X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki,
    Witam nowe forumowiczki i serdecznie Gratuluje Żabci! ;D
    Ja wróciłam z pracy, dalej mam gorączkę i nic mi się nie chce. Jutro jadę na urodziny i będę występowała w maseczce żeby dzieci nie pozarażać ;D

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) chyba jeszcze śpicie ;)
    ja mam dziś dzień próbny w nowej pracy i stres się mnie trzyma

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 powodzenia w nowej pracy:) Ja już o 6 wstałam i wzięłam się za sprzątanie, pranie, gotowanie... Moja standardowa sobota:)

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na razie mam spokój od takich czynności ale już nie długo :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 ja od rana nie wiem w co ręce wsadzić - obowiązki domowe poza tym budujemy dom a to wiąże się z brakiem czasu bo zawsze trzeba gdzieś coś załatwić ale to w sumie dobrze bo nie mam czasu myśleć jak bardzo chciałabym żeby się udało:)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny faktycznie ciężko Was nadrobić!

    zabcia2806 z całego serducha gratuluje zdrówka Tobie i małej fasolce :)

    to i ja się wypowiem na temat % a wiec bardzo mało, nie lubię no chyba ze naprawdę mnie najdzie ochota ale to zazwyczaj drinkuje z moja teściowa :D no i latem to lubię jak jest tak gorąco to piwko zimne cytrynowe lub jabłkowe :) a palić to pale jak smok, mój mąż rzucił i się bardzo z tego cieszę ale ja nie potrafię, a nie daj boże jak mi zbraknie to dom do góry nogami przestawiam. masakra ;/ ja już ogarnęłam domek, mój jest w pracy i się nudzę, pogoda brzydka jest bardzo zimno brrr... a i co najlepsze jestem po @ wiec teraz czekam na dni serduszkowania :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i witam nowe dziewczyny i pozdrawiam :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello dziewczyny .. :( :( mi tempka drastycznie spadła wiec nic z tego - @ chyba nadchodzi małymi krokami ... testy sie myliły :( :( :( jest mi okropnie smutno ... :* ! Trzymam za Was kciuki <3 !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna sciskam:*
    Witam nowe dziewczynki;)
    Jak tam weekend? My z małzem wrocilismy z zakupów a po południu jedziemy do teściów.Pogoda dramat!
    Ps.Nie pale juz 18h i 15min heh jupi!

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Co do wieczorynek to szkoda, ze nie ma bo jednak miały swój urok. To nie to co teraz. Dziecko siedzi jak w hipnozie 24/h naoogladaja się głupich scen a potem koty podpalają. W tym tygodniu czytałam, że w naszej okolicy dzieciaki w wieku od 9 l. zmaltretowały ciężarną kotkę. A skąd się biora takie pomysły? Rzecz jasna, ze z tych niby niewinnych bajek.
    Co do alkoholizowania się: WINKO :) Aczkolwiek mam czasem chęć na piwo ale dużo nie wypije, najwyżej szklaneczkę. Wódka od większego święta ale nie dużo, ewentualnie drinki, żeby za bardzo nie odchylać się od towarzystwa.

    Wczorajszy drugi monitoring w tym cyklu po 3 dniach: endometrium z 6,8 na 11,2 mm, na prawym jajniku pęcherzyka brak, na lewym z 11 na 17,82. Kolejny za 4 dni.
    Lekarz powiedział, że był przekonany, że owulki nie będzie ale jeszcze nic straconego. Cykle mi się wydłużyły. Ale powiedział, ze jeśli to przez krótkie cykle nie miałam owu to dobrze, że się wydłużyły. Zdaje mi sie, ze to sprawka ziółek :) Nie przyznałam się, że piję zioła.
    Zobaczymy co wyjdzie mi w środę.
    Jestem tak entuzjastycznie nastawiona. Nie na to, ze zajdę w ciążę ale na początek na to że mam owulację, o ile przyjdzie. KOCHAM Was dziewczyny, kocham ten podły świat :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem z rocznika 91 i czasem do was wpadam :) czasami bo od pary mies nie mam czasu dla siebie :( ale jak pozwolicie bede czasem do was wpadac. co do picia to ja juz ponad 2lata nie pije alko moze czasem ale to troszeczke zeby mi temp nie zaburzylo hehe moze to glupie ale tak niestety u mnie jest. Ale nie moge przestac palic :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zonaboba no ja właśnie fajki rzucilam tak jak wczesniej post pisalam jakieś 18h temu;)
    Dusi mnie strasznie ale daje rade jak narazie:)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :-) ja tez juz po porzadkach sobotnich :-) dzis tempka w gore, OF wyznaczyla owu na kilka dni temu (20dc) wiec jest jeszcze nadzieja :-) ale nie nakrecam sie ;-)

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa tulę:* Następnym razem się uda:) Mam pytanie do bardziej doświadczonych Dziewczyn odnośnie mierzenia temperatury. Czy jest sens w moim przypadku mierzyć temperaturę jak w poniedziałki i środy wstaję o 1 w nocy a w pozostałe dni tygodnia tzn wtorek, czwartek i piątek o 2 w nocy. W weekendy wstaję normalnie tzn o 6 rano ale mogłabym się poświęcić i wstawać o stałej porze. Tylko no właśnie czasami śpię w nocy po 2, 3 godziny i nie wiem czy to mierzenie byłoby wiarygodne...

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby 1991 trzymam kciuki żebyś wytrwała:)
    Ja mam 25 lat i nigdy w życiu nie spróbowałam nawet zapalić - wcale mnie do tego nie ciągnie...

    baby1991 lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny , mam pytanie do tych ktore braly duphaston , czy wy tez tak sie po nim zle czulyscie ?

    201601307246.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)wpisuje sie do Was mam 24lata:)
    Dzisiaj jest moj 35 dc i nic. zadnych objawow na @ cycki mnie nie bola a zawsze bolaly przed @ nawet poltora tygodnia przed owulacje mialam w 22 dniu cyklu a test ciazowy robilam wczoraj ale popoludniu i jedna kreska. Moze i za wczesnie na testowanie i ze zrobilam popoludniu. Juz powinnam miec okres ale ani widu ani slychu :0 Moze sie udalo? jak jutro sie nie pojawi w poniedzialek ide na bete

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej domcia a ile czasu się staracie?

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby ... ja też palę prawie paczkę i zawsze mam owulacje... :) ale trzymam kciuki za wytrwałość super się rzuca z desmoxanem... jest zajebisty... !

    jak mój maż stwierdził po prostu mniej ch*j cie strzela z desmoxanem hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 14:15

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa a chcesz rzucić?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ