X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka się nie bój nie będzie tak źle :p

    Mordeczka no to ciekawe czy urodzisz w terminie czy po

    U nas fajnie mąż już pomalowal sypialnie do tego zamówiłam nasze zdjecie slubne na płótnie które bedzie podswietlane ledowo i pewnie już jutro będzie :) dzisiaj i jutro mąż wziął się za przedpokoj a ze tam tapeta byla i trzeba cyklinowac sciany to ja z synkiem przenioslam się do teściów.

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona a co tam u Ciebie ? Jak się ma maluszek ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To końcówka remontu czy początek ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka to w sumie nie remont tylko sciany malujemyp:p w sypialni juz pomalowane w tym tugodniu maz zrobi ten korytarz. W poniedzialek pokoj synka a potem salon bo jeszcze kolorow nie wybraliśmy. I to juz wszystko będzie :) ale jak bedzie malowany pokoj sunka i salon to bede w domu bo farby nie sa az takie niebezpieczne po prostu nie bede wchodzić do tych pomieszczeń. Tylko na czas przedpokoju bo tam wiecej roboty z tym cyklinowaniem czy czyms tam sie nie znam czyms co sie kurzy :p

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boski tez wózek!! Co to za firma? Quinny?


    Ja sie od dwóch dni stresuje..poznałam nowa dziewczynę w pracy. Podobni nigdy tam nie było 6 osoby.. Ale dostali dodatkowy etat. Ja jednak odbieram to w inny sposób. Zaczęłam myślec, ze beda miedzy nami wybierać. Okropnie sie tego boje.. Bo tak jak juz kiedys wspomniałam bardzo długo sie starałam zeby tam pracować.. Ponadto. Nie przyszła moja plakietka ani moja karta na zniżkę.. Nic. Wkręcam sobie wiem.. Ale inaczej sie nie da. Jak ciagle słyszę to zdanie w głowie " jak przedłużymy umowę to cos tam.. " i resztę sobie sama odpowiedziałam i o .. Siedzi w tej mojej durnej głowie to wszystko... Uczę sie ciagle jak głupek zeby dobrze wypaść.. Znac wszystko.. Itp. Martwię sie i trzęsę portami. A tu jeszcze 1,5 miesiąca :(

    Eh ide spac.. Jutro jeszcze i pozniej 3 dni wolnego ❤️ czas na naukę hahahaha

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :D czekam na owulke i uczę się do egzaminów. Żyć nie umierać :p

    Marzycielka spokojnie :* wszystko się ułoży, bądź dobrej myśli i nie spinaj, bo jak się będziesz denerwować to będziesz wyglądać na nerwuske. Spokojnie :)

    Hera łuuu to Wam idzie :) my czekamy na drzwi, bo się wprowadziliśmy do nowego mieszkania, i jeszcze nie mamy, do łazienki (teraz jest zaslonka) i do sypialni.

    Mordeczka jestem ciekawa kiedy mała wyjdzie :D

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko ale córcia wyskoczyła :)

    Hera u nas też malowanie ścian, ale powoli to mężowi idzie, bo tylko po pracy ma czasu chwilę. A że jeszcze za mnie wszystko musi zrobić to wiadomo..

    Witamy sie w 34tyg.
    Oby jeszcze chociaż 4 wytrzymać :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka nie wkrecaj sobie tylko oracuj pilnie wiadono staraj się ale też trochę wyluzuj, bedzie dobrze :)

    Tymoteuszowa my tez dwa miesiace temu do nowego sie wprowadzilisny tzn od wujka kupilismy to praktycznie wszystkie meble mamy sciany tez byly odmalowane tule ze na bialo a ja wole kolor stad te malowanie.
    Oj nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tyh egzaminów bo tesknie za zjazdami i tym wszystkim :p

    Ona u nas teraz maz na utlopie to szybko ale urlop mu się konczy ovtez tylko popoludniami będzie robil wiec troche wolniej będzie.
    A ty lez i odpoczywaj zeby te 4 tygodnie jeszcze poczekać :) u nas teraz 28 tydzień trwa :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze literówki ale z telefonu pisze

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka! ale to przeleciało! już zaraz rodzisz :D

    Biedroneczko moja się urodziła 3650 i miała 58 cm :) a pamiętam na porodówce jak ją ważyli przez usg to miało być 3900 :P a to było 3 dni przed porodem. Ale nawet na chwilę nie zastanawiali się czy robić mi cc :P a ja całe 160 cm wzrostu :D

    Zakręcona a Ty jak tam? wysypiasz się? :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wozek to Mima Xari .

    Jestem bardzo ciekawa ile moja bedzie ważyć :) miała byc taka drobna a tu nagle gin sie wielce zdziwiła :) nie wiem w ogole na jakiej podstawie ona to wywnioskowała wtedy ze urodzę dziecko 2700-2800 jak kazdy maluszek przybiera na wadze inaczej najważniejsze zeby nie była dłuższa jak 56cm bo sie załamie :/

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje laski, nie spinać sie a bedzie mi dane!! :)

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka noo wszystko się okaże jak się urodzi :)

    Mi moj gon na tym usg prenatalnym mowil ze bedzie malutka a z kolei ostatnio na prywatnym usg pani ppwiedziala ze jest taka pucowata i dluga jak na ten tydzień wiec tez jestem ciekawa jak wyjdzie :p

    Marzycielka dokładnie :)

    A mi sie dzisiaj humor zepsol i mam gorszy dzień :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się stało Hera?


    Ja sobie dzisiaj na dzień dobry prawie urżnęłam palca przy rozcinaniu bułek... nie ma to jak dobrze zacząć dzień! :p

  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera co sie dzieje???

    Tymoteuszowa uważaj troche !!! Prawa masakrę nam chcesz urządzić? :P


    Ja sie wczoraj położyłam spac z brakiem głosu i katarem, dzisiaj wszystko mnie boli i jest jeszcze gorzej.


    Apeluje o pomoc!! Mam 3 dni zeby sie wyleczyć!! Tylko czym i jak? Nie chce isc na l4 na okresie próbnym :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 07:27

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera co jest?

    Marzycielka jest jakaś mikstura z imbirem, ponoć działa cuda, ale nie pamietam co i jak się robiło :( Postaram się znaleźć zaraz.
    No i duuuużo witaminy C bierz + wygrzewaj się i gorąca herbatka

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa no to nieźle uważaj na siebie :)

    Marzycielka na mnie zawsze najlepiej działaja te leki taki na giraco do picia np ferweks. Na gardlo tantum werde psikac plus holineks. Do tego cherbatka z lipa i z miodem i witamina c.

    A u mnie to chyba po prostu dlatego ze nie chce mi się juz u teściów siedzieć :/ oni nie sa jacys straszni ale wiadomo u siebie to jest inaczej z reszta nie mam tu swoich rzeczy i troche sie nudze i tesknie za mezem i za pieskiem :p i jeszcze kregoslup mi boli ze nawet siedziec ciezko a krocze tzn tam te wszystkie kosci tez mnoe bola jak chodze czy sie ruszam :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze u nas dzisiaj 4 rocznica slubu a jutro 7 rocznica chodzenia a pewnie uczcimy to dopiero po weekendzie

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera wszystkiego dobrego :*
    też by mi się nudziło w nie swoim domu wiadomo u siebie najlepiej :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 14:37

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka dzięki :) noo na szczęście jutro na wieczór już do domku :) a mąż wpad na chwile do teściów przywiózł mi kwiaty i picolo i naszego pieska bo tez za nim się stesknilam :) teraz tylko musze wymyslic dla niego jakaś niespodziankę po weekendzie. Może macie jakieś pomysły ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 612 613 614 615 616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ