X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 21 października 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Staramy się rok. Właśnie już minął 😅ja akurat lubię ziołowe herbatki.
    OMG! A masz jakieś dolegliwości? czy jeszcze nie robiliście szerszej diagnostyki?

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 21 października 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam badania. Podwyższona prolaktyna,TSH,i cukier. Idę za dwa tygodnie powtórzyć badania. Biorę dostinex, glucophage i brałam eutyrox ,a i piję myofolic.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 21 października 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Robiłam badania. Podwyższona prolaktyna,TSH,i cukier. Idę za dwa tygodnie powtórzyć badania. Biorę dostinex, glucophage i brałam eutyrox ,a i piję myofolic.
    W takim razie ja mocno trzymam kciuki, że zioła pomogą! I mnie i tobie ❤❤❤

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 21 października 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    W takim razie ja mocno trzymam kciuki, że zioła pomogą! I mnie i tobie ❤❤❤

    Ja też mocno trzymam kciuki 😁😍

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 października 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Wiktorynka ja to samo czytałam! Tzn dużo kobiet zachowało, że udało im się lub ze śluz się polepszyl. Widziałam tezn komentarze, że ani nie pomogły ani nie zaszkodziło im picie tych ziół. Ale już naprawdę mało wypowiedzi, że cykl się rozregulowal lub coś było nie tak. Tak więc coś musi być w tych ziołach. Fajnie też, że masz taką wiedzę i masz świadomość co pijesz 😋 i z twojego opisu i wyliczeń wygląda to świetnie 🤩 aż sama zacznę się zastanawiać, może nawet pogadam z ginem o nich, oczywiście jeśli wszystko będzie dobrze po badaniach 😊 kurcze może jak już je pijesz, to bedzie ten cykl udany ❤️
    Az mam ochote zakupić i spróbować!!


    Wiktorynka a jaka jest roznica w działaniu miedzy 1 a 2 sposbem?
    Masz sprawdzone źródlo gdzie je kupujesz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 21:38

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/oferta/ciaza-owulacja-100g-ziola-sroki-nr-3-sroka-7195555563?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    Tak po prostu na allegro, czy apteka internetowa czy jakies inne źrodlo?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 21 października 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu mam chwilę dla siebie i mogę podpisywać 😁 w temacie dzieci to ja wiem Niki, że to winni są dorośli. W końcu na to pozwolili i dali taki przykład. Dlatego ja często nie ponawiam się tam już, nie chce żeby u nas takie zachowanie się rodziło.
    Wiktorynka jestem pod wrażeniem wyliczeń z tych ziół. Myślę, że warto jest spróbować ich (jeśli nie ma przeciwwskazań). Może akurat pomogą 💪🏻. I myślę też, że warto pytać gina o takie rzeczy. W końcu prawdziwy doświadczony lekarz musi coś umieć powiedzieć na temat ziołowych "wspomagaczy" 😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 21 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    https://allegro.pl/oferta/ciaza-owulacja-100g-ziola-sroki-nr-3-sroka-7195555563?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    Tak po prostu na allegro, czy apteka internetowa czy jakies inne źrodlo?

    Ja kupiłam a sklepie internetowym zielarskim. Na allegro wolę nie ryzykować.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 października 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skład mieszanki:

    lebiodka
    koszyczek rumianku
    macierzanka
    pokrzywa
    dziurawiec
    rdest ptasi
    ruta
    nagiete
    knostrzyk

    Mojazielarnia.pl spoko tłumaczy te zioła.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 października 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki a masz sprawdzona strone? Bo wlasnie tez sie boje na allegro. Na ovu jest sporo wątków o tym ziele

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 21 października 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    W końcu mam chwilę dla siebie i mogę podpisywać 😁 w temacie dzieci to ja wiem Niki, że to winni są dorośli. W końcu na to pozwolili i dali taki przykład. Dlatego ja często nie ponawiam się tam już, nie chce żeby u nas takie zachowanie się rodziło.
    Wiktorynka jestem pod wrażeniem wyliczeń z tych ziół. Myślę, że warto jest spróbować ich (jeśli nie ma przeciwwskazań). Może akurat pomogą 💪🏻. I myślę też, że warto pytać gina o takie rzeczy. W końcu prawdziwy doświadczony lekarz musi coś umieć powiedzieć na temat ziołowych "wspomagaczy" 😁

    Nie dziwię się ,dzieciaki papuguja od innych dzieci.
    No moj lekarz pewnie się zaśmieje i powie że mogę to pić. Jedyny lekarz do którego lubię chodzić haha. Że względu na sposób bycia, otwartość do ludzi, taka wyrozumiałość. I wiedza przede wszystkim. I widać że z powołania jest lekarzem. I bardzo mocno się stara żeby pomóc.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 21 października 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Nie dziwię się ,dzieciaki papuguja od innych dzieci.
    No moj lekarz pewnie się zaśmieje i powie że mogę to pić. Jedyny lekarz do którego lubię chodzić haha. Że względu na sposób bycia, otwartość do ludzi, taka wyrozumiałość. I wiedza przede wszystkim. I widać że z powołania jest lekarzem. I bardzo mocno się stara żeby pomóc.

    O właśnie o to chodzi. W końcu to jemu powierzasz swoje zdrowie i musisz czuć się na tyle komfortowo, żeby móc zapytać o wszystko co cię nie pokoi i wiedzieć, ze distsniesz odpowiedź 😉 takich lekarzy to się naprawdę szanuje i chętnie chodzi. Tak więc super, że masz takiego gina, aż zazdroszczę 😋

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 21 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Niki a masz sprawdzona strone? Bo wlasnie tez sie boje na allegro. Na ovu jest sporo wątków o tym ziele

    Ja też od razu sobie zapiszę stronkę i od następnego cyklu jak będzie okej wszystko to kupuje i pije z wami 💪🏻

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 21 października 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie tylko czy nie koliduje to z wiesołkiem który biorę? Musi on tez stymulować w jakis sposob bo bardziej czuje jajniki. W czasie miesiączki było spokojniej i na nowo czuje jak pobolewaja.

    Nie wytrzymałam zamówiłam na mojazielarnia.pl
    Zaczne pić jak dojadą, nie będę czekać na nowy cykl. Bo co to za różnica zanim zaczna dzialac tez potrzeba czasu mysle... chociaż kobiety piszą że po ok 4 dniach zaczęły czuć pracę jajnikow. Do owu mam 9 dni. Takze może coś by pomoglo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 22:19

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 21 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola musisz doczytać gdzie na forum lub necie 😊 z ziołami nie mam pojęcia bo ja to z tych co się boją wszystkiego brać póki nie skonsuluja z kimś kto się zna lub brał jakiś czas i wie już dużo 😅 tak to u mnie wygląda. Ja to na pewno już czekam na nowy cykl jeśli chodzi o zioła. 😉. Dziś już nie mam śluzu, piersi przestały boleć, ból jajników znikł, tak więc to faktycznie mogła być owulacja! Pierwszy raz w życiu tak ja czułam 😅 ciekawe jak przy tych ziołach, czy czuć owulke tak samo 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 22:25

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 21 października 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kupiłam na Moja Zielarnia. Wolałam nie ryzykować z allegro a zielarnia mam sprawdzoną!❤❤❤

    Niki, aliciaaa lubią tę wiadomość

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 21 października 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Zastanawia mnie tylko czy nie koliduje to z wiesołkiem który biorę? Musi on tez stymulować w jakis sposob bo bardziej czuje jajniki. W czasie miesiączki było spokojniej i na nowo czuje jak pobolewaja.

    Nie wytrzymałam zamówiłam na mojazielarnia.pl
    Zaczne pić jak dojadą, nie będę czekać na nowy cykl. Bo co to za różnica zanim zaczna dzialac tez potrzeba czasu mysle... chociaż kobiety piszą że po ok 4 dniach zaczęły czuć pracę jajnikow. Do owu mam 9 dni. Takze może coś by pomoglo.
    Kochana ja zaczęłam pić w 3 dniu cyklu bo tak do mnie doszły i po 3 dniach zaczęłam czuć jajniki!!!😍😍😍 wlansie popijam sobie do snu i cały czas coś gdzieś czytam lub rozmawiam z dziewczynami. Właśnie gadałam z 3 którym pomógł❤ 2 dziewczyny którym pomógł w 2 cyklu a jedna w 1 cyklu stosowania 😍
    Ich historię są gorzko-słodkie..2 z nich długie starania 2.5 roku oraz 3 lata...za nimi poronienia, ciążę biochemiczne..po 2 cyklach picia zaszły w ciaze które się uttzymują ❤ Dziewczyna która zaszła w 1 cyklu zaszła w 7 miesiącu starań ❤ Takie historie jeszcze bardziej mnie pozytywnie nakręcaja😍

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 21 października 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra laski tak sobie siedzę i czytam...Właśnie mnie dopadł strasznie upierdliwy ciągnąco pulsujaco kłujący ból po prawej stronie...aż noga mnie boli! Wydaje mi się że jestem już po owu, a może to dopiero jest owu? Ale taki ból owulacyjny miałam w sobotę i wydawało mi się że wtedy było owu na dodatek dzień wczensiejn na usg ak wyszło że gin mówił że wlansiw w sobotę powinna być owu...
    Sama już nie wiem. Kurka trochę mnie to zmartwilo ale nie jakoś mocno 😁❤ jakieś pomysły co to może byc?
    A może nie pękł pecherzyk i daje taki ból...jest taka opcja?
    Nie stresuje się jakis tym bardziej się zastanawiam ;) Zawsze wychodzę z założenia że jak boli znaczy że żyje i pracuje organizm 😁😁😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 23:23

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 22 października 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dobra laski tak sobie siedzę i czytam...Właśnie mnie dopadł strasznie upierdliwy ciągnąco pulsujaco kłujący ból po prawej stronie...aż noga mnie boli! Wydaje mi się że jestem już po owu, a może to dopiero jest owu? Ale taki ból owulacyjny miałam w sobotę i wydawało mi się że wtedy było owu na dodatek dzień wczensiejn na usg ak wyszło że gin mówił że wlansiw w sobotę powinna być owu...
    Sama już nie wiem. Kurka trochę mnie to zmartwilo ale nie jakoś mocno 😁❤ jakieś pomysły co to może byc?
    A może nie pękł pecherzyk i daje taki ból...jest taka opcja?
    Nie stresuje się jakis tym bardziej się zastanawiam ;) Zawsze wychodzę z założenia że jak boli znaczy że żyje i pracuje organizm 😁😁😁

    Ja tam miałam ostatnio kilka dni po owu. Nie wiem czemu tak. Powiem o tym mojemu gin.

    Właśnie napisali że ziółka wysłali 😁 idealnie.
    Kochana ale im reklamę zrobiłaś 😅

    Wiktorynka lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 22 października 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dobra laski tak sobie siedzę i czytam...Właśnie mnie dopadł strasznie upierdliwy ciągnąco pulsujaco kłujący ból po prawej stronie...aż noga mnie boli! Wydaje mi się że jestem już po owu, a może to dopiero jest owu? Ale taki ból owulacyjny miałam w sobotę i wydawało mi się że wtedy było owu na dodatek dzień wczensiejn na usg ak wyszło że gin mówił że wlansiw w sobotę powinna być owu...
    Sama już nie wiem. Kurka trochę mnie to zmartwilo ale nie jakoś mocno 😁❤ jakieś pomysły co to może byc?
    A może nie pękł pecherzyk i daje taki ból...jest taka opcja?
    Nie stresuje się jakis tym bardziej się zastanawiam ;) Zawsze wychodzę z założenia że jak boli znaczy że żyje i pracuje organizm 😁😁😁

    Może przez te zioła jajniki pracują na najwyższych obrotach 😅 nie mam pojęcia, ale jeśli to jednorazowe nie ma co się denerwowac 😉

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ