X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Dobrze mówisz prostak zawsze zostanie prostakiem.
    Ja kiedyś tak miałam że od owu to ciągle mnie bolały i kilka dni przed okresem przestawaly. Natomiast teraz bolą mnie przez cały okres.
    Nie wiem co się dzieje, pierwszy raz mam tak, że prawie mnie nie bolą, a @ za 3 dni...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Wiki ja to samo miałam, cykl temu. Miesiączka spóźniła się o ponad 2 tyg !!! Testy negatywne, ale oczywiście gdzieś z tylu głowy, że może jednak coś się udało 🤣 objawy ciążowe też potrafiłam u siebie dostrzec 🤯 i też sobie obiecałam, że już żaden błahy objaw nie zwróci mojej uwagi 🤪 bo zwariować idzie!

    Ps. Oglądałam Twój kanał na yt, jesteś świetna w tym co robisz! Przyjemnie się słucha i ogląda 🤩💆🏼‍♀️💄
    Dokalndie! Ja już teraz mam nauczkę! Wiem że po prostu mój PMS ma mega podobne obajwy do tych ciazowych i trzeba się wstrzymać z poszukiwaniem! 😁😁😁
    Jwjku kochana dziękuję bardzo!!❤ muszę wrócić na YT bo muszę zająć głowę czymś pożytecznym !😁

    Lea28 lubi tę wiadomość

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha laski nie nadążam! 😁😁 może faktycznie zrobimy sobie grupę na messengerze? Wydaje mi się że łatwiej będzie się gadało ;) Bo tu jaknsie odpowie to potem trzeba wracać przewijac i łatwo coś przeoczyć..

    Niki, Patutka lubią tę wiadomość

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Haha laski nie nadążam! 😁😁 może faktycznie zrobimy sobie grupę na messengerze? Wydaje mi się że łatwiej będzie się gadało ;) Bo tu jaknsie odpowie to potem trzeba wracać przewijac i łatwo coś przeoczyć..


    Myślę że to bardzo dobry pomysł. Mam tak samo nie nadazam. Wystarczy że chwilę mnie nie ma i się gubię. Komu odpisać itp 😁♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Nie wiem co się dzieje, pierwszy raz mam tak, że prawie mnie nie bolą, a @ za 3 dni...

    Ja kiedyś miałam tak ze prawie ryczalam.z bólu. Jak mnie piekły okropnie. A teraz jakoś takos lepiej. Nie wiem czemu tak.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Haha laski nie nadążam! 😁😁 może faktycznie zrobimy sobie grupę na messengerze? Wydaje mi się że łatwiej będzie się gadało ;) Bo tu jaknsie odpowie to potem trzeba wracać przewijac i łatwo coś przeoczyć..
    Jestem za! 😁

    Niki lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja kiedyś miałam tak ze prawie ryczalam.z bólu. Jak mnie piekły okropnie. A teraz jakoś takos lepiej. Nie wiem czemu tak.
    To ja już nie wiem co mi w końcu jest. To chore jakieś :/

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    To ja już nie wiem co mi w końcu jest. To chore jakieś :/

    Też tak uważam. Raz tak raz siak.bez sensu.jedna wielka niewiadoma . O jak tu się dostosować jak kuźwa nie wiesz co cię czeka czy będziesz się zwijać z bolu czy też nic nie będziesz czuć. I tak człowiek czeka co się wydarzy.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Też tak uważam. Raz tak raz siak.bez sensu.jedna wielka niewiadoma . O jak tu się dostosować jak kuźwa nie wiesz co cię czeka czy będziesz się zwijać z bolu czy też nic nie będziesz czuć. I tak człowiek czeka co się wydarzy.
    Bardziej chodzi o to, że już raczej ciąże wykluczam...
    Ale po prostu martwię się, czy może nic się nie dzieje, bo nagle przestały boleć... Nigdy tak nie miałam, do teraz... :/

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobie Was po pracy. Normalnie dzisiaj mam urwanie głowy! Zaspałam na zajęcia, bo budzika nie nastawiłam! Na szczęście obyło się bez konsekwencji bo zajecia poza szkołą! Następnie szybko przeskoczylam na nastepne, teraz mam chwile przerwy to wieszam pranie i lecę znowu do pracy do 15!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Bardziej chodzi o to, że już raczej ciąże wykluczam...
    Ale po prostu martwię się, czy może nic się nie dzieje, bo nagle przestały boleć... Nigdy tak nie miałam, do teraz... :/

    Myślę że nie masz się czym martwić. Kobiecy organizm taki jest. Wystarczy stres i już coś się zmienia.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Nadrobie Was po pracy. Normalnie dzisiaj mam urwanie głowy! Zaspałam na zajęcia, bo budzika nie nastawiłam! Na szczęście obyło się bez konsekwencji bo zajecia poza szkołą! Następnie szybko przeskoczylam na nastepne, teraz mam chwile przerwy to wieszam pranie i lecę znowu do pracy do 15!

    O kurde to masz zajazd że się tak wyrażę.
    Ja siedzę w papierkowej robicie i już mam dość.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 5 listopada 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie susza dzisiaj, a z tego co wiem na ciąże powinien być kremowy śluz? Także @ przyjdzie zapewne za 4 dni.
    O dziwo cera mi sie nie pogorszyla jak to ma w zwyczaju. Im bliżej jutrzejszego testowania tym mi trudniej, bo wiem ze zobacze jedna kreske.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 5 listopada 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    U mnie susza dzisiaj, a z tego co wiem na ciąże powinien być kremowy śluz? Także @ przyjdzie zapewne za 4 dni.
    O dziwo cera mi sie nie pogorszyla jak to ma w zwyczaju. Im bliżej jutrzejszego testowania tym mi trudniej, bo wiem ze zobacze jedna kreske.

    Nom tak podobno jest.a co do cery to ja mam ostatnio jakis wysyp.raz zniknie i wskakuje następne.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    U mnie susza dzisiaj, a z tego co wiem na ciąże powinien być kremowy śluz? Także @ przyjdzie zapewne za 4 dni.
    O dziwo cera mi sie nie pogorszyla jak to ma w zwyczaju. Im bliżej jutrzejszego testowania tym mi trudniej, bo wiem ze zobacze jedna kreske.
    Chyba tak powinno być ale ja ze swoją młoda też miałam susze. I to straszna.
    Ja znów mam mieć @ za 3 dni, też właśnie dziwi mnie brak tych pięknych pryszczy.
    Bo zazwyczaj tydzień przed to była tragedia.

    Ja znów nie mam tak sucho ale pomocy mam jeszcze w domu z 30 pink testów i tak je robię 😂
    Dzisiaj też jedna, więc spokojnie czekam na @, może w listopadzie się uda.. Fajnie by było.

    Ola testuj testuj i chwal się 2 kreskami! :)

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Lea28 Koleżanka
    Postów: 37 85

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    U mnie susza dzisiaj, a z tego co wiem na ciąże powinien być kremowy śluz? Także @ przyjdzie zapewne za 4 dni.
    O dziwo cera mi sie nie pogorszyla jak to ma w zwyczaju. Im bliżej jutrzejszego testowania tym mi trudniej, bo wiem ze zobacze jedna kreske.

    Nie ma reguły, póki @ nie ma zawsze jest szansa i nadzieja 😊 czekaj cierpliwie ❤ trzymam kciuki ✊

    Patutka lubi tę wiadomość

  • Lea28 Koleżanka
    Postów: 37 85

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Haha laski nie nadążam! 😁😁 może faktycznie zrobimy sobie grupę na messengerze? Wydaje mi się że łatwiej będzie się gadało ;) Bo tu jaknsie odpowie to potem trzeba wracać przewijac i łatwo coś przeoczyć..

    Pomysł dobry, ale obawiam się, że tam może być to samo, natłok wiadomości! 😂🤭

    Mimo wszystko jestem za 😁❣

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja, nadrobię was jak tylko będę wolna 😅
    Co do cery w ciąży, ja w pierwszej ciąży okropnie wyglądałam...syfy, szara twarz jak z więźenia 🤣 teraz widzę, że to samo się robi... Więc różnie to bywa. U mnie od 20tc dopiero pięknie wyglądałam 😊
    A i co do konferencji na fb to spoko i można 😊 tylko myślę, że trzeba też tutaj zaglądać bo dużo nowych dziewczyn pisze ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2949 3543

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za konferencja na fb...

    Dziewczyny czy 5dp jest sens robić progesteron? Czy lepiej poczekać do 7 dp? Jakie ewentualnie jeszcze mogę zrobić badanie...
    Cholernie jestem wrażliwa na pobieranie krwi i jakby się dało to mogłabym zrobić wszytskie hormony za jednym zamachem 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 14:24

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- 2 wizyta ⌛️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Jestem za konferencja na fb...

    Dziewczyny czy 5dp jest sens robić progesteron? Czy lepiej poczekać do 7 dp? Jakie ewentualnie jeszcze mogę zrobić badanie...
    Cholernie jestem wrażliwa na pobieranie krwi i jakby się dało to mogłabym zrobić wszytskie hormony za jednym zamachem 😂😂😂
    Ja bym poczekala, ale ja jestem dziwna 🤷‍♀️😂

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ