X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee myślę , że masz rację , że tak zrobilas . Facet najwidoczniej nie jest wart Was .
    Najważniejszą jesteś Ty i dziecko :-* a wgle jak się czujesz ? I jak brzusio rośnie ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa szkoda :-((


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona aleee! Nowy cykl nowe możliwości :D

    Asmee mam nadzieję, że się wszystko u Ciebie pouklada ;* rozumiem trudne sytuację życiowe i nie dopasowanie, ale dzidziuś powinien mieć tatę :)


    A! Staralismy się 4 cykl, problemów zdrowotnych nie ma (prócz mojej alergii). Ale oboje byliśmy ostatnio, miesiąc po miesiącu po antybiotykach i po infekcjach także może dlatego nie wychodzi. Poza tym ją się stresuje i nakrecam, więc może przez to. Teraz wrzucam na luz, bez spiny i serduszek codziennie haha to może wyjdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 18:17

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, wierz mi, że lepiej bez taty niż z takim, bo tu nie chodzi o niedopasowanie, a dobro maluszka... Niestety u mnie sytuacja zdrowotna była na tyle skomplikowana, że musiałam postawić wszystko na jedną kartę żeby mieć dzieciątko :) i mimo wielu prób wiem, że lepiej będzie nam w dwójkę.

    Kochana, te pierwsze cykle to takie nakręcanie się. Jeżeli nie ma problemów to na pewno uda Wam się szybciutko. :) Pewnie jak tylko troszkę odpuścisz. Ja kalendarzykowo obliczałam dzieeń owu, w okolicy stosowałam testy owu i cały cykl mierzyłam temp (ale to bardziej dla potwierdzenia, że owulacja była). Tak w skrócie mówiąc. No i w końcu zaskoczyło :)


    Aa, my czujemy się świetnie. Prawie nie odczuwam ciąży, gdyby nie to, że mały chce zostać piłkarzem i kopie non stop. Wiercipiętek <3 Brzuszek wyskoczył w ostatnim miesiący tak, że ukryć się go nie da. :) No i zaczynamy walkę z wyprawką. Troszkę ciuszków mamy.. wózek prawie wybrany i teraz szukam łóżeczka/komody i znaleźć nie mogę ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 19:07

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo laski,
    Rocznicę mamy z 31.12/01.01 dokładnie. Wiec już ponad 3 lata za nami <3
    Niby szmat czasu ale w ogóle tego nie czuje, nie wiem kiedy ten czas zleciał..

    Ten rok oznajmiam rokiem zmian. Jest szansa, że uda mi się odłożyć trochę gotówki i w końcu wymienić nasze clio. Odmawia powoli posłuszeństwa, a jakby nie patrzeć to kurde musimy mieć czym jeździć bo mój matiz ze względu na to, że ja nie mogę się zebrać do egzaminu stoi i ponoć zarasta mchem.

    Więc tak.. W tym roku:
    1. Obiecuję zdać prawo jazdy (maksymalnie do marca)
    2. Spłacić wszelkie długi (niby niewielkie ale jednak)
    3. Odłożyć i NAUCZYĆ SIĘ OSZCZĘDZAĆ.
    4. Schudnąć.. Do wakacji musze co najmniej 10-15 kg. Wiem, wiem.. Ale jestem dobrej myśli.
    5. ZROBIĘ WSZYSTKIE BADANIA! Lat mi nie ubywa, wręcz przybywa więc czas już zacząć myśleć nie tylko o sobie, ale i o fasolce której chcemy :)
    6. Zdjąć aparat (moja ostatnia wizyta u ortodonty była z 3 lata temu, niedługo sam odpanie) ale i założyć łuk na dół. Żeby na ślub kościelny były piękne białe i proste.

    Czemu kościelny? .. Bo cywilny najprawdopodobniej odbędzie się w tym roku. Skromny, niewielki. Ale jednak.. <3

    Prace kocham, nie zamierzam zmieniać i daje z siebie 1000 % bo okres, próbny więc wiecie. Trzymać za mnie kciuki..

    PS. Dieta od poniedziałku. Jakieś pomysły na obiady procz sałatek do pracy? Nie mamy ani lodówki ani mikrofali...

    AMEN <3

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę coś Wam wyznać.. Wiem, że to dziwne, może nawet zabawne .. Ale.. Od jakiegoś czasu bo seksie, lecą mi łzy. Nie kontroluje tego i strasznie mi wstyd.

    Czy może to być dlatego, że w ostatnim czasie częstotliwość tego rodzaju bliskości znacznie się zmniejszyła?

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa trzymam kciuki za kolejny cykl <3
    Mordeczka, dziękujemy za życzenia, czekam na Twojego maluszka <3
    Zakrecona jak tam nasze ponad 2 miesięczne cudo ?? <3
    Asmee, widzisz jak to jest.. Czasami trzeba coś poświęcić. Dzięki Bogu my mamy intuicje i zdrowy rozsądek który czasami nas ratuje. Prawda, prawda. Prędzej czy później ta meska opieka pojawi się, we wlasciwym miejscu i wlasciwym czasie, jestem pewna :*


    Post zbiorowy, tak tak.. Nadrabiam, bo teraz dwa dni wolnego, właściwie już jeden tylko jutro. Ale powiem Wam, że te 11 h w robocie przelatuje mi przez paluchy, więc pewnie będę nadrabiać co dwa dni, ale postaram się częściej.

    Mój P, pojechał na nocke. Jakis film na dziś? Komedia? :)
    Jutro chce jechać po plaszcz bo nie mam a u nas zima wpada i wypada ostatnio, a zimno jak cholera.. Chcialam jechać tez na narty, na 2 h chociaż, ale sama nie wiem czy chce jechać w dwa miejsca i nie być caly dzień w domu. Bo przecie moje czterołapne dziecko ciagle samo w domu siedzi! :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 20:21

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to nic dziwnego że płaczesz po seksie ja swego czasu też tak miałam i mi przeszło :)
    Życzę ci żeby wszystkie postanowienia noworoczne się spełniły. ! Chociaż ja nigdy nie planuje bo i tak się nie sprawdza :) ale tobie tego życzę. <3
    Co do ślubu to nie lepiej zrobić konkordatowy ? My tak zrobiliśmy z mężem i to był najlepszy wybór. :)
    Też się nie mogę doczekać Gabrysi :)
    Blisko masz na narty ?

    JestemMarzycielka lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf, to dobrze. Bo staram sie to gdzies tam ukryć ale moj mysli ze robi mi krzywdę bądź ze zrobił cos nie tak. A ja sama nie wiem dlaczego tak jest. Ja właśnie, nigdy nie miałam postanowień noworocznych napewno nie aż tyle , ale mocno chce w tym trwać. Ponoć jaki początek taki nowy rok hehehe :P

    Gabrysia, cudne imię <3
    W gory to szmat drogi ja północ gory południe.. Ale! Mam takie górki na ktore wszyscy jadą z okolic. Troche naciągane ale wyciągi sa narty i gory z śniegiem tez. Taki tańszy ol inklusiw hehe :P

    A jak sie czujesz?

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee mam nadzieję, że rzeczywiście szybko pójdzie jak wyluzuję ;)

    Marzycielka też czasem płacze, to raczej normalne podczas <3

    Mordeczka Gabrysia to rzeczywiście, jak mówi marzycielka, śliczne imię ;)

    JestemMarzycielka lubi tę wiadomość

  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam ze jestem jakas dziwna, ale dziekuje :* uspokoilyscie mnie <3 ja dzis jeszcze poleże, koło 12-13 planuje jechac na zakupy . Miłego dnia :)

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa trzymam kciuki za kolejny cykl :)

    Mordeczka no no teraz to już tylko czekać aż poród się zacznie :)

    U nas w miarę ok. Mąż teraz ma urlop więc fajnie bo mi pomaga i się tak nie nudzę w domu sama :P Malutka też rozrabia w brzuszku bo kopie i wchodzi pod żebro. Teraz mamy końcówkę 26 tygodnia więc co raz bliżej do 7 miesiąca i III trymestru i zaczynamy szykować wyprawkę:)
    Dzisiaj w planach tez mam zakupy bo muszę przebranie dla synka na bal do przedszkola kupić i jeszcze z psem do weta na szczepienie. A jak tam u Was ?

    Mordeczka, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Tymoteuszowa trzymam kciuki za kolejny cykl :)

    Mordeczka no no teraz to już tylko czekać aż poród się zacznie :)

    U nas w miarę ok. Mąż teraz ma urlop więc fajnie bo mi pomaga i się tak nie nudzę w domu sama :P Malutka też rozrabia w brzuszku bo kopie i wchodzi pod żebro. Teraz mamy końcówkę 26 tygodnia więc co raz bliżej do 7 miesiąca i III trymestru i zaczynamy szykować wyprawkę:)
    Dzisiaj w planach tez mam zakupy bo muszę przebranie dla synka na bal do przedszkola kupić i jeszcze z psem do weta na szczepienie. A jak tam u Was ?

    Moj po urlopie, ale fajnie ze bedzie troche przy Was, odpoczniecie :* a jakie przebranie ? Wymyśliłaś juz??

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie wzięło za sprzątanie dzis, ach! Ale jestem zmęczona ;P a teraz naczoski, mezus i maraton starych Bondów :D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko czuję się dobrze nie narzekam. :) Choć powiem szczerzę że mogłabym już urodzić. :)
    Też mi się Gabrysia podoba mężowi też. :D
    Tymoteuszowa ja też mam często akcję sprzątanie ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my skończyliśmy zakupy ciuszków :) Brakuje nam tylko skarpetek. Jestem totalnie wykończona dzisiejszym lataniem, a mały dopiero co się budzi i zaczyna szaleć ;d Zbliża się jego godzina na gimnastykę ;d

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że zakupy się udały. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka tak na prawdę szukałam czegokolwiek co by było w jego rozmiarze, ale niestety nie znalazłam wiec muszę poszukać na allegro może jakieś używane też znajdę żeby nie płacić dużo za strój, który będzie tak na prawdę tylko na 1 raz. No i mój synek chce być policjantem wiec mam nadzieję taki strój znaleźć :)
    Noo też się ciesze z tego urlopu :)

    Tymoteuszowa noo to teraz odpoczynek fajny :)

    Mordeczka nie dziwię się, że mogłabyś już urodzić ;p Ja to też już co raz bardziej niecierpliwie czekam aż się malutka urodzi :) Noo ale jeszcze musi z 3 miesiące posiedzieć w brzuszku :p
    A Gabrysia bardzo fajne imię, moja chrześnica tak ma na imię :)

    Asmee fajnie, że zakupy się udały a teraz odpoczywaj :)



    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera a wypożyczalnia ile bierze? Pamietam jak byłam mała moja mama mi wypożyczyła zawsze :D

    Ja dzisiaj po zakupach wybrałam torebkę marzeń. Moze kiedys.. Poki co nie na moja kieszeń wiec skromnie kupiłam płaszcz na wyprzedaży <3 i tez jestem zadowolona. Dzien, ukoronowalam pyszna mrożona kawa z ukochanym i jestem zadowolona.

    Leżymy i oglądamy " Asystenta " .. Polecam ! :-)

    Miłego wieczoru laski :-)

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka niestety w moim małym mieście nie ma żadnej wypożyczalni :/
    Mrozona kawa mniam mniam aż mi się zachciało :) ale zrobiłam sobie kakao :p

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ