X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Patkaaa, ja się bardziej obawiam ciągłego prania zabawek małej, bo jestem przekonana, że będzie jej kradł i wynosił ;d
    Haha skądś to znam wszystkie misie i piszczące zabawki są w kręgu jego zainteresowań.

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak to będzie :) Na razie to ja nie mam kompletnie żadnych zabawek dla małej. Nawet pluszaków poza moimi starociami. Będę kupowała je dopiero jak faktycznie będą potrzebne, bo ustawianie takich rzeczy w łóżeczku malucha to dla mnie bezsens. Jedynie dla ozdoby będą pompony tiulowe i cotton balls domowej roboty :)

    Heathera, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Zobaczymy jak to będzie :) Na razie to ja nie mam kompletnie żadnych zabawek dla małej. Nawet pluszaków poza moimi starociami. Będę kupowała je dopiero jak faktycznie będą potrzebne, bo ustawianie takich rzeczy w łóżeczku malucha to dla mnie bezsens. Jedynie dla ozdoby będą pompony tiulowe i cotton balls domowej roboty :)
    Zapewne też sporo zabawek dostaniesz po urodzeniu małej :)
    Ja dla Wiktora też nic na początku nie kupowałam.
    Za to teraz mam dla małej już całą skrzynię zabawek od grzechotek i gryzaków po klocki takie duże dla najmniejszych dzieci itd bo po synku nie wyrzucałam tylko zbierałam. Misiów też połowę synek oddał dla malutkiej bo chciał się z nią podzielić :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tez mam sporo starych pluszakow miskow etc po sobie nawet lozeczko i wanienke :D ale tak na urodzenie do 1r.z dziecka nie mam nic ale sama tez nie bede szalec bo kazdy cos z rodziny przyniesie a gdzie to pozniej trzymac wszystko :)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że doczekam do takiego etapu że będę się zastanawiać kiedy co kupić :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka doczekamy takiego momentu. Glowa do gory :)

    Patkaaa lubi tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę na to w tym roku Paulette ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez licze na ten rok, ale zobaczymy. Moze nastepny cykl bedzie szczesliwy? Oby :)

    Ogolnie mam dobry humor, ale mam taki dziwny niepokoj... Jak by cos mialo sie zlego wydarzyc.. macie tez tak czasem? Ehh a najgorzej bo tym swoim humorem psuje innym dobre samopoczucie

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem huśtawką nastrojów niestety dzisiaj nie najlepiej się czuje ogólnie boli mnie podbrzusze ogólnie czuje jakbym miała mieć @ i mam temperaturę 37,1 jak na przeziębienie to chyba niska więc nie wiem co mi jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp taka jak by Cie cos pobieralo. Moze faktycznie Twoj organizm walczy z jakims przeziebieniem.

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo nerwy po prostu wychodzą na zewnątrz sama nie wiem zobaczę do jutra jak będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i to wina nerw ale skoro juz organizm daje takie oznaki czas na odrobine relaksu. Ja jak jestem bardzo spieta i mega zdolowana i w ogole tragedia to robie sobie domowe spa. Peeling, maseczki itp i troche to oczyszcza moje wewnetrzne ja

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację ale czasem trudno wyluzować. Stres wiadomo dlaczego dodatkowo w pracy i człowiek fiksuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niestety my kobiety jestesmy takie ze wszystko bierzemy do siebie. Sama wiem ze ja sie czyms martwie i w ogole a moj eM na na to wszystko wylane. Czasami bym chciala miec takie podejscie jak on.

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to samo jak mam załamke to mnie wyzywa czym się przejmuje i że mam się nie mazgaić jak nie raz chce mi się ryczeć. Czasem nie potrafię...

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Jak tam dzisiaj humorki ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    Dzisiaj pogoda słoneczna to i humor niezły :). Rano się wybrałam do rossmanna po wkładki, bo już kurcze nawet od tego dostaje infekcji i mogę tylko jedne hipoalergiczne używać ;d no i dopadłam proszek i płyn do ciuszków Kai. Kupiłam bobini, mam nadzieję, że nie będę żałowała. Ale prać zacznę po remoncie, bo w trakcie i tak się wszystko zakurzy od nowa.

    Jak się wyrobię to może wieczorkiem skoczę jeszcze do smyka kupić wszystkie pozostałę akcesoria. Jakoś mi się nie pali do tych zakupów, a w sumie już by było trzeba..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 14:01

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee a jakie wkładki alergiczne w rosmanie kupiłaś ? Bo ja też chyba muszę zmienić
    U nas pochmurnie, ale jakoś humor dobry. Zaczęłam prać pościel dla malutkiej. Zaraz mąż wróci to zjemy obiadek :) I zrobiłam ciasto :D

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie średnio ani źle ani dobrze naturalnie ale cały czas nadzieja bo kilka dni po owulacji. Mój mw wielką nadzieję na sukces bo cały czas rzuca jakieś teksty w stylu że zobaczysz jak nie długo z tym wielkim brzuchem z łóżka nie wstaniesz itp. albo że ma m nie palić bo zaszkodzę fasolce ale już wczoraj musiałam...

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, kupuję teraz Naturella plus + skincare with derma crem. Jedyne, które mnie nie podrażniają i w dodatku są fajnie pakowane, więc idealne żeby do torebki wrzucić wychodząc :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 629 630 631 632 633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ