Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro sie chyba po niego wybiore do apteki. Bo mam niby saszetki jakies od przeziebienia, ale nie wiem czy moge pic. Bo jesli sie udalo ? Chociaz moja intuicja zawodzi jak zawsze :P co cykl czuje ze sie udalo przez kilka dni po owu. A pozniej juz trace te pewnosc i przychodzi @

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o jakim syropie mówicie bo znaleźć nie mogę ?
    Paulette bo możesz syrop Prenalen brać w ciąży i bez niej przy staraniach na przeziębienia , szybko pomaga bo to syrop z naturalnych składników ( czosnek , malina i cos tam) mega niedobory jak dla mnie ale pomocny .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Jutro sie chyba po niego wybiore do apteki. Bo mam niby saszetki jakies od przeziebienia, ale nie wiem czy moge pic. Bo jesli sie udalo ? Chociaz moja intuicja zawodzi jak zawsze :P co cykl czuje ze sie udalo przez kilka dni po owu. A pozniej juz trace te pewnosc i przychodzi @
    Kochana nawet jak się udało nic się nie stałoby !
    Dziecko nie lapie od Ciebie składników do ok 5 /6 tygodnia ciąży.
    Tak mi kiedyś lekarz nawet tłumaczył

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2015, 08:51


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja mam to samo :) Ja mam katarek ale nie stosuje tego syropu dzisiaj bo właśnie nie wiem co i jak. W sumie wczoraj go brałam bo czułam że mam zawalone gardło a tabsy nie dały rade.

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja nie pamietam zebym miala angine kiedys . Ale srednio 3 albo 4 razy do roku lapie mnie jakies przeziebienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochana nawet jak się udało nic się nie stałoby !
    Dziecko nie lapie od Ciebie składników do ok 5 /6 tygodnia ciąży.
    Tak mi kiedyś lekarz nawet tłumaczył
    No tez o tym slyszalam, ale sama nie wiem. No ale moze jednak sobie zrobie.

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona ma racje bo nawet wypicie alko na początku nie szkodzi. Bo ile przyszłych mam nie wie że wpadło? :) Więc spokojnie tylko nie przeginaj z dawkowaniem. A prawda taka że w ciązy nic ci nie wolno brać patrząc w ulotki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Kochana ja nie pamietam zebym miala angine kiedys . Ale srednio 3 albo 4 razy do roku lapie mnie jakies przeziebienie.
    Ja o anginie mowie o kiedyś ale miałam tylko Ja powiem Wam i chodziło mi o samo sedno sprawy , ze właśnie w wakacje chorowałam zawsze hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to tak zawsze jest Zakręcona. Boże dziewczyny jak ja się ciesze że tu można pogadać na poziomie. Jestem zalogowana na forum gdzie yyy wieczne kłótnie wieczne oszustwa i same dzieci MASAKRA niech się wakacje skończą bo dzieciakom się nudzi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Zakrecona ma racje bo nawet wypicie alko na początku nie szkodzi. Bo ile przyszłych mam nie wie że wpadło? :) Więc spokojnie tylko nie przeginaj z dawkowaniem. A prawda taka że w ciązy nic ci nie wolno brać patrząc w ulotki :)
    Dokładnie kochana , na luteinie i nospie masz nawet ze dla ciężarnych żeby lepiej nie stosować a wiadomo ze pomocny lek podają i nie jest niebezpieczny .
    Co do alkoholu to właśnie ! My np. Przecież teraz jak zaszlam to pełnoprawnie mogę powiedzieć" wpadlam z planowanym dzieckiem" hehe bo odpuscilismy ten cykl a Ja balowalam w styczniu i lutym mega ! :D
    Byłam w pl to ciągle imprezy z przyjaciolmi a potem w lutym wrocilam do UK i tez trochę szalalam:) ostatni raz pamietam pilam ok 5 dni przed zrobieniem testu:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj też bym tak chciała "wpaść". Jeszcze będzie nam dane hihi :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    bo to tak zawsze jest Zakręcona. Boże dziewczyny jak ja się ciesze że tu można pogadać na poziomie. Jestem zalogowana na forum gdzie yyy wieczne kłótnie wieczne oszustwa i same dzieci MASAKRA niech się wakacje skończą bo dzieciakom się nudzi
    Milo , ze tak mówisz :) ale powiem Ci , ze uważam tak samo . Mam jeszcze procz Was te moje pazdziernikowe laseczki , tez w porządku są juz ale kiedyś mega ciągle cos nie tak tam było . :) no i na fb taka mam grupkę dziewczyn , tez przenioslysmy się z danego wątku z Ovu i są cudowne skarby ! :)
    A jak patrzylam na inne wątki niektóre to pozal się Panie boże ! Dokładnie tak jak piszesz" dzieciaków za dużo i im się nudzi" !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Oj też bym tak chciała "wpaść". Jeszcze będzie nam dane hihi :)
    U mnie to z" wpadka" mega cud był , mega !!!!
    Życzę i Wam takiej wpadki ! <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz wkurza mnie ściemnianie że najpierw siostra na zdjęciu i jej sie nie spieszy do bycia mama a potem pisze że 2 w drodze. Hmmm albo co mogę zrobić żeby zajść. Dziewczyny naprawdę mają poważne problemy a nie czas na rozwiązywanie problemów dzieci

    55990b83d2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ! Dokładnie ! No mnie tez takie cos wkurza mimo , ze w ciąży jestem także rozumiem Cie doskonale . Ja swoje przeszłam i to mega dużo ale udało się i codziennie Bogu modląc się wieczorem dziękuje i proszę o Zdrówko dla mojego Oskara ale zawsze kibicowalam i kibicowac będę każdej kobiecie ( prawie każdej) tu z Ovu żeby zaszła bo sama wiem jaki to trud


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Palette nic nie napisze zeby nie zapeszyć :) :) ale uwazaj teraz z lekami :)

    Ja zrobiłam test i wyszedł ciemniejszy (8) ale juz sie tym nie zamartwiam bo przeciez nic nie zrobie :/ ja oczywiscie szybciej wstałam jak zawsze tzn po 9 bo przypomniały mi się wczorajsze piękne ciuszki i ....uj po spaniu :) :) ja gnije jeszcze w łożku ale musze wstać nakarmić moja fasolunie w brzuszku :) maz wrócił ze sklepu juz szykuje dewolaje na obiad z szynka i serem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko smaczny obiadek ! :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka podziel się. Ostatnio czuje się zmęczona nie ogarniam psychicznie wielu rzeczy. Nie mogę się skupić na tym co czytam itd. A mój mnie non stop wkurza hehe nawet głupim spaniem.

    55990b83d2.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilę bo mąż ma wolny dzień i trzeba wykorzystać :) Na przeziębienie polecam herbatkę z lipy ale najlepiej samemu jak się zbiera lipę i się zasusza. I z miodem, pomaga. W ciązy ciągle na przeziębienie to piłam. Miłej niedzieli dziewczyny :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ! Ja tez miałam herbatke z lipy teraz na chorobę

    Heathera lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ