X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 3 listopada 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Czekam na wieści, na którą masz wizytę? ❤️

    Na 19😬późno ale trudno.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 3 listopada 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    No to mamy te same plany na sylwestra haha będziemy świętować twoje urodziny i sylwka o soczku i coli ❤️

    O tak ♥️ pięknie będzie 😅♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 3 listopada 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziwna, ale chyba jakoś tak miało być, że nie uciekłam... Chyba przez to wszystko już 1000% wiem, że nie urodze w swoim mieście z własnej woli 😕

    U nas akurat różnie mówią o porodówkach. Jedne mówią że super inne że beznadzieja.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 3 listopada 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Kurcze nie było mnie trochę czasu, a tu tyle wiadomości 🙈 zaraz nadrobię was wszystkie ❤️ teraz siedzę u mamy, młody zasnął z ojcem 😁 a ja postanowiłam zobaczyc co się dzieje u was 😊
    U mnie znowu jednorazowo znou jakieś rozwe plamienie, nawet nie wiem czy to pod barwione krwią czy nitki krwi... Co założę wkładkę to ciesza. Teraz jak to pisze czuje jakieś pobolewanie brzucha 😕 jak ma Przyjść okres niech będzie to już teraz!!!



    U mnie też znowu różowy śluz, tak mi się wydaje...znoeu o tej samej porze i znowu znikł ja założyłam wkładkę. Zwariować idzie.
    Wiktorynka wiem, że jest Ci na pewno przykro, ale w końcu się nam wszystkim uda kochana ❤️
    Ja miałam tak raz...od tamtej pory cisza, nic ..czekam do jutra bo to pewnie bedzie tako że juteo poleje się morze czerwone ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 00:30

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wiecie jak mi się marzy by na gwiazdkę wręczyć mojemu M. Buciki w pudełeczku i zdjęcie fasolki? ❤❤❤
    Coś pięknego!

    Kurcze, piękny prezent ❤️ kto wie, może maluch już się zadomawia w brzuszku i tata na Mikołajki już dostanie taki prezent 😍

    AleOla26 lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Na 19😬późno ale trudno.

    Troszkę późno, prawie cały dzień w lekkim stresie 🙄 ale nic się nie przejmuj ❤️ idziesz tam, żeby wszystko ogarnął specjalista 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    U nas akurat różnie mówią o porodówkach. Jedne mówią że super inne że beznadzieja.

    U nas jest tak, że dużo zależy od personelu, kto jest na zmianie itp. Na patologii ciąży przez 3 tyg nie narzrkalam za dużo. Fakt były chyba 2 położne, które chyba nie lubimy swojej pracy, ale za to dwie inne anioly ❤️ na porodówce już tylko jedna miałam super ❤️ a na poprodowej to dramat. Więcej sprzątaczki pomagały niż położne. Ja akurat dziecka nie miałam przy sobie, druga dziewczyna też, ale trzecia tak. My się bardziej tym dzieckiem zajelysmy jak ona poszła się kąpać, bo położne oglądały seriale. Jak coś się działo i poszłam po Położną do tej kobitki to przyszła po 30 minutach. Mnie też wolały przez cały długi holo 5 rano, żebym szła do synka, nie mogły podejść i powiadomić mnie, że jest z nim źle tylko darly się... A lekarze też bez komentarza zostawię. Ordynator tylko na koperty czeka, a i tak potrafi spielrzyc nie jedna operacje. Reszta to do prawidłowo przebiegające ciąży jest dobra, ale gdy występują komplikacje to głowa w piasek. Zresztą nasza porodówka jest nisko w rankingu. Przeżyłam na niej trochę i z własnej woli nie chce być tam znowu 😣
    Przepraszam cię, że się tak rozpisałam, ale niektóre rzeczy siedzą we mnie nadal... Bo wiem, że mogło być inaczej wszystko 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Ja miałam tak raz...od tamtej pory cisza, nic ..czekam do jutra bo to pewnie bedzie tako że juteo poleje się morze czerwone ...

    U mnie to samo. Jeszcze miałam chwilę, że poczułam "mokro". Myślałam, że to może okres a to tylko taki kremowy śluz. Bez krwi bez niczego. Brzuch co jakiś czas boli, więc czekam dosłownie jak ta @ przyjdzie. Wolę już, niż czekać dłużej i "marnować dni". Czekanie wykancza, pierw czeka się na owu, później czeka się na test a jak negatyw to na @ ☹️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 4 listopada 2019, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U mnie to samo. Jeszcze miałam chwilę, że poczułam "mokro". Myślałam, że to może okres a to tylko taki kremowy śluz. Bez krwi bez niczego. Brzuch co jakiś czas boli, więc czekam dosłownie jak ta @ przyjdzie. Wolę już, niż czekać dłużej i "marnować dni". Czekanie wykancza, pierw czeka się na owu, później czeka się na test a jak negatyw to na @ ☹️

    Ala dlaczego ty nie śpisz o 5;50?! To przeciez noc jest!

    Mnie też męczy to czekanie chociaż zdałam sobie wczoraj sprawe że kończę 4 cykl i zaraz jest 5 i jak ten czas szybko leci...

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 4 listopada 2019, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U nas jest tak, że dużo zależy od personelu, kto jest na zmianie itp. Na patologii ciąży przez 3 tyg nie narzrkalam za dużo. Fakt były chyba 2 położne, które chyba nie lubimy swojej pracy, ale za to dwie inne anioly ❤️ na porodówce już tylko jedna miałam super ❤️ a na poprodowej to dramat. Więcej sprzątaczki pomagały niż położne. Ja akurat dziecka nie miałam przy sobie, druga dziewczyna też, ale trzecia tak. My się bardziej tym dzieckiem zajelysmy jak ona poszła się kąpać, bo położne oglądały seriale. Jak coś się działo i poszłam po Położną do tej kobitki to przyszła po 30 minutach. Mnie też wolały przez cały długi holo 5 rano, żebym szła do synka, nie mogły podejść i powiadomić mnie, że jest z nim źle tylko darly się... A lekarze też bez komentarza zostawię. Ordynator tylko na koperty czeka, a i tak potrafi spielrzyc nie jedna operacje. Reszta to do prawidłowo przebiegające ciąży jest dobra, ale gdy występują komplikacje to głowa w piasek. Zresztą nasza porodówka jest nisko w rankingu. Przeżyłam na niej trochę i z własnej woli nie chce być tam znowu 😣
    Przepraszam cię, że się tak rozpisałam, ale niektóre rzeczy siedzą we mnie nadal... Bo wiem, że mogło być inaczej wszystko 😊

    Nie dziwię się kochana że to w tobie siedzi. I myślę że zawsze już tak będzie bo przecież tu chodzi o twoje dziecko. I rozumiem twoja frustrację. Też tak bym reagowała jeśli by chodziło i mojego maluszka. Właśnie słyszałam że jak jest ok to lekarze cud miód a jak są komplikacje to nara.rece opadają to po cholere oni są skoro nie pomagają. O nawet nie chce im się dupy ruszyć jak ich człowiek woła. Oczywiście nie mówię o wszelkich lekarzach.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 4 listopada 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ala dlaczego ty nie śpisz o 5;50?! To przeciez noc jest!

    Mnie też męczy to czekanie chociaż zdałam sobie wczoraj sprawe że kończę 4 cykl i zaraz jest 5 i jak ten czas szybko leci...

    Ojj leci leci... Ja niebawem zacznę 8.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 4 listopada 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ojj leci leci... Ja niebawem zacznę 8.

    Ja już nawet nie liczę 😅 przeraża mnie ta liczba moja 😱

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Kjuik Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 4 listopada 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, robiłam rano test i nic :(
    Ani dwóch kresek, ani nawet "cienia" ani jak na złość @. :/

    68387555b1941807d311e0b3699ac204.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ala dlaczego ty nie śpisz o 5;50?! To przeciez noc jest!

    Mnie też męczy to czekanie chociaż zdałam sobie wczoraj sprawe że kończę 4 cykl i zaraz jest 5 i jak ten czas szybko leci...


    Kurcze wstałam zrobić kanapki do pracy dla mojego K, zamknęła za nim drzwi i spać nie mogłam, to postanowiłam troszkę tu nadrobic 😁

    Boli ten czas, który jest stracony. , mam nadzieję, że w końcu każda z nas zobaczy dwie kreski, przejdzie cała ciążę prawidłowo bez żadnych przygod i zapomnimy o tych staraniach 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Nie dziwię się kochana że to w tobie siedzi. I myślę że zawsze już tak będzie bo przecież tu chodzi o twoje dziecko. I rozumiem twoja frustrację. Też tak bym reagowała jeśli by chodziło i mojego maluszka. Właśnie słyszałam że jak jest ok to lekarze cud miód a jak są komplikacje to nara.rece opadają to po cholere oni są skoro nie pomagają. O nawet nie chce im się dupy ruszyć jak ich człowiek woła. Oczywiście nie mówię o wszelkich lekarzach.

    No właśnie, mam nadal żal o to wszystko.
    I co to za lekarze, którzy tylko umieją pomoc jak jest wszystko dobrze... Ja też nie mówię, że cały szpital jest zły, ale jednak wszyscy są podporządkowani ordynatorowi, nie mogą się wychylac. Dwóch lekarzy u nas robiło dużo więcej dla pacjentek i nie zgadzało się z ordynatorem i zastępca i to wylecieli. 🙄 Więc u mnie pewnie drugi poród w Poznaniu się szykuje.

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:
    Hej, robiłam rano test i nic :(
    Ani dwóch kresek, ani nawet "cienia" ani jak na złość @. :/

    Bardzo mi przykro :( ale pamiętaj nie ten cykl, to następny!❤️ Nie przejmuj się bardzo, chociaż wiem, że jest Ci przykro ❤️
    A @ w końcu musi przyjsc, długo ci się spóźnia?

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Kurcze wstałam zrobić kanapki do pracy dla mojego K, zamknęła za nim drzwi i spać nie mogłam, to postanowiłam troszkę tu nadrobic 😁

    Boli ten czas, który jest stracony. , mam nadzieję, że w końcu każda z nas zobaczy dwie kreski, przejdzie cała ciążę prawidłowo bez żadnych przygod i zapomnimy o tych staraniach 😊

    Też mam taką nadzieję ♥️już sobie wyobrazam jak piszemy do siebie że się udało że widać dwie krechy 😍że słychać serduszko. Aż mam motylki w brzuchu jak o tym piszę 😍😅

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Też mam taką nadzieję ♥️już sobie wyobrazam jak piszemy do siebie że się udało że widać dwie krechy 😍że słychać serduszko. Aż mam motylki w brzuchu jak o tym piszę 😍😅

    O tak! ❤️ I to wszystkie w podobnym czasie 😍 niech to się stanie 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 musi tak być 🙏🏻❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjuik wrote:
    Hej, robiłam rano test i nic :(
    Ani dwóch kresek, ani nawet "cienia" ani jak na złość @. :/

    Ja kurcze też zrobilam, ale mam testy slabej jakosci i fakt, ze bylam sie załatwić 3h wczesniej moze miec znaczenie.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Mądra ja. No muszę czekać.
    Jajniki bola, piersi też, zwłaszcza z rana po przebudzeniu.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 4 listopada 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    No właśnie, mam nadal żal o to wszystko.
    I co to za lekarze, którzy tylko umieją pomoc jak jest wszystko dobrze... Ja też nie mówię, że cały szpital jest zły, ale jednak wszyscy są podporządkowani ordynatorowi, nie mogą się wychylac. Dwóch lekarzy u nas robiło dużo więcej dla pacjentek i nie zgadzało się z ordynatorem i zastępca i to wylecieli. 🙄 Więc u mnie pewnie drugi poród w Poznaniu się szykuje.

    Jak w Poznaniu to będę mogła Cię odwiedzić ! Hahaha 🤦‍♀️😁
    Ja albo moje miasto, albo Poznań, jakby mialo dojsc do czegos :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ