X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Wiesz co...czekam jeszcze do jutra, bo coś mi się wydaje że mój organizm płata mi figle...jednak dziewczyny proszę trzymajcie kciuki1😁🙏😍✊

    Oczywiście że trzymamy ✊✊✊✊✊

    Wiktorynka lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Dziehn dobry kobietki!

    Jak mija niedziela?

    Ja właśnie jadę do pracy. Dzisiaj tylko 11-22 😂🤷‍♀️

    Któraś dzisiaj testuje? Miłego dnia 😍😘

    Ja dziś zasuwam na betę.
    Póki co siedzę sobie z gośćmi i czekam az moj S przygotuję nam obiad 😁 facet przy garach to taki fajny widok 😁

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wszystko pewnie jest okej:) Moga sie bolec albo na @ albo na ciaze. Nie ma też co sie nakręcać, bedzie co ma byc :) Nie ma co wariowac, kazda z nas przechodzi przez tskie etapy :)
    Dzisiaj 9 dpo w sumie test z rana też blady, więc jajnik pewnie na @
    No ale cóż 🤷‍♀️ nowy cykl, nowa szansa.
    Każdej w końcu się uda nie?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    No u mnie też bylo idealnie w owu. Dzień przed i w owulke. (Po nie bylo jak poprawic bo praca).
    I no nie wiem, czy to wystarczyło 😔
    Musiało wystarczyć! Haha my też w owu i po owu parę razy ale w sumie przed to nie. Więc co będzie to będzie 🤷‍♀️

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ja dziś zasuwam na betę.
    Póki co siedzę sobie z gośćmi i czekam az moj S przygotuję nam obiad 😁 facet przy garach to taki fajny widok 😁
    Zazdroszczę, mój jedyne co umie to zmywacz naczynia, albo obrać ziemniaki ewentualnie zrobić kanapkę, haha. 😂


    Test Ci wyszedł na plus że na betę idziesz czy @ się spóźnia?
    Przepraszam nie było mnie tu ponad dwa lata to raz, a dwa no ze hmmm... Nie nadrobilam całego waszego wątku :p

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ja dziś zasuwam na betę.
    Póki co siedzę sobie z gośćmi i czekam az moj S przygotuję nam obiad 😁 facet przy garach to taki fajny widok 😁
    A co do bety trzymam mocne kciuki 💪👊
    Dawaj koniecznie nam znać i jak coś to zarazaj 😁

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Zazdroszczę, mój jedyne co umie to zmywacz naczynia, albo obrać ziemniaki ewentualnie zrobić kanapkę, haha. 😂


    Test Ci wyszedł na plus że na betę idziesz czy @ się spóźnia?
    Przepraszam nie było mnie tu ponad dwa lata to raz, a dwa no ze hmmm... Nie nadrobilam całego waszego wątku :p

    Wiesz co u mnie to dziwna sytuacja bo w czwartek wieczorem wyszedł mi mocno pozytywny test (wyraźna kreska bez cienia wątpliwości), a już w piątek rano i w sobotę negatywy... Także sama nie wiem co jest grane więc idę sie upewnić. Dodatkowo jestem jeszcze z min. 2 dni przed terminem @.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:
    A te zioła pijecie od pierwszego dnia cyklu? Cały cykl czy tylko do owulacji?

    Alicja, to testujemy tego samego dnia. Chociaż wydaje mi się, że nie będzie dwóch kresek, patrzę na ten wykres temperatur i są coraz niższe :(

    Ogólnie to wypisałam sobie wszystkie pomysły z forum do zastosowania w kolejnym cyklu: zioła, olej z wiesiołka i nawet metodę z kubeczkiem do przetestowania. :D
    Moja ginekolog mówi, żebym nie kombinowała tylko szła na żywioł, żadnych testów owulacyjnych, wykresów, bo przy cyklu stymulowanym to i tak nie jest miarodajne. Wierzę jej, ale tak bardzo bym chciała zwiększyć szansę chociaż o kilka %..

    Póki co mam: Aromek (3-8dc), Duphaston (10 ostatnich dni cyklu), na stałe glucophage i ovarin.
    Ja testuje jutro prawdopodobnie...zobaczymy
    Ja od przyszłego cyklu lecę dalej z ziolami i chyba jeszcze włączę Infolic Combi ❤

    doomi03 lubi tę wiadomość

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Testuj jutro, bedziesz miala pewność. To moze wygladac na ciaze ale tak samo na @. To trudne do odróżnienia.... A z tego co mi mowia kobiety, właściwie objawy sa identyczne jak na miesiączkę.
    No wlansie...więc czekam do jutra jeszcze. Ale to co sie wczoraj działo.. to był hardcore..
    Jednak coś czuje że mój organizm płata figle. Boję się robić testu bo ja nie chce znowu zobaczyć jednej kreski po prostu...

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    To widzę, że każda z nas im bliżej okresu to negatywnie nastawiona. Kurcze ja ciągle czuje, że to przyjdzie @... Tylko wolę, że jeśli naprawdę to okres to chcę żeby już przyszedł niż znowu mam czekać lub wywoływać ☹️ to tylko stracony czas
    dokładnie...ja też czuje że przyjdzie...Ale kurde teoche mnie to martwi bo naprawdę miesiączki mam regularne i boję się że coś tam się zadzialo...chociaż no usg wyszło pieknie.

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Miałam zbyt idealne warunki by zajść. A wątpię by tak to dzialało, byloby za prosto. Nie ma w zyciu nic prostego, także naprawdę... w moim przypadku jak dam sobie spokój i będzie mi obojetne to sie uda. Zawsze tak jest. Tylko nie wiem jak to zrobić
    O jejku mam takie same przemyślenia...Ja w pewnym momencie szukałam na dike tych "nieodpowiednich warunkow" To już była paranoja...

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Wiesz co u mnie to dziwna sytuacja bo w czwartek wieczorem wyszedł mi mocno pozytywny test (wyraźna kreska bez cienia wątpliwości), a już w piątek rano i w sobotę negatywy... Także sama nie wiem co jest grane więc idę sie upewnić. Dodatkowo jestem jeszcze z min. 2 dni przed terminem @.
    Ojejcia, to trzymam mocno kciuki żeby było dobrze. Kiedyś też miałam taką sytuację, ale skończyła się jak się skończyla...
    Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej 💪😘
    Ja jeszcze mam 5 dni czekania 🙄

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 3 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to owu dojdzie 😔nie czuję nic. Nie czuję jajników w ogóle 😣 porażka.znow stracony cykl.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się chyba dziewczyny dziś zaczynam coraz bardziej stresować ta beta, bo stoję nad garami i dokanczam ten obiad za mojego i czuję jak mnie zaczyna coraz mocniej mdlic. Staram sie nie myśleć, ale nerwy chyba robią swoje. Boje się ze tego obiadu to nawet nie przelkne.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Musiało wystarczyć! Haha my też w owu i po owu parę razy ale w sumie przed to nie. Więc co będzie to będzie 🤷‍♀️

    Wiem tyle ze sam strzał w owu nie wystarczy, bo plemniki muszą stac sie zdolne do zapłodnienia (kapacypacja?). Komorka odpowiednio dojrzała, hormony, czas.... Niby takie proste a tydzie sie musi wydarzyć by się udało.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Nie wiem czy to owu dojdzie 😔nie czuję nic. Nie czuję jajników w ogóle 😣 porażka.znow stracony cykl.
    Może tym razem będzie bez objawów, trzymam kciuki 😁

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Ja testuje jutro prawdopodobnie...zobaczymy
    Ja od przyszłego cyklu lecę dalej z ziolami i chyba jeszcze włączę Infolic Combi ❤
    Co to jest ten infolic ? To jakis lek od lekarza ?
    Jeżeli chodzi o leki to zupełnie się nie znam na tym wszystkim. Mam nadzieję że się uda i nie będę musiała poznawać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2019, 13:25

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio sobie myślę, że zostały dwa miesiące do końca roku. Może wszystko dobre ma się wydarzyć w nowym?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ostatnio sobie myślę, że zostały dwa miesiące do końca roku. Może wszystko dobre ma się wydarzyć w nowym?

    Moze akurat wszystkie dostaniemy prezenty bozonarodzeniowe w postaci małych fasolek ;)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 3 listopada 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Moze akurat wszystkie dostaniemy prezenty bozonarodzeniowe w postaci małych fasolek ;)

    Chciałabym aby tak sie stało :) Miłe zakończenie roku i rozpoczęcie nowego :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ