X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    A co myślisz że będzie źle u Gina?

    Mam wyniki kilku hormonów które wcześniej mi zlecił, boję się trochę że będą nie takie jak być powinny. Leczę się na niedoczynność tarczycy, ogólnie ciekawa jestem co powie na wynik Tsh po większej dawce leku. Mieliśmy robić w tym cyklu monitoring ale pewnie nic z tego złapałam jakąś infekcje, niby po maści przeszło ale ciekawe co się dzieje w środku.

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta8880 wrote:
    Hej dziewczyny ja za tydzien 27 - juz blizej 30 niz 20 ;P A jesli chodzi o endo to nie ma sie czego bac, tez mialam troszke za wysoko chormony ale w ciagu miesiaca dalo sie uregulowac ;)

    Ale dalej jeszcze jest 2jka na przodzie:)

    Marta8880 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też witam :) mam 25:)

    baby1991 lubi tę wiadomość

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Ja też jutro do gina idę, pierwszy raz zabieram męża ze sobą bo istnieje możliwość że to nie tylko po mojej stronie leży problem. Boję się jak cholera. Już wolałabym żeby to tylko u mnie był.

    Napisz proszę jak będziesz po wizycie, mąż ze mną nie był ale lekarz proponował badanie nasienia, ale mężu widzę za chętny nie jest do tego a nie będę go zmuszać, a myślę że z czasem dojrzeje.

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Mam wyniki kilku hormonów które wcześniej mi zlecił, boję się trochę że będą nie takie jak być powinny. Leczę się na niedoczynność tarczycy, ogólnie ciekawa jestem co powie na wynik Tsh po większej dawce leku. Mieliśmy robić w tym cyklu monitoring ale pewnie nic z tego złapałam jakąś infekcje, niby po maści przeszło ale ciekawe co się dzieje w środku.
    Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku:)

    zabcia2806 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki;**

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku:)
    Dzięki :-)

    Witajcie dziewuszki :-) Jest nas coraz więcej. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 20:40

    baby1991 lubi tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    To ja też witam :) mam 25:)
    Witaj witaj ;)

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś już uciekam, rano trzeba wstać do pracy. Dobrej nocy dziewczyny. :-)

    baby1991 lubi tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Ja dziś już uciekam, rano trzeba wstać do pracy. Dobrej nocy dziewczyny. :-)
    Spij dobrze:)

    zabcia2806 lubi tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:44

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Mój też wcześniej nie był zbyt chętny ale po kilku miesiącach mu powiedziałam że wszystkie kobity chodzą z mężami a ja jak sierotka, sama ;) Nie chciałam czekać aż sam będzie chciał bo chce mieć dziecko przed 40stką ;)
    Jeśli twój mąż np boi się samego badania nasienia, to jest taka opcja, że macie normalny stosunek w domu, w specjalnej prezerwatywie i w ciągu 60 min dowozicie nasienie na badanie. Wielu facetów właśnie dlatego nie chce się badać, bo się wstydzą że będą musieli się masturbować w jakimś pokoju, gdzie wszyscy wokół wiedzą co oni tam robią.

    Dokładnie my nasienie pobralismy normalnie w domu na spokojnie i dowiezlismy w ciągu 30min

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny badanie nasienia jest pierwszym podstawowym badaniem w diagnostyce, mój gin powiedział że nie zacznie mojej diagnostyki póki nie przyprowadzę męża z wynikiem nasienia. I jestem mu wdzięczna bo byśmy się bujali jeszcze dłużej. A tak już wiemy na czym stoimy i w pierwszej kolejności naprawiamy kijanki.

    baby1991 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero zaczynamy starania. Zrobiłam podstawowe badania. Morfologie, glukozę i tarczyce. Mój ma narośl na jądrach na 95% są to żylaki. Na koniec marca idzie do urologa i pewnie będzie operacja. W sumie od 2 dni się już tak nie przykładamy do starań, przestałam mierzyć temperaturę a testy owulacyjne robię bo chciałabym wiedzieć kiedy w końcu pojawi się owulacja. Jestem po tabletkach antykoncepcyjnych, mam cichą nadzieję że nie będę musiała długo czekać.

    Do ginekologa się muszę chyba też wybrać:) jutro zadzwonię się umówić:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Dziewczyny badanie nasienia jest pierwszym podstawowym badaniem w diagnostyce, mój gin powiedział że nie zacznie mojej diagnostyki póki nie przyprowadzę męża z wynikiem nasienia. I jestem mu wdzięczna bo byśmy się bujali jeszcze dłużej. A tak już wiemy na czym stoimy i w pierwszej kolejności naprawiamy kijanki.

    U mnie tez to była podstawa!.stwierdził ze będzie mnie katował badaniami a okaże się ze u męża kiepsko na szczęście jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam dziewczynki lulać :)
    Do jutra:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 21:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dccac2aea4951d7m.jpg

    Co myślicie dziewczyny? Ja już nie mam sił do tych testów zrobiłam ich mnóstwo :/

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to owulacyjne to są negatywne

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Jeżeli to owulacyjne to są negatywne
    No właśnie owulacyjne. Ide do ginekologa z nim porozmawiać, no chyba ze mam późną owulacje. Cykle zawsze trwają 28 dni. Kilka razy odstawiałam tabletki i zawsze od razu wracały do normy ale nigdy nie sprawdzałam owulacji. Muszę o tym porozmawiać z ginekologiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No właśnie owulacyjne. Ide do ginekologa z nim porozmawiać, no chyba ze mam późną owulacje. Cykle zawsze trwają 28 dni. Kilka razy odstawiałam tabletki i zawsze od razu wracały do normy ale nigdy nie sprawdzałam owulacji. Muszę o tym porozmawiać z ginekologiem.

    to lepiej zrobić monitor i sie upewnić:)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ