X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Misz masz, ploty, ploteczki
Odpowiedz

Misz masz, ploty, ploteczki

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Zaraz zwariuje...juz drugi dzień trwa Air Show nad moim dachem a od tygodnia trwały ćwiczenia...muszę jeszcze wytrzymac to trzęsienie się całego domu i ogromny huk do środy...ale głowa to już mi pęka...

    A myśmy tak bardzo chcieli pojechać i zobaczyć:) No ale 400 km w jedną stronę jednak nas zniechęciło :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powiem że nie ma co oglądać bo akrobacje w powietrzu są świetne...ale jak się mieszka niedaleko lotniska i od poniedziałku do piątku ćwiczą a później Air Show trwa 2 dni (sob i niedz) a jeszcze natępny tydzień wszyscy odlatują wygłupiając się przy tym w powietrzu to dla mnie jest to już zdecydowanie za dużo...w domu wszystko drży, nie da się nigdzie zadzwonić bo blokują sieć w obrębie lotniska a do tego szczekający ciągle pies...masakra! Już nie moge się doczekać aż to sie skończy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to się wcale nie dziwię.
    A u nas nuda, nic się nie dzieje, weekend przeleciał jak zwykle zbyt szybko. Pies się na mnie gapi, bo chce już iść na spacerek i chyba nie pozostaje mi nic innego jak zbierać leniwe cztery litery :-/

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nieźle. W tej chwili nie słyszę psa za oknem. Tego, który co noc szczeka godzinami aż tonacja mu się zmienia. Mnie u nas do szału doprowadzają gołębie. Mieszkamy na ostatnim piętrze a one opanowały dach. To, że brudzą i niefajnie pachnie to jedno. Ale cholery są głośne:)
    Wczoraj byliśmy na rybce i lodach, potem Elisium w kinie. Dziś była pizza.... Będę gruba!

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahah, ale tu nam wszystkim się marzy być grubą no nie?? To co tam pizza, nie narobi szkody ;-)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    nie powiem że nie ma co oglądać bo akrobacje w powietrzu są świetne...ale jak się mieszka niedaleko lotniska i od poniedziałku do piątku ćwiczą a później Air Show trwa 2 dni (sob i niedz) a jeszcze natępny tydzień wszyscy odlatują wygłupiając się przy tym w powietrzu to dla mnie jest to już zdecydowanie za dużo...w domu wszystko drży, nie da się nigdzie zadzwonić bo blokują sieć w obrębie lotniska a do tego szczekający ciągle pies...masakra! Już nie moge się doczekać aż to sie skończy.
    Aga i jak, poleciały już wszystkie samoloty, albo chociaż większa ich część? a tak z ciekawości to ta impreza jest co roku czy co dwa lata?

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwłaszcza, że ledwo wciągnęłam dwa kawałki:) Resztą mój Luby.
    Chcę być gruba w sensie wiadomym oczywiście:)

    Elinn lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropos grubosci....nawet nie wiecie jaka przed chwilą zżarłam porcję lodów z bakaliami :) a potem przegryzłam czipsami ;)

    to przed nadchodząca wredotą ;/ oby po niej było tylko lepiej ;)

    MisiaMisia, Elinn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve, to jakbym ja pisała tego Twojego posta :-D
    Pożarłam że ruszyć się nie mogę, a jak pomyślę o chipsach to bleee. Jeszcze "poradę dnia" zastosowałam i dołożyłam czerwone wino ;-)

    biedronka1982, MisiaMisia, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie ogłaszam mo-bi-li-za-cję - jutro niezależnie od panującej pogody każda z nas podejmie jakąś zdrową aktywność: spacer, rower, basen, co kto lubi :)

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spacer będzie na pewno :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Wy ale ja się zmobilizowałam i 30 km na rowerku przejechałam :) nawet pogoda się rozchmurzyła i piękne słońce wyszło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko!!! To ja cały dzień przespałam ;-)

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 1 września 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był spacer, było papu, było kino....lenimy się:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 1 września 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prześlijcie mi troche waszej energi ! Ja mimo basenu pod oknem nie mam sily plywac :-(

    atdci09k18tcna0b.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    Dziewczyny prześlijcie mi troche waszej energi ! Ja mimo basenu pod oknem nie mam sily plywac :-(
    <energia> <energia> <duuużo energii> ;) mam nadzieję że doleci do Ciebie :)

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 1 września 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    <energia> <energia> <duuużo energii> ;) mam nadzieję że doleci do Ciebie :)


    na tyle aby wstac i umyc naczynia po kolacji :D dzieki ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 20:13

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    MalutkaEve, to jakbym ja pisała tego Twojego posta :-D
    Pożarłam że ruszyć się nie mogę, a jak pomyślę o chipsach to bleee. Jeszcze "poradę dnia" zastosowałam i dołożyłam czerwone wino ;-)


    o jak ja kocham czerwone wino :D

    MisiaMisia, Elinn lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 4 września 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    o jak ja kocham czerwone wino :D

    Czerwone dobre jest :) Flawonoidy ma:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 5 września 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja za czerwonym nie przepadam, a już szczególnie za wytrawnym - a to pewnie wytrawny ma najwiecej flawonoidów? Czy słodkie też może być? :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ