X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej baby1991 świetny masz avatar

    baby1991 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EJ cały czas chodzi mi po głowie jedna głupia rzecz :\
    Bardzo pragnę mieć dziecko ale bardzo boje się żeby było zdrowe. Ogląda się w telewizji te akcje żeby slac sms na te biedne chore dzieci i co one zawinily ze są chore.zespół Downa,porażenie mózgowe,...i inne choroby mnie bardzo przerazaja.a ostatnio cały czas mi się to gdzieś o tym myślę.

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 nie przewrażliwiaj się tak na tym punkcie. Choć to prawda, że są różne obawy. Niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu :( Grunt to żeby się dobrze przebadać, nawet będąc w ciąży niektóre wady są już widoczne choć to żadne pocieszenie. Fakt faktem, że z ciężkim sercem patrzy się na takie dzieci, które Bogu ducha winne. Miejmy nadzieję, że kiedy uda nam się zajść w ciąże nasze dzieciaczki będą zdrowe :) i szczęśliwe. A takie obawy jakie masz to dodatkowy stres.
    A możesz mi powiedzieć czy badania na chlamydię zlecił Ci ginekolog w zwykłej przychodni czy może byłaś w jakiejś klinice?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zwykłej przychodni tzn chodze prywatnie do lekarza który głównie zajmuje się nieplodnoscia i on mi zlecił chlamydie ale w sumie to uznał ze to nie jest aż takie ważne badanie to niewiem jak to jest

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może wypadało by coś napisać o sobie i swoich staraniach
    Wiec jestem szczęśliwa mężatką 2lata po ślubie (do szczęścia brak upragnionego dzidzia)
    O dzidxie zaczęliśmy się starać po ślubie 2012roku ale ciągle nic
    W 2013 roku trafilismy do kliniki Parens w Rzeszowie z moich badań niby wszystko dobrze
    Zrobiliśmy badanie nasienia m za pierwszym razem wyszly źle mało ruchliwe
    Powturzylismy następne nic się nie zmieniło
    Musieliśmy chwile odetchnąć gdyż byliśmy w Anglii postanowiliśmy wrócić do pl i zacząć cos dzialac zdecydowalismy się na in vitro
    Obecnie jestem po stymulacji hormonalnej punkcji jajników 24.11.2014pobrano 6komorek z tego 5 się zapłodniło
    Jutro czeka mnie transfer ( denerwuje się bardzo :( )

    Chyba tyle :))

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    To może wypadało by coś napisać o sobie i swoich staraniach
    Wiec jestem szczęśliwa mężatką 2lata po ślubie (do szczęścia brak upragnionego dzidzia)
    O dzidxie zaczęliśmy się starać po ślubie 2012roku ale ciągle nic
    W 2013 roku trafilismy do kliniki Parens w Rzeszowie z moich badań niby wszystko dobrze
    Zrobiliśmy badanie nasienia m za pierwszym razem wyszly źle mało ruchliwe
    Powturzylismy następne nic się nie zmieniło
    Musieliśmy chwile odetchnąć gdyż byliśmy w Anglii postanowiliśmy wrócić do pl i zacząć cos dzialac zdecydowalismy się na in vitro
    Obecnie jestem po stymulacji hormonalnej punkcji jajników 24.11.2014pobrano 6komorek z tego 5 się zapłodniło
    Jutro czeka mnie transfer ( denerwuje się bardzo :( )

    Chyba tyle :))

    Nie denerwuje sir wszystko będzie dobrze ;)
    Daj znać potem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    hejooo :)
    jak mija dzionek ?
    ja dziś strasznie nerwowa masakra dobrze że Mój w pracy bo pewnie nie źle by mu się oberwało

    A jakoś leci zaraz ten mój wraca z roboty i trzeba mu zarelko zaserwować.;)
    Pogoda dzisiaj do dupy wczoraj tak ładnie a dzisiaj ciemno zimno i wietrznie: \

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    W zwykłej przychodni tzn chodze prywatnie do lekarza który głównie zajmuje się nieplodnoscia i on mi zlecił chlamydie ale w sumie to uznał ze to nie jest aż takie ważne badanie to niewiem jak to jest

    czyli na własną rękę bez skierowania tez mogę zrobić? mój mi o niczym nie wspominał, z resztą dał mi tylko zlecenie na badania hormonalne i od przyszłego cyklu mam monitoring, o który sama zapytałam. Gin mi zaproponował od razu klinikę ale pomyślałam że może problem leży w tym, że nie mam owulacji i warto to sprawdzić. Jeśli okaże się, że nie to wtedy zabieram od niego manaty i idę do kliniki.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    To może wypadało by coś napisać o sobie i swoich staraniach
    Wiec jestem szczęśliwa mężatką 2lata po ślubie (do szczęścia brak upragnionego dzidzia)
    O dzidxie zaczęliśmy się starać po ślubie 2012roku ale ciągle nic
    W 2013 roku trafilismy do kliniki Parens w Rzeszowie z moich badań niby wszystko dobrze
    Zrobiliśmy badanie nasienia m za pierwszym razem wyszly źle mało ruchliwe
    Powturzylismy następne nic się nie zmieniło
    Musieliśmy chwile odetchnąć gdyż byliśmy w Anglii postanowiliśmy wrócić do pl i zacząć cos dzialac zdecydowalismy się na in vitro
    Obecnie jestem po stymulacji hormonalnej punkcji jajników 24.11.2014pobrano 6komorek z tego 5 się zapłodniło
    Jutro czeka mnie transfer ( denerwuje się bardzo :( )

    Chyba tyle :))


    trzymam ostro kciuki, powodzenia ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zadzwoniła do laboratorium ze chce zrobić badanie na chlamydie pani poinformowała mnie ze to kosztuje 60zl i tyle idę robię place i w ciągu pięciu dni są wyniki;)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    A jakoś leci zaraz ten mój wraca z roboty i trzeba mu zarelko zaserwować.;)
    Pogoda dzisiaj do dupy wczoraj tak ładnie a dzisiaj ciemno zimno i wietrznie: \

    och losie lecę do garów!!
    Mam nadzieję, ze nie będzie bardzo głodny jeśli się spóźnie z obiadem, bo bedzie nogi, ręce, mózg na ścianie :D hahha ale na szczęście mój kochany to oaza spokoju :)

    baby1991 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:44

    Aganeska lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na szczęście obiadek ugotuję mamusia:) Także jak mąż wróci to już będzie gotowy do podania:)
    ja jeszcze siedzę w pracy do 16:45

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę u Gina na 13.03 mam nadzieję że będzie wszystko dobrze zleci mi badania itp :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa mój maz by chyba ze mną nie poszedł do giną:) a nawet nie wiem czy ja bym chciała by mnie tylko draznil haha

    Mordeczko masz wizytę na marca to juz może pojdziesz z fasolą w brzuchu;)

    Agnesia lubi tę wiadomość

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam się i ja :) w kwietniu stuknie mi 25

    baby1991, aniacicha lubią tę wiadomość

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caławtrawie wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączam się i ja :) w kwietniu stuknie mi 25

    Hello;)
    Ile kochana się starasz:)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 14:44

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewuszki za kciuki oby wszystko było dobrze teraz innych myśli nie dopuszczam do siebie
    A mi dziś obiadek teściowa ugotowała który juz zjadłam i żyje hehe <żart >

    baby1991, Aganeska lubią tę wiadomość

    201510287051.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caławtrawie wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączam się i ja :) w kwietniu stuknie mi 25
    Witaj:))

    201510287051.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:44

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ