Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Nie zmieni się to szybko myślę.... poza tym spłaca mieszkanie, na wyjazdach lepsze finanse. Wiem, ze dla dziecka i dla mnie w ciazy to zmieni, ale terzz gdy moge radzic sobie sama to wiecie...

Rozumiem.a i tak cię podziwiam że dajesz radę ♥️oby to sie zmieniło szybko ♥️i pojawiła się fasolka ♥️

Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    To samo mam ❤️ cieszę się, że zawsze mogę na was liczyć i wygadqc się z każdej pierdoly 💗 super, że ten wątek tak się rozwinął 💗

Ej a tak sobie ostatnio myślałam jakby to było jakbyśmy kiedyś się wszystkie spotkały 😂♥️czy jest to w ogóle realne 😅

Podwyższone TSH-euthyox

• Niki Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie dziwna sytuacja. Miałam dosłownie jednorazowo śluz hmm z nitkami krwi lub zabarwiony bardzo lekko krwią. Myślałam,ze.to już okres więc założyłam wkładkę. Od tej pory cisza, bóle podbrzusza raz na kilka godzin 😕 coś tam raz piersi zabolały, ale tak lekko... Więc pewnie znowu coś się odwala mi z cyklem. Dobrze, że mam receptę na duphaston i będę mogła brać po terminie jak test nic nie pokaże 🥴
    I w ogóle u mnie mega ochota na kwaśne 💗 i gazowane 😜

Ala a mi się wydaje że to jest coś innego ♥️ej ja jestem z tobą para to może i mi w tym cyklu się uda 😂♥️

Podwyższone TSH-euthyox

• Niki Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Hahahah dobra impreza nie jest zła ! Raz do roku mozna się odchamić 😂😂😂

Kochana to było kombo. Oczywiście kłótnie na końcu. I potem ploty na krawężniku czekając na taxi 😂

Podwyższone TSH-euthyox

• AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie dziwna sytuacja. Miałam dosłownie jednorazowo śluz hmm z nitkami krwi lub zabarwiony bardzo lekko krwią. Myślałam,ze.to już okres więc założyłam wkładkę. Od tej pory cisza, bóle podbrzusza raz na kilka godzin 😕 coś tam raz piersi zabolały, ale tak lekko... Więc pewnie znowu coś się odwala mi z cyklem. Dobrze, że mam receptę na duphaston i będę mogła brać po terminie jak test nic nie pokaże 🥴
    I w ogóle u mnie mega ochota na kwaśne 💗 i gazowane 😜
    Ty wez zrób test jutro rano 😂

08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ej a tak sobie ostatnio myślałam jakby to było jakbyśmy kiedyś się wszystkie spotkały 😂♥️czy jest to w ogóle realne 😅

W dwupaku!!!❤❤❤

26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

• doomi03 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:

Ooo to by było wariactwo 😂

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 💚⏸️

Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Kjuik Debiutantka

Wysłany: 2 listopada 2019, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mam 26 lat i to nasz 3 cykl starań. Wiem, mało, ale (pewnie jak każda z Was) nie spodziewałam się, że to tyle potrwa. Albo może inaczej - podejrzewam, że to może potrwać ale zupełnie nie spodziewałam się, że będę to tak przeżywać :( po pierwszym cyklu rozczarowanie, po drugim jeszcze większe i teraz jednocześnie wypatruję wszystkich możliwych oznak ciąży a jednocześnie zbliżającej się @.
    Jestem pod opieką ginekologa-endokrynologa jeszcze zanim zaczęliśmy starania (już wcześniej doktor zauważyła cykle bezowulacyjne, rozregulowane hormony i wdrożyła leczenie, prawdziwe starania zaczęliśmy po uregulowaniu wyników). Myślałam, że skoro wcześniej się zabrałam za leczenie i skoro wszystko jest ok to szybciutko znajdę w ciążę. A tu klops ;-)
    Planowo powinnam testować 4-5.11, mam cykle 31-dniowe, ale chyba nie wytrzymam do wtorku i spróbuję jutro ;-)
    Podrzucam swój wykres, może jakaś dobra dusza coś z niego wyczyta :)
    Pozdrawiam Was serdecznie! :)

68387555b1941807d311e0b3699ac204.png

• Patutka Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:
    Mam 26 lat i to nasz 3 cykl starań. Wiem, mało, ale (pewnie jak każda z Was) nie spodziewałam się, że to tyle potrwa. Albo może inaczej - podejrzewam, że to może potrwać ale zupełnie nie spodziewałam się, że będę to tak przeżywać :( po pierwszym cyklu rozczarowanie, po drugim jeszcze większe i teraz jednocześnie wypatruję wszystkich możliwych oznak ciąży a jednocześnie zbliżającej się @.
    Jestem pod opieką ginekologa-endokrynologa jeszcze zanim zaczęliśmy starania (już wcześniej doktor zauważyła cykle bezowulacyjne, rozregulowane hormony i wdrożyła leczenie, prawdziwe starania zaczęliśmy po uregulowaniu wyników). Myślałam, że skoro wcześniej się zabrałam za leczenie i skoro wszystko jest ok to szybciutko znajdę w ciążę. A tu klops ;-)
    Planowo powinnam testować 4-5.11, mam cykle 31-dniowe, ale chyba nie wytrzymam do wtorku i spróbuję jutro ;-)

Hej.
    Ja mam 25 ale mam już 3 latke na koncie, dodatkowo Marzy nam się synek i to właśnie 3 Cs o małego.
    Co do objaw ciąży, a @ mamy tak samo hahahaha! Naprawdę wiem, co czujesz...

Co do lekarza lepiej ze poszłaś i wcześniej się tym zajęli 😊

dxomj48afe4g6r21.png

[*] 27.08.2016r [*]
  • aliciaaa Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Yyy znaczy łazienka ochrzczona🤣
    Ja ostatni raz tak przesadziłam na weselu kuzyna mego męża.w czerwcu. Oj na drugi dzień nie poszłam na poprawiny. Konalam cały dzien.streszne to było.
    Od tamtej pory to sporadycznie delikatnie. 😅

U mnie też w czerwcu odbyła się ta libacja 🤣 ja pitole, jak studnie bez dna hahah ale czułam, że muszę iść się wyszalec 🤣 wróciłam chyba koło 2, a już o 8 Damianek mnie wolal i musiałam się nim zajmować. Nie polecam tego zestawu hahah ale jak się wyszalalam to do teraz mam dość

💗05.2018 synek, 36tc
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane

▪️EuthyroxN 25,Luteina, Fraxiparine,

🌈🍀9cykl po poronieniu
    29.10 - II🍀11dpo| 30.10 - beta 72,8 12dpo |2.11 - beta 281,0 15dpo
    13.11 - pęcherzyk ciążowy
    27.11 - jest❤️
    29.12 - 💙 90% chłopiec💙
    22.01 - 15+3/ 166g💙
    03.02- 17+1/248g, synek na 100%💙
    02.03 - 21+3 połówkowe/445g💙
    26.03- 24+3/ 660g💙
    23.04- 28+6/wizyta

nzjd3e3kxiijfz8t.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:

Witaj! :) W tygodniu całkiem dużo się tu dzieje :) Jak kobiety sie rozpiszą to trudno nadrabiać hahaha ❤❤

Mamy tu przekrój dziewczyn co staraja się 3-4 cykle, ale rownież takie co maja 12 za sobą. Jedne z nas juz pod opieką lekarzy inne nadal czekają do roku.
    Częśc z nas pije zioła, inne biora leki :) Dogadujemy się super, o wszystkim i o niczym, o facetach, problemach dnia codziennego, ale także o ciazy, o czekaniu, o testach. Wspieramy się jak umiemy. :)
    Z doświadczenia wiem ze 3 cykl to malo i dużo. Kazda z nas myślała że to wszystko dzieje sie łatwiej i szybciej.

26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

• AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2019, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U mnie też w czerwcu odbyła się ta libacja 🤣 ja pitole, jak studnie bez dna hahah ale czułam, że muszę iść się wyszalec 🤣 wróciłam chyba koło 2, a już o 8 Damianek mnie wolal i musiałam się nim zajmować. Nie polecam tego zestawu hahah ale jak się wyszalalam to do teraz mam dość

Ja kiedyś na studiach tak w lutym zapiłam, że w czerwcu na urodzinach nie mogłam toastu wypić, tak mnie wstręt trzymał 😂😂😂

26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

• doomi03 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Witaj! :) W tygodniu całkiem dużo się tu dzieje :) Jak kobiety sie rozpiszą to trudno nadrabiać hahaha ❤❤

Mamy tu przekrój dziewczyn co staraja się 3-4 cykle, ale rownież takie co maja 12 za sobą. Jedne z nas juz pod opieką lekarzy inne nadal czekają do roku.
    Częśc z nas pije zioła, inne biora leki :) Dogadujemy się super, o wszystkim i o niczym, o facetach, problemach dnia codziennego, ale także o ciazy, o czekaniu, o testach. Wspieramy się jak umiemy. :)
    Z doświadczenia wiem ze 3 cykl to malo i dużo. Kazda z nas myślała że to wszystko dzieje sie łatwiej i szybciej.

Dokładnie... Ja pamiętam ze 3 cykl poświęciłam na badania i sprawdzenie podstawowych hormonow i tarczycy (i dobrze ze zrobiłam to tak szybko bo moglam szybko zareagować z moim podwyzszonym tsh).

Trzymam kciuki żebyś szybko doczekala sie 2 kresek ✊.

U mnie obecnie 21dc 7-go cyklu starań no i jedna wielka zagadka moich testow (ktora poruszana byla kilka stron wcześnie) ktora jutro lub pojutrze sie wyjasni na becie. Chce już mieć to za sobą i wiedzieć na czym stoje.

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 💚⏸️

Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 22:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, jak wracaliśmy od szwagierki wieczorem już głodni to pokusilismy się na kebaba... To byl chyba moj blad bo tak mnie okrutnie teraz mdli po nim 😥 to będzie ciężka noc chyba 😑

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 22:50

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 💚⏸️

Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka

Wysłany: 3 listopada 2019, 00:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Kurcze, jak wracaliśmy od szwagierki wieczorem już głodni to pokusilismy się na kebaba... To byl chyba moj blad bo tak mnie okrutnie teraz mdli po nim 😥 to będzie ciężka noc chyba 😑

Mój już ledwo ogrania
    Ja odziwo prawie trzeźwa 😲szok. 🤣🤣

Podwyższone TSH-euthyox

• AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 3 listopada 2019, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:

I jak tam po nocy? Dałaś radę po tym kebabie ?

26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

• aliciaaa Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2019, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ala a mi się wydaje że to jest coś innego ♥️ej ja jestem z tobą para to może i mi w tym cyklu się uda 😂♥️

Hahah ❤️ ja jakoś wątpię, poprostu nie wierzę, że mogło się udać 🥺
    A jeśli tak to oczywiście moja partnerko do pary, że się uda nam obu 😜🤣💗
    AleOla26 wrote:
    Ty wez zrób test jutro rano 😂

Nawet nie mam w domu 🤣 żeby właśnie nie kusily bo ja czekać nie umiem 😜
    Zrobię we wtorek najwcześniej, jeśli się odważe a @ się nie pojawi

💗05.2018 synek, 36tc

🌈🍀9cykl po poronieniu
    27.11 - jest❤️
    29.12 - 💙 90% chłopiec💙
    22.01 - 15+3/ 166g💙
    26.03- 24+3/ 660g💙
    23.04- 28+6/wizyta

nzjd3e3kxiijfz8t.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 3 listopada 2019, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Nawet nie mam w domu 🤣 żeby właśnie nie kusily bo ja czekać nie umiem 😜
    Zrobię we wtorek najwcześniej, jeśli się odważe a @ się nie pojawi

Listopadowe dzieci będą! ❤ Oby oby :)

Mnie od wczoraj tak bolą piersi... jak nigdy. Przed @ zawsze na dotyk bolały, ale tak... Treraz leze sobie na plecach spokojnie i czuje jak mi lekko bólem mrowieją, a o dotyku nie ma mowy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2019, 08:46

26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

• doomi03 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2019, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    I jak tam po nocy? Dałaś radę po tym kebabie ?

Jakos przetrwalam jak już zasnelam xD ale rano brzuch i żołądek trochę męczyły, ale już git :)

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 💚⏸️

Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2019, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ja kiedyś na studiach tak w lutym zapiłam, że w czerwcu na urodzinach nie mogłam toastu wypić, tak mnie wstręt trzymał 😂😂😂

Dokładnie 🤣 nie mogę się przemoc i dlatego teraz nawet łyka piwa owocowego nie zrobię 😜 sylwestra już planowałam z brzuszkiem, ale póki co zobaczymy co los przyniesie 😁

💗05.2018 synek, 36tc

🌈🍀9cykl po poronieniu
    27.11 - jest❤️
    29.12 - 💙 90% chłopiec💙
    22.01 - 15+3/ 166g💙
    26.03- 24+3/ 660g💙
    23.04- 28+6/wizyta

nzjd3e3kxiijfz8t.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego