X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ej to jak wam się teraz uda to z kim ja zajde w ciążę 😭 sama? Nie zostawiajcie mnie samej 😭
    Haha żartuje ♥️
    ja to śluz mleczny mam zawsze przed @.
    Dziś już plamienia prawie nie ma.
    Mnie wczoraj też tak.bolal żołądek ale jakoś po ziołach przeszło.
    Na Katar polecam xylogel, na gardło orofar zawszę mi pomaga. A no i mój faworyt : straty imbir, sok z cytryny,miód i ciepła przygotowana woda. Rozgrzewa bosko i pomaga.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 30 października 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Kurde ja zasnęła od razu jak przyszedł mój K. Nie dałam rady wytrzymać dłużej 🤪 w nocy obudził mnie ten żołądek jeszcze, udało mi się jakoś zasnąć i teraz przed 7 znowu 🙄 mdłości też mam, ale to nic nowego bo od czasu kiedy cykle mi się pomieszaly to zawsze jakieś mdłości miałam między owulacja a miesiączka 🥺🥴
    No nic, pożyjemy zobaczymy 🤣 oby te cierpienia zakończyły się dobrze 😅

    Mnie też niestety w poprzednim cyklu pare razy pomeczyly mdłości do tego stopnia ze zwymiotowalam kawę która wcześniej wypilam i oczywiście zaraz była chwila konsternacji że może coś jest na rzeczy, ale niestety kilka dni później przyszło malpisko. Uwielbiam to jak nasz organizm sobie z nami pogrywa 😂

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    No ej to jak wam się teraz uda to z kim ja zajde w ciążę 😭 sama? Nie zostawiajcie mnie samej 😭
    Haha żartuje ♥️
    ja to śluz mleczny mam zawsze przed @.
    Dziś już plamienia prawie nie ma.
    Mnie wczoraj też tak.bolal żołądek ale jakoś po ziołach przeszło.
    Na Katar polecam xylogel, na gardło orofar zawszę mi pomaga. A no i mój faworyt : straty imbir, sok z cytryny,miód i ciepła przygotowana woda. Rozgrzewa bosko i pomaga.

    Spokojnie, podzielimy się na pary ❤️🤪
    Ja też mam zawsze mleczny, tylko raz jest bardziej rozciagliwy a w innym cyklu mniej 🤯 w tym go mam mniej, dużo mniej 🤔
    Ja właśnie nie mogę tabletek na gardło wszystkich ☹️ mogę tylko te "ziołowe" typu amolove, tamtym verde i zresztą te drugie można tylko w ciąży 😅 a i imbir też nie raz próbowałam ale nie mogę, jakiś po nim mi nie dobrze 😅 ale to chyba po ciąży mi został taki niesmak 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Spokojnie, podzielimy się na pary ❤️🤪
    Ja też mam zawsze mleczny, tylko raz jest bardziej rozciagliwy a w innym cyklu mniej 🤯 w tym go mam mniej, dużo mniej 🤔
    Ja właśnie nie mogę tabletek na gardło wszystkich ☹️ mogę tylko te "ziołowe" typu amolove, tamtym verde i zresztą te drugie można tylko w ciąży 😅 a i imbir też nie raz próbowałam ale nie mogę, jakiś po nim mi nie dobrze 😅 ale to chyba po ciąży mi został taki niesmak 🤣

    A emskie z Wadowic ? Takie fajne ziołowe.

    A właśnie gdzieś czytałam kiedyś że kobiety w ciąży powinny unikać imbiru 😣 to prawda?

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Mnie też niestety w poprzednim cyklu pare razy pomeczyly mdłości do tego stopnia ze zwymiotowalam kawę która wcześniej wypilam i oczywiście zaraz była chwila konsternacji że może coś jest na rzeczy, ale niestety kilka dni później przyszło malpisko. Uwielbiam to jak nasz organizm sobie z nami pogrywa 😂

    Rozumiem haha sama czasami myślę, że to może jednak jakiś znak 😅 ale idąc tropem pierwszej ciąży to dopiero mdłości z wymiotami około 8/9 tc zaczęłam 🤔 i teraz żaden " objaw " już nie traktuje jak ewentualną ciążę, przynajmniej staram się nie traktować 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    A emskie z Wadowic ? Takie fajne ziołowe.

    A właśnie gdzieś czytałam kiedyś że kobiety w ciąży powinny unikać imbiru 😣 to prawda?

    Oj o tych nawet nie słyszałam 🤔

    Raczej nie prawda, bo polecają na mdłości imbir 😋 do leczenia przeziębien też imbir mi kazali lekarze 🤔 chyba, że to jakieś nowe wytyczne. Ale mi normalnie polecali na mdłości i przeziębienie. Tylko, że u mnie nie zdał się niestety 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Oby to wszystko skończyło się ciąża to jakos zniose to wszystko!

    Właśnie nie ma chyba nic bezpiecznego na kaszel i katar :( A przynajmniej ja nic nie znam.

    To tak jak ja, wszystko biorę na klate jak to będzie jednak to 🤣 ale serio, jak już się męczymy teraz to niech to chociaż zakończy się w dobry sposób 😋

    Napisałam ci we wcześniejszym poście co możesz np brać ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro rano wędruje na badania. I trzy godziny będzie siedzenia🤪 ale oby chociaż wyniki były lepsze. Tyle kasy pójdzie 😒 no ale trudno na zdrowiu nie można oszczędzać.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    To tak jak ja, wszystko biorę na klate jak to będzie jednak to 🤣 ale serio, jak już się męczymy teraz to niech to chociaż zakończy się w dobry sposób 😋

    Napisałam ci we wcześniejszym poście co możesz np brać ❤️

    Skocze do apteki i poproszę o ziołowe pomoce w moich dolegliwościach! Bo najgorszy ten kaszel, jak wejdzie w faze to nie moze przestać :/ A pracować trzeba.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Tak naprawdę objawy znaczące na okres i na ciążę 🤪 bądź tu mądra i nie nakręcaj się 🙄 Wiktorynka, ja trzymam kciuki, żeby to jednak była ciąża a nie ta głupia @! Na brzuch może jakiś masaż lekki? Wiem, że to może G pomoc ale zawsze to może rozkurczyc ból 😁 śluz mleczny to chyba dobry znak 😁 a na zimno ubiera bluzę lub chowaj się pod koc 😍 haha takie rady ❤️ a tak na poważnie, to niedługo zrobisz test i się dowiemy co w trawie piszczy ❤️

    U mnie ból żołądka nie odpuszcza. Myślałam, że może zjem coś to przyjedzie. Ale nic. Jadłam, piłam i nic, nadal to samo ☹️ a i u mnie też śluz mleczny, ale mniej niż zawsze (musiałam zawsze wkładkę ubierać lekką) 🤔 kurde, szkoda, że nie da się zajrzeć do brzucha co się dzieje 🤣
    Do tego zmęczenie.. Już od rana nic mi się nie chce, teraz bym poszła spać już dawno ale muszę czekać bo mój nie wziął kluczy ☹️

    Ahhh mi dzisiaj tez sie tak nic nie chce! Stoje i czuje jak mi sie oczy zamykaja ! A caly dzien na obrotach sie szykuje ! Po pracy musze lecieć cmentarz ogarnąć.... U Was też tak zimno? Aż człowiek rękawiczki by ubrał i zimową kurtkę.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ahhh mi dzisiaj tez sie tak nic nie chce! Stoje i czuje jak mi sie oczy zamykaja ! A caly dzien na obrotach sie szykuje ! Po pracy musze lecieć cmentarz ogarnąć.... U Was też tak zimno? Aż człowiek rękawiczki by ubrał i zimową kurtkę.

    Noo u mnie tak zimno. Ja.juz zimowa kurtke założyłam 😅

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2292 4466

    Wysłany: 30 października 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym tygodniu będziemy szaleć z testami :p Ja wczoraj czułam brzuch, ale dzisiaj już cisza. I w sumie ani nie czuje zbliżającego się okresu ani ciąży haha :p

    Oby tylko cykle po zabiegu łyżeczkowania się nie rozregulowały :/ na pierwszą miesiączkę po zabiegu czekałam 7 tygodni i mam nadzieje, że moje cykle wróciły już do normy.

    age.png

    age.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    W przyszłym tygodniu będziemy szaleć z testami :p Ja wczoraj czułam brzuch, ale dzisiaj już cisza. I w sumie ani nie czuje zbliżającego się okresu ani ciąży haha :p

    Oby tylko cykle po zabiegu łyżeczkowania się nie rozregulowały :/ na pierwszą miesiączkę po zabiegu czekałam 7 tygodni i mam nadzieje, że moje cykle wróciły już do normy.

    Przykro mi, że musiałaś przejść przez takie coś .
    Oby testy wyszły pozytywne i wszystko szczęśliwie się skonczylo!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2292 4466

    Wysłany: 30 października 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Przykro mi, że musiałaś przejść przez takie coś .
    Oby testy wyszły pozytywne i wszystko szczęśliwie się skonczylo!

    Dziękuje <3 ten cykl był jeszcze taki na luzie, więc też nie mam dużych nadziei, ale testowania nie odpuszczę i tak :)

    age.png

    age.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja jutro rano wędruje na badania. I trzy godziny będzie siedzenia🤪 ale oby chociaż wyniki były lepsze. Tyle kasy pójdzie 😒 no ale trudno na zdrowiu nie można oszczędzać.

    Powiem wam, że te badania z krwi pochłaniają kasę 🙄 Niki będzie na pewno dobrze, musisz tylko zabezpieczyć się na tą trzy godzinna nudę 😋

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ahhh mi dzisiaj tez sie tak nic nie chce! Stoje i czuje jak mi sie oczy zamykaja ! A caly dzien na obrotach sie szykuje ! Po pracy musze lecieć cmentarz ogarnąć.... U Was też tak zimno? Aż człowiek rękawiczki by ubrał i zimową kurtkę.

    Ja dzisiaj też znowu od rana zmęczenie jakbym w kopalni pracowała jakiejś haha noralnie zrobiłam śniadanie i już bym spać mogła iść 🤣 masakra normalnie haha u mnie też mega zimno 🥶 jak wstałam przed 7 to było - 2°C. Kurtkę zmieniłam w poniedziałek na taką lekka zimową. Lekka bo bez kaptura krótka 😋 rękawiczek muszę poszukać bo do wózka się przydadzą

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    W przyszłym tygodniu będziemy szaleć z testami :p Ja wczoraj czułam brzuch, ale dzisiaj już cisza. I w sumie ani nie czuje zbliżającego się okresu ani ciąży haha :p

    Oby tylko cykle po zabiegu łyżeczkowania się nie rozregulowały :/ na pierwszą miesiączkę po zabiegu czekałam 7 tygodni i mam nadzieje, że moje cykle wróciły już do normy.

    Dokładnie, przyszły tydzień rozwieje wszystkie wątpliwości 😋 a raczej powinien rozwiać 😅 u mnie były jakieś bóle podbrzusza w pon, wczoraj jakieś lekkie ale teraz cisza. Za to żołądek boli, z przerwami co prawda ale boli 🙄

    Matko kochana, tak bardzo Ci współczuję, że musiałaś to przejść ☹️ mam nadzieję, że cykle wrócą do normy! A nawet słyszałam, że po tym zabiegu szybko zachodzi się w kolejną ciążę 😊 może to już czas na szczęśliwy finał ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczywiście dzisiaj znów zaspałam prawie do pracy. I mój jeszcze rano szumu narobił bo ktoś mu ukradł spodnie i gdzie są jego spodnie. No tak przyszły w nocy krasnoludki i ukradły 🤣

    Ja dzisiaj czułam prawy jajnik.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja oczywiście dzisiaj znów zaspałam prawie do pracy. I mój jeszcze rano szumu narobił bo ktoś mu ukradł spodnie i gdzie są jego spodnie. No tak przyszły w nocy krasnoludki i ukradły 🤣

    Ja dzisiaj czułam prawy jajnik.

    Haha znam temat zaginionych ubrań.. Przecież kładł je tutaj i ich nie ma 🤣 a że upadły to nie raczy spojrzeć hahah a ty szukaj 🤣
    Ważne, że dotarłas jakoś do pracy 😋

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Haha znam temat zaginionych ubrań.. Przecież kładł je tutaj i ich nie ma 🤣 a że upadły to nie raczy spojrzeć hahah a ty szukaj 🤣
    Ważne, że dotarłas jakoś do pracy 😋

    Albo coś w stylu. Gdzie jest maslo. Ja mówię w lodówce a on nie ma. Ja mówię że jest. A on no nie ma. Po czym przychodzę i wyciągam maslo a on ooooo znalazło się. Kuźwa czary 😂
    Nom jakoś mi się udało 😅 jutro wziąłam wolne. Na te badania i potem będę już pakować rzeczy.

    doomi03 lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ