X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Patutka wspolczuje tych ceregieli :(

    Hera łuuuh będzie ogień :D

    Heathera lubi tę wiadomość

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe najgorzej, że nie wiem co wymyślić ale chyba wiem zrobię nasz ulubiony deser z rozpuszczoną czekolada :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka to się nerwów najadłaś teraz będzie lepiej. :)
    Dzień dobry wszystkim. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka heko jak tam nic się nie dzieje u Ciebie ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Patutka to faktycznie straszy Cię ten dzidziuś :p Musisz dużo odpoczywać i się nie denerwować, na pewno wszystko będzie dobrze. Pociesze Cię że szybko zleci i tez już będziesz przy końcówce ciąży :)
    powiem Ci, że oj tak nerwów to mi nie brakuje kochana ;-) za to mam "atrakcje" od mojego dziecka po pachy ^^
    Jedyne co mnie teraz niepokoi to jego tętno 140? Nie za małe?
    Powiem Ci, że generalnie nie mogę się doczekać chociaż tego 25 tygodnia...
    Albo brzuszka, bo ten jest taki maluśki jeszcze :-P albo kopniaków, o! Teraz czuję te wariacje w środku no ale kopniaków braaak, bo yo przecież za wcześnie :-( bum.

    Serio to Wam tak szybko zleciało?


    Tymoteuszowa- moja mama się śmieje, ze daje od małego w kość jak mama xd


    Mordeczka- mam nadzieję :-P




    A dziewczyny czy ktoras z Was miała problem ze stawiającą się macica?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Bąbelek_B Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    jestem tutaj od niedawna i do tej pory tylko czytałam Wasze historie :)

    Ja mam 26 lat i w tym miesiącu pierwszy raz zupełnie świadomie, będę próbowała zajść w ciążę :) Od listopada przestaliśmy się zabezpieczać, ale nigdy nie zwracałam uwagi na czas współżycia.

    Pewnie w pierwszym cyklu niewielu się udaje, ale mam nadzieję że będziemy wśród tych szczęśliwców :)

    Rozumiem, ze mogę do Was dołączyć ?:)

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    powiem Ci, że oj tak nerwów to mi nie brakuje kochana ;-) za to mam "atrakcje" od mojego dziecka po pachy ^^
    Jedyne co mnie teraz niepokoi to jego tętno 140? Nie za małe?
    Powiem Ci, że generalnie nie mogę się doczekać chociaż tego 25 tygodnia...
    Albo brzuszka, bo ten jest taki maluśki jeszcze :-P albo kopniaków, o! Teraz czuję te wariacje w środku no ale kopniaków braaak, bo yo przecież za wcześnie :-( bum.

    Serio to Wam tak szybko zleciało?


    Tymoteuszowa- moja mama się śmieje, ze daje od małego w kość jak mama xd


    Mordeczka- mam nadzieję :-P




    A dziewczyny czy ktoras z Was miała problem ze stawiającą się macica?

    U mnie na prawdę szybko to zleciało. Pamiętam jak sie sama na forum żaliłam że chce już czuć kopniaczki a tu bach i przyszły. Teraz to już czasami aż bolące. Tak samo brzucha w ogóle prawie nie miałam aż nagle wyskoczył i już jest sporawy :P Ale najlepiej to mieć jakieś zajęcie wtedy szybko leci u nas to sporo się dzieje bo remont, tu jakiś wyjazd, urlop męża, jakieś uroczystości w przedszkolu.

    Z ta macica to wtedy jak brzuch twardnieje ? A co gin Ci na to mówi ? Ja pamiętam z Wiktorem pod koniec ciąży miałam tak że brzuch mi twardniał to gin kazał brać nospę i się oszczędzać, jak najwięcej leżeć

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    U mnie na prawdę szybko to zleciało. Pamiętam jak sie sama na forum żaliłam że chce już czuć kopniaczki a tu bach i przyszły. Teraz to już czasami aż bolące. Tak samo brzucha w ogóle prawie nie miałam aż nagle wyskoczył i już jest sporawy :P Ale najlepiej to mieć jakieś zajęcie wtedy szybko leci u nas to sporo się dzieje bo remont, tu jakiś wyjazd, urlop męża, jakieś uroczystości w przedszkolu.

    Z ta macica to wtedy jak brzuch twardnieje ? A co gin Ci na to mówi ? Ja pamiętam z Wiktorem pod koniec ciąży miałam tak że brzuch mi twardniał to gin kazał brać nospę i się oszczędzać, jak najwięcej leżeć
    No kochana, ja mam nakaz leżeć, nie pracuje ani nic, nawet na spacer nie moge iść, bo musze dla brzuchalka lezec.
    Powiem szczerze, ze najgorzej leciało do 13 tygodnia. Teraz niby tak dużo od 13 nie upłynęło ale jakoś chyba szybciej leci.
    A na ten brzuchal to czekam i czekam :-D haha ale jeszcze trochę wcześnie xd
    A pamietasz może kiedy dostałaś takiego kopniaczka, ze to był już na pewno kopniak?

    Taaaak, mi potrafi mimo leżenia twardniec na cały Boży dzień....
    Dostałam w niedzielę na ip 2 zastrzyki, no i mam leżeć i leżeć i leżeć nie wiem czy więcej niż ja leżę to się da. ;-)
    No ale tak to magneb6, nospa i lutek na szczęście szyjka zamknięta i ma 32 mm ale może to przejść, a nie musi....

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka no to niestety musisz leżeć i leżeć na pewno wszystko będzie dobrze jak będziesz się oszczędzać :)
    Wiesz u mnie to już coś ok 17/18 tygodnia bo to moja druga ciąża i szybciej wszystko. W pierwszej ciąży pierwsze bąbelki poczułam ok 20 tygodnia a kopniaczki ok 22. A teraz bąbelki w 16 tygodniu a kopniaki już 17/18 tydzień. Brzuch też teraz szybciej mi wyskoczył. W pierwszej ciąży dopiero ok 5 miesiąca wylazła. Ale jeszcze będziesz miała dość tego brzucha że nie można nawet butów samemu założyć :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie da się więcej leżeć i odpoczywam niż ja to robię :-P haha :-D
    Ja czuję już te bąbelki i jak sie wierzga w srodku ;-) moze dlatego, ze ze mnie same kości jeszcze :-P czuję czasem jak coś zrobi w środku przy skórze ale kopniaka nie dostaję ;-) na to nie mogę się doczekać <3 <3 :-D
    Hm, a brzuszek delikatnie zaczął się zaokrąglać :-P

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Mordeczka heko jak tam nic się nie dzieje u Ciebie ?
    chciałabym żeby coś zaczęło się dziać :P czekam :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór laski, jak tam? Bocian już był ? Hehehe.

    Ja dzisiaj dostałam pierwszą większą wypłatę. I trochę jestem zawiedziona bo brakuje :( Ale no nic musze to wyjaśnić.

    Kupiłam sobie dwa pierścionki i czuję się spełniona <3 Hahaha.

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka to chyba Cię nie pamietam :/ sama juz nie wiem,ale najważniejsze ze wróciłaś :) No i masz szczęście ze bąbelek tak pieknie pozuje na każdym usg bo moja corcia za cholerę nie pokazała sie ani razu zawsze zasłania sie raczkami i noe wiem nawet jak wyglada :) wiec bede miała niespodziankę jak sie urodzi :) Ahhh ta ciekawość do kogo jest podobna :)

    Bąbelek witaj :) pewnie ze możesz dołączyć :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko jeżeli ci się kasa nie zgadza to jak najbardziej musisz to wyjaśnić :)
    Ja oglądam Polsat Food na cyfrowym polsacie
    Biedroneczko ja ani razu nie widziałam twarzyczki mojej córeczki :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JestemMarzycielka wrote:
    Dobry wieczór laski, jak tam? Bocian już był ? Hehehe.

    Ja dzisiaj dostałam pierwszą większą wypłatę. I trochę jestem zawiedziona bo brakuje :( Ale no nic musze to wyjaśnić.

    Kupiłam sobie dwa pierścionki i czuję się spełniona <3 Hahaha.
    To jeszcze do szczęścia na sikancu 2 kreski i już full zestaw :-P
    Biedroneczka29 wrote:
    Patutka to chyba Cię nie pamietam :/ sama juz nie wiem,ale najważniejsze ze wróciłaś :) No i masz szczęście ze bąbelek tak pieknie pozuje na każdym usg bo moja corcia za cholerę nie pokazała sie ani razu zawsze zasłania sie raczkami i noe wiem nawet jak wyglada :) wiec bede miała niespodziankę jak sie urodzi :) Ahhh ta ciekawość do kogo jest podobna :)

    Bąbelek witaj :) pewnie ze możesz dołączyć :)
    Ahhh no ja w sumie od 13i4 tc nie widziałam mlodego ale też nie wiemy jak wygląda, to zawsze zasłaniał buzialka tak jak na avku, moze na polowkowym mi sie poszczęści :-P


    Aaaaa. Tak dzis narzekałam, a zaczelo mnie stukać i pukać od srodka :-P hahh :-P

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    Ja wczoraj wszystko wysprzątałam i robiłam ten deser. Wieczór był bardzo miły :) A dzisiaj sobie pospała az do 11:30...w sumie wczoraj wszystko porobiłam więc dzisiaj mogę leniuchować :P Chociaż może zacznę już ciuszki prać chociaż z jedną pralkę

    A jak tam u Was ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza :) rano brzuch chwilę pobolewał i na tym się skończyło

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis wzielam sie za sprzatanie,jeszcze podłogi zostały do umycia.

    Mordeczko widze,ze tez prowadzisz pamiętnik wczoraj byłam u Ciebie :) Gabrysi musi byc bardzo dobrze w brzuszku u mamusi ze sie nie spieszy :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    A ja dzis wzielam sie za sprzatanie,jeszcze podłogi zostały do umycia.

    Mordeczko widze,ze tez prowadzisz pamiętnik wczoraj byłam u Ciebie :) Gabrysi musi byc bardzo dobrze w brzuszku u mamusi ze sie nie spieszy :)
    A no prowadzę :) no a mogłaby już wyjść :P Mały leniuszek z niej :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko kciuki za szybkie rozwiązanie :-)
    Patutka przecież ma być Niki a piszesz młody ?! :-D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 616 617 618 619 620 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ