X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo byłam na tej wizycie. Ten guzek to zapalenie mieszka wlosowego czyli nic groźnego. Sprawdzila mi tez szyjke i jest zamknieta i 36 cm. Z dzidzia też wszystko ok wszystko pomierzone i juz na 100 procent dziewczynka :) tylko niestety zdjecia żadnego nie mam bo za to była dodatkowa opłata duża

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    36 mm sorki :p

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość. :)
    Ja też byłam na wizycie Gabrysia waży 2910 gramów ułożona główką w dół rozwarcia brak szyjka długa. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej! My też dziś po wizycie i prawdopodobnie będzie synuś <3 Połówkowe w poniedziałek, to może się potwierdzi ^^


    Staraczki - mam do sprzedania za jakąś symboliczną kwotę na 'nowy ciuszek' około 50 testów owulacyjnych i 5 ciążowych ;D Gdyby ktoś chciał to priv :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Heej! My też dziś po wizycie i prawdopodobnie będzie synuś <3 Połówkowe w poniedziałek, to może się potwierdzi ^^


    Staraczki - mam do sprzedania za jakąś symboliczną kwotę na 'nowy ciuszek' około 50 testów owulacyjnych i 5 ciążowych ;D Gdyby ktoś chciał to priv :)
    Symboliczną kwotę tzn jaką ? :-D hehe
    Nie żebym dziecko planowała kolejne haha , z ciekawości pytam :-)
    Kochana może zostaw sobie na przyszlosc :-D

    Super jakby był chłopiec :-) na pewno połówkowe potwierdzi synusia .

    Hera no widzisz , dobrze że wszystko ok . :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszcze! Och.. U mnie @ brak, tempka spadła znów trochę, mam uczucie wilgoci i taki przezroczysty śluz z bialym. Od dnia spodziewanej @ boli mnie brzuch.. Test mam zrobić jutro, jak @ nie będzie, jeszcze pomacam szyjkę czy się zmieniła. Eeeee nie wiem. Chyba się zepsulam ;p

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    Ale wam zazdroszcze! Och.. U mnie @ brak, tempka spadła znów trochę, mam uczucie wilgoci i taki przezroczysty śluz z bialym. Od dnia spodziewanej @ boli mnie brzuch.. Test mam zrobić jutro, jak @ nie będzie, jeszcze pomacam szyjkę czy się zmieniła. Eeeee nie wiem. Chyba się zepsulam ;p
    A Ja mam lepszy patent , odpusc sprawdzanie szyjki po owulacji wyznaczonej np. Przez ovu :) może mniej obserwacji to mniej stresu i parcia na dziecko ?! :-D

    Eeee kochana , każda z Nas była swojego czasu zepsuta hahah


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Ale się fajnie wyspalismy , jemy teraz śniadanko z D i moja Mama , zaraz ide się kapac i szykować bo idziemy na spacer . Nareszcie śnieg spadł u Mnie , tak długo czekalam <3 maleńki śpi , jak wstanie też karmienie i szykowanko
    Porobimy może na spacerze jakieś zdjęcia :-)

    Tymoteuszowa jak sytuacja ? :-D ( mocne kciuki caaaaaaaaala noc )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 07:51


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt :)

    Tymoteuszowa robiłaś test?

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Symboliczną kwotę tzn jaką ? :-D hehe
    Nie żebym dziecko planowała kolejne haha , z ciekawości pytam :-)
    Kochana może zostaw sobie na przyszlosc :-D

    Aj tam jakieś 15zł max plus wysyłka. To są testy z allegro plus rossmannowe, taki mix.
    Mi się nie opłaca zostawiać, bo się przeterminują przez te x-lat do następnego bobasa ;D

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Aj tam jakieś 15zł max plus wysyłka. To są testy z allegro plus rossmannowe, taki mix.
    Mi się nie opłaca zostawiać, bo się przeterminują przez te x-lat do następnego bobasa ;D
    No tak hehe , masz rację . Ja niestety nie kupie bo za 3/4 lata planuje następne hihi


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam, bo się cykam, że negatyw będzie :( jak do jutra nie przyjdzie to wtedy. Ale bez jaj! Miała tak którąś z Was w ogóle? Mam dziś 34 DC, temp znów spadła o 0,1 stopnia do 36,6 ( chociaż jak na mnie i tak jest wyżej niż przed owu). @ ani widu ani słuchu. Brzuch mnie boli od dnia spodziewanej @ i czuje takie napięcie na dole. Powinna być w niedzielę, dziś środa. No i ta szyjka wieczorem wczoraj była niżej, trochę otwarta. Dziś rano jakby ciut wyżej bardziej zamknięta. Sporo bialo-przezroczystego śluzu w środku. O co kaman?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak przyszła @, właśnie się zaczęło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Aj tam jakieś 15zł max plus wysyłka. To są testy z allegro plus rossmannowe, taki mix.
    Mi się nie opłaca zostawiać, bo się przeterminują przez te x-lat do następnego bobasa ;D

    Ją bylabym chętna ;)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, zrób test zamiast fundować sobie niepotrzebny stres. Badanie szyjki jest niemiarodajne, nie znam osoby, u której potwierdziła by ciążę. Śluz może świadczyć o tym, że szyjka się 'zakleja', ale może też oznaczać nadchodzącą @. Przy takiej presji nieświadomie same możemy sobie cykle przedłużać - miałam takie dwa zwariowane zanim przyszedł ten szczęśliwy :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee zaczęło się plamienie, takze w tyk cyklu nie wyszło, zaczynam nowy...

    Ale jestem zainteresowana tymi testami od Ciebie :D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. :)
    Tymoteusza trzymam kciuki za nowy cykl :)
    Asmee co tam u Ciebie ? Jak z partnerem wrócił. ? (chyba dobrze pamiętam że to byłaś ty ?)
    Ja się witam w ciąży donoszonej. :) Mogę rodzić. :D

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka uhuhu już niedługo wielki dzień! Szczęśliwego rozwiązania kochana :*

    Nowy cykl nowe szansę... Muszę zluzowac, bo to przez stres pewnie nie wychodzi. I antybiotyki w poprzednich miesiącach pewnie a tam. Uda się wreszcie :)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie bez zmian właściwie :) Unikam kontaktu jak mogę, bo kolejne powroty na chwilkę mnie nie kręcą. Wyszedł nawet z propozycją żebym zamieszkała u niego i odmówiłam. Mam plany wobec swojej przyszłości i maluszka, więc rola zbieraczki brudnych skarpet i gaci u tego bałaganiarza mnie nie kręci. W końcu cieszę się ciążą, planowaniem, remontowaniem, zakupami <3

    Tymoteuszowa, przypomnij mi się wieczorem na priv to podeślę zdjęcia i sobie zobaczysz co tam mam i czy Ci się przyda. :) Który cykl się staracie? Jakieś problemy zdrowotne czy wszystko ok? Ja totalnie nie w temacie przez tą nieobecność ;d

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze kochana teraz to ty jesteś najważniejsza i dziecko :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 603 604 605 606 607 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ