X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, szeroko pojęte starania zaczęliśmy z mężem w sierpniu zeszłego roku, ale wtedy bardziej na zasadzie, nie zabezpieczamy się i niech się dzieje co chce :) teraz trochę bardziej się do tego przykładamy. Mimo, że jeszcze nie mamy na to wielkiego nacisku, to i tak z każdym cyklem nadzieja, że się uda, jest coraz większa :)

    baby1991 lubi tę wiadomość

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Arturowa mój maz by chyba ze mną nie poszedł do giną:) a nawet nie wiem czy ja bym chciała by mnie tylko draznil haha

    Mordeczko masz wizytę na marca to juz może pojdziesz z fasolą w brzuchu;)
    może:) kto wie nigdy nic nie wiadomo:*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caławtrawie wrote:
    Baby, szeroko pojęte starania zaczęliśmy z mężem w sierpniu zeszłego roku, ale wtedy bardziej na zasadzie, nie zabezpieczamy się i niech się dzieje co chce :) teraz trochę bardziej się do tego przykładamy. Mimo, że jeszcze nie mamy na to wielkiego nacisku, to i tak z każdym cyklem nadzieja, że się uda, jest coraz większa :)

    Ale nie chodzisz do lekarza nie diagnozujecie się jeszcze?

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza chodzę, tylko kontrolnie :) póki co stwierdziliśmy, że na razie nie robimy żadnych szczegółowych badań, bo jeszcze nie staramy się aż tak długo. Na razie oboje zgodnie twierdzimy, że przedłuża się to bardziej ze względu na fakt, że mąż pracuje w delegacjach i bardzo często jest w domu tylko w weekendy, a wtedy niestety ciężko utrafić idealnie w owulację :)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caławtrawie kiedy miałas ślub? Mamy bardzo zbliżone suwaczki;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 15:08

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też to własnie zauważyłam :) 26 lipca, Ty pewnie tydzień wcześniej?

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caławtrawie wrote:
    Też to własnie zauważyłam :) 26 lipca, Ty pewnie tydzień wcześniej?

    Tak ;)

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Ja zadzwoniła do laboratorium ze chce zrobić badanie na chlamydie pani poinformowała mnie ze to kosztuje 60zl i tyle idę robię place i w ciągu pięciu dni są wyniki;)
    To w takim razie Pani powiedziała Ci o koszcie badania na przecwiciała chlamydii (z krwi) który w ogole nie jest miarodajny. Najbardziej wiarygodnym testem na chlamydie jest PCR, które wykonuje się z wymazu z szyjki macicy albo cewki moczowej. Koszt to ok 150 zł(wiem, duzo) ale lepiej zaplacic wiecej i miec pewnosc, niz wykonac badanie za 60 zł, cieszyc sie dobrym wynikiem, a za pare lat płakac, ze sie jest bezpłodnym
    Ogolnie uwazam, ze kazda młoda kobieta aktywna seksualnie powinna zrobic sobie szereg badan na bakterie/wirusy ogolnie choroby weneryczne. Nawet nie macie pojecia jakie szkody te swiństwa wyrzadzaja naszemu organizmowi i to totalnie bezobjawowo.
    Tak samo uważam, ze wszystkie kobiety aktywnie seksualnie powinny brac kwas foliowy. O! :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kwasu foliowego też się zgadzam :) Sama biore

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    To w takim razie Pani powiedziała Ci o koszcie badania na przecwiciała chlamydii (z krwi) który w ogole nie jest miarodajny. Najbardziej wiarygodnym testem na chlamydie jest PCR, które wykonuje się z wymazu z szyjki macicy albo cewki moczowej. Koszt to ok 150 zł(wiem, duzo) ale lepiej zaplacic wiecej i miec pewnosc, niz wykonac badanie za 60 zł, cieszyc sie dobrym wynikiem, a za pare lat płakac, ze sie jest bezpłodnym
    Ogolnie uwazam, ze kazda młoda kobieta aktywna seksualnie powinna zrobic sobie szereg badan na bakterie/wirusy ogolnie choroby weneryczne. Nawet nie macie pojecia jakie szkody te swiństwa wyrzadzaja naszemu organizmowi i to totalnie bezobjawowo.
    Tak samo uważam, ze wszystkie kobiety aktywnie seksualnie powinny brac kwas foliowy. O! :)

    Lekarz mi dal takie polecenie a pani w laboratorium mówiła ze wykonuje się to z krwi bo jedynie lekarz może pobrać z szyjki macicy to ja juz nie wiem.mój ginekolog nie jest jakimś konowalem wiele dziewczyn dzięki niemu zaszło w ciążę jedna którą znam osobiście starala się bardzo długo i to bym jej czwarty lekarz i dzięki niemu zaszła w ciążę w ciągu kilku miesięcy wiec myślę ze raczej wie co robi i narazie mu zaufam.

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz pójść do laboratorium, które ma punkt pobrań, ja właśnie tak zamierzam zrobić. I też moi dotychczasowi lekarze rzekomo byli jednymi z najlepszych, a wszyscy jak leci mowili, ze mam nadżerkę... dopiero jeden mniej znany lekarz kazał zrobić kolposkopię, zeby sie temu bliżej przyjrzeć i okazało się że nadżerka nadżerką nie jest a fizjologiczną ektopią gruczołową! Której nie trzeba wymrażać, wypalać, usuwać!
    Na każdej wizycie słyszę ma pan infekcje. No tak, zawsze ją mam. Posiew ok, cytologia ok. Dlaczego nikt nie zlecił wiecej badań? Teraz sama dbam o swoje zdrowie oczywiscie stosując sie do zaleceń lekarza, ale sama też czytam, uważnie słucham i wyciągam wnioski.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam panie,
    Od dłuższego czasu staramy się o dziecko. 3 dni temu robiłam test i jak by się pojawiła ta druga kreska ale była strasznie blada. Na drugi dzień poszła do apteki po kolejny test wypytałam się kobiet czy to może być ciąża. Dowiedziałam się że to może być bardzo wczesna ciąża dlatego test tak wykazał. Niestety gdy zrobiłam kolejny test wyszedł negatywny. Jutro powinnam dostać okresu i czekam z kolejnym testem. Ale już zaczynają mi się objawy miesiączki ból brzucha, biały śluz.Jak myślicie tym razem udało się czy nie?

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cięzko jest cokolwiek stwierdzić. Może ten 2 test był o mniejszej czułości? Mówi się, że testy się w tę stronę nie mylą. Sprawdź jaką miały czułość oba testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety oba testy wyrzuciłam. ten drugi był jednym z tańszych to mógł być mniej czuły.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrób jeszcze jutro:)
    A ile dpo jesteś?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 dni

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes 23 dni po owulacji?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam dziewczyny taka sytuacje i sama nie wiem co to było. Kilka miesięcy temu test o czułości 25 wyszedł mi cień cienia kolejny test o czułości 10 wyszedł negatywny i następne także, poczym normalnie dostałam okres...
    Co to było? Wadliwy test? Bardzo wczesne poronienie?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej bym stawiała na wadliwy test dużo jest takich

    baby1991 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to jest z tą temperaturą? kiedy ma wzrastac kiedy spadac i czy zawsze ona nas o czyms informuje?

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ