X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 16 listopada 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była owulacja 😂😂🤣 Nie byłam stymulowana. 27.11 mam zrobić bete. Pobrała mi wymazy do inseminacji i dała skierowanie na kolejne badania krwi. Wczoraj brzuch bolał strasznie A dziś tylko pobolewa. Pani dr powiedziała że do miesiączki daaaaleko i oby nie przyszła wcale. Ja się nie nastawiam. Ten cykl całkiem odpuściłam.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 listopada 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    U mnie była owulacja 😂😂🤣 Nie byłam stymulowana. 27.11 mam zrobić bete. Pobrała mi wymazy do inseminacji i dała skierowanie na kolejne badania krwi. Wczoraj brzuch bolał strasznie A dziś tylko pobolewa. Pani dr powiedziała że do miesiączki daaaaleko i oby nie przyszła wcale. Ja się nie nastawiam. Ten cykl całkiem odpuściłam.
    No tak myslalam ze tak będzie 😊 a progesteron bierzesz mimo wszystko?
    Kurcze aby ten cykl był tym szczęśliwym bez stymulacji bez nerwów bez myślenia A udanym tego Ci życzę z całego serca 😘😘😘
    Oo to 27.11 to będzie dla nas obu ważnym dniem, bo ja z kolei jadę na badania genetyczne

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 16 listopada 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    No tak myslalam ze tak będzie 😊 a progesteron bierzesz mimo wszystko?
    Kurcze aby ten cykl był tym szczęśliwym bez stymulacji bez nerwów bez myślenia A udanym tego Ci życzę z całego serca 😘😘😘
    Oo to 27.11 to będzie dla nas obu ważnym dniem, bo ja z kolei jadę na badania genetyczne
    Tak. Przyjmuje luteine dopochwowo 3x1. Od wczoraj do 27.11.20r. Wogole nie myślę że może się udać.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Tak. Przyjmuje luteine dopochwowo 3x1. Od wczoraj do 27.11.20r. Wogole nie myślę że może się udać.
    No wiadomo że aby zagrało to musi dużo czynników razem wystąpić 😉 ale kto wie, kto wie, nigdy nic nie wiadomo 😉

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 listopada 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    No wiadomo że aby zagrało to musi dużo czynników razem wystąpić 😉 ale kto wie, kto wie, nigdy nic nie wiadomo 😉
    Jakby się udało to bym się śmiała 😊😊😊 tak źle znoszę leki A tu w cyklu opuszczonym była piękna owulacja. W czwartek idę na progesteron. Okaże się czy jest nadzieja. Trzymam kciuki żeby badania wyszły ok.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 17 listopada 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u gin. Pęcherzyk jest. Ale zdecydowałam się od przyszłego miesiąca na dodatkowy lek stymulujący żeby pęcherzyków było więcej. Zobaczymy jak to będzie... w sumie nie mam nic do stracenia.
    A u Was jak tam? 💛

    Asia1989, kredka lubią tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 17 listopada 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Jakby się udało to bym się śmiała 😊😊😊 tak źle znoszę leki A tu w cyklu opuszczonym była piękna owulacja. W czwartek idę na progesteron. Okaże się czy jest nadzieja. Trzymam kciuki żeby badania wyszły ok.
    Byłoby śmiesznie 😊 Ja pamiętam jak pojechalam na bete i mówię tej Pani ze kazali przyjechac to przyjechałam ale nie wiąże z tym żadnych nadziei 😅 A tu bach beta powyżej 300... mało tego przecież drinka sie mialam napić 😊
    Naprawdę nastawienie i nie myślenie o tym na okrągło może zdziałać cuda...
    Trzymam kciuki no i standardowo daj znać 😊 a umowiona jesteś z Panią dr ze dasz jej znać jaki jest wynik progesteronu?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 17 listopada 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Byłam wczoraj u gin. Pęcherzyk jest. Ale zdecydowałam się od przyszłego miesiąca na dodatkowy lek stymulujący żeby pęcherzyków było więcej. Zobaczymy jak to będzie... w sumie nie mam nic do stracenia.
    A u Was jak tam? 💛
    Pewnie, że nie masz nic do stracenia 😉 ewentualnie do zyskania bo może byc ciaza blizniacza 😉😉😉
    U mnie dziś kiepski dzień główka boli 😥😥

  • Mila12 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 17 listopada 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Hej cudowna wiadomość 🥰🥰🥰
    Brałaś miovelie tylko czy miovelie nac też?
    Brałam sama miovelia. ☺️

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 listopada 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Byłoby śmiesznie 😊 Ja pamiętam jak pojechalam na bete i mówię tej Pani ze kazali przyjechac to przyjechałam ale nie wiąże z tym żadnych nadziei 😅 A tu bach beta powyżej 300... mało tego przecież drinka sie mialam napić 😊
    Naprawdę nastawienie i nie myślenie o tym na okrągło może zdziałać cuda...
    Trzymam kciuki no i standardowo daj znać 😊 a umowiona jesteś z Panią dr ze dasz jej znać jaki jest wynik progesteronu?
    Ja w tym cyklu dałam sobie na totalny luz i nawet kilka razy drinkowalam ale tak na spokojnie, nie za dużo 😂😂😂 mam dac znać dr jaki wynik progesteronu . Jeju teraz mnie brzuch strasznie na @ boli ale wczoraj dr mówiła że jeszcze daaaaleko.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 17 listopada 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja w tym cyklu dałam sobie na totalny luz i nawet kilka razy drinkowalam ale tak na spokojnie, nie za dużo 😂😂😂 mam dac znać dr jaki wynik progesteronu . Jeju teraz mnie brzuch strasznie na @ boli ale wczoraj dr mówiła że jeszcze daaaaleko.
    Ojj drink na rozluźnienie jest wskazany nawet 😉
    Wiesz ten brzuch to może boleć z przyzwyczajenia 😉 mnie też czasami boli brzuch jak na okres, a podobno to normalne... dobrze że masz z tą Panią dr taki kontakt, przydatne to jest 😊

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 17 listopada 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja w tym cyklu dałam sobie na totalny luz i nawet kilka razy drinkowalam ale tak na spokojnie, nie za dużo 😂😂😂 mam dac znać dr jaki wynik progesteronu . Jeju teraz mnie brzuch strasznie na @ boli ale wczoraj dr mówiła że jeszcze daaaaleko.
    Mnie w zeszłym cyklu brzuch bolał gdzieś od 18 dc. Ale później im bliżej @ tym czułam się o dziwo lepiej i bóle przeszły. Myślę że przez ilosci leków, stres itp wszystko się już miesza🤪

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 listopada 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Mnie w zeszłym cyklu brzuch bolał gdzieś od 18 dc. Ale później im bliżej @ tym czułam się o dziwo lepiej i bóle przeszły. Myślę że przez ilosci leków, stres itp wszystko się już miesza🤪
    Suzi, a Ciebie pobolewalo czy bolało. Mnie jak złapie to boli jak 1-2 dzień @. Wzięłam no- spe i luteine i jest lepiej. Aż mnie plecy bolały 🙁🙁🙁

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 17 listopada 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:31

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 18 listopada 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 12:29

    Asia1989, Paula0408 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 18 listopada 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Abrakadabra no nie do końca się zgadzam z lekarzem, że Miovelia nie jest wcale lepsza od inofemu. Czasami lekarze polecają to z czego mają korzyści (oczywiście nie wszyscy!) w ogóle nie znając składu. Przekonałam się o tym np w poprzedniej ciąży przy witaminach.
    Zanim zaczęłam brać bardzo dokładnie sprawdzałam składy produktów z inozytolem i niektóre wyglądają tak słabo, że niw warto za nie dać nawet 30 zł. Zdecydowałam się właśnie na miovelie ze względu na to, że jako jedna z niewielu ma D-chiro inozytol, dużą dawkę kwasu foliowego i witaminy D, metylowaną B12 (mam niski poziom przez branie metforminy).
    Oczywiście to każdego indywidualna sprawa. ;) jak masz insta to polecam spojrzeć na profil dietetyka.hormonalna i tam w wyróżnionych relacjach jest fajne porównanie supli z inozytolem. 😉

    Ja wczoraj bylam na wizycie i rozmawiałam z panią doktor o Miovelii bo biorę już czwarty opakowanie i pytałam czy nadal ją brać czy zmieniamy na coś innego to stwierdziła że zostajemy przy miovelii bo ma najlepszy skład ze wszystkich podobnych produktów na rynku.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 18 listopada 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Suzi, a Ciebie pobolewalo czy bolało. Mnie jak złapie to boli jak 1-2 dzień @. Wzięłam no- spe i luteine i jest lepiej. Aż mnie plecy bolały 🙁🙁🙁
    Może te bóle nie były aż takie żeby leki brać ale na noc zakładałam wkładkę bo się bałam ze mnie złapie @. Dokładnie się tak czułam jak w pierwszych dniach. I tak ze 4 dni a później przeszło. Ogólnie odkąd miałam laparoskopię moje @ nie są już tak bolesne jak kiedyś. I już żadnych przeciwbólowych nie biorę 😊

  • mgielka Ekspertka
    Postów: 250 188

    Wysłany: 18 listopada 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Abrakadabra no nie do końca się zgadzam z lekarzem, że Miovelia nie jest wcale lepsza od inofemu. Czasami lekarze polecają to z czego mają korzyści (oczywiście nie wszyscy!) w ogóle nie znając składu. Przekonałam się o tym np w poprzedniej ciąży przy witaminach.
    Zanim zaczęłam brać bardzo dokładnie sprawdzałam składy produktów z inozytolem i niektóre wyglądają tak słabo, że niw warto za nie dać nawet 30 zł. Zdecydowałam się właśnie na miovelie ze względu na to, że jako jedna z niewielu ma D-chiro inozytol, dużą dawkę kwasu foliowego i witaminy D, metylowaną B12 (mam niski poziom przez branie metforminy).
    Oczywiście to każdego indywidualna sprawa. ;) jak masz insta to polecam spojrzeć na profil dietetyka.hormonalna i tam w wyróżnionych relacjach jest fajne porównanie supli z inozytolem. 😉

    Ja tez zauważyłam, ze skład faktycznie optymalny,
    ALE
    Taniej (dużo taniej) wyjdzie składak z poszczególnych witamin, może jednorazowy wydatek będzie wyższy.
    Podobnie:
    Np z Aliness jest NAC w dawce 500mg, zamiast brać „dedykowany” Miovella Nac można wziąć podobna dawkę tego..
    Myśle ze to trochę z wygody dla zlecających lekarzy są preparaty „all in one” i żeby „optycznie” nikt nie miał wrażenia brania wiaderka supli ;) i mniej było do tłumaczenia czego ile etc.

    6cd1593282061535d5df63d75588ab17.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 19 listopada 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki dzisiejszego progesteronu 9.9 😥 jakiś niski. Co prawda wynik robilam po 12 godzinach od ostatniej dawki. Napisałam już do mojej Pani Doktor ale nie ludze się że będzie ok.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 19 listopada 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam brać zastrzyki Prolutex 😡😡😡😡

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ