X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Misz masz, ploty, ploteczki
Odpowiedz

Misz masz, ploty, ploteczki

Oceń ten wątek:
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może tak dla relaksu pogadac o wszystkim i o niczym , cos smiesznego wesolego Wam sie przytrafiło, piszcie, szef podniósł cisnienie , pewnie 90% z nas sie to przytrafilo powspierajmy sie nawzajem .
    U mnie dzisiaj koleżanka z pracy spadla z krzesla lamiac je w pół (a juz sama to prorokowala od jakiegos czasu bo za bardzo sie bujala) na szczescie nic sie nie stalo , jedynie lokiec delikatnie ucierpial ;-) ale smiechu bylo co nie miara :D jedna z naszym forumowiczek.
    Generalnie wszytsko co Wam lezy na serduchu, wzdecie pierdniecie wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 21:22

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wymyśliłaś temat.. ja ostatnio rzuciłam pracę... nie dałam rady psychicznie... teraz siedzę w domu i pakuję nasze graty wszystkie.. czas na wielki remont i przeprowadzkę!
    :)
    ale jakaś praca by się też przydała w końcu...

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz cos wiecej o tej przeprowadzce, wyprowadzasz sie z wlasnego mieszkania na czas remontu czy jak ?
    A temacik po to abysmy sie mogly lepiej poznac :-) takie babskie ploteczki ;-)
    A czym sie zajmowalas w tej pracy ??

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem troche zmeczona 'królikowaniem' chyba. i chyba tym wszystkim co sie dookola dzieje albo raczej co sie NIE dzieje. nudny piatek dzisiaj u mnie. sama bym chciala cos zmienic w domu. Alxa - gdzie sie przeprowadzacie?

    PS> Lissa, powiesz szefowi o krzeselku??

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ?? Nieee ja mu podsune aby sobie usiadl na nim :D
    A ja zakupilam dzisiaj termometr i zaczynam swoj wykresik , jupi :-)

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria bardzo fajny pomysł. POWINNYŚMY TU PISAĆ O WSZYSTKIM TYLKO NIE O STARANIACH.
    ja dziś postanowiłam zrobić sobie dzień dla siebie: pokupowałam maseczki jednorazowe na włosy, twarz paznokcie, cellulit:) itp. i będę się wieczorem relaksować.
    A teraz jade z mężem na rybki powędkować. trzymajcie kciuki ;) Jak złowię złotą rybkę to poproszę by spełniła jedno życzenie każdej staraczki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedys lowilam ryby az jedna mi sie zahaczyla na oko i sie uplakalam jak haczyk mialam wyciagac. teraz z ryb to kocham kalmary ;) i naszego kochaniutkiego tlustego karpika!!! och... swiateczny nastroj mi sie na chwilke udzielil.

    zazdroszcze ci haybeauti tego maseczkowania. ja jutro ide na wosk. tu i tam jak z bolu wytrzymam :)

    milego weekendu wszystkim!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam,że w salonie kosmetycznym przed zabiegiem woskowania powinny kosmetyczki podawać wino lub drinka w ramach znieczulenie(i to powinno być refundowane :)).
    z ryb nici bo zaczęło padać więc siedzę z tymi specyfikami na twarzy a mąż śmieje się że zbije majątek jak by wysłał moje zdjęcie do internetu

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje ci tego wosku. Ja jestem w tym nie konsekwentna raz ide, potem gole i za każdym razem boli. trzymam za ciebie kciuki:)

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mam. ostatni raz to bylam chyba z pól roku temu. bolalo jak diabli. a ze nogi dalam 1sze to juz broszki nie zaryzykowalam. taki ból.takie jestem cieple kluchy!! a potem golilam. na cyprze jest lato od marca do pazdziernika wiec trzeba regularnie dbac o brak wlosków.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybki mmmm moj gaszek w sezoie przynosi mi kilka sambura tu na Cyprze na nich mowią :-) (kaliria mialas okazje sprobowac ;-) ) A ja jestem dais po kolacji u mojego gaszka brata i jego nazeczonej ehhhh skonczylo sie nieprzyjemnie :-/
    No a Wam kochane staraczki jak mija wieczorek ?

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa Kalitria my musieliśmy się nagle wyprowadzić rok temu w kwietniu bo do naszego mieszkania wracała właścicielka, więc wynajęliśmy w prywatnej kamienicy mieszkanie.. a teraz wygraliśmy przetarg na swoje mieszkanko :) i zaczynamy remont! jestem jednocześnie szczęśliwa i zmęczona tym wszystkim!
    po za tym same problemy! o 20 dziś dzwonił do mnie facet ze sklepu, ze moja dostawa przyjedzie bez wanny! i musiałam jechać jeszcze do sklepu to odkręcać!

    Nie nawidzę ryb! nie jem ich, jedynie paluszki rybne;P byle nie w kształcie rybki! :P

    Lilja lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa wlasne mieszkanko- GRATULUJE ! kiedys tez urzadzalam wlasny domek i wiem ile to wszytsko kosztuje i ile nerwowki przy tym .
    eeee kolezanko nie jadlas mojego specjału rybka pieczona maselko, oliwa, przyprawy mmmmm :P

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Lissa nie jadłam Twojej rybki i nie mam zamiaru spróbować! Bez obrazy oczywiście, bo na pewno jest przepyszna! u mnie to raczej blokada psychiczna..
    A nerwówki jest strasznie dużo! szczególnie jak tak wymyślają jak wczoraj! dopiero jak powiedziałam, iż nie zapłacę tego transportu to mi załatwili moją wannę z innego sklepu.. a tak to chcieli żeby ona przyjechała kurierem z innego miasta we WTOREK jak mój mąż jest w pracy... i kto by wniósł tą wannę?!
    a moje mieszkanie jest większe niż nie jeden domek jednorodzinny... mamy tak 135 mkw <3 zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia!
    i duży taras :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 18 lipca 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Alxa mieszkanko i remoncik ? i no wanna oczywiscie ? ;-)

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 18 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KALITRIA jak tam po wosku?

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 18 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny!!!Ja już planuje jakie ciuszki wezme na urlop który dopiero pod koniec sierpnia. A ze od tamtego roku mnie przybylo to co nieco trzeba kupic np. stroj kompielowy!! Nie mogę się doczekać wyjazdu do Chorwacji. Oczywiście samochodem,niestety nasi znajomi nam odmowili wspólnego wyjazdu a było by lepiej niż samemu!!

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze znajomymi tak bywa... naprawde ciezko o kogos zaufanego, kto cie niw wystawi w ostatniej chwili. albo jak obieca to dotrzyma slowa a nie wymysla wymowki.

    na jak dlugo jedziecie? strojow to w polsce chyba dostatek co?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 lipca 2013, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy zamiar pojechać na 7 dni. Może do tego czasu uda nam się kogos innego namowic.. A co do stroju kąpielowego to bardzo nie lubie bo mam wielki problem z rozstępami mimo iż nie bylam jeszcze w ciąży!!!!!!!! Najwiecej jest ich na udach i niestety nie da się nic z nimi zrobić:-(((( A wiec szukam stroju który mi jak najwięcej zakryje wiec skusze się może i na szorty. Nawet sobie nie wyobrazasz jak ja się czuje kiedy mam jechać nad wode i mam się rozebrać.. To jest taki mój ogromny kompleks. A co dopiero będzie po ciąży wierz mi ze strasznie się tego boje. A pani dermatolog powiedziała ze widocznie taka moja natura ze mam tendencje do nich:-((((((((((

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 lipca 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stroje sa przepiękne od wyboru do koloru!!!!

    Lilja lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ