X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Pięknie ❤️ ja myślalam nad Aniela lub Antonina 🥰 a dla drugiego chłopca Michał 😁

    Antosia ♥️ śliczne.Michal też mi się podoba. Moja przyjaciółka niedawno urodziła i zastanawiała się nad Laura albo Kinga. W tym czasie jak myślałaa my byliśmy a mężem nad morzem na kilka dni i kupiliśmy czapeczkę małej z imieniem Laura i jej napisałam że już nie ma odwrotu musi nazwać mała Laura, ciotka i wujek podjęli decyzję że was 😂i została Laura ♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 17 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami trzeba poprostu pomoc w wyborze 🤣 jak leżałam w szpitalu babeczka też nie mogła się zdecydować, do synka mowila raz Szymon raz Mikołaj, koniec końców stwierdziła, że mąż nada imię w urzędzie i tak zostanie 😅
    Kurcze mam dzisiaj taki dziwny dzień z bólami, najpierw brzuch, później głowa teraz czuję się taka hmmm dziwna poprostu 😅 mały na szczęście teraz ma drzemke to chociaż chwilę odpoczynku mam. Chociaż zaraz trzeba szykować obiad dla tego mojego K bo z pracy wraca 😁 ciężki dzień, ciężki... Mam nadzieję, że mały nie da mi dziś popalić w dalszej części dnia 🙏🏻

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będzie lepiej ♥️ja dziś tyle papierkowej roboty w pracy że już oczopląsu dostaje😅. A rano jak jechałam do pracy to tak mnie zaczął boleć lewy jajnik że az prawie mnie zgięło w pół. Chwilę pobolalo i przeszło. Hmm dziwne to było.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 17 października 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chcę mieć Hanie lub Marte albo Janka lub Szymona ale podoba mi sie również Filip :) zawsze chciałam mieć dziewczynkę... rodzenstwo mojego M. maja samych chlopcow takze dziewczynka by sie w rodzinie przydała ! Ale wróżka teściowej powiedziala ze bedzie kolejny wnuk 😅

    Dzisiaj 8h w pracy to też już mam dosyc. W ogole ostatnio taka nerwowa chodze, irytuje mnie wiele rzeczy, zmęczenie psychiczne czuje.

    A moge zapytać skąd jesteście i jaką prace wykonujecie ? :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 17 października 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Jutro będzie lepiej ♥️ja dziś tyle papierkowej roboty w pracy że już oczopląsu dostaje😅. A rano jak jechałam do pracy to tak mnie zaczął boleć lewy jajnik że az prawie mnie zgięło w pół. Chwilę pobolalo i przeszło. Hmm dziwne to było.

    Mam nadzieję, że udało Ci się przejść przez nawał roboty 😁 ja dzisiaj zobaczyłam plodny śluz, do tego taki jak nigdy więc może ten ból podbrzusza, który miałam to jakiś obajw owulacji 🤔 u ciebie, który dzień cyklu?

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    To ja chcę mieć Hanie lub Marte albo Janka lub Szymona ale podoba mi sie również Filip :) zawsze chciałam mieć dziewczynkę... rodzenstwo mojego M. maja samych chlopcow takze dziewczynka by sie w rodzinie przydała ! Ale wróżka teściowej powiedziala ze bedzie kolejny wnuk 😅

    Dzisiaj 8h w pracy to też już mam dosyc. W ogole ostatnio taka nerwowa chodze, irytuje mnie wiele rzeczy, zmęczenie psychiczne czuje.

    A moge zapytać skąd jesteście i jaką prace wykonujecie ? :)

    Ja jestem z Wrocławia 😉 pracuje w administracji uczelni. A mi jak już się śni że zostaje mamą to śni mi się chłopak 😄

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 17 października 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z tych osob co czuja owulacje :) Typowy ból jajników.

    Ja spod Poznania i pedagogiem specjalnym jestem w szkole :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Mam nadzieję, że udało Ci się przejść przez nawał roboty 😁 ja dzisiaj zobaczyłam plodny śluz, do tego taki jak nigdy więc może ten ból podbrzusza, który miałam to jakiś obajw owulacji 🤔 u ciebie, który dzień cyklu?

    Udało się przejść przez ten nawał ale jutro ciąg dalszy i jeszcze po pracy przy chodzi do nas ekipa remontowa robić pomiary, podpisać umowę itp.
    U mnie 23 dzień cyklu. Za 7 dni okres. Tylko zauważyłam pewna zmianę. Do tej pory co miesiąc zaraz po owulacji miałam mocne plamienia. Trwały one aż do okresu i potem normalny okres. W tym miesiącu jest inaczej. Dzień po owulacji dostałam małego krwawienia ( być może owu sie przesunęła) teraz mam bardzo delikatne plamienia prawie nie zauważalne. Szczerze wątpię ze się udało. Myślę bardziej ze poprostu wszystko mi sie normuje lub prolaktyna spadła w końcu. Nie wiem. Zobaczymy narazie obserwuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 19:55

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 17 października 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Udało się przejść przez ten nawał ale jutro ciąg dalszy i jeszcze po pracy przy chodzi do nas ekipa remontowa robić pomiary, podpisać umowę itp.
    U mnie 23 dzień cyklu. Za 7 dni okres. Tylko zauważyłam pewna zmianę. Do tej pory co miesiąc zaraz po owulacji miałam mocne plamienia. Trwały one aż do okresu i potem normalny okres. W tym miesiącu jest inaczej. Dzień po owulacji dostałam małego krwawienia ( być może owu sie przesunęła) teraz mam bardzo delikatne plamienia prawie nie zauważalne. Szczerze wątpię ze się udało. Myślę bardziej ze poprostu wszystko mi sie normuje lub prolaktyna spadła w końcu. Nie wiem. Zobaczymy narazie obserwuje.

    Z tego co piszesz wynika że skoro organizm sie normuje to dobrze :) Kiedy masz wizyte u lekarza ? Trzymam kciuki :) Mnie wizyta u ginekologa troche uspokoiła. Po badaniach pozostanie mi jedynie próbować...

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Z tego co piszesz wynika że skoro organizm sie normuje to dobrze :) Kiedy masz wizyte u lekarza ? Trzymam kciuki :) Mnie wizyta u ginekologa troche uspokoiła. Po badaniach pozostanie mi jedynie próbować...

    8 listopada mam endokrynologa i ginekologa. Jestem ciekawa co powiedzą. Przed wizyta muszę powtórzyć badania z krwi. Oby mi te tabletki które biorę pomogły.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 17 października 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    8 listopada mam endokrynologa i ginekologa. Jestem ciekawa co powiedzą. Przed wizyta muszę powtórzyć badania z krwi. Oby mi te tabletki które biorę pomogły.
    To jeszcze troche musisz poczekać na te wizyty. Chociaż bliżej niż dalej. Ale skoro łylasz te tabletki i juz widzisz jakas roznice to dobrze, znaczy że cos działa.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    To jeszcze troche musisz poczekać na te wizyty. Chociaż bliżej niż dalej. Ale skoro łylasz te tabletki i juz widzisz jakas roznice to dobrze, znaczy że cos działa.

    Coś działa tylko zeby w końcu podziałało na zafasolkowanie 😄

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 17 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Kalisza i w sumie nie zdążyłam zacząć żadnej pracy, bo w wieku 19 lat zaszła w ciążę 😅 no a teraz w domku jestem z moim synkiem, nie zdecydowałam się na pracę "po roczku" ponieważ na roczek dopiero zaczął raczkowac, chodzi dopiero od końca sierpnia i nie miałam sumienia dawać go do żłobka 😉 więc póki co nie planuje jeszcze pracy, ale dorbabiam sobie w soboty na takie swoje wydatki 😁 co do snów ciągle śniło mi się, że urodziłam córkę! Ale podobno śni się na odwrót i u wielu osoby się to sprawdza. A co do tematu owulacji to nigdy nie odzywałam bólu ani tyle śluzu co dziś, może coś się przestawia w tym cyku😁
    Niki zaraz remont zacznie się pełną parą więc możecie się postarać też pełną parą haha trzymam kciuki za was😋
    AleOla co do wróżb teściowej to u mnie była sytuacja, że prababcia mojego K jak tylko zobaczyła mnie, powiedziała, że jestem w ciąży i będzie chłopak. Kobieta wyrocznia dosłownie, każdej kobiecie powie co ma w brzuchu i kiedyś się urodzi. Tak samo zadzwoniła, jak leżałam w szpitalu, że po niedzieli urodzie. Poniedziałek 20 leżę nadal na porodówce i śmieje się, że chyba nic z tego. A tu wlatuja położne, że musze iść na ponowne USG doppler bo jest co nie tak. I po usg lekarze, że muszą CC zrobić... Normalnie szok. Ta kobieta wszystko umie przewidzieć z ciąża!
    I kurcze powiem wam, że aż wstyd mi, że tylko liceum skończyłam a wy takie super pracę macie 😁 ale na swoją obronę powiem, że ja poszłam bardzo w sport w swojej młodości, tak więc byłam bokserką 😅 to mnie pochłonęło

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 17 października 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliciaaa byłaś bokserka??wow,wow,wow
    A co do pracy to dopiero dwa lata temu znalazłam swoje miejsce. Skończyłam studia o kierunku resocjalizacja, i na nic mi to było w sensie zawodowym. Potem pracowałam w sklepach odzieżowych w galeriach. Zmęczyło mnie już to. Na dłuższą metę taka praca w sklepach wykańcza przynajmniej mnie. Może inni to lubią.
    A no ten remont to może być to 😅 szczególnie że na ten czas się przeprowadzamy bo tu nie będzie jak żyć. Robimy remont kuchni, łazienki, przedpokoju. Więc może zmiana otoczenia choć na chwilę ,dobrze nam zrobi😁
    To może jak śni mi sie chłopak to kiedyś będę mieć na odwrót czyli dziewczynkę 😄 któż to wie.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 17 października 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amatorska, ale bokserka 😅 trochę życia, zdrowia się poświęciło, więc trochę jak praca 😋 no myślę, że czasami praca w miejscach gdzie masz kontakt stały z klientami też do łatwych nie należy. W końcu musisz znosić humory a wiadomo, zdarzają się różni ludzie. Ja w soboty dorabiam w sklepie z pieczywem i zdarzają się tacy klienci, że nie wiesz czy ty im krzywdę zrobiłas czy o co chodzi. Do tego wiem, że w galerii rozve godziny, wcześniej też niedzielę były handlowe. Fajnie właśnie robic to co się kocha 😁 lub lubić swoją pracę, że nie chodzisz za karę do niej. Ja nie mam pomysłu na siebie jak już będzie moment żeby iść do pracy. Chociaż chciałabym żeby najpierw udało mi się odchowac drugie dziecko do roczku lub półtorej roku 😅 mam nadzieję, że to się uda po mojej myśli, bo wolę mała różnice wieku.
    Remont kapitalny widzę 😁 gdzie się przenosicie na czas remontu? Będziecie akurat musieli dobrze poznać nowe kąty 🤣 haha niedługo okaże sie co te sny niosą za przekaz

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 17 października 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja jestem z Wrocławia 😉 pracuje w administracji uczelni. A mi jak już się śni że zostaje mamą to śni mi się chłopak 😄

    Ja też z Wrocławia :D
    Że podpytam przy okazjo gdzie do gina chodzisz?

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 18 października 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie.wiele ludzi mam wrażenie to że są nieszczęśliwi w swoim życiu idąc do sklepu obwiniają wszystkich za wszystko. Za to że są nieszczęśliwi. Przykre to. Też nie miałam pomysłu na siebie. Dlatego tak pracowałam to tu to tam.a w końcu trafiłam. Praca papierkowa,faktury, zakupy przez internet, pieniądze takie sobie ale przynajmniej mam pewną pracę. I świetnego szefa i świetne koleżanki ☺️
    Musieliśmy na ten czas wynająć mieszkanie ale udało się w super cenie. To tylko gdzieś półtora miesiąca tak myślę.
    Co fajne w tym mieszkaniu będzie wanna ♥️a my mamy kabinę prysznicową więc trzeba będzie wykorzystac ten fakt 😅
    Doomi03, chodzę do dr Bala a do endokrynologa do dr Krychalskiego.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 18 października 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego naprawdę trzeba doceniać, kiedy ma się prace, którą się lubi 😁 a jeszcze jak szef i zespół cały jest fajny to już w ogóle sukces 😁 super, że udało wam się coś wynająć na ten czas, nie musicie się nikogo prosić o nic i możecie działać sobie 🤣❤️ ja też mam kabinę prysznicową i jak tylko gdzieś uda nam się wyrwać i jest wanna to jest Relax dopiero 😅 taka niby mała rzecz a ucieszy człowieka 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 18 października 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było łatwo bo nikt nie chciał się zgodzić na wynajem na tak krótki okres ale akurat chlopak kupił kupił mieszkanie po kimś i w styczniu zaczyna remont a nie chce żeby mu przepadł czynsz więc nam się udalo.
    Oj jak tylko tam się wprowadzimy to koniecznie zrobię sobie kąpiel z bąbelkami ♥️😁i takie wielkie łoże tam będzie 😅😁nie powiem my mamy też spore ale tam to będzie Wielkie 😊
    No a jakbyśmy koczowali u rodziców to by była masakra 😅 jak tu działać z rodzicami za ścianą 😅

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 18 października 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, wiadomo nikomu nie opłaca się wynajmować na taki krótki okres 😁 ale wam super się udało, jakby przeznaczenie 🤣 kurcze teraz to jak na wakacjach się poczujecie, wanna, wielkie łóżko 🥰 no nic tylko korzystać, a remont sam się zrobi haha 😅 i wiadomo jak to u rodziców jest, raz ze działać jak są za ścianą to aż głupio, a inna sprawa to dziwnie się przestawić na mieszkanie z kimś kiedy ciągle było się we dwoje😉

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ