X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Nie zmieni się to szybko myślę.... poza tym spłaca mieszkanie, na wyjazdach lepsze finanse. Wiem, ze dla dziecka i dla mnie w ciazy to zmieni, ale terzz gdy moge radzic sobie sama to wiecie...

    Rozumiem.a i tak cię podziwiam że dajesz radę ♥️oby to sie zmieniło szybko ♥️i pojawiła się fasolka ♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    To samo mam ❤️ cieszę się, że zawsze mogę na was liczyć i wygadqc się z każdej pierdoly 💗 super, że ten wątek tak się rozwinął 💗

    Ej a tak sobie ostatnio myślałam jakby to było jakbyśmy kiedyś się wszystkie spotkały 😂♥️czy jest to w ogóle realne 😅

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie dziwna sytuacja. Miałam dosłownie jednorazowo śluz hmm z nitkami krwi lub zabarwiony bardzo lekko krwią. Myślałam,ze.to już okres więc założyłam wkładkę. Od tej pory cisza, bóle podbrzusza raz na kilka godzin 😕 coś tam raz piersi zabolały, ale tak lekko... Więc pewnie znowu coś się odwala mi z cyklem. Dobrze, że mam receptę na duphaston i będę mogła brać po terminie jak test nic nie pokaże 🥴
    I w ogóle u mnie mega ochota na kwaśne 💗 i gazowane 😜


    Ala a mi się wydaje że to jest coś innego ♥️ej ja jestem z tobą para to może i mi w tym cyklu się uda 😂♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Hahahah dobra impreza nie jest zła ! Raz do roku mozna się odchamić 😂😂😂

    Kochana to było kombo. Oczywiście kłótnie na końcu. I potem ploty na krawężniku czekając na taxi 😂

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 listopada 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie dziwna sytuacja. Miałam dosłownie jednorazowo śluz hmm z nitkami krwi lub zabarwiony bardzo lekko krwią. Myślałam,ze.to już okres więc założyłam wkładkę. Od tej pory cisza, bóle podbrzusza raz na kilka godzin 😕 coś tam raz piersi zabolały, ale tak lekko... Więc pewnie znowu coś się odwala mi z cyklem. Dobrze, że mam receptę na duphaston i będę mogła brać po terminie jak test nic nie pokaże 🥴
    I w ogóle u mnie mega ochota na kwaśne 💗 i gazowane 😜
    Ty wez zrób test jutro rano 😂

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 listopada 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ej a tak sobie ostatnio myślałam jakby to było jakbyśmy kiedyś się wszystkie spotkały 😂♥️czy jest to w ogóle realne 😅


    W dwupaku!!!❤❤❤

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ej a tak sobie ostatnio myślałam jakby to było jakbyśmy kiedyś się wszystkie spotkały 😂♥️czy jest to w ogóle realne 😅

    Ooo to by było wariactwo 😂

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Kjuik Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 2 listopada 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mam 26 lat i to nasz 3 cykl starań. Wiem, mało, ale (pewnie jak każda z Was) nie spodziewałam się, że to tyle potrwa. Albo może inaczej - podejrzewam, że to może potrwać ale zupełnie nie spodziewałam się, że będę to tak przeżywać :( po pierwszym cyklu rozczarowanie, po drugim jeszcze większe i teraz jednocześnie wypatruję wszystkich możliwych oznak ciąży a jednocześnie zbliżającej się @.
    Jestem pod opieką ginekologa-endokrynologa jeszcze zanim zaczęliśmy starania (już wcześniej doktor zauważyła cykle bezowulacyjne, rozregulowane hormony i wdrożyła leczenie, prawdziwe starania zaczęliśmy po uregulowaniu wyników). Myślałam, że skoro wcześniej się zabrałam za leczenie i skoro wszystko jest ok to szybciutko znajdę w ciążę. A tu klops ;-)
    Planowo powinnam testować 4-5.11, mam cykle 31-dniowe, ale chyba nie wytrzymam do wtorku i spróbuję jutro ;-)
    Podrzucam swój wykres, może jakaś dobra dusza coś z niego wyczyta :)
    Pozdrawiam Was serdecznie! :)

    68387555b1941807d311e0b3699ac204.png

    68387555b1941807d311e0b3699ac204.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:
    Cześć :)
    Mam 26 lat i to nasz 3 cykl starań. Wiem, mało, ale (pewnie jak każda z Was) nie spodziewałam się, że to tyle potrwa. Albo może inaczej - podejrzewam, że to może potrwać ale zupełnie nie spodziewałam się, że będę to tak przeżywać :( po pierwszym cyklu rozczarowanie, po drugim jeszcze większe i teraz jednocześnie wypatruję wszystkich możliwych oznak ciąży a jednocześnie zbliżającej się @.
    Jestem pod opieką ginekologa-endokrynologa jeszcze zanim zaczęliśmy starania (już wcześniej doktor zauważyła cykle bezowulacyjne, rozregulowane hormony i wdrożyła leczenie, prawdziwe starania zaczęliśmy po uregulowaniu wyników). Myślałam, że skoro wcześniej się zabrałam za leczenie i skoro wszystko jest ok to szybciutko znajdę w ciążę. A tu klops ;-)
    Planowo powinnam testować 4-5.11, mam cykle 31-dniowe, ale chyba nie wytrzymam do wtorku i spróbuję jutro ;-)
    Podrzucam swój wykres, może jakaś dobra dusza coś z niego wyczyta :)
    Pozdrawiam Was serdecznie! :)

    68387555b1941807d311e0b3699ac204.png
    Hej.
    Ja mam 25 ale mam już 3 latke na koncie, dodatkowo Marzy nam się synek i to właśnie 3 Cs o małego.
    Co do objaw ciąży, a @ mamy tak samo hahahaha! Naprawdę wiem, co czujesz...

    Co do lekarza lepiej ze poszłaś i wcześniej się tym zajęli 😊

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Yyy znaczy łazienka ochrzczona🤣
    Ja ostatni raz tak przesadziłam na weselu kuzyna mego męża.w czerwcu. Oj na drugi dzień nie poszłam na poprawiny. Konalam cały dzien.streszne to było.
    Od tamtej pory to sporadycznie delikatnie. 😅

    U mnie też w czerwcu odbyła się ta libacja 🤣 ja pitole, jak studnie bez dna hahah ale czułam, że muszę iść się wyszalec 🤣 wróciłam chyba koło 2, a już o 8 Damianek mnie wolal i musiałam się nim zajmować. Nie polecam tego zestawu hahah ale jak się wyszalalam to do teraz mam dość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:
    Cześć :)
    Mam 26 lat i to nasz 3 cykl starań. Wiem, mało, ale (pewnie jak każda z Was) nie spodziewałam się, że to tyle potrwa. Albo może inaczej - podejrzewam, że to może potrwać ale zupełnie nie spodziewałam się, że będę to tak przeżywać :( po pierwszym cyklu rozczarowanie, po drugim jeszcze większe i teraz jednocześnie wypatruję wszystkich możliwych oznak ciąży a jednocześnie zbliżającej się @.
    Jestem pod opieką ginekologa-endokrynologa jeszcze zanim zaczęliśmy starania (już wcześniej doktor zauważyła cykle bezowulacyjne, rozregulowane hormony i wdrożyła leczenie, prawdziwe starania zaczęliśmy po uregulowaniu wyników). Myślałam, że skoro wcześniej się zabrałam za leczenie i skoro wszystko jest ok to szybciutko znajdę w ciążę. A tu klops ;-)
    Planowo powinnam testować 4-5.11, mam cykle 31-dniowe, ale chyba nie wytrzymam do wtorku i spróbuję jutro ;-)
    Podrzucam swój wykres, może jakaś dobra dusza coś z niego wyczyta :)
    Pozdrawiam Was serdecznie! :)

    68387555b1941807d311e0b3699ac204.png

    Witaj! :) W tygodniu całkiem dużo się tu dzieje :) Jak kobiety sie rozpiszą to trudno nadrabiać hahaha ❤❤

    Mamy tu przekrój dziewczyn co staraja się 3-4 cykle, ale rownież takie co maja 12 za sobą. Jedne z nas juz pod opieką lekarzy inne nadal czekają do roku.
    Częśc z nas pije zioła, inne biora leki :) Dogadujemy się super, o wszystkim i o niczym, o facetach, problemach dnia codziennego, ale także o ciazy, o czekaniu, o testach. Wspieramy się jak umiemy. :)
    Z doświadczenia wiem ze 3 cykl to malo i dużo. Kazda z nas myślała że to wszystko dzieje sie łatwiej i szybciej.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U mnie też w czerwcu odbyła się ta libacja 🤣 ja pitole, jak studnie bez dna hahah ale czułam, że muszę iść się wyszalec 🤣 wróciłam chyba koło 2, a już o 8 Damianek mnie wolal i musiałam się nim zajmować. Nie polecam tego zestawu hahah ale jak się wyszalalam to do teraz mam dość

    Ja kiedyś na studiach tak w lutym zapiłam, że w czerwcu na urodzinach nie mogłam toastu wypić, tak mnie wstręt trzymał 😂😂😂

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Witaj! :) W tygodniu całkiem dużo się tu dzieje :) Jak kobiety sie rozpiszą to trudno nadrabiać hahaha ❤❤

    Mamy tu przekrój dziewczyn co staraja się 3-4 cykle, ale rownież takie co maja 12 za sobą. Jedne z nas juz pod opieką lekarzy inne nadal czekają do roku.
    Częśc z nas pije zioła, inne biora leki :) Dogadujemy się super, o wszystkim i o niczym, o facetach, problemach dnia codziennego, ale także o ciazy, o czekaniu, o testach. Wspieramy się jak umiemy. :)
    Z doświadczenia wiem ze 3 cykl to malo i dużo. Kazda z nas myślała że to wszystko dzieje sie łatwiej i szybciej.

    Dokładnie... Ja pamiętam ze 3 cykl poświęciłam na badania i sprawdzenie podstawowych hormonow i tarczycy (i dobrze ze zrobiłam to tak szybko bo moglam szybko zareagować z moim podwyzszonym tsh).

    Trzymam kciuki żebyś szybko doczekala sie 2 kresek ✊.

    U mnie obecnie 21dc 7-go cyklu starań no i jedna wielka zagadka moich testow (ktora poruszana byla kilka stron wcześnie) ktora jutro lub pojutrze sie wyjasni na becie. Chce już mieć to za sobą i wiedzieć na czym stoje.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, jak wracaliśmy od szwagierki wieczorem już głodni to pokusilismy się na kebaba... To byl chyba moj blad bo tak mnie okrutnie teraz mdli po nim 😥 to będzie ciężka noc chyba 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 22:50

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 3 listopada 2019, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Kurcze, jak wracaliśmy od szwagierki wieczorem już głodni to pokusilismy się na kebaba... To byl chyba moj blad bo tak mnie okrutnie teraz mdli po nim 😥 to będzie ciężka noc chyba 😑

    Mój już ledwo ogrania
    Ja odziwo prawie trzeźwa 😲szok. 🤣🤣

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Kurcze, jak wracaliśmy od szwagierki wieczorem już głodni to pokusilismy się na kebaba... To byl chyba moj blad bo tak mnie okrutnie teraz mdli po nim 😥 to będzie ciężka noc chyba 😑

    I jak tam po nocy? Dałaś radę po tym kebabie ?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ala a mi się wydaje że to jest coś innego ♥️ej ja jestem z tobą para to może i mi w tym cyklu się uda 😂♥️

    Hahah ❤️ ja jakoś wątpię, poprostu nie wierzę, że mogło się udać 🥺
    A jeśli tak to oczywiście moja partnerko do pary, że się uda nam obu 😜🤣💗
    AleOla26 wrote:
    Ty wez zrób test jutro rano 😂

    Nawet nie mam w domu 🤣 żeby właśnie nie kusily bo ja czekać nie umiem 😜
    Zrobię we wtorek najwcześniej, jeśli się odważe a @ się nie pojawi

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Nawet nie mam w domu 🤣 żeby właśnie nie kusily bo ja czekać nie umiem 😜
    Zrobię we wtorek najwcześniej, jeśli się odważe a @ się nie pojawi

    Listopadowe dzieci będą! ❤ Oby oby :)

    Mnie od wczoraj tak bolą piersi... jak nigdy. Przed @ zawsze na dotyk bolały, ale tak... Treraz leze sobie na plecach spokojnie i czuje jak mi lekko bólem mrowieją, a o dotyku nie ma mowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2019, 08:46

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    I jak tam po nocy? Dałaś radę po tym kebabie ?

    Jakos przetrwalam jak już zasnelam xD ale rano brzuch i żołądek trochę męczyły, ale już git :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ja kiedyś na studiach tak w lutym zapiłam, że w czerwcu na urodzinach nie mogłam toastu wypić, tak mnie wstręt trzymał 😂😂😂

    Dokładnie 🤣 nie mogę się przemoc i dlatego teraz nawet łyka piwa owocowego nie zrobię 😜 sylwestra już planowałam z brzuszkiem, ale póki co zobaczymy co los przyniesie 😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ