X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że dzielisz się choć tu tym co Cię gryzie od środka

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie dostałam plamienia przez 1 dzień pod koniec 9 tyg. więc już prawie te 3 tyg. Fasolka się nie rozwijała, a ja nie miałam żadnych objawów, że noszę martwe dziecko. zero krwawienia, zero bóli . ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak niestety czasem się dzieje, ciężkie życie kobiety

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga92-dawaj ta historie :) chce coś sobie zamówić, a pytanie było ogólne wiec dziękuję ze odpowiedziałaś

    Biedroneczka29- a ty bierzesz ten lek? Miałaś wysoka?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tez jestem po poronieniu w 5tygodniu na szczęście samo istne wiec mogę się starać od razu ale coś w tym cyklu chyba się nie udało co prawda czekam na @ ale nie mam dobrych przeczuc

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów nowa strona

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka tak biore te tabletki,jak bede w domu to napisze dokladnie moj wynik.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk bierzesz jakieś witaminki? dobre masz wyniki po poronieniu ?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy Wam wszystkim:-) Nie wiem kiedy w to uwierzę tym bardziej że boli mnie brzuch jak @.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Dziękujemy Wam wszystkim:-) Nie wiem kiedy w to uwierzę tym bardziej że boli mnie brzuch jak @.

    Gratuluję Kochana :-*

    zabcia2806, KinderBaby lubią tę wiadomość

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    patkakrk bierzesz jakieś witaminki? dobre masz wyniki po poronieniu ?

    wiesz co witaminy mam kurcze nazwy nie pamiętam a w domu nie jestem,kwas foliowy,i od 20dc biorę duphaston i za 4dni testuje jak negatyw to odstawiam jak pozytyw biorę dalej,i tyle badan żadnych nie kazała mi robi bo to tak naprawdę w 2 cyklu juz się udało wiec twierdzi ze takie rzeczy się zdarzają jak się nie uda przez kolejne 4cykle wtedy zestaw badań. A ja na swoją rękę troszke poszłam teraz zrobić prolaktyne i zobacze jaki wynik będzie i może pójdę na tsh i tym podobne.
    i może zmienię lekarza.. choć Lubie ja..

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka niestety nie znalazłam tego :( chyba za dużo stron przeglądałam :( ale w aptece zapytaj

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przeczytałam zdanie które zmusza mnie do 100% rzucenia pelnia !!!!!!
    "Palenie niszczy komórki jajowe. Co za tym idzie, zwiększa ryzyko wystąpienia u kobiet cykli bezowulacyjnych."

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Patka tak biore te tabletki,jak bede w domu to napisze dokladnie moj wynik.
    oki to daj znać,a to lekarz odrazu cie wysłał na te badania?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    wiesz co witaminy mam kurcze nazwy nie pamiętam a w domu nie jestem,kwas foliowy,i od 20dc biorę duphaston i za 4dni testuje jak negatyw to odstawiam jak pozytyw biorę dalej,i tyle badan żadnych nie kazała mi robi bo to tak naprawdę w 2 cyklu juz się udało wiec twierdzi ze takie rzeczy się zdarzają jak się nie uda przez kolejne 4cykle wtedy zestaw badań. A ja na swoją rękę troszke poszłam teraz zrobić prolaktyne i zobacze jaki wynik będzie i może pójdę na tsh i tym podobne.
    i może zmienię lekarza.. choć Lubie ja..
    rozumiem, w takim razie życze pozytywu ;) a co do lekarza to skoro ją lubisz to może nie zmieniaj, to też bardzo ważne jak pacjentka ma dobry kontakt ze swoim lekarzem.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Dziewczyny przeczytałam zdanie które zmusza mnie do 100% rzucenia pelnia !!!!!!
    "Palenie niszczy komórki jajowe. Co za tym idzie, zwiększa ryzyko wystąpienia u kobiet cykli bezowulacyjnych."
    Ja całkiem nie rzuciłam tylko musze się przyznać pale 1 papierosa dziennie.. ale chcę wogole przestać.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Dziewczyny przeczytałam zdanie które zmusza mnie do 100% rzucenia pelnia !!!!!!
    "Palenie niszczy komórki jajowe. Co za tym idzie, zwiększa ryzyko wystąpienia u kobiet cykli bezowulacyjnych."
    dzięki Bogu, że ja nigdy nie paliłam. chociaż ja nigdy nie paliłam, alkohol to musiała się nadarzyć bardzo wielka okazja. a i tak mi się nie udało...

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 ? Ja palę paczkę! I się dziwić ze mam teraz cykl bezowulacyjny ciekawego jak bardzo sama się do tego przyczyniłam tymi fajami

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    rozumiem, w takim razie życze pozytywu ;) a co do lekarza to skoro ją lubisz to może nie zmieniaj, to też bardzo ważne jak pacjentka ma dobry kontakt ze swoim lekarzem.
    No niby tak,ale nie wiem czy troszkę czuje się nie zaniedbana ze czemu nie dała od razu badań i w sumie sama nie wiem szukam dziury w całym haha
    Na pije się dziś wina przejdzie mi.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    1 ? Ja palę paczkę! I się dziwić ze mam teraz cykl bezowulacyjny ciekawego jak bardzo sama się do tego przyczyniłam tymi fajami
    Mysle ze się teraz wkrecasz,ogranicz i będzie git.

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ