X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Odebrałam dzisiaj wyniki Które zleciła mi Pani ginekolog. TSH 6,000 ulU/ml
    Prolaktyna 48.5 ng/ml.
    Co myślicie ?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 23 listopada 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Odebrałam dzisiaj wyniki Które zleciła mi Pani ginekolog. TSH 6,000 ulU/ml
    Prolaktyna 48.5 ng/ml.
    Co myślicie ?
    TSH za wysokie. Co do prolaktyny to zależy który dc

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 listopada 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    TSH za wysokie. Co do prolaktyny to zależy który dc
    Myślisz że taki wynik TSH to duży problem?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 23 listopada 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta u endokrynologa jest konieczna. Do zajścia w ciaze trzeba ja zbić tak do 2, Max 2.5

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Już lepiej. Smaruje altacetem i mniej boli. Przynajmniej mogę usiąść normalnie. Dziś 26 dc A test sikany negatywny, Pink test super czuły.
    Daj sobie jeszcze kilka dni. Może za wcześnie na test. Trzymam kciuki mocno za to żeby ten test okazał się trefny😙
    U mnie 23 dc. Sutki mnie tak bolą że szok😪 dawno tak nie miałam... zazwyczaj bolały całe piersi a teraz sutki takie wrażliwe na dotyk. I śluz gęsty, biały i dosyć go sporo... ciekawe co z tego wyjdzie w tym miesiącu.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Daj sobie jeszcze kilka dni. Może za wcześnie na test. Trzymam kciuki mocno za to żeby ten test okazał się trefny😙
    U mnie 23 dc. Sutki mnie tak bolą że szok😪 dawno tak nie miałam... zazwyczaj bolały całe piersi a teraz sutki takie wrażliwe na dotyk. I śluz gęsty, biały i dosyć go sporo... ciekawe co z tego wyjdzie w tym miesiącu.
    Mnie w tym cyklu wogole piersi nie bolą. Aż się zdziwilam. Jakoś nastawiona jestem znów że nic z tego, choć w sobotę miałam chwilowe przeczucie że się udało.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 24 listopada 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Daj sobie jeszcze kilka dni. Może za wcześnie na test. Trzymam kciuki mocno za to żeby ten test okazał się trefny😙
    U mnie 23 dc. Sutki mnie tak bolą że szok😪 dawno tak nie miałam... zazwyczaj bolały całe piersi a teraz sutki takie wrażliwe na dotyk. I śluz gęsty, biały i dosyć go sporo... ciekawe co z tego wyjdzie w tym miesiącu.
    Tez myślę że za wcześnie na test jest 😉
    Suzi, ja też miałam inne piersi niż zazwyczaj, trzymam kciuki aby to była dobra oznaka 😊

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 24 listopada 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ale fajnie by było jakby i Tobie Suzi się udało. Mnie dziś znów brzuch pobolewa. W sumie nie wiem czy to brzuch czy jajniki. No cóż, w czwartek się dowiem co i jak.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 24 listopada 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Jeju ale fajnie by było jakby i Tobie Suzi się udało. Mnie dziś znów brzuch pobolewa. W sumie nie wiem czy to brzuch czy jajniki. No cóż, w czwartek się dowiem co i jak.
    Dobrze ze do czwartku juz niedaleko 😉

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 listopada 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Jeju ale fajnie by było jakby i Tobie Suzi się udało. Mnie dziś znów brzuch pobolewa. W sumie nie wiem czy to brzuch czy jajniki. No cóż, w czwartek się dowiem co i jak.
    Ja wierzę że uda się każdej z nas...🧡 choć bywa ciężko nie poddaję się. Nie wiem na ile mam jeszcze sił ale póki jakaś jest to do przodu.
    Ogólnie porobiły mi się maleńkie czerwone plamki na nogach... takie 1, 2 milimetry... jak myślicie co to? Wyczytałam że może od Acardu. I nie wiem co teraz robić. Ciągle cos😖

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 25 listopada 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja wierzę że uda się każdej z nas...🧡 choć bywa ciężko nie poddaję się. Nie wiem na ile mam jeszcze sił ale póki jakaś jest to do przodu.
    Ogólnie porobiły mi się maleńkie czerwone plamki na nogach... takie 1, 2 milimetry... jak myślicie co to? Wyczytałam że może od Acardu. I nie wiem co teraz robić. Ciągle cos😖
    Wiara czyni cuda 😍 zawsze po tych wszystkich lekach są skutki uboczne i chyba każda z nas ma tego dosyć 😡😡😡 może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj? Zawsze to jakaś pomoc i uspokojenie się. Ja jutro Gonie na bete. Bez emocji totalnie. Nie powiem... milion objawow, które mogą też nic nie znaczyć jak w każdym cyklu. Nie bolą mnie wogole piersi jak nigdy 😂😂😂😂 kobiecie nie dogodzi. Boli źle, nie boli- jeszcze gorzej. Masakrycznie czuje lewy jajnik, ale przecież to żaden objaw. Może po tych zastrzykach. No coz, nie nastawiam się i jutro pewnie odstawienie leków więc w niedzielę @ i od poniedziałku ruszam że stymulacja. Ściskam Was mocno 😘😘😘😘

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 listopada 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Wiara czyni cuda 😍 zawsze po tych wszystkich lekach są skutki uboczne i chyba każda z nas ma tego dosyć 😡😡😡 może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj? Zawsze to jakaś pomoc i uspokojenie się. Ja jutro Gonie na bete. Bez emocji totalnie. Nie powiem... milion objawow, które mogą też nic nie znaczyć jak w każdym cyklu. Nie bolą mnie wogole piersi jak nigdy 😂😂😂😂 kobiecie nie dogodzi. Boli źle, nie boli- jeszcze gorzej. Masakrycznie czuje lewy jajnik, ale przecież to żaden objaw. Może po tych zastrzykach. No coz, nie nastawiam się i jutro pewnie odstawienie leków więc w niedzielę @ i od poniedziałku ruszam że stymulacja. Ściskam Was mocno 😘😘😘😘
    Trzymam kciuki za piękną betę ✊✊ z tymi objawami to wiesz jak jest. Pewnie takie same na @ jak i na ciążę 😆 ale każda drobnostka rozbudza nadzieję. Także nie ma co przekreślac cyklu. Może bedzoe sukces💛 ja 25 dc... także jeszcze czekam. Ale pryszcz na pryszczu🙄

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 listopada 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki Dziewczyny 😘

    Asia daj koniecznie znać jak odbierzesz wyniki 😉
    Ja jutro na badania i już przeżywam ☹☹☹ nie wiem jak ja przeżyje do jutra do 17... 😥

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 listopada 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po badaniu... teraz czekanie. Prawie się tam rozplakalam. Chyba mam dosyć. Dziś się zaopatrze w jakieś %%%. Śniło mi się że wynik bety miałam 12. Raczej to nie był proroczy sen 😢😢😢 dziewczyny jeszcze pytanko... wy robicie badanie beta HcG czy samo HcG? Mi dzisiaj robili samo HcG

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 listopada 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja już po badaniu... teraz czekanie. Prawie się tam rozplakalam. Chyba mam dosyć. Dziś się zaopatrze w jakieś %%%. Śniło mi się że wynik bety miałam 12. Raczej to nie był proroczy sen 😢😢😢 dziewczyny jeszcze pytanko... wy robicie badanie beta HcG czy samo HcG? Mi dzisiaj robili samo HcG
    Ja robiłam beta Hcg, a to ciekawe czemu Ty miałaś samo... nawet nie wiem czym ono się różni...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 listopada 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Cześć ☺️ U mnie przyrost bety wydaje się być w normie jak patrzę na różne kalkulatory:
    28 dc -13 dpo - 7,48
    30 dc - 15 dpo - 25,77
    33dc - 18 dpo- 116,88
    Chociaż te wartości jak tak patrzę na inne dziewczyny to są niskie dość i trochę mnie to martwi.
    Wizyta dopiero 25.11 wiec jeszcze sporo czasu. Może pod koniec tyg zrobię znów badanie przyrostu i zobaczę co się dzieje.

    Daj znać koniecznie jak tam wizyta! 😘
    Kredka i jak i jak? Jak wczorajsza wizyta???

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 listopada 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka coś nam milczy. Mam nadzieję, że to dobry znak. U mnie znów negatywny wynik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2020, 18:04

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 listopada 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Kredka coś nam milczy. Mam nadzieję, że to dobry znak. U mnie znów negatywny wynik.
    Właśnie milczy coś...

    Ehh przykro mi, naprawdę miałam nadzieję że się uda... trzymaj się ciepło 😘😘

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 26 listopada 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Kredka coś nam milczy. Mam nadzieję, że to dobry znak. U mnie znów negatywny wynik.
    Przykro mi... 💛 ściskam mocno kochana. ja jeszcze pare dni czekania ale pewnie też nic z tego🙄

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 listopada 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba największe moje załamanie jak do tej pory. Trzeba się będzie jakoś pozbierać tylko jeszcze sama nie wiem jak. Teraz przede mna badania do inseminacji. Jak sie nie uda to chyba odpuszczam. Wariuje sama ze sobą. Czuje się mocno depresyjnie. Czekamy na @.

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ