X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 8 listopada 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ostatnio się nie odzywałem bo u mnie w sumie bez zmian. Infekcja chyba odpuściła. Niestety cykl uznałam za stracony. Brak stymulacji. Dziś 11 dc. Zero objawow owulacji . Za tydzień lecę do lekarza żeby sprawdzić czy na pewno pozegnalam się z infekcja. Trzymam za Was kciuki bardzo bardzo mocno.

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 9 listopada 2020, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 12:27

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 9 listopada 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia mi też się zdarzało że mimo braków objawów owulcja jednak była. I miałam cykle w których owu przychodziła 16 albo nawet 18 dnia. Także jeszcze nie spisuj tego miesiąca na straty💛
    Kredka powtarzałaś bete?
    Powoli podnoszę się z ziemi i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją. Za tydzień wizyta u prof... zobaczymy czy coś zmieni w lekach🤔 dziekuję Wam dziewczyny za wsparcie. Zawsze mozna na Was liczyć 🤗🤗🤗

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 9 listopada 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 12:27

    Suzi lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 9 listopada 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 12:27

    Magda1997, Paula0408 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 9 listopada 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Wynik z dziś 25,77 !
    Udało się, kurdeeee nooo chyba się udało!
    Boże jak ja się cieszę! Super, gratulacje 😊

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 9 listopada 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Wynik z dziś 25,77 !
    Udało się, kurdeeee nooo chyba się udało!
    Gratulacje ❤❤❤
    Mnie pobolewa brzuch momentami. Śluzu brak niestety. Zobaczymy co dalej...

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 9 listopada 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Wynik z dziś 25,77 !
    Udało się, kurdeeee nooo chyba się udało!
    Kochana gratuluję Ci z całego serca😙😙😙 i zazdroszczę strasznie. Ale w dobrym tego słowa znaczeniu. 💜💜💜

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 9 listopada 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromne gratulacje❤❤
    Jestem tutaj nowa.
    Kredka jak dużo czasu zajęło wam starania o dziecko? 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 9 listopada 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Gratulacje ❤❤❤
    Mnie pobolewa brzuch momentami. Śluzu brak niestety. Zobaczymy co dalej...
    Mój lekarza jak powiedziałam ze nie ma śluzu to powiedział że to nie ma znaczenia. Więc ja akurat tym bym sie nie sugerowała ale jak będziesz na wizycie możesz podpytac swoja Panią dr.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 listopada 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie śmiesznie... brzuch mnie boli na owulacje. W sumie to chyba ja właśnie mam. Ciekawe czy pecherzyk pęknie. Cykl uznałam za stracony A tu jajniki bolą

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 listopada 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    U mnie śmiesznie... brzuch mnie boli na owulacje. W sumie to chyba ja właśnie mam. Ciekawe czy pecherzyk pęknie. Cykl uznałam za stracony A tu jajniki bolą
    Słuchaj ja po sobie wiem że wszystko się może zdarzyć 😉 zwłaszcza jak się straci nadzieję...
    Kiedy masz wizytę? Ciekawa jestem czy będzie widać czy pęcherzyk pękł 😉

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 11 listopada 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam w poniedziałek o 10. Sama jestem ciekawa bo sobie odpuściłam całkowicie

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 listopada 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Wizytę mam w poniedziałek o 10. Sama jestem ciekawa bo sobie odpuściłam całkowicie
    Oo to powinno być widac w poniedziałek 😉
    Działajcie 😉 💏

    Suzi lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 11 listopada 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    U mnie śmiesznie... brzuch mnie boli na owulacje. W sumie to chyba ja właśnie mam. Ciekawe czy pecherzyk pęknie. Cykl uznałam za stracony A tu jajniki bolą
    Super👌👌👌 także do roboty... 💛ja czekam na owu. Właśnie kończy mi się @. W zeszlym miesiacu owu w 9 dc. Zobaczymy jak teraz.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 12 listopada 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Super👌👌👌 także do roboty... 💛ja czekam na owu. Właśnie kończy mi się @. W zeszlym miesiacu owu w 9 dc. Zobaczymy jak teraz.
    Też jestem ciekawa czy to był jednorazowy wybryk 😉 oby 😉 a Ty Suzi kiedy do lekarza? Chyba jakos niedlugo...?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 12 listopada 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Też jestem ciekawa czy to był jednorazowy wybryk 😉 oby 😉 a Ty Suzi kiedy do lekarza? Chyba jakos niedlugo...?
    Ja też tą owu miałam nieraz w cały świat. Bywalo że 18 dc a poprzednio mialam w 9 dc. Dobrze że chociaż zabolą jajniki bo można przegapić 😉 ale najważniejsze że miałaś w tym miesiącu.👌👌👌
    Właśnie odwołałam wizyte u tej prof. Bo pisałam na forum z dziewczynami ktore się u niej leczą i one mi podpowiedziały żeby jeszcze poczekać ze 4 miesiace. Bo na tym etapie to raczej nic nie zmieni. A wizyta 450 zl. Ale u swojego gin mam wizytę w poniedzialek albo we wtorek. Nie umawiałam sie konkretnie tylko mam przyjść jak poczuje że sie owu zbliża. 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 12 listopada 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja też tą owu miałam nieraz w cały świat. Bywalo że 18 dc a poprzednio mialam w 9 dc. Dobrze że chociaż zabolą jajniki bo można przegapić 😉 ale najważniejsze że miałaś w tym miesiącu.👌👌👌
    Właśnie odwołałam wizyte u tej prof. Bo pisałam na forum z dziewczynami ktore się u niej leczą i one mi podpowiedziały żeby jeszcze poczekać ze 4 miesiace. Bo na tym etapie to raczej nic nie zmieni. A wizyta 450 zl. Ale u swojego gin mam wizytę w poniedzialek albo we wtorek. Nie umawiałam sie konkretnie tylko mam przyjść jak poczuje że sie owu zbliża. 😊
    Kurna skąd te ceny 😲 A ja płacze że płacę 270 za wizyte... A ten dr co do niego chodzisz ma dobre opinie? Kurcze jednak dobrze by było żeby to był lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności... taki zwykły ginekolog to nie wiem czy z naszymi przypadlosciami sobie poradzi, przynajmniej u mnie nie dawali rady...
    Apropo wizyt, ja bylam w poniedziałek... mamy już całe 3cm... widzialam jak bije serce i rusza rączkami... aż mi się łezka zakrecila... teraz czekam na usg genetyczne, 27listopada.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 12 listopada 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Kurna skąd te ceny 😲 A ja płacze że płacę 270 za wizyte... A ten dr co do niego chodzisz ma dobre opinie? Kurcze jednak dobrze by było żeby to był lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności... taki zwykły ginekolog to nie wiem czy z naszymi przypadlosciami sobie poradzi, przynajmniej u mnie nie dawali rady...
    Apropo wizyt, ja bylam w poniedziałek... mamy już całe 3cm... widzialam jak bije serce i rusza rączkami... aż mi się łezka zakrecila... teraz czekam na usg genetyczne, 27listopada.
    Asiu cieszę się Twoim szczęściem. Uważaj na siebie ❤❤❤

    Asia90 lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 12 listopada 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Kurna skąd te ceny 😲 A ja płacze że płacę 270 za wizyte... A ten dr co do niego chodzisz ma dobre opinie? Kurcze jednak dobrze by było żeby to był lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności... taki zwykły ginekolog to nie wiem czy z naszymi przypadlosciami sobie poradzi, przynajmniej u mnie nie dawali rady...
    Apropo wizyt, ja bylam w poniedziałek... mamy już całe 3cm... widzialam jak bije serce i rusza rączkami... aż mi się łezka zakrecila... teraz czekam na usg genetyczne, 27listopada.
    Wspaniałe wieści... też bym była wzruszona🤗❤.
    Ta prof specjalizuje się w immunologii, niepłodności, pcos, poronieniach nawykowych ai wiele wiele innych. Podobno na pcos to zęby zjadła i to jest jej konik. Opinie ma dobre. Najwiecej zarzutów co do lekkiego braku empatii, ale mi to nie przeszkadza.

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ