X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa jak Wam się uda na łóżku z Ikei to później daj mi jakieś informacje jakie to łóżko i w ogóle :D to moze też wymieni i takie kupimy hehe



    ja na 23.02 to bym chciała już z @ się żegnać :) ja mam długie cykle długą fazę tzn też 2 tyg i wszystko to jest za długie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 12:30

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łózko jak łóżko ważne żeby materac był odpowiedni :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki materac jest odpowiedni, myślisz Patka? :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak czy siak musimy łóżko wymienić bo my kupiliśmy wersalkę bo mamy mały pokój i pełni on rolę sypialni i pokoju gościnnego :/

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za miękki ale też nie za twardy :) Niby powinno się spać na twardym ale szczerze jakoś kiepsko mi się śpi.

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette a to akurat fajny zawód tzn widziałam przynajmniej sporo ogłoszeń u nas typu właśnie jakaś higinistka, stomatolog i jeszcze farmaceuta ale ja akurat się do tego nie nadaje :P

    Patkaa a to już sporo go masz, nasz ma 3 miesiące więc jeszcze zwariowany szczeniak z niego i wabi się Jowisz bo synek tak go nazwał :P

    Tymoteuszowa ja też byłam trochę nianią poza tym sama już mam prawie 4 letniego syna więc niby doświadczenie jakieś jest ale jednak to nie to samo co 20/30 dzieci i nie że tylko się nimi opiekujesz ale musisz czegoś nauczyć. najgorzej to mnie chyba przeraża dziennik lekcyjny czyli ustalanie tematów i co konkretnie w danym dniu przerabia się z dziećmi, wymyślanie ciekawych zadań żeby dzieci nie znudzić itd

    Paulette lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubię spać na twardym i nawet mamy twardawą tą wersalkę, ale to nie jest sposób na dziecko :D
    może lepiej niech się wypowiedzą te dziewczyny w ciąży jakie mają łóżka :D

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to u nas pierwsze dziecko zostało poczęte na starej, rozwalającej się wersalce jeszcze w domu rodzinnym mojego męża (bo to było jeszcze przed ślubem) a drugie już u nas też na wersalce (bo mieliśmy pokój gościnny z sypialnią razem) już kilkuletniej bo dostaliśmy ją od szwagierki bo ona u siebie meble wymieniała

    Paulette lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera ojej taki maluszek ja mojego dostałam jak miał 2 miesiące ważył wtedy 200 g taka mała kulka co ledwo się poruszała. Jak nie uda mi się zajść to chyba kupię sobie szczeniaczka. :)

    Paulette no tak może koleżanki doradzą chyba, że wolą jakieś inne miejsca niż łóżko :)

    Tymoteuszowa może i lepiej na spokojnie. Ja muszę sprawdzić bo chcę wiedzieć czy się z przyjaciółką wina będę mogła napić :D haha bo inaczej będę się stresować.

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, ale mam nadrabiania, a tylko z dzień może nie byłam :)

    U mnie dzisiaj 14 dzień po owu, czyli @ powinna być dzisiaj albo jutro. Na ciążę nawet się nie nastawiam, bo po pierwsze wykres nie jest ciążowy, po drugie mialam wczoraj mega ból miesiączkowy i cyce bolą.

    Co do snów, to coś wisi w powietrzu. Bo mi się śniło, że mężulek zdradził mnie z moją siostrą w naszym domu rodzinnym, w czasie kiedy ja poszłam zaledwie do łazienki. Masakra.. :P

    A jeśli chodzi o psiaki, to mamy dwa. W tym jeden jeszcze szczeniak (mieszaniec shi tzu z kundlem) i dzień w dzień na podłodze leżą ubrania robocze mojego męża albo moje piżamy, a no i poduszki z łóżka. Więc też mamy wesoło :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera w takim razie łóżka nie zmieniam :D hehe

    ja mam kota w domu więc pies nie wchodzi w grę u mnie :)

    Heathera lubi tę wiadomość

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie nadrabiam Was, bo już się za sprzątanie wzięłam :)

    Hera, mam yorka już można powiedzieć kolejnego. Swojego czasu miałam ich hodowlę, ale wycofaliśmy się z tego i został mi jeden paskudek. Ma już 6 lat skończone :) No i do tego jeszcze huskyego mam, ale to już babcinka ponad 10 lat :) Tak sobie myślę, że jak jej zabraknie to już na dużego psa się nie zdecyduję z czystej wygody i adoptuję/kupię szczeniaczka yorka - oczywiście jak Kaja będzie w odpowiednim wieku, żeby maleństwo krzywdy nie zrobiła przypadkiem.

    Tymoteuszowa, ja robiłam elementarną z terapią pedagogiczną, ale w sumie większość przedmiotów chyba nam się powielała, bo w grupach miałam też ludzi z Twojej specjalności. :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka sorki teraz policzyłam, że 15 lutego już 4 miesiące skończy :) My go mamy od 6 tygodnia bo on matkę stracił nistety samochód ją przejechał więc mogliśmy odebrać wcześniej bo i tak mlekiem dokarmialiśmy ale nasz jest jakiś duży bo jak do nas przyszedł to już 700 g miał (może dlatego że w miocie tylko 3 szczeniaków była) a teraz ma już 2 kg.

    Marteczka no to też masz wesoło ;p U nas królują kapcie bo psiak uwielbia je, a już najwięcje jest zabawy i hałasuja jak szaleją z synkiem tzn się ganiają
    hehe to ze snem chyba nas wszystkich przebiłaś ;p

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee twój yorczek to też ciągle taki mały wariat? Mój jak szczeniak prawie 7 lat a zabawy mu w głowie.

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee my kiedyś mieliśmy cocker spaniela ale to jednak nie pies na małe mieszkanie i przy dzieciach. Strasznie ruchliwy. York tez niby ruchliwy ale o wiele mniejszy to i mniej zamieszania do tego teraz mieszkanie mamy większe i z balkonem i z takim przejściem dla kota więc psiak sobie przez nie wychodzi kiedy chce, a spaniel by się nie zmieścił. Oddaliśmy go dla takiej dziewczyny co ma domek z ogródkiem i teraz przynajmniej pies zadowolony bo może się wybiegać :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nigdy nie dorósł, wieczny szczeniak. Choć teraz jest nieco spokojniejszy ze względu na problemy z kręgosłupem. Niestety prawdopodobnie miał jakąś tendencję genetyczną i stopniowo wycierały mu się przestrzenie międzykręgowe, przez co teraz w odcinku szyjnym kręgi ocierają się o siebie. Podobno u yorków to częsty problem. Jeśli więc używacie obroże, to polecam zmianę na szelki.

    Dla mnie york jest o tyle wygodny, że wszędzie można go zabrać. Choć mój mały nie jest, bo mało który rodowodowy jest mały, a ten to już wgl przerośnięty, bo koło 4 kg. To jednak gdziekolwiek jedziemy na wakacje nie ma problemu z zabraniem go, bo wszędzie akceptują małe psiaki nie gubiące sierści. No i w domu nie brudzi tak bardzo.. bo husky to masakra jak chodzi o linienie.. cały rok bez przerwy raz słabiej raz mocniej, ale ciągle.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Mój nigdy nie dorósł, wieczny szczeniak. Choć teraz jest nieco spokojniejszy ze względu na problemy z kręgosłupem. Niestety prawdopodobnie miał jakąś tendencję genetyczną i stopniowo wycierały mu się przestrzenie międzykręgowe, przez co teraz w odcinku szyjnym kręgi ocierają się o siebie. Podobno u yorków to częsty problem. Jeśli więc używacie obroże, to polecam zmianę na szelki.

    Dla mnie york jest o tyle wygodny, że wszędzie można go zabrać. Choć mój mały nie jest, bo mało który rodowodowy jest mały, a ten to już wgl przerośnięty, bo koło 4 kg. To jednak gdziekolwiek jedziemy na wakacje nie ma problemu z zabraniem go, bo wszędzie akceptują małe psiaki nie gubiące sierści. No i w domu nie brudzi tak bardzo.. bo husky to masakra jak chodzi o linienie.. cały rok bez przerwy raz słabiej raz mocniej, ale ciągle.
    Mój ma od początku szelki i waży jakieś 3 kg i fakt można go wszędzie zabrać. Zastanawiam się tylko jak zaakceptuje nowego członka rodziny jak się w końcu pojawi bo co jak co ale jest strasznie zazdrosny o wszystko - syndrom jedynaka chyba.

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa, ja się bardziej obawiam ciągłego prania zabawek małej, bo jestem przekonana, że będzie jej kradł i wynosił ;d

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u nas spaniel też strasznie gubił sierść, normalnie miesiąc po tym jak go oddaliśmy to jeszcze sierść zbierałam.
    U nas to chyba problemu nie będzie bo fajnie się dogadują z synkiem to i Werke powinien zaakceptować ale już się bije co to będzie jak mała podrośnie i jak wszyscy troje będą biegać i krzyczeć ;p

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Patkaaa, ja się bardziej obawiam ciągłego prania zabawek małej, bo jestem przekonana, że będzie jej kradł i wynosił ;d
    Oj tak. Ja dla pieska oddałam chyba z 5 takich gorszych maskotek i się nimi bawi ale i tak czesto podkrada coś od Wiktora ;p

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 628 629 630 631 632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ