X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko raczej tak. :)
    Informuję że nadal w dwupaku

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 1 lutego 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry ;)

    Mordeczko Gabrysia dalej czeka?

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas kiepsko dzień się zaczął...wstałam z zaropiałym i bolącym okiem i czerwonym :/ Niestety musiałam iść taka do Lidla bo od dzisiaj tanie i fajne prześcieradła były dla dzieci./ Jeju jak mi głupio było takie te oko czerwone... Teraz już w domku układam ciuszki malutkiej które już poprasowałam. Ale ciężko trochę z tym okiem. Najgorzej że nie wiem co się stało. Nie miałam żadnego urazu ani nic mi do oko nie wpadło ;/ Noszę szkła kontaktowe dzień/noc ale wątpie że to od nich. Teraz nałożyłam okulary i zaparzyłam rumianku żeby przemywać. Jak jutro nic nie przejdzie to przejdę się do lekarza. Dodatkowo katar mi się nasilił więc może to jakaś alergia hmm... Ale to chyba do ginekologa co nie ? Najwyżej on da skierowanie do okulisty ? Najgorzej, że u nas kolejki ok pół roku do okulisty... chyba ze gin mi coś przepisze jeśli to np stan zapalny

    A co tam u Was ?
    Mordeczka dalej nic się nie ruszyło ? U nas zaczynamy dzisiaj 30 tydzień :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera może jakiś okladzik z rumianku? Współczuję :(
    Asmee slicznie wyglądasz kochana :*
    Mordeczka będziesz lutoweczka hehe :)

    Czekam do końca tyg, jak Tempka nie spadnie to może będzie TO! :) stresuje się i nie mogę się doczekać...

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee dopiero zobaczyłam zdjęcie :P Fajny już brzusio :)

    Tymoteuszowa a kiedy testujesz ? Tak zaparzyłam sobie rumianku mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam nadzieję, że Ci pomoże kochana :)
    W sobotę myślę, bo w piątek spodziewana @.
    Ale jestem chora i w ogóle źle się czuję :(

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to kilka dni trzeba poczekać, trzymam kciuki :)
    A wiesz że takie objawy niby choroby mogą świadczyć o ciąży ? Ja w pierwszej ciąży jak nie wiedziałam że jestem (chociaż okres spóźniał mi się 2 tygodnie ale jakoś o tym nie myślałam) czułam sie chora normalnie jakby grypa mnie brała ból głowy itd nawet aspirynę wzięłam ale po 2 dniach zrobiłam test i wyszło że to ciążą. Oczywiście u Cb może to być zwykła choroba więc nie ma co się nakręcać...ale fajnie by było :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzisiaj mnie wypisują do domu ;) szyjka 2 cm i 1 cm rozwarcia... W piątek mam się zgłosić do szpitala

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!

    Heathera, z rumiankiem uważaj przy oczach żeby nie wywołał podrażnienia. Chyba, że już sprawdzałaś, że możesz przy oczach nim robić :) Może soczewka Ci sie podwinęła i podrażniała przez noc.. miałam tak kiedyś i bolało to cholernie. Do liceum chodziłam w czarnych okularach i się ze mnie śmiali znajomi, że ćpam ;d

    Też byłam dzisiaj w lidlu i znów dałam się ponieść.. czy też raczej moja mama dała się ponieść.. Czasem to mi wstyd jak gdzieś z nią idę, a ta kupuje ciuchy dla małej na następną zimę, bo 'promocja'. Dzisiaj też jak wpadła między te kosze, to z każdego zestawu mam po 3 rozmiary. Moje dziecko będzie wyjątkowo nudno ubrane do czasu aż nie wyrośnie z 80tek ;D

    Tymoteuszowa, tak jak Hera mówi - trzymam kciuki, żeby to były objawy ciąży, a nie tej paskudnej depresyjnej pogody. Ja na początku ciąży też się nie najlepiej czułam, tak jakbym ciągle była przemęczona. Zresztą no kochana, nie oszukujmy się, musicie sie szybciutko postarać co byśmy razem na zakupy z dziećmi mogły wypadać i żeby maluchy się dogadywały ;D

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee kiedyś już rumiankiem przemywałam i było wszystko ok więc raczej nie mam. Heh no ja dzisiaj do tego Lidla z takim czerwonym okiem poszłam i tak mi głupio było że tylko wzrok w podłogę i szybko do domu :P Hehe cieszy się to kupuje przynajmniej ubranek Ci nie zabraknie :P Ja mam od szwagierki i od znajomej ciuchy dla dziewczynki do 3 roku życia i w bardzo dobrym stanie sukieneczki, kurtki, płaszcze więc ja tam się cieszę że jest zapas :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka...noo to jeszcze trochę pochodzisz w dwupaku. Gabrysi się nie śpieszy :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój dzidziuś będzie młodszy od Waszych i może odziedziczy ciuszki po Waszych hehe :D
    No od paru dni mam tak, że w ciągu dnia czuję się jakbym miała wysoką gorączkę; zimno mi, mam ciepłe czoło, boli mnie głowa, węzły chłonne itd, mierze temp 37,2. Idę spać, bo nie da rady, wstaje i wszystko dobrze. A potem znowu... ech. I jestem zmęczona i nie mam siły.

  • Bąbelek_B Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Na portalu prowadzę swój cykl po raz pierwszy i mam pewną wątpliwość.
    OVU wyznaczył mi na podstawie temperatury przerywaną linią owulację na 9 dzień cyklu, co wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne, aby w tym terminie wystąpiła.

    Nie mniej, dni od 16 do 21 na wykresie są nadal zaznaczone na zielono i oznaczone jako termin przewidywanej owulacji.

    Czy to świadczy, że oznaczenie owulacji, może ulec zmianie? że OVU przeniesie ja na ten pierwotny termin, zaznaczony zielonymi krateczkami, jeśli inne objawy będą świadczyły że owulacja wystąpiła?

    Nie wiem czy jasno opisałam swoją sytuacje.... mam nadzieję, ze pomożecie rozwiać mi wątpliwości...

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, ode mnie to jeszcze pewnie nówki dostaniesz, bo nie mam gdzie chować już, a ciuszki na razie tylko 4 rozmiarach ;d
    zkgwmf.jpg

    Bąbelek_B, hej! Linia przerywana oznacz prawdopodobny termin owulacji. Dopiero linia ciągła jest jakby uznawana przez system za 'pewną'. U Ciebie nastąpił skok temp więc aplikacja zaznaczyła, że to być może owulka, ale później poszło w dół. Gdy przyjdzie owulacja i wyraźnie rozpocznie się II faza cyklu, aplikacja zmieni Ci dzień na inny i zaznaczy go linią ciągłą. Chyba, że wykres będzie miał góry i doliny, wtedy często pozostaje linia przerywana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 13:15

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Bąbelek_B Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee, bardzo dziękuję za odpowiedź :)

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera ja bym się przeszła do okulisty, w ciąży i ztakim okiem powinni Cię bez kolejki przyjąć.
    Już 30 tydzień u Ciebie? Ludzie kiedy to zleciało??

    Tymoteuszowa trzymam kciuki :)

    A ja nie widziałam zdjęcia Asmee :(

    Mordeczko leniuszek z tej Gabrysi :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no leniuszek leniuszek :) i co poradzisz nic kompletnie. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ona ;) to super Asmee będziemy się kontaktować :D

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety Mordeczko nic nie poradzi na to i trzeba czekać :)
    Chociaż pewnie męczące to już teraz..

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, było linkiem, pewnie dlatego :) http://i65.tinypic.com/2hp81lf.jpg

    Mordeczka, a niech siedzi ile musi, byle się zdrowa urodziła. Choć wiem, że czekanie musi być trudne.


    Byłam dziś na badaniach i kurcze znowu TSH poszło w górę. Poprzedni miesiąc miałam 1,7 a teraz przy tej samej dawce euthyroxu prawie 3,5 ;/ Od razu się umówiłam do endo na najbliższy termin w przyszłym tyg, ale cały plan musiałam zmienić, bo właśnie wtedy miałam jechać do gina, a razem się nie wyrobię. No więc jutro lecę podejrzeć malego łobuza <3

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 620 621 622 623 624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ