X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie. Nie było mnie dłuższy czas, bo zrobiłam test wyszedł negatywny i mój TŻ zabrał mnie na kilka dni za miasto bez telefonu, internetu - taki czas tylko dla nas, by się odstresować. A dziś idę d ginekologa bo nadal nie mam @ i się martwię. Obiecuje was podczytać w wolnym czasie.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja jutro wypada ale mamy chwilową przerwę od seksiku. A jak wszystko dobrze pójdzie to od piątku zaczniemy się starać mój małżon wymyślił że musimy teraz skorzystać i kupi mi zapas tatara, sera pleśniowego i innych pyszności żebym od starań już nie jadła bo może zaszkodzić.

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna witaj:) Dziewczyny trzymam kciuki za owocną owulację:) Czytam na bieżąco i czekam na te zarażone hehe
    Co do testów owulacyjnych kupiłam ich 50 sztuk ale nie zdążyłam użyć;)

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam i w miarę się sprawdzały a i tak owulka zawsze wypadała mi tak jak w appce na telefonie więc już nie kupuje bo drogo wychodzą.

  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mogę dołączyć?
    rocznik 92 :)

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kara :) Witamy i zapraszamy! Opowiedz nam coś o sobie :)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy z mężem się nie zabezpieczaliśmy antykoncepcją, tylko innymi sposobami, a od około roku w ogóle w żaden sposób się nie "pilnujemy". @ mam raczej regularną, więc myślałam że problemów z zajściem w ciąże nie będę miała. Teraz zaczynam prowadzić dokładnie kalendarzyk, brać witaminy i czekam na kolejną wizytę u ginekologa.

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę dziś na fb i patrzę ze dziewczyna która kiedyś poznałam przez siostrę dodała zdjęcie z USG i pomyslałam,ze jeszcze niedawno pisała,ze na dzidziusia czas.Po czasie zajazylam,ze to ochydnie głupi żart na Prima Aprilis chciałam dodać coś od siebie,ale po co sie kłócić.Moze będzie kiedyś tak,ze zapragnie dziecka i okaże sie ze to nie taka łatwa sprawa i będzie w inny sposób żartować.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko ja bym jej tak napisała ale nie na forum tylko w prywatnej wiadomości. Tylko przeważnie tak jest że te co się nie starają zachodzą od tak a te co się starają nie mogą

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze wysyp ciąż, nowych związków, zaręczyn i rozstań. Jutro wszystko poznika i będzie prima Aprillisowy żart. Dlatego dziś nie oglądam tych głupot jutro im przejdzie. Moja koleżanka jest co roku w ciąży 1 kwietnia....

  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara_ witaj :)
    u mnie jakoś na fb cisza dziś, tylko mąż mnie wkręcił że sąsiedzi nam potwornie mieszkanie zalali

    W oczekiwaniu
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam,ze jak nigdy zamilczę i nie będę komentować .Ale takie żarty mnie nie bawią wcale.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jest zabawnego w udawanych ciążach, związka lub rozstaniach :| Przepraszam za porównanie ale dla mnie to gdy kobieta kłamie że jest w ciązy dla żartu to tak jakby ciężarna żartowała że nie jest... Na szczęście już zamilkło i nie mam nic na FB:)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane co tam u Was , wybaczcie mi nieobecnosc ! :(
    Co do żartów takich to tak samo odrazu mnie krew zalewa jak ktoś żarty o ciąży sobie robi


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski jak po prima aprilis?
    Nie na widzę żartów na temat ciąży... jeśli ktoś próbuje zaciążyć przez kilka miesięcy i ciągle nic, a inni robią sobie z tego żarty...

    U mnie 16 dzień cyklu a owulacji ani widu ani słychu.
    Chciała bym ten cykl mieć już za sobą, bo od następnego zaczynam kuracje z Clostilbegyt.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • muchoOmorki Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Chętnie do was dołączę, rocznik 93 ; )

  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muchoOmorki Witaj napisz coś o sobie ;)

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchomorki Witaj :)
    Siostra mi właśnie przysłała zdjęcia a za oknem zima-szok,a u mnie przepiękna słoneczna pogoda i ok 25 stopni.
    Miłego dnia :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słoneczko świeci ale są tylko 3 stopnie a wczoraj padał deszcz z śniegiem...
    Nie ma jak to zające ze śniegu :)

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi kochane czy duphaston możeżywymi zaczynać owulacjie? Wiec sprawa wygląda tak owulke mam 21dc duphaston mam brać od 20dc. Czy będzie miało to jakiś wpływ? Bo się cały czas zastanawiam czy nie zacząć brać od 22dc. Doradźcie coś..

    Głupie żarty,z takich rzeczy się nie żartuje. Kisze się w pracy do 17 pogoda brzydka rano śnieg i skrobanie szyb.

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ