X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Ja cosik słyszałam,że w ciąży jest metaliczny smak hmm:)

    Nie no wątpię żebym miała tak wczesną owulacje i po tabletkach od razu w ciążę zaszła:D
    dopisałam kilka rzeczy do tamtego posta żeby zbytnio nie śmiecić:D

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) jeśli chodzi o metaliczny posmak, to też słyszałam, że jedna z oznak ciąży, ale chyba faktycznie na to za wcześnie...

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caławtrawie wrote:
    Cześć Dziewczyny :) jeśli chodzi o metaliczny posmak, to też słyszałam, że jedna z oznak ciąży, ale chyba faktycznie na to za wcześnie...
    Już mi przeszedł. Jak ja mam miec w ciąży tak cały czas to ja dziękuje! W nocy zgaga jak 150 a teraz metaliczny smak nie do wytrzymania:D

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę do domu... Spałam jak suseł a znów czuję, że zasypiam na chodząco :(
    Ja za 2 dni powinnam dostać okres a tu od rana śluz jak płodny. Organizm mi coś świruje. Agnesia kibicuję :)
    aniacicha będzie dobrze, zobaczysz tylko się nie stresuj kobietko, uszy do góry i myśl o przyjemnościach :)

    aniacicha lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , Ja własnie popijam sobię imbir z cytrynką i oglądam chwilowo tv ;) mam wolny dzisiaj dzień w pracy to odpoczywam chwilę i wezmę się za sprzatanie domku ;) poćwiczę sobie bo ostatnio zaniedbałam swoje treningi .
    Co do metalicznego smaku to i Ja miałam nie raz bez ciąży :) zdarza się tak , aniacicha trzymam mocno prze mocno zaciśnięte kciuki za Was <3
    a Ty baby1991 masz świetny avatar haha ;-D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej dziewczyny , Ja własnie popijam sobię imbir z cytrynką i oglądam chwilowo tv ;) mam wolny dzisiaj dzień w pracy to odpoczywam chwilę i wezmę się za sprzatanie domku ;) poćwiczę sobie bo ostatnio zaniedbałam swoje treningi .
    Co do metalicznego smaku to i Ja miałam nie raz bez ciąży :) zdarza się tak , aniacicha trzymam mocno prze mocno zaciśnięte kciuki za Was <3
    a Ty baby1991 masz świetny avatar haha ;-D

    Jeden z wielu avatarkow kochana ;)
    Czytalam w Twoim pamietniku,że rzuciłaś palenie tak? Jak długo palilas i nie palisz,? Jak Ty to zrobilas?;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie czego Ja w swoim życiu nie zmieniłam byłoby szybciej powiedzieć ;-) a raczej napisać ...
    i to nie z względów tylko ciązy ale dla samej siebie , dla zdrowia ;) nie popadłam w paranoje jeszcze apropo ciąży hehe
    Paliłam 7 lat i z dnia na dzień rzuciłam , mega cięzko mi było ale czasami do tego stopnia , ze płakałam , ze nie moge zapalić ale miałam przy sobie ciągle mojego narzeczonego ktory mnie ogarniał ;) już nie pale 14 miesięcy ;)
    jak to zrobiłam ? normalnie sprobowałam mieć silną wole , mega ciezko było megaaaaaaa ! i nie chciałabym do tego wrócić jestem szczesliwa , ze mi się to udało bez zadnych pomocników typu desmoksan czy jakoś tak , nic ;)

    baby1991 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też prawie rzuciłam palenie. Popalam na imprezach teraz ale tak to nie palę w ogóle :D muszę się w końcu z łóżka podnieść:D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to własnie wolałam uniknąć popalania na imprezach bo wtedy cięzko całkowicie jest odstawić fajki przy alkoholu np. czy coś , Ja rzuciłam się na głęboką wode i po tygodniu rzucenia poszłam się upić z kolezankami do klubu i popłakałam sie tam ze zapalic nie moge paietam to jak dzis hahaha ale nie zapaliłam , nie dały mi i dzis jestem im wdzieczna za to ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja to własnie wolałam uniknąć popalania na imprezach bo wtedy cięzko całkowicie jest odstawić fajki przy alkoholu np. czy coś , Ja rzuciłam się na głęboką wode i po tygodniu rzucenia poszłam się upić z kolezankami do klubu i popłakałam sie tam ze zapalic nie moge paietam to jak dzis hahaha ale nie zapaliłam , nie dały mi i dzis jestem im wdzieczna za to ;)
    Tyle że ja dużo nie paliłam paczka na tydzień półtora mi starczyła :D a zapale na imprezie wrócę do domu i fajki nie ruszę:D gdy będę już w ciąży to i na imprezie nie zapale teraz do winka pasuje mi papierosek;p

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pasuje pasuje ;-) haha do każdego alkoholu pasuje jakby nie patrzeć .
    No to dobrze miałaś , u mnie szła paczka dziennie a na imprezach czasami dwie ;)
    paliłam dużo więc sama sobie się dziwie , ze dałam rade tak rzucić z dnia na dzień ale były to ciężkie chwile ... pamiętam , ze jak juz mineło pół roku od rzucenia palenia stwierdziłam , ze dalej bede trenować swoją silną wole i odchudzać się zaczełam ;) i tak trwa to odchudzanie do dziś ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo i jak się chudnie? mi jakoś nie wychodzi muszę się wziąć za siebie:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rzuciłam kiedyś na rok i wróciłam głupia!
    A odchudzac gdzieś teraz jak się o dzidzie staram to się boje żeby sobie nie zaszkodzić:)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 a wiesz o tym , ze każdy kilogram w dół jezeli ma się ich ciut nawet za dużo mega poprawia płodnosc ? wiem po sobie
    Ja po prostu przestałam jesc chleb , make jaką kolwiek , makarony , cukier nie wiem co to już , nie pijam kawy , herbaty zwykłej , nie jem owoców zadnych procz grejpfruta i kiwi ... buraczków nie jem, kukurydzy a takto wszystko inne tak mieska normalnie jem procz szynek , kiełbas , serów żółtych itp nie jem sosów z papierka ani zadnych takich bo maja mega cukru i maki w sobie , nic co jest kupowane w słoikach ze sklepów typu ćwikły chrzany , koncentraty , ziemniaki jem tylko młode jak są bo stare maja mega cukru , skrobi jejku ! pije wode niegazowana z cytrynka , imbir , mieta , ziołą wszystkie ... duzo jem i duzo pic moge tylko trzeba umiec sobie posiłki robic . Schudłam od lipca 37 kg ;) zrobiłam po czasie badania i podejrzewali po badaniach u mnie pco bo miałam 1,9 tego stosunku lh do fsh a teraz mam nie całe 1,2 ;) Mnie tą diete przepisał uwaga !!! lekarz ginekolog !:) jest to mega zdrowe odzywianie i to jest dieta rowniez dla kobiet w ciazy by za duzo nie przytyc a dostarczac witamin i pełno składników wartosciowych ;) tylko w ciazy owoców wiecej ;) Ja mam problemy z zoladkiem jeszcze to mi mega pomogła dietka ;) ciagle trwam w niej bo chce jeszcze dbac o siebie a pozatym przyzwyczajona jestem juz do takiego jedzenia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby groźniejsze jest Twoje palenie i niż odchudzanie w tym momencie ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kobietki 3dzień nie palę ale też trochę ciągnie mnie ale ja tak mam palę palę puzniej rzucam i nie palę teraz po transferze powiedzialam ze koniec juz z spaleniem
    Fakt trzeba mieć bardzo silną wolę

    201510287051.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    A ja kobietki 3dzień nie palę ale też trochę ciągnie mnie ale ja tak mam palę palę puzniej rzucam i nie palę teraz po transferze powiedzialam ze koniec juz z spaleniem
    Fakt trzeba mieć bardzo silną wolę
    Pewnie , Ja z biegiem czasu również stwierdziłam , ze nie ma co się truć bo jakby nie patrzeć człowiek po jakimś czasie nie palenia czuje się znacznie lepiej a w srodku pewnie duzo zdrowszy


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna podziwiam i dieta i rzucenie palenia w ogóle straszna zmiana:)
    Nie wiem czy na raz bym mogła tak wszystko zmienic.
    W moim wypadku należy rzucić fajki i jeść zdrowiej może nie koniecznie się odchudzac :)

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zakodować sobie w głowie nie pale i juz:))
    A mi też by się przydało parę kilogramów zrzucić ale nie pociągne tak dietę i rzucanie palenia też cię podziwiam zakreconaona

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawi mnie ta dieta płodności na ovu
    Korzystałyscie ile to kosztuje,ciekawie mnie :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ