X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wiem, że pytanie nie do mnie ale jeśli chodzi Ci o wspomagacze zajścia dzis się z takimi na allegro spotkałam nawet z jakiejś apteki jak i dla kobiet tak i dla mężczyzn na wzmocnienie nasienia jak byś chciała to poszukam w historii i podeśle Ci linka

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette rozumiem też wcześniej nie przywiązywałam do tego takiej wagi

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie pytałam się swojej gin. ale te 3 cykle po poronieniu to się liczy od zabiegu czy od pierwszej miesiączki? bo wydawało mi się, że od @ a gdzieś się spotkałam, że od zabiegu. może któraś z Was się orientuje ?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po wizycie u gin no i zapisala mo dupka zeby wywolac @ i uregulowac cykle, na jajniku widac pecherzyki owulacyjne i ogolnie mam uskok s macicy i jak bedziemy sie stsrac to mam lezec na brzuchu

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki za bledy ale pisze z tel

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ja słyszałam, że 3 miesiące od zabiegu

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki gaga92, bo mi gin powiedziała, żebym przez 3 miesiące brala witaminy a po truskawkach mogę zacząć się starać "bo po truskawkach ładne dzieci się rodzą" tak dosłownie powiedziałam . Ale nie spytałam się jej właśnie jak to liczyć.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie trzymałam tych trzech miesięcy nie wytrzymałam i do tego czasu nic

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi, a myślałam o tym, żeby może odpuścić sobie starania? tak wiem, że to trudno bo wiem sama po sobie, że chyba zbyt dużo i zbyt szybko sobie wyobrażam, ale podobno wielu kobietom właśnie olanie owulacji itp pomaga w zajściu .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak słyszałam ale przez nieregularne cykle nigdy nie wiedziałam kiedy mam owu i nie przywiązywałam do tego aż takiej wagi po prostu kochaliśmy się bez zabazpieczenia i tylko rozczarowanie było jak @ przychodziła ale po ok 8 miesiącach okresu nie dostałam ponad dwa miesiące nawet dalej go nie mam testy negatywne więc wizyta u gina ciąże wykluczył oczywiście a stwierdził zespół policystycznych jajników :( dopiero jak @ przyjdzie mam zrobic badania z krwi i będzie wiadomo coś więcej i jak zabrać się za leczenie

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej taki mi przykro;/ kiepsko to wygląda. dlaczego kobiety z nieregularnymi cyklami zawsze muszą mieć pod górkę? ;/ rozumiem Cię, bo sama miałam tak, że nawet moich dni płodnych sam Einstein by nie wyliczył. Mi najpóźniej @ nie chciała przyjść po ponad 50dc. i poszłam wtedy do gin (bo testy jedna kreska) kazała mi iść na bete, ale ona wykluczyła ciąże i jeszcze jakiś tydzień i wtedy dostałam @ . no i w następnym cyklu zaszłam w ciąże. Ale czemu wtedy miałam takie długie zatrzymanie to ja do tej pory nie wiem.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Beta 172,3, jestem w szoku! :-)

    no to rośniemy w siłę :) gratuluję :*

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj to jest mój 66 dzień cyklu :( zamiast się starać to czekam na @

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia 2806 gratuluje z całego serca:)

    Też miałam problem z nieregularnymi miesiączkami. Czasami nie było @ przez 3 miesiące ale to było bardzo dawno temu tzn jak miałam 18 lat i trwało to do 21 roku. Później brałam duphaston a potem przez 2,5 roku tabletki anty i po odstawieniu jest dobrze niemalże jak w zegarku.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc gaga92 czekamy wspólnie :* pocieszę Cię, że Ty zaraz po @ możesz zacząć a ja jeszcze chce odczekać te 3 miechy :) więc kochana głowa do góry .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulette to się dopiero okaże nie wiadomo co mi przepisze po wynikach czy też nie będę musiała zrobić przerwy ale oby nie, ale w końcu się nam uda :*

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola tylko ja chcę się starać a nie dostać tabletki anty :(

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby badania były jak najlepsze. ja muszę sobie podbić witaminę D3, bo mam 16 a norma od 30, a czytałam na forach, że to ma duży wpływ na zarodek tak i pewnie ma wpływ na zajście. A dużo masz tych badań do zrobienia?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 wiem, że teraz chcesz się starać:) ja po prostu wtedy nie planowałam dziecka więc nawet mi to na rękę było. A po odstawieniu myślałam, że problem powróci a jednak jest ok. Chociaż tak naprawdę czy jest wszystko dobrze to się okaże podczas starań hehe

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a masz już dziecko ? kiedy chcesz zacząć swoje starania?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ