X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie niestety przyszła @ rano :( a dwa poprzednie dni plamiłam.
    Także zaczęliśmy kolejny cykl starań.

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera super się urządziliście :)
    A ściana z odpitymi dłoniami wymiata :D

    Biedroneczko ja też plamię od wczoraj po badaniu :/
    I też mam już rozwarcie właśnie.
    Trzymam kciuki, żeby Cię szybko wzięło i poszło sprawnie i bezboleśnie :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dzięki :)
    Noo to patrze, że Ty też już zaraz urodzisz :)

    Marteczka no to nie ma co się załamywać tylko się miło starać jak @ przejdzie :)

    Mnie coś dzisiaj zaczęło boleć tak jakoś kłuć, ale to chyba mała mi gniotła jelit albo żołądek. Trochę poleżałam i już jest lepiej na szczęście bo jak tak mnie złapało to już się wystraszyłam że może poród się zaczyna o.O

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak juz bym chciala nowy cykl zaczac, ale tak najdluzej liczac to i z tydzien moge jeszcze czekac :) a poza tym to wszystko ok chociaz dzis chyba cisnienie bylo slabsze bo myslalam ze usne za kierownica grrr.. tragedia.

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette mój cykl chyba właśnie o tydzień się skrócił także wszystko jest możliwe.

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 17 lutego 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się donoszone :)
    Cały czas nie mogę uwierzyć, że to już zaraz będę tulić mój Skarb <3

    Heathera, Paulette lubią tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :*
    Marteczka wreszcie się uda, zobaczysz ;* powodzenia!
    Hera ale ślicznie po remoncie!!! I te łapki na ścianie wspaniałe wyglądają. Naprawdę super pomysł!! ;)
    Boedroneczko szybkiego i zdrowego rozwiązania :* mam nadzieję, że już niebawem ;)

    A u mnie... Nic. U tego lekarza nie byłam, chyba stchorzylam. Powiedziała mojemu M, że jak ten rok minie bezowocnie to pójdę na te badania, teraz nie chce się stresowac. I jak o tym nie myślę, to leci i jest naprawdę lepiej ;) robię rzeźbę, bo !ase już mam hehe Chce ładna pupe nogi i brzuch do lata, to może się nie będę wstydzić lecieć na wymarzone wakacje do Włoch tak bym chciała!
    Mam już płodne, ale nie mierze tempki, tylko śluz jest już płodny... A mój ukochany jest przeziebiony... Co prawda gorączki wysokiej nie ma i antybiotyku nie bierze, ale pewnie znów nici wyjdą z fasolindy :P trudno.

    Sorry za chaotycznosc ale muszę się wyglądać do kogoś kto mnie rozumie. Kocham Was <3

    Heathera lubi tę wiadomość

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera zachwycam się kolorami, które wybrałaś! Ściana u Wiktorka wymiata, a o rameczkach koło napisu nie wspomnę - idealnie w mój gust! :)

    Będę Was powoli nadrabiać popołudniu.. tylko chwilkę się prześpię ;D Odwykłam od wczesnego wstawania, a ostatni tydzień dzień w dzień o 6/7 pobudka i w trasę. Za to mam już wszystko do maleńkiej <3 Nie licząc kosmetyków, bo to w rossku na koniec kupię. Dzisiaj odebrałam wózek i fotelik. Jeszcze tylko czekam na zamówione meble i bazę do fotelika.. mam nadzieję, że niedługo zrealizują zamówienie. Będę robiła dziś zdjęcia do posta na blogu to Wam podrzucę. :)

    Tymoteuszowa, a może chociaż badania podstawowe zrobisz? My tu możemy Ci je zweryfikować. :) Przynajmniej ja mam te wszystkie obcykane, bo sama latałam i robiłam. Zawsze to w jakimś stopniu uspokaja, że wszystko jest ok i trzeba po prostu cierpliwie się starać. A przeziębieniem to się wcale nie przejmuj, bo to wpływ ma, ale nie jakiś ogromny.

    Heathera lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wiesz co, morfologie miałam robiona z tarczyca i jest w normie. Co prawda późną jesienią Ale nie tak dawno, żeby coś się mocno zmieniło. Myślę, że przyczyną leży w mojej głowie i tak to działa, że nie wychodzi. Postawie na spontaniczne i już, czyli w moim przypadku to kwestia myślenia, że się nie staramy i może pomoże :)

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo

    Paulette no nic tylko czekać musisz

    Ona super teraz przynajmniej możesz być spokojna jak ciąża donoszona i możesz w każdej chwili rodzić :)

    Tymoteuszowa może faktycznie bez badań nie będziesz się tak spinać. Albo zrób te podstawowe jak Asmee mówi i Ci pomoże

    Asmee ja ostatnio chodzę spać ok 12/1 budzę się na pół godziny żeby chłopaków do pracy i przedszkola wyprawić i dalej idę w kimę i śpię do 10/11 a dziś to już w ogóle do prawie 12 (i o dziwo nasz pies śpi ze mną też tak długo a nawet to ja muszę go budzić jak sama wstaje :P)
    Pochwal się zdjęciami jak już będziesz miała resztę :)
    Do mnie w końcu zaległy zus doszedł więc zrobię dzisiaj zakupy higieniczne do wyprawki :) W aptece Gemini :) Możesz też tam popatrzeć bo ceny mają fajne i dużo produktów dla dzieci

    I dzięki za miłe komentarze na temat mieszkania :) Mi się o wiele fajniej mieszka teraz niż wcześniej jak były białe ściany :D

    Ja dzisiaj mam nudnawy dzień, wszystko porobione nawet obiad mam wczorajszy. Mąż jak wróci z pracy to leci rower kupić (stwierdził że musi schudnąć) :P
    A ja pewnie z synkiem i psem na spacer wyjdziemy. Trochę wieje i jest zimno ale słońce pięknie świeci :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny śliczne zdjęcia pokoików dla dzieciaczków.

    Czekam na wieści od Was nie długo rodzących i od kochanych staraczek z którymi łączę się bardziej, bo przeżywam to samo. Ja czekam czy na dniach zacznie się nowy cykl brzuch mnie boli @ chyba planuje przyjść na weekend i mi zepsuć beztroskie plany.

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusi mnie Gemini, ale wiem, że jak zrobi tam listę zakupów to kupię dużo więcej niż w rossmannie i przede wszystkim więcej niż realnie potrzebuję ;d A z kasą muszę teraz przystopować, bo jeszcze chciałam odmalować pokój w marcu.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha my kobiety jak wpadniemy w zakupowy szał to nie ma mocnych. Mnie nie można wypuszczać zwłaszcza do sklepów typu rossmann.

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też robiłam zakupy w Gemini.
    A Rosska wam zazdroszcze

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no mi w sumie w Gemini wyszło 150 zł :P Ale kupiłam też kilka rzeczy dla synka bo też już mu brakuje higienicznych.

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już teraz chodzę do sklepu z listą i nic więcej nie kupuję. Najgorzej jak wybierze się ze mną mama i od wejścia biegiem w ciuszki.. no siłą ją muszę wyciągać i z reguły się jeszcze pokłócimy o to.

    Dzisiaj też mnie zdenerwowała strasznie. Wróciłam do domu z tym wózkiem, fotelikiem itd uszykowałam sobie w salonie żeby porobić zdjęcia i wyraźnie to zaznaczyłam. Schodzę po 30min, a tam nic nie ma.. wszystko na strych powynosiła, żeby nikt nie widział, że kupiliśmy. Nie mówię o tym, że nie spodziewała się gości i nikt by nie widział, ale sam fakt, że odbiera mi tą radość pokazania komukolwiek.. Kurcze, stać mnie to kupuję i serio mam w dupie, że sąsiadka, która wpadnie na kawę ma mniej forsy i dla niej to abstrakcja. Nie mam zamiaru z tego powodu dostosowywać się do niej. Może gdybym miała miliony i wydawała gdzie popadnie, no ale ja ciężko pracuję na to, żeby kupić dla córki to, co uważam za potrzebne i warte wydania kasy. A żeby tego było mało, wtelepałam się na ten strych żeby poprzynosić te rzeczy, a tam totalna rewolucja.. Ja sobie porozkładałam wszystko po swojemu, porozwieszałam żeby się już wietrzyło.. a ona? Wszystko poskładała i pochowała w folie. W taki szał wpadłam, że się pokłóciłyśmy ;/

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupy ahh :D
    wczoraj poszłam za zakupy i zajrzałam na dział z buteleczkami, śliniaczkami itd
    już nie długo.. i zaczną i mi się takie zakupy :)
    czuję to w kościach :P haha

    Asmee rozumiem Cię. ja mam tak ze swoją babcią. ona z niczego się nie cieszy co jest ze mną związane. nawet nie powie, że np na wakacje jadę (bo mnie stać) tylko tłumaczy, że do rodziny pojechałam.. jak mówię o ślubie to jak do ściany. Babcia mojego eM się cieszy pyta o wszystko i w ogóle a moja kompletnie nic. zero. to też mnie totalnie wkurza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 16:04

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, ja też się tak entuzjazmowałam zakupami. Do czasu aż nie musiałam ich robić.. bo wtedy wszystko co wcześniej było takie śliczne, czadowe i 'na pewno kupię' stało się nie praktycznie, źle zapinane, 'kto takie coś dziecku zakłada' ;D Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to się mówi. No ale z całego serca Ci życzę, żebyś jak najszybciej stała przed tymi wszystkimi pozornie fajnymi dylematami :P

    Takie osoby strasznie demotywują i odbierają całą radość. ;/ Zresztą tak jak na początku ciąży Wam pisałam, że w kółku wysłuchuje, żeby się jeszcze nie chwalić, bo wszystko się może stać. Chore jest takie zapeszanie ;/ No ale są ludzie i ludziska.. :) Trzeba się otrzepać i żyć dalej nie przejmując się nimi! :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    hehe no mi w sumie w Gemini wyszło 150 zł :P Ale kupiłam też kilka rzeczy dla synka bo też już mu brakuje higienicznych.
    ja ponad 300 tam wydałam ;/ 99,9% rzeczy dla córci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:20

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje. Ja jeszcze nie musze robic tych konkretnych zakupow wiec nie patrze pod tym wzgledem. Pozniej mi sie zmieni.
    No u mnie az tak restykcyjnie chyba nie bedzie, ale co ma byc to bedzie. Ja nikomu nie mowilam a pozniej i tak poronilam. A mam znajoma na fejsie co zaraz jak sie dowiedziala ze jest w ciazy od razu o tym napisala i szczesliwie juz urodzila. Na to reguly nie ma.

‹‹ 632 633 634 635 636 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ