X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka, trzymam kciuki, żeby poród poszedł szybciutko! :) Z lekarzem na szczęście niewiele do czynienia się ma, byle położne były sympatyczne.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka oby poszło szybko kochana!

    Marteczka czesc:) jesteśmy widzę w podobnym wieku i w podobnej sytuacji, piateczka! :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93, cześć! Mam nadzieję, że szybko dołączysz do grona ciężarówek :) ale radzę Ci kochana odpuścić sobie obserwowanie objawów, bo to nic innego jak wmawianie ich sobie. Przynajmniej mi (dziewczyny, jak było u Was?) robiło to wodę z mózgu i jeszcze większą presję.

    Marteczka93, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo :)
    Dzięki dziewczyny, fajnie że Wam tez się podoba :)

    Tymoteuszowa...to normalne, że czasem masz gorsze dni, ale musisz wierzyć że kiedyś i Ciebie spotka to szczęście. Trzymam kciuki żeby to było jak najszybciej :) Ja robilam test w dniu @ to druga kreska wyszła bladziutka ledwo widoczna, 2 dni później już była mocniejsza ale tez nie jakaś mega mocna ;p

    Asmee...może tak jest nawet lepiej...czasem lepiej nie mieć w ogóle ojca niż takiego bydlaka ;/

    Mordeczka może coś się teraz ruszy. A nie będą wywoływać ? Bo już przecież po terminie jest.
    Jeju ja pamiętam przy porodzie jak mi tam położna grzebała nie wiem sprawdzałą rozwarcie czy co ale to było mega bolące, nawet bardziej niż skurcze, więc współczuję Ci :/

    Marteczka witaj :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się biorę w końcu za to prasowanie :P

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee nie martw się, nie polegam tylko i wyłącznie na wykresie :)
    A testowanie w walentynki będzie głównie po to, by wiedzieć, czy odstawić dupka czy brać go dalej :)

    Poza tym muszę Wam się pochwalić, bo w tym cyklu skupiam się wyłącznie na przyjemności z <3, a nie tak jak wcześniej, że nie mogłam przestać myśleć o dzidzi :P A same wiecie, że wcale nie jest to takie proste, kiedy się tak bardzo pragnie maluszka..więc tym bardziej jestem z siebie dumna :)
    Mam nadzieję, że będą tego efekty :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa- Jak patrze na Twój wykres to jestem praktycznie pewna że będzie zielono :P :) Mocno Trzymam kciuki :)

    Mordeczka- Ja również życzę Ci żeby poród przebiegł szybko i sprawnie :)

    Asmee- Ja niestety tak mam :( Ale to działa na odwrót im bardziej pewna jestem okresu bym bardziej ciążowo się czuje a jak zaczynam myśleć że może jednak wyszło i jestem w ciąży to nagle czuje aż za dobrze że okres zaraz zaatakuje...

    Cześć Marteczka93 :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera wydaje mi się że wywoływanie porodu dopiero po 41 tygodniu no chyba że coś się wcześniej będzie dziać to wtedy

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no widzisz ja za bardzo nie wiem bo u nas w rodzinie i wśród znajomych zawsze dzieci się rodzą w terminie albo przed :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie <3 tak bardzo bym chciała dołączyć do ciężarówek... jesteście kochane :*

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, od tego tu jesteśmy <3

    Hera, a ty na kiedy masz termin? Jakoś zupełnie się zagubiłam ile przede mną rodzisz ;d. Tak czytam o tym prasowaniu i wydaje mi się tak odległe.. chociaż ja powoli wpadam w panikę, że jeszcze nic poza ciuszkami nie mam dla małej. Niby wszystko wybrane, ale nic nie jest zamówione. A o kosmetykach i apteczce to wcale jeszcze nie myślałam i czuję się tu totalnie zielona.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko kciuki mocne .
    Asmee kochana wiesz , brakuje mi słów całkowicie na Twojego byłego .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa dokładnie po to jest te forum :)

    Asmee ja mam termin niby na 18 kwietnia ale pierwsze dziecko urodziłam 2 tygodnie przed terminem więc wolę już być przygotowana na koniec marca :) U mnie tym prasowaniem to bardziej przez syndrom wicia gniazdka bo już mi się włączył bo tak to spokojnie mogłabym dopiero za miesiąc prac i prasować. Ja też jeszcze kilka rzeczy nie mam ale niestety czekam na wypłatę. I Ci radze że jak masz kupowac to rób to ratami raz w miesiącu z kilka rzeczy bo potem tak jak u mnie wyjdzie że w 2 miesiące muszę wydać sporo kasy żeby właśnie kupić to co jeszcze potrzebuje.

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona powiedz mi ile brałaś do spzitala sztuk bodziaków plus do tego spodenek i bluzeczek i ile pajaców ? Bo tak się zastanawiam ;p Z Wiktorem w szpitalu nie pozwalali go ubierać tylko w takim rozku go trzymali ale teraz podobno się w szpitalu naszym zmieniło i normalnie się dzieci ubiera

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 17:50

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assme normalnie szkoda slow,palant z niego niesamowity!!!!

    Mordeczko trzymam kciuki oby poszło jak najszybciej :)

    Tymoteuszowa kciuki zaciśnięte :)

    Marteczka witaj :) ja tez brałam Bromergon i udało sie w 6 cyklu :)

    Tymoteuszowa, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera Ja nie wzielam nic do szpitala dla Oskarka bo u Nas w szpitalu dawali swoje ciuszki a na wyjście D przywiózł tylko lecz wcześniej miałam naszykowane w torbie 5 bodziakow , 5 pajacow , 3 pary spodni , ręcznik , skarpetek 3 pary , kaftanikow 5 par , kocyk , napki , pampersow paczke 20 szt jakos , kosmetyki do pupy i mycia ... nie pamiętam kochana reszty , generalnie tak pisało na stronie szpitala a okazalo się że nic mam nie brać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 18:21


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no to dobrze miałaś ;p A tak to też myślałam żeby z 5 bodziaków wziąć

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera, na stronie szpitala powinna być lista rzeczy, które musisz mieć ze sobą. :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmeee niestety u nas nie ma nic takiego, w ogóle na stronie mało jest informacji bo to mały szpital i małe miasto;p U nas np gdybym teraz rodziła to nawet by mnie nie przyjęli tylko wysłali karetką do Olsztyna czyli ok 160 km dalej, a gdybym rodziła między 36 a 37 to do miasta obok 30 km dalej dopiero po 37 można u nas rodzić bo nie mają sprzętów

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, ja mam taką listę. Napisana przez położną: zaznaczone jest, że nieco na wyrost podane są ilości. Jak chodzi o rzeczy dla malucha to najlepiej nie wyciągać ich jeśli nie zostanie się poproszoną o to - większość szpitali zapewnia własne, a jeśli już damy swoje to pewnie do nas nie wrócą.

    – 5 Śpioszki z kaftanikami z długim rękawkiem lub pajace
    – 3 niedrapek;
    – 3 skarpet;
    – 2 czapeczki
    – koc
    – ręczniczek
    – kilka pieluch tetrowych (ok 5)
    – opakowanie najmniejszych pieluch jednorazowych

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 618 619 620 621 622 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ