X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa a kiedy masz termin @ ?

    Asmee o widzisz a ja akurat naturelle zawsze podpaski lubiłam to i te sobie kupie wkładki :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Patkaa a kiedy masz termin @ ?

    Asmee o widzisz a ja akurat naturelle zawsze podpaski lubiłam to i te sobie kupie wkładki :)
    23.02 także jeszcze 11 dni nie doszukuje się objawów bo to za wcześnie ale kurcze teraz powinna być tzw. faza sucha a ja czuję mokro śluz na przezroczysty z kremowym....

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa, objawów nie ma co się doszukiwać. Każda kobieta jest inna i u każdej przebiega to wszystko inaczej. Ja np miałam objawy typowo nie ciążowe - do tego stopnia, że test zrobiłam już po terminie, bo wcale nie przyszło mi do głowy, że to ciąża.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 12 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom dokładnie jedyne co to trzeba czekać. A raczej nie czekać tylko zająć się czymś i czas wtedy szybko zleci :)
    Ja w tyn tygodniu niby nic konkretnego nie robiłam a tak mi szybko minął ze szok wczoraj się ogarnęła że juz weekend się zaczyna :p Jutro bede pracować pościel malutkiej i musze moich chłopaków ostrzyc i spakować nas bo w niedziele jedziemy do mojej siostry na urodziny bo jej synek 7 lat skończył :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki jak tam sobota mija ? :)
    Ja mam dzisiaj trochę pracy bo przyjadą teście żeby zobaczyć malutką więc trzeba ich jako tako ugościć. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja jutro po raz drugi testuję (to będzie 17 dzień po owu), więc mam nadzieję, że tym razem coś wyjdzie. Trzymajcie kciuki! <3

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 13 lutego 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka trzymam kciuki :)

    Mordeczka u mnie też dzisiaj pracowicie. Prasowanie pościeli dla malutkiej (złożyliśmy już łóżeczko i wszystko już czeka na przyjście małej, potem zdjęcia zrobię to wstawię) Do tego pozmieniałam nam pościel i ogólnie porządki zrobiłam z wycieraniem kurzu włącznie. Jeszcze muszę się spakować bo jutro jedziemy do mojej siostry do Białegostoku bo jej synek 7 lat kończy. A dzisiaj jeszcze na wieczór do znajomych idziemy, więc miłego weekendu życzę :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja dziś szykuję się na 18-stkę .
    ale taka jestem śpiąca cały dzień, że nie wiem jak wytrzymam do końca :D

    i po niedzieli koniec laby powrót do szkoły o.O jak mi się nic nie chce :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera wszystkiego dobrego dla solenizanta :) Ja też dzisiaj trochę ogarnęłam chatę bo nie miałam czasu kiedy:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 13 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Ja się dziś w końcu wybrałam na większe zakupy i.. wróciłam z niczym. Taki mi mętlik w głowie zrobili fotelikami, że musiałam wrócić do domu i jeszcze raz przemyśleć co właściwie chcę. ;d W końcu zrobiłam dokładną listę rzeczy z rozpisaniem co w jakim sklepie opłaca się kupić... bo butelek, laktatora itp w smyku za nic nie kupię - 100zł różnicy między nim, a smykolandem! ;/

    Marteczka, trzymam kciuki!

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 14 lutego 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety 1 kreska :(
    Pewnie @ się spóźnia przez dupka albo przez te moje przeziębienie :-/

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 14 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry.
    Wraca córka marnotrawna i tłumaczy swoją nieobecność. Gości miałam to i czasu na neta nie było, ale już nic nie planuję do porodu więc będę tu częściej :)
    Jakie plany na Walentynki?

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka moze za wczesnie na test?

    Ona. my planow na walentynki nie mamy. Jakos te swieto nie przemawia do nas :D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    Nas mąż obudził bukietem czerwonych tulipanów małej dał pluszaka czerwone serduszko z napisem Kocham Cię. <3 maluda sobie leży w łóżeczku a mama pije kawkę z mleczkiem w łóżku :)
    Ej tak apropo Biedroneczka już urodziła czy nie ? :) teraz tak patrzę to jeszcze nie. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 09:43

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko a jak juz sie czujesz jak jestes juz w domu i jest juz po wszystkim? Myslicie za niedlugo o kolejnym dziecku ? :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek urodziłam a w poniedziałek już wyszłyśmy do domu. :) Cięcie po cesarce dopiero 2 dni mnie nie boli ale jest wszystko w porządku. :)
    Jeszcze nie wiem kiedy będziemy się starać o kolejne może za rok-dwa lata :)

    Paulette, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak po cesarce tak szybko wyszłaś to na prawdę musisz się świetnie czuć, ale to najważniejsze, że nie męczysz się teraz, bo niektóre kobiety to ciężko później to znoszą.
    Rok, dwa to chyba najlepszy odstęp między jednym a drugim dzieckiem :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w szpitalu też mi się dziwili że tak szybko doszłam do siebie. :)
    Też mi się wydaje że taki odstęp jest najlepszy. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się modlę żebym tylko z jednym dzieckiem mogła zajść w ciąże i szczęśliwie urodzić a nad więcej dziećmi to jeszcze nie myślę :)

    jejku wczoraj miałam 18-stke kuzynki. Wybawiłam się i w ogóle super było, ale dziś to bym w ogóle z łóżka nie wychodziła, spać mi się nie chce, ale mam takiego lenia, że szok :D na nic się nie mogę zmotywować .

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajdziesz w ciążę zobaczysz kochana. ! I na pewno szczęśliwie ją donosisz :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 630 631 632 633 634 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ