X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • kotkanr Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Doradźcie dziewczyny jakie witaminy brać w trakcie starań o dziecko? Teraz razem z mężem łykamy sam kwas foliowy. Czytałam o FertilCare i FertilMan... Może ktoś coś na ten temat powiedzieć? Może polecicie jakieś inne, z własnych doświadczeń? :)

    26,5 l.
    2cs.
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    No dokładnie :)
    Kto ma jakiś przepis na przyspieszenie porodu??
    Kochana generalnie z własnego doświadczenia wiem , że nie ma co ingerować w szybsze wyjście dzieciątka na świat :-) wyjdzie wtedy kiedy będzie gotowe .
    Zresztą takie przyspieszania porodu dobre są kochana jak ma się już rozwarcie to wtedy np. Przysiady , wyciągania się jakbys ala myla okna , dużo chodzić po schodach i ogólnie dużo chodzić , mycie podłóg na kolanach :-)
    Ja 6 dni po terminie wyprobowalam wyciągania , przysiadow i dużo chodzenia ale miałam wtedy już 2 cm rozwarcia , w 7 dniu odszedł mi czop z krwią taką mega duza ilość a 8 dni miałam już 3 cm rozwarcia i odeszły o 7 rano wody wtedy poszło już :-)
    A przed terminem kombinowalam jak szalona sama chyba pamietasz i jak na zlosc nic nie szło hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkanr wrote:
    Hej,
    Doradźcie dziewczyny jakie witaminy brać w trakcie starań o dziecko? Teraz razem z mężem łykamy sam kwas foliowy. Czytałam o FertilCare i FertilMan... Może ktoś coś na ten temat powiedzieć? Może polecicie jakieś inne, z własnych doświadczeń? :)
    Ja w trakcie starań bralam witaminki dla kobiet w ciąży i tych co karmią :-)
    1.Prenalen
    2.Falvit Mama
    3.Vita-min plus Mama
    Bardzo polecam każde :-) a dla męża polecam witaminki Men-Mag albo np. Body Max :-) plus lykajcie kwas foliowy chociaż mąż niekoniecznie musi przy staraniach i witaminach z tego co mi wydaje , witaminki mu chyba wystarcza a Ty jak najbardziej bierz teraz i potem w ciąży :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem :) czekam cierpliwie aż się zacznie dobrze że rodzina i bliscy się nie wypytują bo chyba bym na głowę dostała

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no oszalec idzie na końcówce nie powiem ale lada chwila u Ciebie pewnie się zacznie :-) nie ma co ingerować przed tp , będzie dobrze i niedługo :-*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee ja zamawiałam przez neta, takie z szufladą właśnie i jeszcze ma ściągany bok, że później przerabiasz na łóżko dla starszaka.
    Mojego jeszcze nie mam tutaj, ale widziałam już u znajomej na żywo i super się prezentuje. Tylko no miesiąc trzeba czekać na dostawę, bo robią każde łóżeczko na zamówienie. Jest dużo rodzai i kolorów. Ceny dość przystępne myślę jak za taką opcję.
    Jak będziesz zainteresowana to daj znać, to podeślę Ci link do sprzedawcy na allegro.


    Dzień dobry.
    Dziś idziemy się podglądać i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, bo ze stresu osiwieję zaraz chyba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 09:17

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Ona, daj znać jak tam :*

    Dzień doberek!
    Bólu głowy dzień drugi... ach ta pogoda..

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka ja to znam takie właśnie jak Zakręcona pisała chodzenie po schodach, wieszanie firanek ale pewnie dzidziuś wyjdzie wtedy kiedy będzie chciał tak jak u Zakręconej :P U nas to tylko mąż się śmiał że jak coś się zacznie to zanim zejdę z 4 piętra na dół to już na którymś piętrze urodzę :P
    Wiem, że te ostatnie dni ciąży są dość męczące i człowiek nie możne się doczekać dzidziusia więc wiem co czujesz ale niestety trzeba trochę poczekać :)

    Asme to super że znalazłaś komodę która Ci odpowiada i w ogóle że zakupy udane :) Ja muszę się na razie niestety wstrzymać bo kasy trochę brak w tym miesiącu :/ Ale za to w tym miesiącu mąż sypialnię pomaluje więc będzie można rozłożyć łóżeczko :)

    kotkanr ja brałam Pregna Plus

    Ona nie stresuj się :) I daj znać po wizycie :)

    Tymoteuszowa współczuje bólu głowy

    ZakręconaOna, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera, ja też na razie stopuję z zakupami. Wypisuję sobie jedynie co i gdzie kupić.. ciuszki mamy, a reszta dopiero jak giełda nieco odbije ;/ Poza tym do maja dużo czasu. Jakoś na marzec chciałabym mieć pokoik gotowy dla własnego spokoju. :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee ja mam termin na 18 kwietnia niby ale myślę, że urodzę wcześniej tak jak Wiktora więc nastawiam się na koniec marca więc pod koniec lutego chce mieć już kącik przygotowany i mieć wszystkie rzeczy (ale brakuje mi tylko kilku rzeczy typu waciki, kosmetyki, z większych to przewijak, torba do wózka i pojemnik na zabawki)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żałuje że nie zaczęłam zakupów trochę wcześniej tak żeby rozłożyć to na każdy miesiąc i tak wtedy by się tego nie odczuło bo teraz praktycznie wszystko na raz :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dlatego zaczęłam tak wcześnie, żeby wszystkiego na raz nie trzeba było kupować. No i skorzystałam z promocji po zimowych. :) Właściwie wszystkie ciuszki były przecenione od 30 do 70 proc. Dzięki temu mocno zaoszczędziłam.

    Teraz tylko mebelki i tu ciągle zmieniam zdanie.. pewnie zdecyduję dopiero w ostatniej chwili. Podobnie jak z wózkiem - na razie skłaniam się ku Roan Bass. Podoba mi się wizualnie, fajnie się prowadzi i cenowo też nie źle. Kosmetyki zostawiam na koniec - chcę odłożyć kasę i jechać na duże zakupy do smyka, kupić wszystko na raz, bo mam odłożoną kartę zniżkową :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry.
    U nas po wizycie wszystko ok, tylko drobniutka ta moja panienka będzie.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asme wczoraj jednak się skusilam i kupilam recznik z kapturkiem bo w pepco za 20 zl był. I jeszcze zamawialam poszewki na poduszki na allegro i u tego samego sprzedawcy znalazlam takie gaziki juz nasaczone do pepka, wkladki laktacyjne i podklady porodowe to kupilam bo tez cena ładna :) i na allegro pozaznaczalam sobie u dwóch sprzedawców rzeczy które muszę kupoc bo tez cena fajna. I jaka zarabista torbe do wozka znalazlan jejciu ale za prawie 80 zl ale pewnie ja kupie bo strasznie fajna :p

    Ona to dobrze ze wszystko ok :) a ze malutka to bedzie lzej rodzic z reszta teraz powinna mocno juz przybierac na wadze wiec sie nie martw i odpoczywaj:)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera wczoraj się martwiłam dziś już mi lepiej :)
    Najważniejsze, ze zdrowa jest, a najwyżej drobniutka będzie i tyle :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki :-)
    Ja dzisiaj wolne. Wczoraj cieżko w pracy.. Meczaco.

    Dzis odpoczywam ✌

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Marzycielka odpoczywaj ile możesz jak masz wolny dzień , należy Ci się :-*
    Ja od rana kawka , kąpiel , pazurki właśnie skonczylam robić , pitus śpi sobie :-) piękna pogodę mam za oknem , może spacer później jakiś .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beauty day?

    Pewnie! Każdej kobiecie sie należy!! :-)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ją łapie doły ostatnimi dniami.... Eeeee tam

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze odpoczywajcie i się upiększajcie :)
    My na weekend u moich rodziców bo mąz ma zjazd na studiach to mu stąd blizej a i ja nie siedze w domu sama.
    Noooo i dizisaj kupiliśmy w końcu farby do pokoi :) Zostało kupić tylko jeszcze do salonu ale nie moge się zdecydowac jaki kolorek :/

    Trzymajcie się cieplutko dziewczyny :)
    Ja sie odezwe dopiero jutro na wieczór albo w poniedziałek jak wrócimy bo tu kiesko z netem

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 610 611 612 613 614 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ