X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie , hm ... To mógł jednak lekarz też racji nie mieć jak masz takie różne :-(
    A masz jakiegoś zaufanego dobrego lekarza ginekologa ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zrobił mi wydruk wszystkiego w czwartek i endo 0.78 cm a w czasie miesiączki się chyba złuszcza co nie? Nie mam... Cały czas chodziłam do takiego na NFZ ale on albo nic nie wiedział albo wszystko dla niego było "to normalne" wiec teraz w czwartek poszłam prywatnie do innego (kilka osób mi go poleciło)

    Agiix
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym bądź razie zapewnił ze to na pewno nie miesiączka. Głupia myśle ze może zagnieżdżenie było 12 lub 13dpo ;D

    Agiix
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ... No właśnie to lipa , najlepiej mieć jakiegoś dobrego zaufanego lekarza , jak stać Cię prywatnie to poszlabym na prawdę . Ja zaryzykowałam , płaciłam 2x w miesiącu po 180 zł za wizytę ale wyciągnął mnie z wielkich chorób ...
    No zluszcza , zluszcza ... A Ty endo masz znikome więc jaby faktycznie okres


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będę już chodzić prywatnie bo wiem ze jednak jak się zapłaci to już inaczej na człowieka patrzy, niestety.. Kazał przyjść jeszcze na obserwacje cyklu tylko jestem ciekawa ile mnie to wyniesie. Znikome? Jest aż tak złe? Nic nie mówił na ten temat..

    Agiix
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 listopada 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tyle co źle bo nie wiemy czy to w końcu był okres czy nie ... Ja miałam endo w udanym cyklu pamiętam 13 cm :-) także tu maleńkie masz akurat ale czyscilo Cię to miało prawo być małe .
    Masz rację , placisz to wymagasz bo na NFZ rzadko kiedy lekarz z powołania się znajdzie.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej Wam.
    Ona jak przeżyłas krzywa ? :-)

    Jak się macie wgle dziewczyny ?
    dałam radę :)
    Miałam do wyboru dwa smaki zimnej glukozy i co pradwa zemdliło mnie lekko a potem spiaca chodzilam ale dalam rade :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Ona miałam na myśli jak wrażenia ?bo sa zdania podzielone :)
    aaa, ciażowy kalafior nie zlapal ;)
    Wrazenia takie, że nie taki diabeł straszny jak go malują :)
    Jakby trzeba bylo to bym mogla powróżyć to badanie.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona no właśnie jedna ok przeżyje i smakuje jej że tak powiem a drugą pada a niektóre mdleja nawet hehe .
    Powiedz a jak dwa smaki glukozy ?? :-o:-)
    O której masz wyniki ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ona no właśnie jedna ok przeżyje i smakuje jej że tak powiem a drugą pada a niektóre mdleja nawet hehe .
    Powiedz a jak dwa smaki glukozy ?? :-o:-)
    O której masz wyniki ?
    To też prawda, bo była jeszcze jedna dziewczyna i jej się słabo zrobiło właśnie..
    Cytryna albo pomarańcza była do wyboru ;)
    Wyniki dopiero wieczorem muszę iść odebrać, ale możliwe, że jutro rano dopiero skocze.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E to klasa !
    Szkoda , że w Pl takiego wyboru nie ma hehe . Jedynie można cytrynke sobie wkropic gdzie nie gdzie :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, my po genetycznym.
    Wróciłam delikatnie mówiąc wkurwiona. Ba, wyszłam z tego cholernego szpitala rycząc. Wizyta prywatna 180 zł nie trwała nawet 5 min, spóźnienie godzinne.. nie widziałam nic praktycznie, tzn lekarz nie mówił co ogląda. Pooglądał sobie, podał pielęgniarce wyniki, powiedział 'wszystko ok' i do widzenia. Nie dostałam zdjęć, nie wiem z tego badania nic. Jestem kosmicznie rozczarowana ;/

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Hej laseczki, my po genetycznym.
    Wróciłam delikatnie mówiąc wkurwiona. Ba, wyszłam z tego cholernego szpitala rycząc. Wizyta prywatna 180 zł nie trwała nawet 5 min, spóźnienie godzinne.. nie widziałam nic praktycznie, tzn lekarz nie mówił co ogląda. Pooglądał sobie, podał pielęgniarce wyniki, powiedział 'wszystko ok' i do widzenia. Nie dostałam zdjęć, nie wiem z tego badania nic. Jestem kosmicznie rozczarowana ;/
    Hej kochana
    Co ???? ja bym się wróciła i zapytała czemu tak i niech się tłumaczy , prywatnie to wymagasz


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    E to klasa !
    Szkoda , że w Pl takiego wyboru nie ma hehe . Jedynie można cytrynke sobie wkropic gdzie nie gdzie :-)
    Tu miaąłm jeszcze opcję żeby to rozcieńczyć w wodzie albo wodą popijać, byle w 5min się zmieścić z wypiciem całego.
    No i jakbym słabła czy coś to mogłam skorzystać z pokoju osobnego do połozenia się :D

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej kochana
    Co ???? ja bym się wróciła i zapytała czemu tak i niech się tłumaczy , prywatnie to wymagasz
    Dokładnie, na Twoim miejscu Asmee bym nie wyszła z gabinetu dopóki bym nie słyszała wszystkeigo tego co chcę. W końcu za to zapłacone bylo.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dokładnie , Ja tak samo .
    A co do badania cukru to ful wypas masz tam :-D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie karmią w szpitalu jak za długo się czeka haha normalnie darmo obiadek np. I deserek z menu :-) hahah


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ona dokładnie , Ja tak samo .
    A co do badania cukru to ful wypas masz tam :-D
    to akurat mi się tu podoba :D

    Odebrałam wyniki krzywej i jakieś dziwne mam :/

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz jakie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marzenaa1226 Znajoma
    Postów: 27 1

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) hej dziewczyny mogła by któraś zerknąć na mój wykres i odpowiedzieć na moje pytanie ???? Chodzi o to że moje ostatnie cykle to 26 lub 27 dni , w obecnym cyklu test owulacyjny wyszedł pozytywny dziś czyli 17 dnia cyklu. Niewiem teraz czy faktycznie owulacja dopiero przede mną i coś dziś działać czy może już po owulacji a test ściemniac może; ) jak sądzicie?

‹‹ 584 585 586 587 588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ