X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 29 października 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    O pani, tego bym nie zniosla hahah ja za to nie lubię jak mój ogląda filmiki o fifie i gra we fife... Matko wtedy aż nerwy mi skaczą 🤣 wszystkie gry jestem w stanie zrozumiec, ale nie Fife 🤬🤯

    Matko nie nawidze Fify 😂chyba bym go zagryzła jakby jeszcze w Fifę grał 🤣

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Matko nie nawidze Fify 😂chyba bym go zagryzła jakby jeszcze w Fifę grał 🤣

    Moj już na szczęście sprzedał bo za dużo się denerwowal 🤣 ale przed tym to same nerwy były jak coś mu nie poszło po myśli... Do tego ciągle to samo, ciągle Szpakowski matko kochana dramat 🤣 teraz pogra raz kiedyś u swojego szwagra to jest dobrze.. Chociaż ja i tak się wkurzam bo ta gra we mnie budzi złe emocje 🤣😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 października 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Mój jeszcze czasem ogląda jakiś kanał o łowieniu ryb. I jak już słyszę w tle rybyrybyryby to gula mi skacze🤣

    To ja to mialam w domu rodzinnym xD tato od kilku lat zapalony wędkarz xD i też tylko ciągle filmiki wędkarskie xD
    Zobacz sobie film Fanatyk (tak na temat xD)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 października 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    O właśnie 😁 cena wydaje się wysoka, wiesz może na jak długo starcza? Ja na fb widziałam często reklamy tego żelu oraz na grupach dla mam też czytałam trochę 😁 w miarę ok pisały, wiadomo, jednej pomoże innej nie. Tak samo jak z wszystkim niestety 🙄

    Powiem Ci ze sama nie uzywalam, ale chyba ponoc dość wydajny, ale reki sobie za to nie dam uciąć 😂

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 października 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Moj już na szczęście sprzedał bo za dużo się denerwowal 🤣 ale przed tym to same nerwy były jak coś mu nie poszło po myśli... Do tego ciągle to samo, ciągle Szpakowski matko kochana dramat 🤣 teraz pogra raz kiedyś u swojego szwagra to jest dobrze.. Chociaż ja i tak się wkurzam bo ta gra we mnie budzi złe emocje 🤣😅

    Haha ja to pamiętam polowe tekstow komentatorow z fify dla drużyny Totenncham (czy jak to się tam pisze) bo nia najczęściej gral mój S. XD ale jak sie wkurzal i klnal do tego ekranu jak przegrywal to tak mnie to irytowalo ze musialam przywoływac go do porządku 😂🤣 na szczęście teraz już malo kiedy gra.

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 października 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Powiem Ci ze sama nie uzywalam, ale chyba ponoc dość wydajny, ale reki sobie za to nie dam uciąć 😂

    Rozumiem 🤣 ja w sumie nie potrzebuje, ale z czystej ciekawości pytam, bo jak kosztuje około 60 zl to trochę kasy jednak 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 października 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Haha ja to pamiętam polowe tekstow komentatorow z fify dla drużyny Totenncham (czy jak to się tam pisze) bo nia najczęściej gral mój S. XD ale jak sie wkurzal i klnal do tego ekranu jak przegrywal to tak mnie to irytowalo ze musialam przywoływac go do porządku 😂🤣 na szczęście teraz już malo kiedy gra.

    Daj spokój, ja tak samo połowę komentarzy i jeszcze więcej piłkarzy haha najlepsze, że znam piłkarzy ale nie wiem jak wyglądają do dziś 🤣🤣🤣 jak ja się cieszę, że sprzedał ta grę haha chociaż czasami słyszę jak na YouTube ogląda jakieś filmiki z Fify haha ogląda jak inni się wkurzają 🤪👍🏻

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 29 października 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. moje objawy się nasilają, nie wiem co myśleć
    Kłucie jajnika raz jeden raz drugi chociaż lewy bardziej, ból jak na okres ale delikatniejszy i trochę inny, sluz mleczny no i takiw jakby ciężkie piersi ale nie bolą plus zimno mi chociaż wszyscy s domu mówią że gorąco
    Znając życie pewnie @ ale musiałam się wygadać jak zwykle 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 22:30

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 października 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dziewczyny.. moje objawy się nasilają, nie wiem co myśleć
    Kłucie jajnika raz jeden raz drugi chociaż lewy bardziej, ból jak na okres ale delikatniejszy i trochę inny, sluz mleczny no i takiw jakby ciężkie piersi ale nie bolą plus zimno mi chociaż wszyscy s domu mówią że gorąco
    Znając życie pewnie @ ale musiałam się wygadać jak zwykle 😁

    Tak naprawdę objawy znaczące na okres i na ciążę 🤪 bądź tu mądra i nie nakręcaj się 🙄 Wiktorynka, ja trzymam kciuki, żeby to jednak była ciąża a nie ta głupia @! Na brzuch może jakiś masaż lekki? Wiem, że to może G pomoc ale zawsze to może rozkurczyc ból 😁 śluz mleczny to chyba dobry znak 😁 a na zimno ubiera bluzę lub chowaj się pod koc 😍 haha takie rady ❤️ a tak na poważnie, to niedługo zrobisz test i się dowiemy co w trawie piszczy ❤️

    U mnie ból żołądka nie odpuszcza. Myślałam, że może zjem coś to przyjedzie. Ale nic. Jadłam, piłam i nic, nadal to samo ☹️ a i u mnie też śluz mleczny, ale mniej niż zawsze (musiałam zawsze wkładkę ubierać lekką) 🤔 kurde, szkoda, że nie da się zajrzeć do brzucha co się dzieje 🤣
    Do tego zmęczenie.. Już od rana nic mi się nie chce, teraz bym poszła spać już dawno ale muszę czekać bo mój nie wziął kluczy ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 22:39

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 29 października 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Naprawdę nie wiem co się dzieje z moim organizmem... Normalnie czuje się jakby wszystko naraz mnie dopadło, pierw to zatrucie, później ząb i jeszcze ten żołądek 🤬😠 aż tęsknię za tym jak czułam się dobrze 🤣

    Jest taki żel, chyba Ola o nim pisała 😁 grunt, żeby żele były pomocne dla plemników 😁 tylko nie wiem jak. Cenowo wychodzą 🤔
    Roznie. 50-100 zl jakos tak. Jest zel concetive plus i podobno jevo zamiennik to wlasnie fertilsafe plus :) niby odzywaja plemniki

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 29 października 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Mój jeszcze czasem ogląda jakiś kanał o łowieniu ryb. I jak już słyszę w tle rybyrybyryby to gula mi skacze🤣

    Program jak program ! Moj co drugi tydzień musi jechać ryby łowić ! Na szczęście sezon się zakończył juz w tym roku.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 29 października 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Rozumiem 🤣 ja w sumie nie potrzebuje, ale z czystej ciekawości pytam, bo jak kosztuje około 60 zl to trochę kasy jednak 😅

    Ja mam w domu. Myślę ze gdybym uzywqla regularnie to tak nie wiem czy na miesiąc by wystarczył... Tubka ma 75ml a wg tego 5ml na kazdy stosunek.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 29 października 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dziewczyny.. moje objawy się nasilają, nie wiem co myśleć
    Kłucie jajnika raz jeden raz drugi chociaż lewy bardziej, ból jak na okres ale delikatniejszy i trochę inny, sluz mleczny no i takiw jakby ciężkie piersi ale nie bolą plus zimno mi chociaż wszyscy s domu mówią że gorąco
    Znając życie pewnie @ ale musiałam się wygadać jak zwykle 😁
    Mam dzisiaj podobnie.... ale mnie dopadło do tego przeziębienie. Na zmiane mi gorąco i zimno.
    Czuje te jajniki, zwłaszcza jak położę sie na brzuchu czy posiedzę dłużej. Na zmiane, ale glownie prawy. Boję sobie cos wkrecic.
    Ide w piatek na bete. A co mi tam.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 29 października 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Tak naprawdę objawy znaczące na okres i na ciążę 🤪 bądź tu mądra i nie nakręcaj się 🙄 Wiktorynka, ja trzymam kciuki, żeby to jednak była ciąża a nie ta głupia @! Na brzuch może jakiś masaż lekki? Wiem, że to może G pomoc ale zawsze to może rozkurczyc ból 😁 śluz mleczny to chyba dobry znak 😁 a na zimno ubiera bluzę lub chowaj się pod koc 😍 haha takie rady ❤️ a tak na poważnie, to niedługo zrobisz test i się dowiemy co w trawie piszczy ❤️

    U mnie ból żołądka nie odpuszcza. Myślałam, że może zjem coś to przyjedzie. Ale nic. Jadłam, piłam i nic, nadal to samo ☹️ a i u mnie też śluz mleczny, ale mniej niż zawsze (musiałam zawsze wkładkę ubierać lekką) 🤔 kurde, szkoda, że nie da się zajrzeć do brzucha co się dzieje 🤣
    Do tego zmęczenie.. Już od rana nic mi się nie chce, teraz bym poszła spać już dawno ale muszę czekać bo mój nie wziął kluczy ☹️
    Wlansie żeśmy się pokochali i jest lepiej ❤ Kurde no bardzo bym chciała zajrzeć do srodka 😁😁😁 Ale na bank to jest zupełnie inny ból niż kiedykolwiek.
    Ja też zmęczona dziaiaj okropnie! Kochana może jednak to coś oznacza😁😁😁❤

    aliciaaa lubi tę wiadomość

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Wlansie żeśmy się pokochali i jest lepiej ❤ Kurde no bardzo bym chciała zajrzeć do srodka 😁😁😁 Ale na bank to jest zupełnie inny ból niż kiedykolwiek.
    Ja też zmęczona dziaiaj okropnie! Kochana może jednak to coś oznacza😁😁😁❤

    Trzymam kciuki!!
    Pamiętaj ciąże chodzą parami! 🤱🤱
    A śluz kremowy świadczy o ciąży? Bo mnie lekko nim zalewa od wczoraj. Ból jajników też mam, ale w poprzednim cyklu też mocniej je czulam takze zaden wyznacznik w moim przypadku. Do tego mam ból piersi. Moze to oznaczac tak samo ciążę jak zblizajacy sie pms :(

    Macie jakieś sposoby naturalne na kaszel i zapychajacy katar ? Pół nocy się dusiłam, oddychać też nie idzie :(

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Roznie. 50-100 zl jakos tak. Jest zel concetive plus i podobno jevo zamiennik to wlasnie fertilsafe plus :) niby odzywaja plemniki

    Trochę jakiś wydatek jednak jest 🤔
    AleOla26 wrote:
    Ja mam w domu. Myślę ze gdybym uzywqla regularnie to tak nie wiem czy na miesiąc by wystarczył... Tubka ma 75ml a wg tego 5ml na kazdy stosunek.

    No to taka średnia wystarczalnosc, wiadomo wszystko zależy ile się kocha w miesiącu itp ale wiadomo, jak ktoś ma problemy z suchościa to nie ma co kombinować i można wypróbować 😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Mam dzisiaj podobnie.... ale mnie dopadło do tego przeziębienie. Na zmiane mi gorąco i zimno.
    Czuje te jajniki, zwłaszcza jak położę sie na brzuchu czy posiedzę dłużej. Na zmiane, ale glownie prawy. Boję sobie cos wkrecic.
    Ide w piatek na bete. A co mi tam.

    O matko, może weź coś sobie na przeziębienie? Oczywiście coś bezpiecznego 😁 lepiej działać od razu niż jak ma się przerodzić w gorsze...
    Wydaje mi się, że może te zioła podkręcania pracę jajników i może dlatego je tak czujesz 😊 w końcu to pierwszy cykl z nimi i może tak organizm na nie reaguje 😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Wlansie żeśmy się pokochali i jest lepiej ❤ Kurde no bardzo bym chciała zajrzeć do srodka 😁😁😁 Ale na bank to jest zupełnie inny ból niż kiedykolwiek.
    Ja też zmęczona dziaiaj okropnie! Kochana może jednak to coś oznacza😁😁😁❤

    Kurde ja zasnęła od razu jak przyszedł mój K. Nie dałam rady wytrzymać dłużej 🤪 w nocy obudził mnie ten żołądek jeszcze, udało mi się jakoś zasnąć i teraz przed 7 znowu 🙄 mdłości też mam, ale to nic nowego bo od czasu kiedy cykle mi się pomieszaly to zawsze jakieś mdłości miałam między owulacja a miesiączka 🥺🥴
    No nic, pożyjemy zobaczymy 🤣 oby te cierpienia zakończyły się dobrze 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to wszystko skończyło się ciąża to jakos zniose to wszystko!

    Właśnie nie ma chyba nic bezpiecznego na kaszel i katar :( A przynajmniej ja nic nie znam.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Trzymam kciuki!!
    Pamiętaj ciąże chodzą parami! 🤱🤱
    A śluz kremowy świadczy o ciąży? Bo mnie lekko nim zalewa od wczoraj. Ból jajników też mam, ale w poprzednim cyklu też mocniej je czulam takze zaden wyznacznik w moim przypadku. Do tego mam ból piersi. Moze to oznaczac tak samo ciążę jak zblizajacy sie pms :(

    Macie jakieś sposoby naturalne na kaszel i zapychajacy katar ? Pół nocy się dusiłam, oddychać też nie idzie :(

    Kurcze to by było coś ❤️
    Wiesz co, często dziewczyny piszą, że dużo kremowgo śluzu miały itp jak w ciąży były, ale niestety nie zawsze świadczy to o ciąży. To tak jak z szyjka macicy, jedne w ciąży maja wysoko zamknięta i twarda, inne maja nisko zamknięta i twarda 🤯 każda z nas jest inna dlatego ciężko określić co jest prawdziwym obajwem 😋 ale jeśli np pierwszy raz masz taki śluz w takiej dużej ilości to może być jakiś tam znak, ale też nie musi 😁 niestety tak to jest z sluzem. A u mnie od czasu jak urodziłam to nie miałam bólu piersi na okres 🤯 teraz sobie to uświadomiłam!

    Ja na kaszel zawsze biorę syrop prawoslazowy, uwielbiam jego smak! I na chrype też mi pomógł nie raz ❤️ na katar to w sumie używałam nasivin junior (bo to Damianek miał kupiony a mi się nie chciało nigdy iść Do apteki 🤣) do tego możesz sobie ugotować ciepłe maliny (mrożone wrzuć do wody). Ew mleko z miodem. Lub cytryna z miodem 😁 ja tak w ciąży się też leczylam 😁 a w ciąży jeszcze kupowałam syrop Prenalen, też polecam cała serię ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2019, 07:25

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ