X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    Mysle ze się teraz wkrecasz,ogranicz i będzie git.

    U mnie się tak nie da.Albo rzucam calkowicie , albo pale paczkę nie potrafię ograniczyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    No niby tak,ale nie wiem czy troszkę czuje się nie zaniedbana ze czemu nie dała od razu badań i w sumie sama nie wiem szukam dziury w całym haha
    Na pije się dziś wina przejdzie mi.
    masz prawo czuć się zaniedbana, ja jak poszłam do dała mi skierowanie na badania i od razu recepte na witaminy.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EJ dziewczyny jak często pijecie alkohol i jaki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 17:02

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję od wielkiego dzwona. ale to różnie, albo piwa te smakowe(bo normalnego nie lubie), czasem zdarzy wypić się czystą, chociaż wolę smakowe. Ostatni raz piłam po świętach jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Od tamtej pory nie miałam ani kieliszka % w ustach.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuuurde dzisiaj nie da was sie nadgonić .. witam nowe dziewczyny .. i gratuluje żabciu kochana !!!!!!!!!! <3 rośnijcie zdrowo !

    Paulette, zabcia2806, KinderBaby lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde coś mnie spanie bierze

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga nie męcz się tylko zdrzemnij się :*

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette oj juz chyba wole przemęczyć powinno mi przejść bo wczoraj jak się zdrzemnęłam dwie godzinki popołudniu to później usnąć nie mogłam i się w nocy budziłam

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie w takim wypadku zaczekaj do wieczorynki. (której już nie ma) biedne dzieci ja nie wiem, jakie to może być straszne dzieciństwo bez tych bajek o 19.;/ wszystko co najlepsze zabierają. tylko na tych programach dla dzieci same bijatyki ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nawet nie wiedziałam,że nie ma wieczorynki a jako dziecko obowiązkowo oglądałam a myślę, że dłużej wytrzymie niż do 19

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja też wszystko się rzucało i na bajke się patrzyło. wieczorynki już dawno nie ma, zresztą gdyby nie siostrzeńcy mojego narzeczonego to do tej pory bym nie wiedziała ;)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz tyle tych bajek jest na kanałach od tego, że jest w czym wybierać

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tylko jak na nie które bajki się patrzy gdzie się tylko biją i jej pokazana przemoc to aż strach o te małe dzieci co im się tam roi w głowach.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety tak jest rodzice powinni pooglądać te bajki i sami wybrać które sa odpowiednie dla ich dzieci

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem piwko czasem winko rzadziej wódkę,przy okazjach czasem na koniec dni jak miałam ciężki lampka wina.

    baby1991, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie Gaga :-) a ja siedze u fryzjera- wreszcie troszke czasu dla siebie ;-) wierzycie w przesad ze kobieta w ciazy nie powinna wlpsow farbowac w 1 trymestrze? z uwagi na zapach i sama farbe.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjer też by mi się już przydał ;) ja w takie przesądy nie wierzę

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję bardzo bardzo rzadko. Zawsze jak jest jakaś impreza to z mężem dzielimy się sprawiedliwie - On mnie zawozi a ja go przywożę hehe:)
    A ja wizytę u fryzjera mam 27 marca wreszcie doprowadzę się do kultury:D a w przesądy nie wierzę. Miłego wieczorku:)

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez rzadko pije, wrecz wcale od 6 msc:-) bardzo zalatana jestem ostatnio bo kupilismy z Mężusiem mieszkanko i teraz je urzadzamy:-) ale staram sie do Was zagladac ;-)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już w domku po pracy!! Jupi weekend aczkolwiek będe myśleć o tym wyniku prolaktyny co mi tam wyjdzie..
    Robiłam dziś test jakiś mam taki paskowy co do testów owu mi dołączyli więc nawet nie wiem jaką on ma czułość i wyszedł mi negatyw więc chyba nic z tego,co prawda mówi się że póki @ nie ma to jest nadzieja ale chyba wątpie.
    W pierwszej ciąży(która poroniłam) kreska wyszła mi dopiero po 5 dnach po @ i to słaba ale wątpię żeby teraz tak było choć nadziei się imam :) a póki co lampka wina teraz i może jakieś tv.. a wy co robicie że taka cisza? śpicie juz?

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ