pokazuje że 1-10 tydz wynik od 200 do 230000 więc ja mam połowę niżej. Ostatni pomiar był robiony 4 dni temu. Z ostatniej @ i owu wychodzi mi 5t 1dz.
    Kurczę, oby to nie była ta ciąża biochemiczna jak beta jest taka jaka jest... A nie masz jakiegos kontaktu do lekarza żeby się podpytac?

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 No właśnie nie mam kontaktu bezpośredniego do tego gina do którego chodzę. Niby zakres jak się patrzy na różne źródła jest mega obszerny a przyrost mam poprawny ale wiesz jak jest...
    nie nastawiam się na dobre wiadomości. Podchodzę do tego realnie i z dystansem.

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Asia90 No właśnie nie mam kontaktu bezpośredniego do tego gina do którego chodzę. Niby zakres jak się patrzy na różne źródła jest mega obszerny a przyrost mam poprawny ale wiesz jak jest...
    nie nastawiam się na dobre wiadomości. Podchodzę do tego realnie i z dystansem.
    Trzeba być dobrej myśli 😊 trzymam kciuki 👍💪

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ