X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Misz masz, ploty, ploteczki
Odpowiedz

Misz masz, ploty, ploteczki

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 20 lipca 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przede wszystkim doradzałabym zapomnieć o niedoskonałościach bo:
    1. to zrujnuje wakacje
    2. jedziesz z mężem który uwielbia twoje ciało takim jakie jest
    3. jedziesz gdzies gdzie nikt i tak cie nie zna

    a jeśli nadal nie czujesz się na siłach pokazać światu że masz w nosie ich spojrzenia (jeśli w ogóle ktoś miałby się na ciebie dziwnie patrzeć) to polecam coś takiego:
    http://www.liesels.com/product/mesh_pareo/#.Uernyo1M-Js

    albo takiego:
    http://nancykalfaro.wordpress.com/2010/10/06/best-styles-to-wear-on-the-beach/kim-beach-wear/

    bedziesz jeszcze seksowniej wygladac. na pewno dobierzesz sobie cos fajnego! i nie krepuj sie. ludzie zawsze beda gadac. nawet jakbys miala byc miss perfect to cos znajda. najwazniejsze to nauczyc sie ich ignorować. :)

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    A co do stroju kąpielowego to bardzo nie lubie bo mam wielki problem z rozstępami mimo iż nie bylam jeszcze w


    Każdy coś ma, uspokój się ;)

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 22 lipca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienawidze swoich rozstepow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt w rodzinie ani ze znajomych ich niema dlaczego ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyy a jesteś yyyy ... 'puszysta'??? :)

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 22 lipca 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ze nie i zawsze bylam szczupla a rozstępy pojawily się w okresie dojrzewania zbyt szybki przyrost wagi:-((((((((((( I jak miałam nascie lat to myslalam ze kupie sobie jakiś krem(specjalny) posmaruje i znikna. A teraz jak tylko przybiorę ze 3 kg to od razu nowe-ZALAMAC SIE MOZNA!!! Pani dermatolog stwierdzila ze taka moja natura- NIECH JA GES KOPNIE!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Wlasnie ze nie i zawsze bylam szczupla a rozstępy pojawily się w okresie dojrzewania zbyt szybki przyrost wagi:-((((((((((( I jak miałam nascie lat to myslalam ze kupie sobie jakiś krem(specjalny) posmaruje i znikna. A teraz jak tylko przybiorę ze 3 kg to od razu nowe-ZALAMAC SIE MOZNA!!! Pani dermatolog stwierdzila ze taka moja natura- NIECH JA GES KOPNIE!!!!
    Kochana, każda z nas ma coś co bardzo chciałaby zmienić...ja np. nienawidzę swojego brzucha...zawsze jak tylko ze 2kg przytyje to od razu idzie mi w brzuch i jest to strasznie widoczne że przybrałam na wadzę :/ nie nawidzę też swojej "opadającej powieki" mam taką skórę pomiędzy okiem a brwiami że mi pół oka przesłanie przez co są znacznie mniejsze...ale cóż nic na to nie poradzę

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    nie nawidzę też swojej "opadającej powieki" mam taką skórę pomiędzy okiem a brwiami że mi pół oka przesłanie przez co są znacznie mniejsze...ale cóż nic na to nie poradzę

    kiedys pracowalam z takimi opadajacymi powiekami, ale to w uk. tam jak sie poskarzysz lekarzowi ze ma to wplyw na widocznosc, to zoperuja za free. moze tez tak jest w polsce? :)

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    kiedys pracowalam z takimi opadajacymi powiekami, ale to w uk. tam jak sie poskarzysz lekarzowi ze ma to wplyw na widocznosc, to zoperuja za free. moze tez tak jest w polsce? :)

    coś Ty, to by było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe...a poza tym chyba nie zaliczam się jeszcze do tak tragicznych przypadków (widziałaś na zdjęciach na fb)...JESZCZE :P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    coś Ty, to by było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe...a poza tym chyba nie zaliczam się jeszcze do tak tragicznych przypadków (widziałaś na zdjęciach na fb)...JESZCZE :P
    dla mnie to ty nie masz zadnych opadajacych powiek lala!!! i przepraszam cie bardzo ale ty sie naprawde odchudzasz??? ile wazysz???

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    dla mnie to ty nie masz zadnych opadajacych powiek lala!!! i przepraszam cie bardzo ale ty sie naprawde odchudzasz??? ile wazysz???

    mam 168cm i 63kg (w ciąży strasznie przytyłam, jak się okazało przez to że czułam głód za dwoje ale szło tylko mi w boki a płodu nie dożywiałam)...ważyłam 66kg!!!! MASAKRA - nigdy tyle nie ważyłam, zawsze max 62kg i to po sporym przytyciu...teraz z 66kg zeszłam na 63kg a celem jest max 58kg

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra, niech ci bedzie. choc nie widze cisnienia bo na pewno jestes mile okrágla tu i tam. a na zdjeciach nie widacz zebys byla jakas duza. na moje oko jestes w sam raz :)

    choc zdrowa dieta zawsze jest wskazana w naszych oczekiwaniach...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    no dobra, niech ci bedzie. choc nie widze cisnienia bo na pewno jestes mile okrágla tu i tam. a na zdjeciach nie widacz zebys byla jakas duza. na moje oko jestes w sam raz :)

    choc zdrowa dieta zawsze jest wskazana w naszych oczekiwaniach...

    głównie dlatego sie odchudzam...tzn zrzucam balast hehe...ale nie mam też jakiegoś dużego ciśnienia na to odchudzanie, zwyczajnie trzymam dietę w oczekiwaniu na ciążę a jeśli przy tym troszkę schudnę to fajnie...

    Lilja lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, chciałam tylko powiedzieć, że piję za Wasze zdrówko i staranka :D bo dziś mi się okres zaczął więc bez żadnych wyrzutów sumienia bezczelnie się upajam ;) kieliszkiem wina :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    Dziewczynki, chciałam tylko powiedzieć, że piję za Wasze zdrówko i staranka :D bo dziś mi się okres zaczął więc bez żadnych wyrzutów sumienia bezczelnie się upajam ;) kieliszkiem wina :D

    Wspolczucia...

    Pij na zdrowie i za pare dni do boju!!!
    &&&&&&&&&&

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <yummy> :)

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulek to jeszcze pochwal się jakie wino preferujesz ? bo ja mam wrażenie ,że moje które piłam dość dawno już mi nie smakuje :(

    cab360a44b.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo najlepsze jakie kiedykolwiek piłam to japońskie wino choya, jest prze-py-szne :D śliwkowe, słodkie i nie za mocne. Teraz raczę się jakimś półwytrawnym "sikaczem" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie robila zreszta z alkoholem takiego halo. Mamy ochote to pijemy, zarodek do 5 tygodnia jest bezpieczny, czynniki zewnetrzne mu nie szkodza. Dopiero potem, ale wtedy sie z reguly wie o ciazy.

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka dobrze wiedzieć :) ale i tak rzadko piję jak już się zdarzy to mało ;p
    Ulek to muszę spróbować skoro takie dobre jest :)

    cab360a44b.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Nienawidze swoich rozstepow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt w rodzinie ani ze znajomych ich niema dlaczego ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    nie przesadzaj , nikt nie jest idealny a na dobrą sprawę większość to tylko Twoja psychika. Ja w wieku 19 lat miałam operację wyrostka , który był do tego źle umiejscowiony i po tej operacji została mi ogromna , paskudna, gruba blizna na brzuchu. Początkowo byłam załamana , i miałam problem rozebrać sie nad wodą , miałam wrażenie że każdy się gapi. Teraz po latach mam to w nosie, przyzwyczaiłam sie i tyle, nawet się nie spinam jak ktoś o to pyta. A mój Ukochany od początku ją uwielbiał twierdząc ze to ma w sobie coś. Teraz przez pracę mam naczynka , sporo na udach i też to olewam, wiem że nie ma na to innego sposobu, tylko laser , podobno bolesny zabieg wiec chyba po prostu przyzwyczaję sie do nich i tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 07:46

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ