X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzięki Asmee :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee zgadzam się jeśli chodzi z tym nie zwracaniem później ubranek , wiele przypadków slyszalam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie ma co się dziwić, przy takiej ilości dzieci na oddziale nie ma opcji, żeby położne były jeszcze w stanie ogarnąć który ciuszek do kogo należy.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to czytam, o ciuszkach i w ogóle, to mnie to trochę przeraża, bo tego sporo potrzeba! Tyle zakupów :P ale jak wejdę w temat, to ze spokojem, 9 msc wydaje się być sporą ilością czasu :)

    Co tam u Mordeczki? Akcja się zaczęła?

    My dziś jedziemy po regał do Ikei <3 mój wymarzony! Ach :) I... muszę Wam powiedzieć, że coś czuję, że tym razem nam się udało <3 wiem, że te odczucia bywają mylne, ale... mam przeczucie :)

    Marteczka93, Niki_124 lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa Mordeczka ciągle czeka .
    Asmee pewnie , że nie ma co się dziwić dlatego dobrze nawet , że ubierają w swoje :-) a My mamy spokój bo nam nic nie ginie
    A Ty jak kochana się czujesz ? Pokaz brzusia

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee i Zakręcona - A u nas to trochę inaczej wygląda w naszym szpitalu. Jak rodzilam Wiktora to opatulili go w pieluchę tetrową i w taki rożek sciśnięty że biedaczek rak nie mógł ani nóg wyciągnąc ale podobno wtedy dzieci czują sie bezpieczniej i cieplej, tak jakby w brzuszku dalej siedziały chciałam go ubrac w swoje ale nie pozwolili dopiero jak wychodziliśmy to mogłam ubrać. teraz szwagierka urodziła to mówiła że normalnie mogła w swoje ubierać, ale u nas ubiera się dzieci samemu i te ubranka nie trafiają w ręce pielęgniarek więc nie ma możliwości żeby je zabrali i żeby ich nie odzyskać więc spakuje swoja torbe i jak pozwolą to będę ubierać :)

    Tymoteuszowa- no sporo tego jest ale da się ogarnąc w ciągu tylu miesięcy. Chociaz ja to się ciesze, ze tyle ubranek mam od znajomych i rodziny bo zawsze to mniejszy koszt. Teraz w drugiej ciązy w ogóle duzo rzeczy miałam bo i łóżeczko i huśdawkę, wanienkę, siedzisko do jedzenia po synku a ciuchów mam na 3 lata od znajomej i szwagierki.
    Fajnie jakby Wam się teraz udało :) Ale pamiętaj nie załamuj sie jeśli okaze się że nic z tego :)

    Ja znowu jestem u rodziców na weekend bo mąż ma zjazd na studiach. Trochę mam słaby dostep do Internetu więc nie wiem czy jeszcze napisze czy może dopier po weekendzie więc jak cos to zycze Wam miłego weekendu :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, z ciuszkami pamiętaj o mnie jeśli będziesz chciała używane. W rodzinie nikogo nie mam co bym musiała zostawiać, więc pewnie za grosze puszczę dalej, a mam dużo na każdą płeć :) A jak przyjdzie Ci kupować wyprawkę to służę radą - objechałam wszystkie możliwe sklepy w Poznaniu i okolicach ;D


    Heathera, to chyba najlepiej przejść się do szpitala i dowiedzieć jakie mają wymagania. Po co brać coś czego nie trzeba :) W tych szpitalach zasady zmieniają się z dnia na dzień.. Pamiętam jak rodziła moja znajoma, to odwiedzimy u nas były normalnie na salach poporodowych, a teraz zakaz. Goście tylko i wyłącznie na korytarzu.


    My mamy się bardzo dobrze. Jestem zachwycona jak przebiega u mnie ciąża. Poza nawracającymi infekcjami nie mam większych problemów. Mała ma już w miarę regularne pory aktywności :) a jak jej się coś nie podoba to kopie ze zdwojoną siłą (najczęściej w pęcherz xd). Śmiać mi się chce jak reaguje na szczekanie psa. Ten siedzi przy brzuchu i wpatruje się, szczeka, a ona mu odkopuje ;d
    Brzuszek mały póki co, ale za to obyło się bez rozstępów na razie. Jedynie mam mocno pozapychaną skórę od kremów ;/ Nie mogę dobrać takiego, który nie powodowałby u mnie rewolucji..

    Link, bo za duże :)
    http://i65.tinypic.com/2hp81lf.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 13:50

    Tymoteuszowa, Niki_124, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza cały czas. :(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bym chciała już móc dzielić się z Wami podobnym doświadczeniem, a niestety jak narazie mogę tylko pomarzyć, bo te tematy jeszcze mnie nie dotyczą. :(
    Więc mogę wam jedynie pozazdrościć i cieszyć się waszym szczęściem <3 :)

    Ps. Ale pocieszam się tym, że od wtorku zaczynam "pracę" (dla mnie hobby) jako opiekunka 3,5 letniego chłopca :) dzisiaj byłam na rozmowie i się udało :) spodobałam się małemu, w sensie polubił mnie bo nawet mnie na koniec przytulił i chciał, żebym została :) miałam być na gora 30min a zleciało 2,5 godz :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93, gratulacje! Zawsze chciałam dorabiać sobie jako opiekunka, ale przerastała mnie odpowiedzialność za cudze dzieci. ;/

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją byłam opiekunka wiele razy, na dłuższe i krótsze okresy. Teraz też szukam dziecka żeby dorywczo sobie dorobić hehe :)

    Asmee dzięki ;) na pewno się odezwę, jak zaskoczyły ;)
    Hera mam nadzieję, że mi się uda nie przejmować. Ale wiesz jak to jest jak się człowiek nastawienie, a później rozczaruje... No ale będę silną ;)

    Mordeczka jacie... Ale oczekiwanie! Emocje jak na grzybach :D

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    No nie ukrywam, to jest mega odpowiedzialność ale myślę, że podołam :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie, bo już na łeb dostaje.

    1) szara ściana z białymi pasami w równych odstępach (poziome) + tabliczka z imieniem biało/różowa + tiulowe pompony biały/róż/szary
    2) szare gładkie ściany + tiulowe pompony szary/róż/biały + imię (bez ramki, same literki na tle ściany) białe nad łóżeczkiem

    Tyczy się to wnęki w pokoju, gdzie będzie kącik małej, więc mowa o jednej ścianie tylko. Pozostałe będą gładkie szare.

    palma lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba 2, jakoś tak pasy do mnie nie przemawiają :) ale z drugiej strony fajnie jest mieć cos wyróżniającego. Tylko nie wiem czy ta ramka nie wtopiłaby się w te pasy..

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście jestem za druga opcją :) Ta pierwsza wydaje mi się troszeczkę przesadzona i obawiałabym się efektu naciapania, skoro to jedna ścina a nie wiem jak duży masz ten pokój żeby to nie było tak, że na małej powierzchni za dużo będzie się działo.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no emocje które są upierdliwe. :) leżę i kwiczę dosłownie nic się nie dzieje no masakra totalna. :/

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93, właśnie tego się obawiam, że ramka zginie ;/
    Niki_124, pokój jest duży z pknami na 2 ścianach. Sama wnęka o której mowa, ma 3m.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Asmee śliczny bebzolek , masz brzusio jak Ja w 7 miesiącu :-p
    I wgle masz piękne długie włosy :-*
    A co do pokoju kochana to jak dla mnie pierwszą opcje jeśli chodzi o malowanie itp ale ramka może zaginac to fakt .
    Marteczka gratuluje , Ja opiekunka byłam kiedyś u takiego chłopca 2 letniego , później u chłopca 1,5 rocznego plus jego siostry 8 miesięcznej , cudowne dzieciaczki , uwielbiam taką pracę . :-)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Dziewczyny doradźcie, bo już na łeb dostaje.

    1) szara ściana z białymi pasami w równych odstępach (poziome) + tabliczka z imieniem biało/różowa + tiulowe pompony biały/róż/szary
    2) szare gładkie ściany + tiulowe pompony szary/róż/biały + imię (bez ramki, same literki na tle ściany) białe nad łóżeczkiem

    Tyczy się to wnęki w pokoju, gdzie będzie kącik małej, więc mowa o jednej ścianie tylko. Pozostałe będą gładkie szare.
    2 :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee piekny brzuszek i włosy :)

    Mordeczka chyba będziesz lutowka :) :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
‹‹ 619 620 621 622 623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ