X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette nie jeszcze nie mam ale oby to tylko kwestia czasu była:) To będzie mój pierwszy cykl starań i dzisiaj ostro bierzemy się do pracy bo zaobserwowałam płodny śluz:)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette mam zaznaczonych 7 pozycji z krwi i mam je zrobic w trzecim dniu cyklu

    Karola ja sie juz staram 8 miesięcy :/ a wczesniej miałam zabieg łyżeczkowania

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki ;)

    Gaga kiedy dostałaś pierwszą @ po łyżeczkowaniu ?..

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 wrote:
    dzisiaj to jest mój 66 dzień cyklu :( zamiast się starać to czekam na @

    To jeszcze u gin nie bylas !? ja dzis w 41 dniu cyklu bylam i gin stwierdzila ze 41 dzien to juz za dlugi cykl

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 przykro mi..... też kiedyś robiłam badania hormonalne jak miałam nieregularne @ na całe szczęście się samo naprawiło:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 15:04

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette zabieg miałam 11 maja a @ dostałam 13 czerwca

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    To jeszcze u gin nie bylas !? ja dzis w 41 dniu cyklu bylam i gin stwierdzila ze 41 dzien to juz za dlugi cykl

    i przepisała Ci gin coś? co więcej powiedziala że dlaczego masz taki długi cykl ?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    To jeszcze u gin nie bylas !? ja dzis w 41 dniu cyklu bylam i gin stwierdzila ze 41 dzien to juz za dlugi cykl


    byłam u gina w tamtą środę ale po usg powiedział, że jestem przed @ że widzi, że macica sie zbiera do okresu, że nie długo przyjdzie i na razie czekam

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak miałam zabieg 9-go lutego a jest już 13-sty marzec. to może na dniach dostanę. moja gin powiedziała, że w 4 tyg pewnie dostanę @, bo byłam u niej 28 lutego. No ale, że po poronieniu jest tak samo jak i przed z okresem więc mi się musi spóźniać niż innym;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    i przepisała Ci gin coś? co więcej powiedziala że dlaczego masz taki długi cykl ?

    Ogolnie brak @ spowodowane stresem i przepisala mi duphaston

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 wrote:
    byłam u gina w tamtą środę ale po usg powiedział, że jestem przed @ że widzi, że macica sie zbiera do okresu, że nie długo przyjdzie i na razie czekam

    Aaa no chybs,ze tak bo juz sie zmartwilam

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak bym chciała żeby @ już przyszła żebym mogła zrobic te badania i starać sie

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na ponad 50 dniem bez okresu dawna ginekolog nic nie powiedziała no ale też dostałam duphaston i skierowanie na bete.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 wrote:
    Kurcze tak bym chciała żeby @ już przyszła żebym mogła zrobic te badania i starać sie
    wierzę Ci, też nie mogę się doczekać. ostatnio jak poszłam po wynik z histopatologicznego i znów byłam tam gdzie przeżywałam cały ten dramat gdy traciłam swoją Fasoleczkę... a najbardziej przykro było mi patrzeć na kobietki z dużymi brzuszkami. zazdroszę im pozytywnie i życzę im jak najlepiej, ale patrzenie na nie sprawia we mnie ból :(

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga przepraszam, że zapytam ale w którym tyg. ciąży byłaś zanim poroniłaś i miałaś zabieg?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette mnie też bardzo bolał widok kobiet z brzuszkami :( teraz już trochę mniej ale u mnie minął prawie rok. ok 6 tyg miałam zabieg tyle, że ja nie poroniłam płód przestał się rozwijać i obumarł :(

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i tak, że dowiedziałaś się wcześniej, bo ja cieszyłam się że jestem w 10 tyg. a okazało się, że płód przestał się rozwijać na 7 tyg. Pytam się, bo nie mam tak kogo się o to spytać, a czuję że gdy spytam osób, które tego nie przeżyly mogą mnie zlekceważyć. Wiem, że płeć dziecka określa się dużo później, ale ja od początku czułam, że będzie to Anastazja i wydaje mi się, że gdyby było wszystko wporządku już bym szalala za sukieneczkami. Ale moje pytanie jest takie czy to normalne, że nawet jak w przyszłości będę w ciąży i urodzę dziewczynkę(chociaż płeć się dla mnie nie liczy, aby dziecko było zdrowe) nie chcę jej dać już tak na imię, bo mój Aniołek tak właśnie się nazywa. Ktoś może uznał by to za głupie, sama już nie wiem..

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja bardzo ładne imię tez mi się podoba a co do Twoich odczuć rozumiem je, ja nie zdążyłam nadać imienia mojemu dziecku choć rozmawiałam z chłopakiem na ten temat mieliśmy kilka opcji ale żadnego konkretnego nie wybralismy. na Twoim miejscu na pewno postąpiłabym tak samo i nie jest to głupie, jak dla mnie po prostu szanujesz pamięć o swoim Aniołku którego nikt już nie zastąpi

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieszę się, że mnie popierasz. rodzina mnie wspiera i z narzeczonym mogę rozmawiać o wszystkim, ale w tej kwestii boję się ich reakcji. i z tymi odczuciami dzielę się tu na forum po raz pierwszy .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dowiedziałam się wcześniej bo trafiłam z plamieniami do szpitala

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ