X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Misz masz, ploty, ploteczki
Odpowiedz

Misz masz, ploty, ploteczki

Oceń ten wątek:
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może tak dla relaksu pogadac o wszystkim i o niczym , cos smiesznego wesolego Wam sie przytrafiło, piszcie, szef podniósł cisnienie , pewnie 90% z nas sie to przytrafilo powspierajmy sie nawzajem .
    U mnie dzisiaj koleżanka z pracy spadla z krzesla lamiac je w pół (a juz sama to prorokowala od jakiegos czasu bo za bardzo sie bujala) na szczescie nic sie nie stalo , jedynie lokiec delikatnie ucierpial ;-) ale smiechu bylo co nie miara :D jedna z naszym forumowiczek.
    Generalnie wszytsko co Wam lezy na serduchu, wzdecie pierdniecie wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 21:22

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wymyśliłaś temat.. ja ostatnio rzuciłam pracę... nie dałam rady psychicznie... teraz siedzę w domu i pakuję nasze graty wszystkie.. czas na wielki remont i przeprowadzkę!
    :)
    ale jakaś praca by się też przydała w końcu...

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz cos wiecej o tej przeprowadzce, wyprowadzasz sie z wlasnego mieszkania na czas remontu czy jak ?
    A temacik po to abysmy sie mogly lepiej poznac :-) takie babskie ploteczki ;-)
    A czym sie zajmowalas w tej pracy ??

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem troche zmeczona 'królikowaniem' chyba. i chyba tym wszystkim co sie dookola dzieje albo raczej co sie NIE dzieje. nudny piatek dzisiaj u mnie. sama bym chciala cos zmienic w domu. Alxa - gdzie sie przeprowadzacie?

    PS> Lissa, powiesz szefowi o krzeselku??

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ?? Nieee ja mu podsune aby sobie usiadl na nim :D
    A ja zakupilam dzisiaj termometr i zaczynam swoj wykresik , jupi :-)

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria bardzo fajny pomysł. POWINNYŚMY TU PISAĆ O WSZYSTKIM TYLKO NIE O STARANIACH.
    ja dziś postanowiłam zrobić sobie dzień dla siebie: pokupowałam maseczki jednorazowe na włosy, twarz paznokcie, cellulit:) itp. i będę się wieczorem relaksować.
    A teraz jade z mężem na rybki powędkować. trzymajcie kciuki ;) Jak złowię złotą rybkę to poproszę by spełniła jedno życzenie każdej staraczki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedys lowilam ryby az jedna mi sie zahaczyla na oko i sie uplakalam jak haczyk mialam wyciagac. teraz z ryb to kocham kalmary ;) i naszego kochaniutkiego tlustego karpika!!! och... swiateczny nastroj mi sie na chwilke udzielil.

    zazdroszcze ci haybeauti tego maseczkowania. ja jutro ide na wosk. tu i tam jak z bolu wytrzymam :)

    milego weekendu wszystkim!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam,że w salonie kosmetycznym przed zabiegiem woskowania powinny kosmetyczki podawać wino lub drinka w ramach znieczulenie(i to powinno być refundowane :)).
    z ryb nici bo zaczęło padać więc siedzę z tymi specyfikami na twarzy a mąż śmieje się że zbije majątek jak by wysłał moje zdjęcie do internetu

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje ci tego wosku. Ja jestem w tym nie konsekwentna raz ide, potem gole i za każdym razem boli. trzymam za ciebie kciuki:)

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mam. ostatni raz to bylam chyba z pól roku temu. bolalo jak diabli. a ze nogi dalam 1sze to juz broszki nie zaryzykowalam. taki ból.takie jestem cieple kluchy!! a potem golilam. na cyprze jest lato od marca do pazdziernika wiec trzeba regularnie dbac o brak wlosków.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybki mmmm moj gaszek w sezoie przynosi mi kilka sambura tu na Cyprze na nich mowią :-) (kaliria mialas okazje sprobowac ;-) ) A ja jestem dais po kolacji u mojego gaszka brata i jego nazeczonej ehhhh skonczylo sie nieprzyjemnie :-/
    No a Wam kochane staraczki jak mija wieczorek ?

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa Kalitria my musieliśmy się nagle wyprowadzić rok temu w kwietniu bo do naszego mieszkania wracała właścicielka, więc wynajęliśmy w prywatnej kamienicy mieszkanie.. a teraz wygraliśmy przetarg na swoje mieszkanko :) i zaczynamy remont! jestem jednocześnie szczęśliwa i zmęczona tym wszystkim!
    po za tym same problemy! o 20 dziś dzwonił do mnie facet ze sklepu, ze moja dostawa przyjedzie bez wanny! i musiałam jechać jeszcze do sklepu to odkręcać!

    Nie nawidzę ryb! nie jem ich, jedynie paluszki rybne;P byle nie w kształcie rybki! :P

    Lilja lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa wlasne mieszkanko- GRATULUJE ! kiedys tez urzadzalam wlasny domek i wiem ile to wszytsko kosztuje i ile nerwowki przy tym .
    eeee kolezanko nie jadlas mojego specjału rybka pieczona maselko, oliwa, przyprawy mmmmm :P

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Lissa nie jadłam Twojej rybki i nie mam zamiaru spróbować! Bez obrazy oczywiście, bo na pewno jest przepyszna! u mnie to raczej blokada psychiczna..
    A nerwówki jest strasznie dużo! szczególnie jak tak wymyślają jak wczoraj! dopiero jak powiedziałam, iż nie zapłacę tego transportu to mi załatwili moją wannę z innego sklepu.. a tak to chcieli żeby ona przyjechała kurierem z innego miasta we WTOREK jak mój mąż jest w pracy... i kto by wniósł tą wannę?!
    a moje mieszkanie jest większe niż nie jeden domek jednorodzinny... mamy tak 135 mkw <3 zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia!
    i duży taras :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 18 lipca 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Alxa mieszkanko i remoncik ? i no wanna oczywiscie ? ;-)

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 18 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KALITRIA jak tam po wosku?

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 18 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny!!!Ja już planuje jakie ciuszki wezme na urlop który dopiero pod koniec sierpnia. A ze od tamtego roku mnie przybylo to co nieco trzeba kupic np. stroj kompielowy!! Nie mogę się doczekać wyjazdu do Chorwacji. Oczywiście samochodem,niestety nasi znajomi nam odmowili wspólnego wyjazdu a było by lepiej niż samemu!!

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze znajomymi tak bywa... naprawde ciezko o kogos zaufanego, kto cie niw wystawi w ostatniej chwili. albo jak obieca to dotrzyma slowa a nie wymysla wymowki.

    na jak dlugo jedziecie? strojow to w polsce chyba dostatek co?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 lipca 2013, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy zamiar pojechać na 7 dni. Może do tego czasu uda nam się kogos innego namowic.. A co do stroju kąpielowego to bardzo nie lubie bo mam wielki problem z rozstępami mimo iż nie bylam jeszcze w ciąży!!!!!!!! Najwiecej jest ich na udach i niestety nie da się nic z nimi zrobić:-(((( A wiec szukam stroju który mi jak najwięcej zakryje wiec skusze się może i na szorty. Nawet sobie nie wyobrazasz jak ja się czuje kiedy mam jechać nad wode i mam się rozebrać.. To jest taki mój ogromny kompleks. A co dopiero będzie po ciąży wierz mi ze strasznie się tego boje. A pani dermatolog powiedziała ze widocznie taka moja natura ze mam tendencje do nich:-((((((((((

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 lipca 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stroje sa przepiękne od wyboru do koloru!!!!

    Lilja lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ