Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo byłam na tej wizycie. Ten guzek to zapalenie mieszka wlosowego czyli nic groźnego. Sprawdzila mi tez szyjke i jest zamknieta i 36 cm. Z dzidzia też wszystko ok wszystko pomierzone i juz na 100 procent dziewczynka :) tylko niestety zdjecia żadnego nie mam bo za to była dodatkowa opłata duża

dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    36 mm sorki :p

dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość. :)
    Ja też byłam na wizycie Gabrysia waży 2910 gramów ułożona główką w dół rozwarcia brak szyjka długa. :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej! My też dziś po wizycie i prawdopodobnie będzie synuś <3 Połówkowe w poniedziałek, to może się potwierdzi ^^

Staraczki - mam do sprzedania za jakąś symboliczną kwotę na 'nowy ciuszek' około 50 testów owulacyjnych i 5 ciążowych ;D Gdyby ktoś chciał to priv :)

uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Heej! My też dziś po wizycie i prawdopodobnie będzie synuś <3 Połówkowe w poniedziałek, to może się potwierdzi ^^

Staraczki - mam do sprzedania za jakąś symboliczną kwotę na 'nowy ciuszek' około 50 testów owulacyjnych i 5 ciążowych ;D Gdyby ktoś chciał to priv :)
    Symboliczną kwotę tzn jaką ? :-D hehe
    Nie żebym dziecko planowała kolejne haha , z ciekawości pytam :-)
    Kochana może zostaw sobie na przyszlosc :-D

Super jakby był chłopiec :-) na pewno połówkowe potwierdzi synusia .

Hera no widzisz , dobrze że wszystko ok . :-)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszcze! Och.. U mnie @ brak, tempka spadła znów trochę, mam uczucie wilgoci i taki przezroczysty śluz z bialym. Od dnia spodziewanej @ boli mnie brzuch.. Test mam zrobić jutro, jak @ nie będzie, jeszcze pomacam szyjkę czy się zmieniła. Eeeee nie wiem. Chyba się zepsulam ;p

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    Ale wam zazdroszcze! Och.. U mnie @ brak, tempka spadła znów trochę, mam uczucie wilgoci i taki przezroczysty śluz z bialym. Od dnia spodziewanej @ boli mnie brzuch.. Test mam zrobić jutro, jak @ nie będzie, jeszcze pomacam szyjkę czy się zmieniła. Eeeee nie wiem. Chyba się zepsulam ;p
    A Ja mam lepszy patent , odpusc sprawdzanie szyjki po owulacji wyznaczonej np. Przez ovu :) może mniej obserwacji to mniej stresu i parcia na dziecko ?! :-D

Eeee kochana , każda z Nas była swojego czasu zepsuta hahah

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Ale się fajnie wyspalismy , jemy teraz śniadanko z D i moja Mama , zaraz ide się kapac i szykować bo idziemy na spacer . Nareszcie śnieg spadł u Mnie , tak długo czekalam <3 maleńki śpi , jak wstanie też karmienie i szykowanko
    Porobimy może na spacerze jakieś zdjęcia :-)

Tymoteuszowa jak sytuacja ? :-D ( mocne kciuki caaaaaaaaala noc )

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 07:51

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ona. Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt :)

Tymoteuszowa robiłaś test?

f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Asmee Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Symboliczną kwotę tzn jaką ? :-D hehe
    Nie żebym dziecko planowała kolejne haha , z ciekawości pytam :-)
    Kochana może zostaw sobie na przyszlosc :-D

Aj tam jakieś 15zł max plus wysyłka. To są testy z allegro plus rossmannowe, taki mix.
    Mi się nie opłaca zostawiać, bo się przeterminują przez te x-lat do następnego bobasa ;D

uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Aj tam jakieś 15zł max plus wysyłka. To są testy z allegro plus rossmannowe, taki mix.
    Mi się nie opłaca zostawiać, bo się przeterminują przez te x-lat do następnego bobasa ;D
    No tak hehe , masz rację . Ja niestety nie kupie bo za 3/4 lata planuje następne hihi

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam, bo się cykam, że negatyw będzie :( jak do jutra nie przyjdzie to wtedy. Ale bez jaj! Miała tak którąś z Was w ogóle? Mam dziś 34 DC, temp znów spadła o 0,1 stopnia do 36,6 ( chociaż jak na mnie i tak jest wyżej niż przed owu). @ ani widu ani słuchu. Brzuch mnie boli od dnia spodziewanej @ i czuje takie napięcie na dole. Powinna być w niedzielę, dziś środa. No i ta szyjka wieczorem wczoraj była niżej, trochę otwarta. Dziś rano jakby ciut wyżej bardziej zamknięta. Sporo bialo-przezroczystego śluzu w środku. O co kaman?

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak przyszła @, właśnie się zaczęło...

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:

Ją bylabym chętna ;)

• Asmee Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, zrób test zamiast fundować sobie niepotrzebny stres. Badanie szyjki jest niemiarodajne, nie znam osoby, u której potwierdziła by ciążę. Śluz może świadczyć o tym, że szyjka się 'zakleja', ale może też oznaczać nadchodzącą @. Przy takiej presji nieświadomie same możemy sobie cykle przedłużać - miałam takie dwa zwariowane zanim przyszedł ten szczęśliwy :)

uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee zaczęło się plamienie, takze w tyk cyklu nie wyszło, zaczynam nowy...

Ale jestem zainteresowana tymi testami od Ciebie :D

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. :)
    Tymoteusza trzymam kciuki za nowy cykl :)
    Asmee co tam u Ciebie ? Jak z partnerem wrócił. ? (chyba dobrze pamiętam że to byłaś ty ?)
    Ja się witam w ciąży donoszonej. :) Mogę rodzić. :D

Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka uhuhu już niedługo wielki dzień! Szczęśliwego rozwiązania kochana :*

Nowy cykl nowe szansę... Muszę zluzowac, bo to przez stres pewnie nie wychodzi. I antybiotyki w poprzednich miesiącach pewnie a tam. Uda się wreszcie :)

• Asmee Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie bez zmian właściwie :) Unikam kontaktu jak mogę, bo kolejne powroty na chwilkę mnie nie kręcą. Wyszedł nawet z propozycją żebym zamieszkała u niego i odmówiłam. Mam plany wobec swojej przyszłości i maluszka, więc rola zbieraczki brudnych skarpet i gaci u tego bałaganiarza mnie nie kręci. W końcu cieszę się ciążą, planowaniem, remontowaniem, zakupami <3

Tymoteuszowa, przypomnij mi się wieczorem na priv to podeślę zdjęcia i sobie zobaczysz co tam mam i czy Ci się przyda. :) Który cykl się staracie? Jakieś problemy zdrowotne czy wszystko ok? Ja totalnie nie w temacie przez tą nieobecność ;d

uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze kochana teraz to ty jesteś najważniejsza i dziecko :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
‹‹ 603 604 605 606 607 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ